Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2014., 01:11   #1
Smisao okutlnog simbolizma u glazbi?

Slušam svakakvu glazbu i underground i komercijalu/videe i primjetio sam te nekakve jel simbole ili što već? u zadnje vrijeme jako često među novijim izvođačima, sad me zanima ova stvar, ja naime imam stav da izvođači poput katy perry,ke$ha,jayz ili tko već stavljaju te trokute krugove šestice egipatske znakove i razno različite kurce u svoje video spotove, kako bi zahvatili što veću slavu i publicitiet jer sve više idiota raspravlja o tim kurcoiluminatima i razno raznim teorijama pa je valjda logično da što više prašine probude u javnosti i zahvate par milijuna viewsa više što jel automatski znači i puno bolju poziciju na ljestvicama čak mogući broj 1 na billboardu i raznim ljestivcama i općenito više novaca zbog tih par znakova/okultnog simbolizma te prodaja albuma/singlova

E sad pošto je to moj stav odkad sam čuo za te teorije zavjere prije par godina i čvrsto se držim toga jer mi je to logično pošto bi ja to isto radio da dobijem više novaca da sam izvođač/glazbenik zanima me sljedeća stvar a vjerujem da vi znate odgovor, baš danas sam uzeo album sa starijim pjesmama i čuo neke drage stare hitove koje sam zaboravio i odmah pošao na youtube da se prisjetim starih vremena i tih video spotova. Slušao sam madoninu pjesmu Frozen na youtubeu, jel, malo throwbacka i nostalgije kao što rekoh i totalno sam zaboravio kaka je video mračan te sam tek sad nakon par godina kad sam se vratio na taj videospot i kad su te teorije postale jeltiga u novijem dobu postale "popularne" shvatio da i u tome videu sve pršti od tih znakova

Sad mi jedna stvar nije jasna i zanima me, za nove izvođače mi je perfektno jasno da stavljaju te iluminatske znakove kako bi stekli više prašine slave novaca viewsa i da to nema nikakve veze sa tim teorijama zavjere koje smatram apsolutnim glupostima, a sad me iskreno zanima koji je smisao stavljanja tih znakova u doba kad apsolutno nijedna osoba nije imala pojma te takve teorije nisu postajale? Znači u doba njezinih početaka karijere kad nije bilo interneta i raznih teoretičara kurčeva i raznih rasprava među mladima između "probuđenih" i "ovaca", koja je korist stavljanja tih simbola kad nije postojao novčani profit u to starije doba od medijskih prašina/youtubova i nije postojala mladež koja raspravlja o iluminatima i tako donosi profit izvođaču?

Naime ove slike su prije svih tih teorija i sranja raznoraznih trokuta i pizdarija i modernog internetskog doba i mladeži koja vjeruje u teorije zavjere
http://www.sinj.com/high-priestess-t...ati-jacket.jpg
http://www.conspirazzi.com/wp-conten...ld/lucifer.jpg

A ovaj simbol http://www.whale.to/c/symbol198.jpg sam primjetio da stavlja u ovoj pjesmi https://www.youtube.com/watch?v=zETVr04XUE4 Frozen konstanto


E sad moje jedino pitanje je koji je smisao toga i tih znakova u vrijeme kad nije bilo tih teorija? To mi nije jasno vjerovatno nešto ne znam ili nisam upućen/nešto sam propustio, kažem nisam baš upoznat s ovom temom pa me zanima ovo pitanje koje mi je danas palo napamet kad sam malo slušao oldschool hitove.

Znači jasno mi je da u novija vremena i u novijim pjesmama da radi ovakve stvari
http://www.conspirazzi.com/wp-conten...a/mdna-eye.jpg
http://www.whale.to/c/2cobrjbtmadge.jpg
http://www.whale.to/b/madonn74.jpg
http://www.whale.to/b/666a.h43.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-VA3LfKx71w...07632108_n.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-WDDvGglooJ...l_givenchy.jpg
http://www.conspirazzi.com/wp-conten...-third-eye.jpg

i jasno mi je i zašto, za internet/viewse/medije i više prašine/novaca ali zašto je to radila prije kad nije bilo tih tema i popularnosti, dali je ona stvorila taj popularni simbolizam s raznoraznim znakovima koje vidimo u današnjim spotovima poput dark horse itd da sad ne nabrajam? Dali je ona stvorila taj način zarađivanja više novaca i podizanja prašine i viewsa za izvođače koji ne dobiju dovoljno pažnje zbog vokala?

Ukratko kome se neda čitat koja je korist u starijim vremenima od tih znakova i kako se to već zove ako to područje tada nije postojalo i nisi mogao zaraditi na osnovu toga jer nije bilo mladih/interneta/tehnologije/zavjera/gluposti kako bi podigli veću huku oko pjesme i tako priskrbili publicitet i još bolje zaradu. Koji je profit bio u to doba jer ja se ne sjećam nikakvog publiciteta na osnovu toga u 90ima i ranije?
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 02:03   #2
Paaaa....preopručio bih ti da guglaš Jordan Maxvell i Michael Tsarion. Ima gomila materijala o njima i uporabi okultnog simbolizma u svakodnevnom životu.

Jedini je problem što ti teoretičari zavjere ne mogu sklopiti nekakvo predavanja a da ne traje par sati

Ukratko, bar koliko sam ja shvatio, nije stvar u zaradi već u programiranju budućih generacija. E sad ću zvučati kao neki djedica koji uvijek govori da je nekad bilo bolje no čini mi se da su ljudi sve gluplji i podložniji manipulacijama.

Nije da ne postoje dokazi u vezi toga :

http://www.dailymail.co.uk/sciencete...000-years.html

no teško je dokučiti koji im je krajnji cilj? Gomila ovaca sa kojima će se energetski hraniti? (na alternativi smo tako da mogu nabacivati teorije )

Možda je problem u nama koj mislimo da planovi ne mogu trajati više tisuća godina poput njihovog plana? Možda je zadnjih par tisuća godina bila samo priprema kako bi se danas hranili sa tim simbolima? Možda je bilo prije puno manje ljudi na zemlji pa je bilo dovoljno manipulirati jedan dio čovječanstva i na taj način prouzročiti gentsko sjećanja na sve buduće potomke?

A vrag će ga znati

No uvijek mi je zgodno malo pustiti maštu na volju i pokušati dokučiti ciljeve svih tih teoretičata zavjera
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 03:14   #3
Kako misliš energetski hraniti ? U smislu teorije Ickea ili nešto takvo?

Nisi mi odgovorio na pitanje, dali je madona prva s ovim počela? U 80im ja mislim da je ova prva slika sa jaknom
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 08:18   #4
Poanta znakova je da privlace i koriste se vec tisucama godina. Ako te bas zanima 'koliko duboko ide zecja rupa', uclani se u neko okultno drustvo gdje ces biti iniciran u 'misterije'. Iako je fascinantno, meni osobno to sve ide na zivce upravo zbog tajnovitosti.
wharyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 10:29   #5
Analogija ti je:U modernim spotovima znakove stavljaju jer ima kako kažeš idiota koje privlače "teorije zavjere" kako bi povećali viewse i pare.Onda otkrivaš da i u dobu kad znakovi nisu bilo masovno primjećivanji i objašnjeni,su također uklapljani u spotove.
Znači da ovi idioti i nisu baš tolki idioti i da te teorije i nisu baš samo teorije.Koji je krajnji cilj toga mi neznamo,najpreciznija rješenja koja se počinju činit sve logičnijma su ujedno i toliko ekstremna da je to jednostavno previše za razum i onda počinje nijekanje i mali rat između "pametnih koji znaju" i "idiota teoretičara zavjere".
Većina te popularne glazbe kao i filmova je potpuno orkestrirana s razlogom da tjera ljude na određena ponašanja.Monkey see monkey do.
Ne kužim zašto ti je čudno prihvatit činjenicu da su veliki i važni događaji unaprijed dogovoreni među malim brojem ljudi.Kao što svako malo mjesto ima svoj udružen centar moći između doktora,suca,svećenika,glavnog policajca itd. tako ima i cijela planeta svoja mala udruženja.Jel se obični ljudi vole udruživat u male klanove i onda spletkarit međusobno?Zašto to onda na višoj razini nebi radili ljudi koji stvarno i imaju mogućnost ogromnih spletki?
Koji je profit od znaka piramide s okom na vrhu na dolarima?
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 11:32   #6
Quote:
GosponProljeće kaže: Pogledaj post
Analogija ti je:U modernim spotovima znakove stavljaju jer ima kako kažeš idiota koje privlače "teorije zavjere" kako bi povećali viewse i pare.Onda otkrivaš da i u dobu kad znakovi nisu bilo masovno primjećivanji i objašnjeni,su također uklapljani u spotove.
Znači da ovi idioti i nisu baš tolki idioti i da te teorije i nisu baš samo teorije.Koji je krajnji cilj toga mi neznamo,najpreciznija rješenja koja se počinju činit sve logičnijma su ujedno i toliko ekstremna da je to jednostavno previše za razum i onda počinje nijekanje i mali rat između "pametnih koji znaju" i "idiota teoretičara zavjere".
Većina te popularne glazbe kao i filmova je potpuno orkestrirana s razlogom da tjera ljude na određena ponašanja.Monkey see monkey do.
Ne kužim zašto ti je čudno prihvatit činjenicu da su veliki i važni događaji unaprijed dogovoreni među malim brojem ljudi.Kao što svako malo mjesto ima svoj udružen centar moći između doktora,suca,svećenika,glavnog policajca itd. tako ima i cijela planeta svoja mala udruženja.Jel se obični ljudi vole udruživat u male klanove i onda spletkarit međusobno?Zašto to onda na višoj razini nebi radili ljudi koji stvarno i imaju mogućnost ogromnih spletki?
Koji je profit od znaka piramide s okom na vrhu na dolarima?
filmici koje sam na ovu temu odgledala na jubituu , ugl. svi dolaze do nekoliko zakljucaka

stuju sotonu, izvode demonske rituale, dopustaju ulazak demona u svoje tijelo , da skratim pricu prodaju svoju dusu davlu u zamjenu za slavu, utjecaj i profit.
kroz subliminalne poruke iz spotova masa prima razlicite impulse i na takav nacin utjece se na masu.





eto. moj mali doprinos.


https://www.youtube.com/watch?v=IqvvOD4bdRs
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 11:38   #7
Brother in iron, nemoj negativno razmišljati o simbolima. Te teorije zavjera su tu da ti peru mozak i da te prestraše. Oko u trokutu u čovjeku simbolizira pinealnu žlijezda, u kozmosu crnu rupu u orionovoj maglici koja je najbliža zemlji, tako i centar galaksije. Prvog čovjeka Adama i Isusa. Jednostranični trokut simbolizira dosta često Boga i svršeni omjer između fizičkog, intelektualnog i duhovnog. Oko je najednostavnije objasniti kao vortex, koji drži cijeli svemir na okupu i emitira energiju koja animira sve. U tjelu ta energija se naziva kundalini. Na isti način kada sanjaš pinealna žlijezda emitira dmt i kreira tvoj svemir.

To je sad jako šturo, teško je to na forumu objasniti, a i sami simboli imaju dublja i viša značenja koja ovise o razini svjesti pojedinca, a i ne mogu se baš objesniti sa riječima.

Ovi što to koriste u pop kulturi doživljavam više ko neko preseravanje. Vidi nas, mi smo poznati i znamo nešto što vi ne, a ustvari nemaju pojima.
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 11:44   #8
Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Brother in iron, nemoj negativno razmišljati o simbolima. Te teorije zavjera su tu da ti peru mozak i da te prestraše. Oko u trokutu u čovjeku simbolizira pinealnu žlijezda, u kozmosu crnu rupu u orionovoj maglici koja je najbliža zemlji, tako i centar galaksije. Prvog čovjeka Adama i Isusa. Jednostranični trokut simbolizira dosta često Boga i svršeni omjer između fizičkog, intelektualnog i duhovnog. Oko je najednostavnije objasniti kao vortex, koji drži cijeli svemir na okupu i emitira energiju koja animira sve. U tjelu ta energija se naziva kundalini. Na isti način kada sanjaš pinealna žlijezda emitira dmt i kreira tvoj svemir.

To je sad jako šturo, teško je to na forumu objasniti, a i sami simboli imaju dublja i viša značenja koja ovise o razini svjesti pojedinca, a i ne mogu se baš objesniti sa riječima.

Ovi što to koriste u pop kulturi doživljavam više ko neko preseravanje. Vidi nas, mi smo poznati i znamo nešto što vi ne, a ustvari nemaju pojima.
hitler je ukrao swastiku i pretvorio je u simbol mrznje
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 12:12   #9
Uzeo je Tibetancima, isto tako SS-ovci su se palili na "Black sun" simbol. Swastika predstavlja srce, dok je black sun vortex. U Tibetu Budah uvijek ima swastiku na prsima.
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 20:12   #10
Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Brother in iron, nemoj negativno razmišljati o simbolima. Te teorije zavjera su tu da ti peru mozak i da te prestraše. Oko u trokutu u čovjeku simbolizira pinealnu žlijezda, u kozmosu crnu rupu u orionovoj maglici koja je najbliža zemlji, tako i centar galaksije. Prvog čovjeka Adama i Isusa. Jednostranični trokut simbolizira dosta često Boga i svršeni omjer između fizičkog, intelektualnog i duhovnog. Oko je najednostavnije objasniti kao vortex, koji drži cijeli svemir na okupu i emitira energiju koja animira sve. U tjelu ta energija se naziva kundalini. Na isti način kada sanjaš pinealna žlijezda emitira dmt i kreira tvoj svemir.

To je sad jako šturo, teško je to na forumu objasniti, a i sami simboli imaju dublja i viša značenja koja ovise o razini svjesti pojedinca, a i ne mogu se baš objesniti sa riječima.

Ovi što to koriste u pop kulturi doživljavam više ko neko preseravanje. Vidi nas, mi smo poznati i znamo nešto što vi ne, a ustvari nemaju pojima.

Slažem se sa time da se simbolika koristi samo za šou i PR.

Oni koji su zaista posvećeni tome i žive na taj način nemaju potrebu da rade šou sa time pred masama.
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 23:19   #11
vi zbilja mislite da se znakovi koriste samo zbog simbolike? Ovi paranoici su blize istini od vas koji ste navodno upuceni.
pogledajte spot 'ponekad' od nimbusa. Mozda ce vam biti jasnije.
wharyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 00:16   #12
Quote:
wharyo kaže: Pogledaj post
Poanta znakova je da privlace i koriste se vec tisucama godina. Ako te bas zanima 'koliko duboko ide zecja rupa', uclani se u neko okultno drustvo gdje ces biti iniciran u 'misterije'. Iako je fascinantno, meni osobno to sve ide na zivce upravo zbog tajnovitosti.
pa zanima me koja je svrha i profit toga bilo madoni na početku karijere kad nije bilo teorija zavjere? znam da je danas zbog profita i novaca/medija

Quote:
GosponProljeće kaže: Pogledaj post
Analogija ti je:U modernim spotovima znakove stavljaju jer ima kako kažeš idiota koje privlače "teorije zavjere" kako bi povećali viewse i pare.Onda otkrivaš da i u dobu kad znakovi nisu bilo masovno primjećivanji i objašnjeni,su također uklapljani u spotove.
Znači da ovi idioti i nisu baš tolki idioti i da te teorije i nisu baš samo teorije.Koji je krajnji cilj toga mi neznamo,najpreciznija rješenja koja se počinju činit sve logičnijma su ujedno i toliko ekstremna da je to jednostavno previše za razum i onda počinje nijekanje i mali rat između "pametnih koji znaju" i "idiota teoretičara zavjere".
Većina te popularne glazbe kao i filmova je potpuno orkestrirana s razlogom da tjera ljude na određena ponašanja.Monkey see monkey do.
Ne kužim zašto ti je čudno prihvatit činjenicu da su veliki i važni događaji unaprijed dogovoreni među malim brojem ljudi.Kao što svako malo mjesto ima svoj udružen centar moći između doktora,suca,svećenika,glavnog policajca itd. tako ima i cijela planeta svoja mala udruženja.Jel se obični ljudi vole udruživat u male klanove i onda spletkarit međusobno?Zašto to onda na višoj razini nebi radili ljudi koji stvarno i imaju mogućnost ogromnih spletki?
Koji je profit od znaka piramide s okom na vrhu na dolarima?
Nije u krivu si, prihvaćam to samo sam imao ovaj stav do neki dan kažem kad sam vidio te stare slike iz spotove iz vremena kad nije bilo teorija zavjere lagano mjenjam stav jer kao što kažeš ovi idioti za koje sam mislio da su idioti i nisu toliki idioti kad bolje pogledam jer koja je svrha stavljanja znakova u ta vremena u video spotove, nigdje nemogu naći odgovor na to pitanje. Monkey see monkey do se i meni čini da je smisao spotova, kao naprimjer charlie xcx novi spot za pjesmu break the rules zaustavlja se s mladim curicama ispred lingerie sexy shopa i oblače se kao drolje, potiče se djecu da se seksualiziraju u ranim godinama, monkey see monkey do točno ali to nikako ne objašnjava odgovor na moje pitanje, šta ako mi sada vidimo nekakve znakove u spotovima pa nećemo ih pokazivati okolo kad luđaci, monkey see monkey do nije odgovor na moje pitanje ali je odgovor na mnogo toga slažem se sa tobom

Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
filmici koje sam na ovu temu odgledala na jubituu , ugl. svi dolaze do nekoliko zakljucaka

stuju sotonu, izvode demonske rituale, dopustaju ulazak demona u svoje tijelo , da skratim pricu prodaju svoju dusu davlu u zamjenu za slavu, utjecaj i profit.
kroz subliminalne poruke iz spotova masa prima razlicite impulse i na takav nacin utjece se na masu.

eto. moj mali doprinos.
https://www.youtube.com/watch?v=IqvvOD4bdRs
ne razumijem kakve impulse može jedan običan čovjek primiti nakon gledanja tih znakova u video spotovima? prodaju dušu đavlu? ja misim da je to metaforički rečeno podaju se diskografskim kućama da rade drukčijeg izvođača od njih to nije ni približno tako kako zvuči, naprimjer mlada curica koja ima dobar vokal se prodaje diskografskoj kući i skida se rade kompletno drukčije stvari mračnije/s više seksualnosti, ja mislim da je bob dylan mislio pod to a ne pod doslovno nekakve super sile

Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Brother in iron, nemoj negativno razmišljati o simbolima. Te teorije zavjera su tu da ti peru mozak i da te prestraše. Oko u trokutu u čovjeku simbolizira pinealnu žlijezda, u kozmosu crnu rupu u orionovoj maglici koja je najbliža zemlji, tako i centar galaksije. Prvog čovjeka Adama i Isusa. Jednostranični trokut simbolizira dosta često Boga i svršeni omjer između fizičkog, intelektualnog i duhovnog. Oko je najednostavnije objasniti kao vortex, koji drži cijeli svemir na okupu i emitira energiju koja animira sve. U tjelu ta energija se naziva kundalini. Na isti način kada sanjaš pinealna žlijezda emitira dmt i kreira tvoj svemir.

To je sad jako šturo, teško je to na forumu objasniti, a i sami simboli imaju dublja i viša značenja koja ovise o razini svjesti pojedinca, a i ne mogu se baš objesniti sa riječima.

Ovi što to koriste u pop kulturi doživljavam više ko neko preseravanje. Vidi nas, mi smo poznati i znamo nešto što vi ne, a ustvari nemaju pojima.
Brate po željezu :klap: nikako ja ne vjerujem u teorije zavjere ne brini to sam već i napisao u prvom postu jel bar ne još tek otkrivam ovaj podforum i te sve razne teme i teorije, hoću reći da samo tražim smisao i korist u smislu fizičke koristi od tih znakova u prošlim vremenima, ja isto imam osjećaj da ovi u pop kulturi to rade evo naprimjer jer su to vidjeli od madone u 80ima i 90ima ili su vidjeli kako je to pomoglo nekim glazbenicima da mediji dodatnu podignu uspjeh pjesme i zarade bolje pare

Quote:
wharyo kaže: Pogledaj post
vi zbilja mislite da se znakovi koriste samo zbog simbolike? Ovi paranoici su blize istini od vas koji ste navodno upuceni.
pogledajte spot 'ponekad' od nimbusa. Mozda ce vam biti jasnije.

ja sam otvorio temu da mi se objasni jer mi sve ovo nije baš jasno a zanima me, kako misliš da se koriste samo zbog simbolike? pa koriste se zbog novaca i više buke i javnosti/medija to je hrvatski bend kakve veze ima neki mini balkanski band koji sluša šačica ljudi sa ovim globalnim superzvijezdama koje to rade kao što smo zaključili već par puta zbog novaca i više slave


Uglavnom nitko mi nije odgovorio na pitanje, koji je materijalni/fizički profit bio Madoni da ona tjera tu simboliku u svoje spotove u ranijim godinama kad nisu postojali interneti,mladi teoretičari zavjera ili bilokakvo znanje o tome itd. itd.

Izgleda da odgovora nema a vjerovatno ga ni Madonna ne zna
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 00:16   #13
Quote:
wharyo kaže: Pogledaj post
vi zbilja mislite da se znakovi koriste samo zbog simbolike? Ovi paranoici su blize istini od vas koji ste navodno upuceni.
pogledajte spot 'ponekad' od nimbusa. Mozda ce vam biti jasnije.


Slobodno nam ti objasniš, svojim riječima..?

Koji je krajnji cilj?

Možda i nije sve tako crno..možda se samo želi stimulirati mlađi naraštaj da se okrene duhovnosti i uđe u otkrivanje veza između mikrokozmosa i makrokozmosa, odnosno, čovjeka i Univerzuma

Da se mene osobno pita ja bih u program školovanja uveo npr. sat meditacije. Naravno da bi to bio izborni predmet i nudio bi se od 5. razreda naprimjer

Makar uz ove današnje koje kakve Rhianne i štajaznam kako se sve ne zovu u kominaciji sa glupavim pjesmuljcima...neznam baš.


Opet s druge strane,ne režiraju spotove sami izvođaći već drugi ljudi..

Teoretičara zavjera je oduvijek bilo, samo se nije sve tako stihijski širilo kao danas uz pomoć neta i gomile društvenih mreža..

Zadnje uređivanje Bat Kol : 05.12.2014. at 16:58.
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 01:11   #14
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Slobodno nam ti objasniš, svojim riječima..?

Koji je krajnji cilj?
gle ja nisam prometej i vec sam napisao u prvom postu. Ako ne shvacas, onda malo razmisli. Evo ti jos jedan hint: pjesma 'Marija' od Divljih jagoda. A koji je cilj? 'Bilo bi lako da je krajnji cilj zarada'
wharyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 01:25   #15
Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Uzeo je Tibetancima, isto tako SS-ovci su se palili na "Black sun" simbol. Swastika predstavlja srce, dok je black sun vortex. U Tibetu Budah uvijek ima swastiku na prsima.
ako pretvoris svastiku u ljudski oblik, onda ona izgleda kao covjek koji kleci na jednoj nozi i drzi ruke u zraku. Pogledaj kipove od Isis, Horusa, Hanumana, Garude itd
wharyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 03:25   #16
Quote:
wharyo kaže: Pogledaj post
gle ja nisam prometej i vec sam napisao u prvom postu. Ako ne shvacas, onda malo razmisli. Evo ti jos jedan hint: pjesma 'Marija' od Divljih jagoda. A koji je cilj? 'Bilo bi lako da je krajnji cilj zarada'
Nda... pretpostavio sam da će biti takav ili sličan odgovor.
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 04:00   #17
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Nda... pretpostavio sam da će biti takav ili sličan odgovor.
I ja sam pretpostavio da ces to reci. To je otprilike kao da pitas madjionicara da ti otkrije svoje tajne. Jedina razlika je sto ovo nije trik.
wharyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 04:45   #18
Čekaj ovo je sad offtopic ali sad si me mnogo uhvatio i prosto me interesuje šta to znači sada? Pogledao sam taj spot od nimbusa i ne vidim nikakve okultne simbole vidim ovu kljukatu iz male klinike kako luta po gradu

spomenuo si i divlje jagode marija? ne razumijem što s time, ciljaš da pjesma nije o devojci nego mariji majci božjoj? Daj mi pojasni kakve to ima veze sa okultnim simbolizmom poput izvođača kao što su Madonna,Katy Perry,Kesha,Jay z, Charlie xcx itd....
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 04:46   #19
ovaj topic me pomalo podsjeca na ovo
wharyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 04:50   #20
Koji je smisao tvoga postanja ovdje kažeš da znaš odgovor ali nećeš da ga napišeš? Meni sad pak ništa nije jasno

Šta ti sad ovaj konj prestavlja? Tvrdiš da je sve to bez ikakvog smisla, pa ako je tako zašto se onda to radi sve što se radi mora imati neku svrhu ja ne znam ni jednu stvar da se radi eto tako bezveze jer je nekome dosadno
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.