Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2007., 17:55   #61
Zmijice,jel si probala Bepathene mast ili kremu?
Nama je mast sredila osip kod kojeg nije pomagao ni od mene hvaljeni Sudocrem ni Avent magična.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 21:48   #62
Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
ja isto probala nivea,palmotičeva i ova iz apoteke i nisu mu niš pomogle.od hipp kreme za guzu drugi dan bez ijedne točkice!!!od tada samo nju koristimo.
pripisat cu ovo tvojoj neispavanosti

zmijo ja ti predlazem onu koju mi koristimo, kaj nam u ljekarni muckaju, ali ne bilo kojoj ljekarni. Evo nama ponestalo, pa ako os recem PS da kupi jednu vise kad ide
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 10:23   #63
Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
palmotičeva

A ja mislila da se radi o ulici.
Tek kad je Magična kvotala,skužih zajeb.

milkice,
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 11:30   #64
Dermalibur od A-derme
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 11:50   #65
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
e, zaboravila sudocrem spomenut.
dobila sam kutijicicu u rodilistu, pa sam i to probala.
ne pomaze

mi smo na pavlovicevoj otpocetka i super nam je bila, al otkako zubi izbijaju malac vise kaka i muku muci s pelenskim osipom.
nije bas da je jako crveno, vise su sitni pristicici.
Da nisu možda gljivice u pitanju??? Ja sam tako jednom muku mučila sa osipom, mazala sve moguće kreme i nije prolazilo, otišla sam pedijatrici i rekla da su to gljivice...tokom 2 mjeseca su dolazile i odlazile dok nisam promijenila pelene...
__________________
Curica ili dečko??? Pitanje je sad!
good girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 12:05   #66
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
Dermalibur od A-derme
to i ja koristim za svako crvenilo na njegovoj koži
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 17:44   #67
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
........... jerbo mi imamo uporan pelenski osip koji se malo povuce, malo vrati i nikako proc ...........sto da radim?
.........
Nama je pomagala Penaten u metalnoj okrugloj kutijici. Ona ima cinka u sebi i malo ju je teže razmazat, ali bi fakat pomogla i to takoreći preko noći.
Rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 19:49   #68
Nama je za osip super pomagao Sudokrem.
On isto ima cinka, namazali bi ga u tankom sloj, brzo se razmazuje i do jutra bi osip nestao.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 11:18   #69
Mi koristimo samo vaselin......uskoro chemo izvana dobit vaselin baby

i...i nikada nikakve osipe nismo imali!

A za kupanje samo malo baby ulja ili maslinovo!

"Top to toe" za bebu korsitmo jednom u mjesec ili dva!

A suhe dijelove tijela mazali joj Bela kremom (neka home made), vishe je nemamo, pa smo primorani koristit Johnsons natural!
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 17:56   #70
evo da prijavim, mozda ce nekome koristiti:
kupili a-derma dermalibour i on je osip full osusio, ali i kozu oko osipa.
nakon toga smo te suhe kao krastice mazali bepanthenom i proslo.
sad mazemo bepanthenom za svaki slucaj.

inace, dermalibour mi je vise za ranjavi, jako crveni, nego za pristicavi osip.
sebi sam mazala jednu krasticu i proslo zacas.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 18:03   #71
Mi smo imali prištićasti osip.Pomogla Desitin krema koja je isto osušila kožu okolo,ali jako malo.Sad smo na puderu,sve

Uglanom,kreme sa cinkom su njabolje za osipe.Bilo koja,po mom iskustvu!
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 01:03   #72
Puderi su zabranjeni jer su ih bebe znale udahnut i to je opasno. Treba jako s tim pazit,mi ga nit nemamo doma nit sma ga ikad stavila na njihove guze.
Osip nismo nikada imali, tu i tam koja tockica koju bi ljecili zinkom,odnosno ako je bilo dve tri stavila bi jaci zink ako je smao jedna slabiji.Imam kreme doma (sve je to isto) sa svim razlicitim postocima.
Naj bolji lijek je pranje i luftanje.Drzite ih golima sto vise pa nece biti ni osipa. Dok su bebe bile u platnenim pelenama, za osip nisu ni znali ,to je doslo sa jednokratnim.
Ja ih redovno trackam cocosovim uljem,koji i jedemo (umjesto obicnih ulja) i sve super funkcionira.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 13:27   #73
Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
ja isto probala nivea,palmotičeva i ova iz apoteke i nisu mu niš pomogle.od hipp kreme za guzu drugi dan bez ijedne točkice!!!od tada samo nju koristimo.


ja najvjernija palmotićevoj iz dm-a
moj mali je prije par dana imao jaki osip na guzi, koji je trajao sve dok mu nisam kupila pavlovićevu. i ot tad niš, guza super. a mazala sam belobazom i niveinom za bebe, ali niš koristi.
daklem, palmotićeva rulez
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 13:28   #74
Quote:
Rita kaže: Pogledaj post
Puderi su zabranjeni jer su ih bebe znale udahnut i to je opasno. Treba jako s tim pazit,mi ga nit nemamo doma nit sma ga ikad stavila na njihove guze.
.
ni ja, dobila sam jednom puder za maloga, ali sam ga proslijedila dalje..jednostavno, mislim da puder nema koristi.
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 13:32   #75
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Mi smo imali prištićasti osip.Pomogla Desitin krema koja je isto osušila kožu okolo,ali jako malo.Sad smo na puderu,sve

Uglanom,kreme sa cinkom su njabolje za osipe.Bilo koja,po mom iskustvu!

eto vidiš, ti pak imaš pozitivna iskustva sa puderom. svaka beba je drugačija
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 13:33   #76
Quote:
Rosa kaže: Pogledaj post
Nama je pomagala Penaten u metalnoj okrugloj kutijici. Ona ima cinka u sebi i malo ju je teže razmazat, ali bi fakat pomogla i to takoreći preko noći.

imala sam ju na početku, kad se mali rodio. jedva sam ju razmazala koliko je bila tvrda, a mali je izgledao kao da se sjeo u kreč
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 20:41   #77
Quote:
traxdata kaže: Pogledaj post
imala sam ju na pocˇetku, kad se mali rodio. jedva sam ju razmazala koliko je bila tvrda, a mali je izgledao kao da se sjeo u krecˇ
To je istina, ali osip bi prosao u par sati.
Rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 19:34   #78
gdje u zg kupujete Desitin?
*cinderella* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 21:54   #79
Od rođenja koristimo Pavlovičevu mast za guzu i pokazala se izvrsnom,nikada nismo imali nikakvih problema,osipa,crvenila i sl.A od kada su počele vručine priko dana mu guzu namažem Chiccovim puderom jer sprječava znojenje i alergije od vručine.Tako da nam je guza uvik mirisna i čista!
__________________
13.09.2007. Roko,Roko!
*Mistique* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:19.