Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2010., 00:05   #1
Ostvarivanje želja

Ovako možda je malo čudno ali stalno mi se događa(najmanje 10-ak puta u mjesecu)da nešto zaželim u sebi a nikome to ne govorim i to mi se vrlo brzo ostvari,za dan,dva..što bi to moglo biti i da li za takvo nešto postoji naziv uopće
miaa02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 00:17   #2
Quote:
miaa02 kaže: Pogledaj post
Ovako možda je malo čudno ali stalno mi se događa(najmanje 10-ak puta u mjesecu)da nešto zaželim u sebi a nikome to ne govorim i to mi se vrlo brzo ostvari,za dan,dva..što bi to moglo biti i da li za takvo nešto postoji naziv uopće
Moras dati primjer zelje .. ako pozelis da se teleportiras na posao ili da dobijes 5 na ispitu .. postoji razlika.
__________________
The internet is place where religions come to die.
Human90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 00:24   #3
evo npr.kažem si ajme da mi je otići u neki određeni grad...razmišljam o tome
sutra igrom slučaja idem tamo,sasvim neočekivano..
ili pomislim kako bih sad neku određenu stvar(novi fotoaparat) za par dana to dobijem,ili poželim jesti neko jelo ili kolače i to isto koje sam zaželjela mi netko donese sutra i tako ima toga još puuuuuuno.
miaa02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 00:28   #4
Postoji nacin na koji mozes testirat to .. veceras pozeli da dobijes na lotu i sutra odi i uplati listic .. i kada ako dobijes nemoj stat radi to s listicem stalno i ako stalno dobijes imas fenomen koji mozes demonstrirat istinitim i okrenut ces znanost nagalvacke
__________________
The internet is place where religions come to die.
Human90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 00:33   #5
Quote:
Human90 kaže: Pogledaj post
Postoji nacin na koji mozes testirat to .. veceras pozeli da dobijes na lotu i sutra odi i uplati listic .. i kada ako dobijes nemoj stat radi to s listicem stalno i ako stalno dobijes imas fenomen koji mozes demonstrirat istinitim i okrenut ces znanost nagalvacke
stvar je u tome da ja to ne radim namjerno,kao idem sad zaželiti neku želju da vidim hoće mi se ostvariti,nego zaželim nešto onako u sebi iskreno od srca i kažem si ehhh da mi je to,i dosad nisam zaželjela ništa nerealno poput lota.
Tvoj odgovor mi nije puno pomogao,neka se javi netko tko ima slična iskustva
miaa02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 00:38   #6
Quote:
miaa02 kaže: Pogledaj post
Ovako možda je malo čudno ali stalno mi se događa(najmanje 10-ak puta u mjesecu)da nešto zaželim u sebi a nikome to ne govorim i to mi se vrlo brzo ostvari,za dan,dva..što bi to moglo biti i da li za takvo nešto postoji naziv uopće
Upiši u Google, "The Secret", možda je to to.
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 00:39   #7
Quote:
miaa02 kaže: Pogledaj post
stvar je u tome da ja to ne radim namjerno,kao idem sad zaželiti neku želju da vidim hoće mi se ostvariti,nego zaželim nešto onako u sebi iskreno od srca i kažem si ehhh da mi je to,i dosad nisam zaželjela ništa nerealno poput lota.
Tvoj odgovor mi nije puno pomogao,neka se javi netko tko ima slična iskustva
Samo sam ti dao primjer kako bi mogao testirat tu svoju sposobnost .. takve stvari moras testirat na nekim ludim zeljama poput dobivanja lota par puta za redom .. a ne ocu snicle za rucak i to dobijes.
__________________
The internet is place where religions come to die.
Human90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 00:51   #8
Quote:
Human90 kaže: Pogledaj post
Samo sam ti dao primjer kako bi mogao testirat tu svoju sposobnost .. takve stvari moras testirat na nekim ludim zeljama poput dobivanja lota par puta za redom .. a ne ocu snicle za rucak i to dobijes.
da bar puta dobijem na lotuja bih bila zadovoljna i s jednim,nekako mi se čini da "taj netko" tko mi ostvaruje ove željice,vjerovatno ne bih mi ispunio ove veće želje a i bojim se da bi želja mogla biti pohlepna i bahata pa nekako ograničim se

exspressivo a što se tiče tajne,ne znam da li je to...nekako mi se brzo ostvari
miaa02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 16:11   #9
Quote:
miaa02 kaže: Pogledaj post
exspressivo a što se tiče tajne,ne znam da li je to...nekako mi se brzo ostvari
Pa može ti se i kod Tajne brzo ostvariti. Pročitaj si knjigu ili još bolje pogledaj si film i vidjet ćeš da je možda to to što se događa kod tvojih želja i kako se one ostvaruju.
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 16:13   #10
Law of attraction

ništa novo niti čudno. budi sretna
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 18:15   #11
Quote:
miaa02 kaže: Pogledaj post
Ovako možda je malo čudno ali stalno mi se događa(najmanje 10-ak puta u mjesecu)da nešto zaželim u sebi a nikome to ne govorim i to mi se vrlo brzo ostvari,za dan,dva..što bi to moglo biti i da li za takvo nešto postoji naziv uopće
Bog ti ostvaruje želje Isus je ljepo rekao:

Tražite i naći ćete! Kucajte i otvorit će vam se!
__________________
«Sve je moguće onomu koji vjeruje!» (Mk 9,23)
Kelly17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 00:24   #12
To je zato jer poželiš bez očekivanjaa, i onda to i dobiješ, a kada nešto žarko i jarko želiš, onda se vežeš za želju, koju možeš naravno isto ostvariti, ali drukčije, teže, a ovo si poželila onako ovlaš, i dobila si...da i meni se to dešava, jako često...
__________________
ljubav je možda slijepa, no svejedno uvijek nađe put.
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 14:52   #13
Quote:
miaa02 kaže: Pogledaj post
Ovako možda je malo čudno ali stalno mi se događa(najmanje 10-ak puta u mjesecu)da nešto zaželim u sebi a nikome to ne govorim i to mi se vrlo brzo ostvari,za dan,dva..što bi to moglo biti i da li za takvo nešto postoji naziv uopće

Od kad to traje?
martin polo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 16:43   #14
Quote:
miaa02 kaže: Pogledaj post
stvar je u tome da ja to ne radim namjerno,kao idem sad zaželiti neku želju da vidim hoće mi se ostvariti,nego zaželim nešto onako u sebi iskreno od srca i kažem si ehhh da mi je to,i dosad nisam zaželjela ništa nerealno poput lota.
Tvoj odgovor mi nije puno pomogao,neka se javi netko tko ima slična iskustva
zakon privlačenja.
lijepa je to stvar. svemir je ružan kolko si ga ružnim napravimo.

miss blondie me ninjala, a tak mi i treba kad ne čitam
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 21:23   #15
Quote:
martin polo kaže: Pogledaj post
Od kad to traje?
Možda nekih godinu dana traje
hvala svima na odgovorima
miaa02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 14:34   #16
Quote:
miaa02 kaže: Pogledaj post
evo npr.kažem si ajme da mi je otići u neki određeni grad...razmišljam o tome
sutra igrom slučaja idem tamo,sasvim neočekivano..
ili pomislim kako bih sad neku određenu stvar(novi fotoaparat) za par dana to dobijem,ili poželim jesti neko jelo ili kolače i to isto koje sam zaželjela mi netko donese sutra i tako ima toga još puuuuuuno.
kad vec mozes sve, pozeli da prestanu ratovi i siromastvo, to bilo bi lijepo od tebe.
kundalini is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 00:04   #17
Quote:
kundalini kaže: Pogledaj post
kad vec mozes sve, pozeli da prestanu ratovi i siromastvo, to bilo bi lijepo od tebe.
E da bar to mogu,
ispunjavaju mi se samo sitne željice
miaa02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 00:07   #18
Ajde poželi meni nešto lijepo Sedmicu na lotu
__________________
Jednom Tigar - zauvjek Tigar!
malopomalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 11:22   #19
I meni se to često dešava. Samo poželim.. i ostvari se. Ali, primjetila sam da kad o nečem tužnom razmišljam.. i to mi se ostvari. Tako da.. nastojim razmišljati pozitivno.

__________________
Where is the love?
ladymiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 19:56   #20
neki vjeruju da sve naše misli i želje odlaze u eter, i misleći o željama na pozitivan način ( tj uvjeravajući sebe da će nam se želja ispuniti i dogoditi) dajemo si mogućnost da se to stvarno i dogodi. Znači svojim mislima krojimo sebi sudbinu. Sad...može se i ovo uzesti kao odgovor na tvoje pitanje, samo su ti želje sitnice pa se još nisam uvjerila da ovo s eterom djeluje.
__________________
...Oh Lord, please don't let me be misunderstood...
Black~Bird is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.