Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2014., 14:30   #21
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Možda postoji više budućnosti, koje se ostvaruju u više različitih dimenzija. Kojim putem ćemo mi krenuti u svojoj dimenziji, ponajviše ovisi o nama.
Postoji više dimenzija ali ne u smislu da su to različite realnosti... koliko sam ja shvatio po svemu ovome što sam proučio - sve oko nas egzistira kroz više dimenzija, e sada ne treba brkati vremenske tokove (npr. po prvom vremenskom toku ja nisam otvorio ovu temu ali po drugom zato jesam), prostorno-vremenske dimenzije (kao sada našu 3.) i "unutarnje" (tako sam ih nazvao) dimenzije (kao što naprimjer naša fizička 3. dimenzija egzistira kroz 6 različitih stupnjeva)...tu se mnogo ljudi zbuni kada ide pričati o dimenzijama pa im nije jasno kako smo istovremeno u 3.-oj i u šest različitih dimenzija... i koliko sam skužio, vrijeme ne postoji, vrijeme je samo plod našeg Višeg Ja da bi nas naučio nekim stvarima kao što je ljubav... u mnogim mitologijama se spominju "čuvari vremena" kako ih je među ostalima nazivala i Vangelia Gušterova... U grčkoj mitologiji je jasno napisano da su oni tu kako bi se pobrinuli da ljudi ne bi došli u doticaj sa nečim čime ne bi smjeli (...too late koliko sam ja skužio...) i time ugrozili čitavo postojanje kao takvo... zato svi trube o "sudu živih i mrtvih" zadnjih ne znam koliko stotina godina jer se znalo ako ćemo to uzeti u svoje vlasništvo da ćemo platiti to i više nego što smo se nadali... e sada, kada bi znao točno što to ljudi smatraju "pandorinom kutijom" (iz perspektive ljudi koji su shvatili da nismo to smjeli napraviti)/"svetim gralom" (iz perspektive bolesnih umova koji žele čovjeka pretvoriti u bića sa isključivo fizičkom inteligencijom) i što se to skriva već godinama/stoljećima od ljudi - ja bi sam to vratio onome kome to pripada, ali postoji jedan razlog i zašto ne bi - zato što nas taj artefakt još uvijek drži na životu - naime kada mi predamo taj artefakt čovjek će, kao takav, biti uništen na licu mjesta (opet piše na više mjesta - ovaj puta najjasnije u japanskom šintoizmu) e ali sada ne piše jedna bitna stvar APSOLUTNO NIGDJE - da li ćemo tim uništenjem biti nagrađeni i oslobođeni fizičkih okova te biti pušteni na veći nivo egzistencije (4. dimenziju) ili ćemo time biti kažnjeni i bačeni u niže astralne svijetove... e upravo zbog te polemike i dan danas imamo nešto što se zove "raj" i "pakao"
...samo ne sviđa mi se što su neke organizacije kao što su "Spirit science", "Svjetloradnici" i slične njima u stanju iskriviti sve te informacije samo kako bi pasale njima da privuku što više ljudi k sebi, a tkogod je pročitao od Zecharia sitchina barem dvije knjige može shvatiti da jedino on priča realno iz objektivne perspektive bez zauzimanja za iti jednu stranu...
AnPa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 18:19   #22
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Zene ce preuzeti vodstvo nad civilizacijom i bice skladnije ali ne i lakse... prirodu smo polako okrenuli protiv sebe...

Manje alkohola za praznike da ne bi halucunirali toliko kako se previse cudne stvari dogadjaju

Skoro zaboravih.. pa AnPa jeste sve je kako treba ali ne moz sve i oma
Hvala ali ne brini za alkohol - izbjegavam ga što iz zdravstvenih što iz duhovnih razloga

Žene će preuzeti vodstvo?? Žene i jesu stvorile situaciju u kojoj se danas nalazimo jer su smatrale da nam to pripada - to se jasno vidi iz jasne promjene u svećenstvu - žene su izgubile pravo svakog glasa što opet nije po meni skroz u redu ali ako se razmotri cijela slika onda se i shvati zašto je to tako... Zato je i Eva u bibliji prikazana kao ona koja je stvorila nevolju... Razlika između muškarca i žene je ta što muškarac može bolje kontrolirati emocije od žena i više razmišljati "logikom" koja je u cijelosti fizička (takozvana muška energija vs ženska/Jing vs Jang...) dok je kod žena stvar ta da se previše prepuštaju emocijama - ali nije tu samo do spolova - muškarac isto tako može posjedovati žensku energiju baš kao što i žena mušku... prekomplicirano je to sada za objasniti u par redaka ali mislim da si i sam došao do sličnih zaključaka

Kažeš da ne može sve odmah... ali vidiš ja imam jedan veoma gadan osjećaj - a to je da ako neće doći sada da neće više niti ikada... Vidiš svugdje je rečeno da će doći "sudnji dan" ali nije jasno napisano zbog čega... ali isto tako jasno piše da ako vratimo uzeto da ćemo i biti nagrađeni jer to što smo mi uzeli nije nikada pripadalo nama niti smo se postavili u sklad da bi isto zaslužili ali eto... sada to imamo... ali opet ne svi - već samo manjina koja to koristi već stoljećima na uštrb cijelog čovječanstva kako bi stvorili svoje kraljevstvo bolesnih umova...

P.S. Ja na pojam sekularizam gledam kao potpuno odricanje od religija iako to ne znači po definiciji već samo umanjivanje značaja religije - ali zar ne dođe na isto??
AnPa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 06:50   #23
Sretan Božić

Quote:
AnPa kaže: Pogledaj post
Sve si dobro rekao, i sve ja to već znam od prije ali teško je krenuti pozitivno ako te negativne situacije vuku k sebi.
Neka dođu. Nisu one jače od tebe, nisu tvoj neprijatelj. Prilika su da postaneš zreliji i snažniji, da stekneš više hrabrosti i samopouzdanja. Naravno, to ne znači da su ugodne.

Quote:
Tako isto znam da nije isto znati put i kročiti njime ali kako rekoh već - trebala bi mi lampica da vidim kuda se krećem.
Pogledaj koliko daleko si stigao, koliko toga osvjestio. S obzirom na svijet u kojem smo rođeni vjerojatnost za to bila je mizerna. To nije slučajnost. Čak i kada ne vidiš najjasnije ispred sebe, prepusti se s povjerenjem. Sve će biti ok.

Quote:
znam da ne smijem osjećati strah prema tome niti bilo kakvu negativnu emociju i znam da se to radi na način da ne mislim o istome jer ću na taj način i privući isto
Al ako nešto ne smiješ, tada ćeš se bojati toga. Ako pokušaš izbjeći negativne emocije, tada ih stvaraš.

Smiješ misliti i osjećati sve što poželiš. Ne rade probleme tvoje izvorne misli i osjećaji, već one sporedne kojima ih podržavaš i pridaješ važnost.

Quote:
naprimjer osobe iz mog svakdonevnog života se svakodnevno žale na neke svoje životne situacije a ja im ne mogu objasniti kako to djeluje na njih i njihovu okolinu... a kada pokušam objasniti toj istoj osobi kako ona djeluje na sebe, svoju okolinu i mene svojim ponašanjem onda dobijem samo novi napad da ja sve izmišljam itd.
Ne uvjerevaj ih i ne objašnjavaj što te ne pitaju. Samo s riječi do dvije ukaži na čudne poveznice i postepeno budi znatiželju u njima. Kada te počnu pitati, objasni najvažnije, ali opet ne idi u previše detalja.

Quote:
Znam, to su sve više fizički nego duhovno usmjerene aure (duše, energije... zovi kako želiš...) ali kako mi možemo uopće koegzistirati sa njima na istoj planeti?? Oni svi stavljaju fizičku logiku i fizičko zaključivanje kao jedino sredstvo koje nas može voditi, a čak i kada osjete intuiciju ili osjete kolektivnu povezanost - ne žele si to priznati već to objašnjavaju teorijom slučajnosti... :/
Pogledaj fenomen stotog majmuna. Možda će na sličan način svijest svih ljudi rasti.

Quote:
Zato sam te Zoky želio pitati - da li se može ući nekome u snove, naravno da istu osobu ne povrijedim, i ako da, na koji način?? Voljan sam to pokušati jer sam shvatio da si ljudi ne mogu niti predočiti što mi predosjećamo, osjećamo, vidimo, čujemo kroz svakodnevni život... a niti si neće moći predočiti isto dokle god ili ne dođu na stupanj iste razine svijesti ili dok im netko ne pokaže isto...
a pošto još nisam naučio kako upravljati telekinezom, chromokinezom itd. kroz četvrti krug (dimenziju...) već mi se više to manifestira bez moje volje (naprimjer kada sam prije znao pobjesniti vrata bi se sama zalupila, lonac odletio na drugi kraj kuhinje, glazba bi se upalila i slično... a kada bi god bio netko uz mene da posvjedoči istome svalio bi sve na "nevidiljivi svijet" i "tko će ga znati" jer iskreno mislim da nitko ne bi mogao mirno reagirati da zna da mu je prijatelj/član obitelji, po njihovom gledištu, "freak") i upravo zbog toga sam morao naučiti smiriti um do kraja (rekao sam već da od 2008. emocije kao da su mi strani pojam ali to ne znači da se ja tada ne bi mogao naljutiti - bi ali bi morao odglumiti ljutitu dernjavu i slično što sam na kraju skužio da nema uopće nikakvog smisla raditi te i u konačnici prekinuo sa istim...) na taj način ne mogu nikome još pokazati što smo uistinu svi mi sposobni a imam osjećaj i kada bi mogao isto da ne bih volio to napraviti jer je trenutačno više onih koji se boje od onih koji razumiju/znaju...
Naravno da možeš, al učiniti ćeš štetu ako ćeš forsirati. Ako netko nije spreman, samo ćeš ga preplašiti. Što će se na kraju loše vratiti i tebi jer si se miješao bez da je to bilo traženo.

Ne moraš mijenjati druge. Već su savršeni. Samo trebaju osvijestiti sebe, a svi to radimo na svoj način i svojim tempom.

I kada nastojiš promijeniti nekog, njihov način razmišljanja i djelovanja, to ih uplaši jer tada ne mogu biti uz tebe kakvi trenutno jesu. Stoga ih prihvati, te samo blagim riječima i djelima ukazuj na više od onog što sami vide. Ne žuri i ne forsiraj sebe, a još manje druge.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 06:50   #24
Quote:
...pričao sam sa jednim prijateljem koji proživljava slična iskustva koji mi je rekao da bi otišao od svih ljudi (baš kao i ja - vjerojatno mnogi imaju takav osjećaj) sa skupinom onih koji znaju i osjete isto što i on. Zašto?? Kaže zato što se boji da mu ne bi "slučajno" izletjelo nešto što nije smio reći pa da ga ostali ne bi gledali u čudu jer je za njih to sve "nestvarno" odnosno najobičnija izmišljotina... te bi ga automatski smatrali ludim... i došao sam na zaključak s njim (tada i sa još par ljudi) - društvo će se najvjerojatnije (a bilo bi poželjno i za obje strane) podijeliti na duhovno i sekularno
Kada otpustiš taj strah, možeš reći i učiniti sve što poželiš pred ljudima, i biti će ok. Ljudi te osuđuju jer sam stavaraš tu ideju. Samo ti to reflektiraju popt zrcala. Kada iskreno prihvaćaš sebe, i drugi će pronaći način da te prihvate. Neki kao svjesnog pojedinca kakav jesi, neki kao znanstveni fenomen, neki kao religijski, neki kao duhovni, neki kao mudraca, neki kao iluzionistu itd. Ali svi će te prihvatiti kako mogu i znaju. Nitko te neće prozvati luđakom, ako ideja o tome nije već u tebi.

Osim toga, mogao bi se izenaditi koliko su ljudi otvoreni za nove spoznaje. I koliko je svjesnijih pojedinaca već među nama. Ali oni vole ostati u pozadini, gotovo nevidljivi. Većinom iz istog straha kojeg navodiš, dok drugi jer ne osjećaju potrebu da se javno predstavljaju.

Quote:
{baš kao i u ranijim civilizacijama, kada bi dolazilo do toga da bi grupa pojedinaca bila više duhovno svjesnija određenih događaja/stvari od drugih koji isto nisu željeli niti priznati kao mogućnost, raspodjele na svećenstvo (vodi ih duh), znanstvenike (vodi ih fizički um) i vojsku (vodi ih tijelo)} jer ima sve više ljudi poput nas koji znaju gdje se odvija "prava bitka" ali i sve više onih koji tvrde da je matematika i ljudska logika jedini odgovor a zapravo ne shvaćaju da su matematika i ta ista logika samo produkt uma koji daje pogled iz drugačije perspektive (perspektive niže svijesti)
"Podijeli, pa vladaj!" Dobro je da to shvaćaš.
Stoga se zapitaj, što ako sve navedeno može biti ujedinjeno? Što ako se nadovezuju poput puzzla u jednu jasniju veliku sliku?

Trenutno je čovječanstvo prikazalo znanost kao logičko trabunjanje uma, matematiku kao dosadnu nepotrebnu aktivnost, religije kao prastara vjerovanja i manipulacije elite. Ali u svakome od njih postoje vrijednosti. Prepoznaj ih i nadovezuj.

Možeš vidjeti kako se nova znanstvena otkrića nadovezuju na duhovna učenja. Kako matematika može pojasniti mnoge stvari. Gotovo sam uvjeren da matematika jest univerzalni jezik u svemiru. Samo moramo otpustiti pogrešna shvaćanja iste, te će nam prava shvaćanja dolaziti spontano. Ne kaže se uzalud da zdrav duh prebiva u zdravom tijelu.

Sve je povezano, te ne postoji pogrešan put do shvaćanja toga. Neki su bolji u logici, te će stoga spoznavati kroz znanost. Nekima je jača intuicija, pa će spoznavati kroz duhovnost. Neki spoznaju kroz postignuća vlastitog tijela.

Quote:
Samo ne vidim kako bi ta dva oblika društva mogla međusobno funkcionirati ali vrlo vjerojatno bi upravo zato i svaki od ta dva tipa društva imao svoju "politiku" ali time bi se opet došlo do onoga do čega se ne bi smjelo doći - raspodjele čovječanstva... ali kako ujediniti tehnologiju koja smeta duhovnjacima sa duhovnom realnošću koja smeta sekularima??
Prekomplicirano je ovo sve ali znam da sam upravo zato i ovdje - da napravim nešto sa ostalom braćom i sestrama
Ne brini o onome što još nije tu. Fokusiraj se na sada i ovdje. Živi najbolje što možeš, uživaj, uči i podučavaj spontano. Kada se prepustiš, odgovori dolaze spontano, upravo na način i u vrijeme kada trebaju doći
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 06:51   #25
Quote:
Postoji više dimenzija ali ne u smislu da su to različite realnosti... koliko sam ja shvatio po svemu ovome što sam proučio - sve oko nas egzistira kroz više dimenzija, e sada ne treba brkati vremenske tokove (npr. po prvom vremenskom toku ja nisam otvorio ovu temu ali po drugom zato jesam), prostorno-vremenske dimenzije (kao sada našu 3.) i "unutarnje" (tako sam ih nazvao) dimenzije (kao što naprimjer naša fizička 3. dimenzija egzistira kroz 6 različitih stupnjeva)...tu se mnogo ljudi zbuni kada ide pričati o dimenzijama pa im nije jasno kako smo istovremeno u 3.-oj i u šest različitih dimenzija... i koliko sam skužio, vrijeme ne postoji, vrijeme je samo plod našeg Višeg Ja da bi nas naučio nekim stvarima kao što je ljubav... u mnogim mitologijama se spominju "čuvari vremena" kako ih je među ostalima nazivala i Vangelia Gušterova... U grčkoj mitologiji je jasno napisano da su oni tu kako bi se pobrinuli da ljudi ne bi došli u doticaj sa nečim čime ne bi smjeli (...too late koliko sam ja skužio...) i time ugrozili čitavo postojanje kao takvo... zato svi trube o "sudu živih i mrtvih" zadnjih ne znam koliko stotina godina jer se znalo ako ćemo to uzeti u svoje vlasništvo da ćemo platiti to i više nego što smo se nadali... e sada, kada bi znao točno što to ljudi smatraju "pandorinom kutijom" (iz perspektive ljudi koji su shvatili da nismo to smjeli napraviti)/"svetim gralom" (iz perspektive bolesnih umova koji žele čovjeka pretvoriti u bića sa isključivo fizičkom inteligencijom) i što se to skriva već godinama/stoljećima od ljudi - ja bi sam to vratio onome kome to pripada, ali postoji jedan razlog i zašto ne bi - zato što nas taj artefakt još uvijek drži na životu - naime kada mi predamo taj artefakt čovjek će, kao takav, biti uništen na licu mjesta (opet piše na više mjesta - ovaj puta najjasnije u japanskom šintoizmu) e ali sada ne piše jedna bitna stvar APSOLUTNO NIGDJE - da li ćemo tim uništenjem biti nagrađeni i oslobođeni fizičkih okova te biti pušteni na veći nivo egzistencije (4. dimenziju) ili ćemo time biti kažnjeni i bačeni u niže astralne svijetove... e upravo zbog te polemike i dan danas imamo nešto što se zove "raj" i "pakao"
...samo ne sviđa mi se što su neke organizacije kao što su "Spirit science", "Svjetloradnici" i slične njima u stanju iskriviti sve te informacije samo kako bi pasale njima da privuku što više ljudi k sebi, a tkogod je pročitao od Zecharia sitchina barem dvije knjige može shvatiti da jedino on priča realno iz objektivne perspektive bez zauzimanja za iti jednu stranu...
Hehe, vidim da podjednako volimo analizirati Osobno sam pročitao previše toga i razradio mnogo mogućih scenarija. Ipak, shvatio sam koliko različitih izvora govori drugačije. Ja mogu samo slijepo birati čije ću riječi slijediti, jer ne znam što je od navedenog istina. Stoga sam odlučio da ću ih pomno pročitati i saslušati, ali neću ih slijediti. Više vjerujem što otkrivam sam i duhovnjaci oko mene.

U biti, povezujem sljedeće: znanje iz znanosti i psihologije, znanje iz duhovnosti, te osobna i tuđa iskustva i uvide. Ako se sve nadovezuje, te međusobno podržava, tada vjerujem da u tome ima istine.

Dimenzije tumačimo istovremeno slično i drugačije, ali to je jedno od tih područja gdje nisam siguran kako to točno funkcionira. I dalje čekam da se sve poklopi, pa ostajem otvorena uma u vezi tog.

Potpuno se slažem da je vrijeme iluzija i da služi nama.

Što se tiče artefakta i čuvarima vremena, ne zanima me to previše. Tko zna što se sve zbivalo i zbiva se iza naših očiju, koliko je istine i koliko laži pušteno u svijet. Meni je dovoljno fokusirati se na osvješćavanje sebe i pružanje podrške drugima u tom procesu. Bolje od toga niti ne mogu, neovisno što je sve istina i što nas tek očekuje.

Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Lepo si Zoki objasnio ..pogotovo ono sa ljuljaskom
Hvala
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 12:21   #26
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Sretan Božić
Neka dođu. Nisu one jače od tebe, nisu tvoj neprijatelj. Prilika su da postaneš zreliji i snažniji, da stekneš više hrabrosti i samopouzdanja. Naravno, to ne znači da su ugodne.

Al ako nešto ne smiješ, tada ćeš se bojati toga. Ako pokušaš izbjeći negativne emocije, tada ih stvaraš.

Smiješ misliti i osjećati sve što poželiš. Ne rade probleme tvoje izvorne misli i osjećaji, već one sporedne kojima ih podržavaš i pridaješ važnost.

Ne uvjerevaj ih i ne objašnjavaj što te ne pitaju. Samo s riječi do dvije ukaži na čudne poveznice i postepeno budi znatiželju u njima. Kada te počnu pitati, objasni najvažnije, ali opet ne idi u previše detalja.

Pogledaj fenomen stotog majmuna. Možda će na sličan način svijest svih ljudi rasti.

Naravno da možeš, al učiniti ćeš štetu ako ćeš forsirati. Ako netko nije spreman, samo ćeš ga preplašiti. Što će se na kraju loše vratiti i tebi jer si se miješao bez da je to bilo traženo.
Sretan Božić i tebi

Istina, dobro govoriš - opet hehe - i vidim da imaš dosta iskustva jer imaš u vidu sve stvari koje i ja... ali ja se istovremeno ne uspijevam pridržavati istih "pravila" jer sam radio upravo ono što sam znao da ne smijem raditi a ti si mi sada to još jednom napomenuo (i podsjetio me)... ali ne mogu ti objasniti - kao da znam da se ne moram sekirati oko tih stvari već kao da je to već sve u meni i nema izlaza... kako to mislim?? Teško za objasniti... :/

U pravu si, ali imam osjećaj da se neće svi probuditi i da će samo pasti još dulje u... što?? Ne znam sa 100%-tnom sigurnošću, ali za sada smatram to nižim astralima...

Da, znam za taj "fenomen" ali to je samo još jedan dokaz koletktivne svijesti - i raste na taj način i ljudska svijest ali kako možeš očekivati da će od 1000 besmislenih stvari prepoznati upravo tu jednu bitnu... ljudi imaju elektromagnetska polja oko sebe (moje znanje iz elektrotehnike i fizike) baš kao i sve ostalo ali kod nas je to polje promjenivo sukladno sa našim emocijama i razmišljanjem te samim time postajemo ogromni odašiljači/prijamnici... Vjerojatno znate za projekt MK-ULTRA... putem tog projekta su i došli do istih saznanja koja ja vama sada objašnjavam... Kako se možete uvjeriti u postojanje magnetskog polja?? Ima više načina - internet je blažena stvar

I opet si u pravu ALI ovaj puta samo djelomično... ...što nije niti bitno je li netko u pravu ili nije već je bitno da otkrijemo sve što se dešava nama iza duha i svijesti (doslovno) i dokučimo što se, i kako, može učiniti po pitanju toga... ukoliko nam neka osoba ne odluči pružiti podršku, ma koliko god je mi priželjkivali - ipak bi bilo u redu se ne miješati, da - ali koliko je isto u redu pustiti tu istu osobu da živi u zabludi?? Jer ovo o čemu mi sada razgovaramo nije nova tema - o njoj se raspravljalo i u Grčkoj prije više stotina godina isto kao i u Rimu... samo što je ljudima oduzeto pravo da znaju... a sada opet moram spomenuti onaj svoj ružni osjećaj da nemamo više toliko previše vremena... - dap, taj osjećaj je svakodnevno prisutan... ne samo taj - još je tu i osjećaj da moram učiniti nešto po pitanju toga (ne zato što moram već zato što sam zato ovdje - na ovoj planeti)
...ali i istini na volju - niti ne želim više nekome pokušavati objasniti što se dešava oko njega jer mi je zadnji pokušaj rezultirao gubitkom veoma drage osobe (nije umrla da se razmemo )... i ne samo to - rezultiralo je i sa dvije izgubljene godine jer sam se za to vrijeme koncentrirao većinski na to - kako objasniti toj isto osobi što se dešava oko nje... ali sada znam da moram pustiti jednostavno neke stvari da idu svojim tokom...
AnPa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 12:47   #27
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Hehe, vidim da podjednako volimo analizirati Osobno sam pročitao previše toga i razradio mnogo mogućih scenarija. Ipak, shvatio sam koliko različitih izvora govori drugačije. Ja mogu samo slijepo birati čije ću riječi slijediti, jer ne znam što je od navedenog istina. Stoga sam odlučio da ću ih pomno pročitati i saslušati, ali neću ih slijediti. Više vjerujem što otkrivam sam i duhovnjaci oko mene.

U biti, povezujem sljedeće: znanje iz znanosti i psihologije, znanje iz duhovnosti, te osobna i tuđa iskustva i uvide. Ako se sve nadovezuje, te međusobno podržava, tada vjerujem da u tome ima istine.

Dimenzije tumačimo istovremeno slično i drugačije, ali to je jedno od tih područja gdje nisam siguran kako to točno funkcionira. I dalje čekam da se sve poklopi, pa ostajem otvorena uma u vezi tog.

Potpuno se slažem da je vrijeme iluzija i da služi nama.

Što se tiče artefakta i čuvarima vremena, ne zanima me to previše. Tko zna što se sve zbivalo i zbiva se iza naših očiju, koliko je istine i koliko laži pušteno u svijet. Meni je dovoljno fokusirati se na osvješćavanje sebe i pružanje podrške drugima u tom procesu. Bolje od toga niti ne mogu, neovisno što je sve istina i što nas tek očekuje.
Pa pomoću analize je jedino i moguće utvrditi što je istina a što ne... Da, i ja isto, ali sam onda počeo tražiti poveznice između otkrivenog... odnosno ako vidim da mi se nešto pojavljuje na (minimalno) tri različita mjesta od tri različita izvora onda to mogu zaključiti kao valjanu činjenicu i krenuti u otkrivanje iste...

Ja povezujem isto sve kao i ti ali držim se također "pravila jedinstva" - a to znači da nikada neću matematiku, vedsku matematiku, geometriju, fiziku, astrofiziku, kvantnu fiziku, itd. povezati samo u "znanje iz znanosti" upravo zbog međusobnog odnosa svih tih grana - ista imena za različite vrijednosti još različitijih djelovanja... tako isto, naprimjer, nikada neću "vojničev rukopis" stavljati jedno uz drugo sa egipatskim nalazištima i egiptologijom baš kao što neću učiti da su ruski i japanski isti jezik

Što se tiče dimenzija - do svih svojih zaključaka sam došao baš ovom gore metodom, odnosno nalazeći smislene činjenice na više različitih mjesta te zatim to povezivao u isto - jer ako pogledamo prošlost jasno ćemo primijetiti da je sve krenulo od iste informacije ali se onda kroz generacije riječ iskrivila te izgubila na vrijednosti - zato je sada nužno pronaći sam izvor kao takav a mislim da za takvo nešto zaostajemo par tisuća godina - hvala Kreatoru pa je putovanje kroz vrijeme realna mogućnost...

Je li itko od vas ikada čuo za "pravilo trojno" (matematika)... e kada sam to počeo koristiti sa numerologijom, gematrijom i vedskom matematikom - dolazio sam do zanimljivih rezultata - ima li itko sličnih iskustava?? (na stranu sa "svetom" geometrijom - to je priča za sebe )

...zašto si tako siguran da je vrijeme iluzija?? Ja imam svoje činjenice koje govore to - a ima ih i previše, pa i osobna iskustva, ali me zanima tvoja perspektiva.

Istina je ovo za istine, laži i svakakve varke, prepun ih je ovaj svijet, ali imam osjećaj da nikako ne smijem zanemariti "čuvare vremena" i baš imam osjećaj da su oni dio odgovora koji mi nedostaje...

...sada ti kažeš - "..bolje od toga ne mogu..."... shvaćam da nije lako ali vjeruj mi kada ti kažem da možeš - samo nađi svoj put i ne vjeruj nikome osim vlastitoj prosudbi i intuiciji
AnPa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 12:57   #28
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
"Podijeli, pa vladaj!" Dobro je da to shvaćaš.
Stoga se zapitaj, što ako sve navedeno može biti ujedinjeno? Što ako se nadovezuju poput puzzla u jednu jasniju veliku sliku?

Trenutno je čovječanstvo prikazalo znanost kao logičko trabunjanje uma, matematiku kao dosadnu nepotrebnu aktivnost, religije kao prastara vjerovanja i manipulacije elite. Ali u svakome od njih postoje vrijednosti. Prepoznaj ih i nadovezuj.

Možeš vidjeti kako se nova znanstvena otkrića nadovezuju na duhovna učenja. Kako matematika može pojasniti mnoge stvari. Gotovo sam uvjeren da matematika jest univerzalni jezik u svemiru. Samo moramo otpustiti pogrešna shvaćanja iste, te će nam prava shvaćanja dolaziti spontano. Ne kaže se uzalud da zdrav duh prebiva u zdravom tijelu.

Sve je povezano, te ne postoji pogrešan put do shvaćanja toga. Neki su bolji u logici, te će stoga spoznavati kroz znanost. Nekima je jača intuicija, pa će spoznavati kroz duhovnost. Neki spoznaju kroz postignuća vlastitog tijela.

Ne brini o onome što još nije tu. Fokusiraj se na sada i ovdje. Živi najbolje što možeš, uživaj, uči i podučavaj spontano. Kada se prepustiš, odgovori dolaze spontano, upravo na način i u vrijeme kada trebaju doći
Zbog ovoga svega mi zvučiš kao pripadnik neke "sekte" kao što su masoni - pogotovo zbog ovoga da shvaćam "Podijeli, pa vladaj."... Daleko od toga da su to sekte - to su grupe inteligentnih ljudi u potrazi za odgovorima ali upravo zato što se tu radi o grupi a ne o pojedincu dolazi do nemogućnosti objektivnog mišljenja... jer će jednoj osobi biti objektivno nešto što će drugoj biti nerealno a drugoj nešto treće što samim time objektivnu misao kao takvu čini subjektivnom...
...a i tvoje znanje o svemu - pričaš o svemu tome kao da nemaš iskustva u istome a vidi se po tome što pričaš da imaš iskustva ali isto tako da si neke činjenice prešutio... čemu to?? (naravno to može primijetiti samo netko tko je također imao slična iskustva kao što si ti...)

I kažeš da ne brinem o onome što još nije tu - ali ja baš imam suprotan osjećaj... da moram brinuti i učiniti sve što je u mojoj moći ali izgleda da ću morati doći do puno više odgovora i saznati, ponajprije, kako preuzeti punu kontrolu nad svojim duhom U TIJELU - odnosno kako zarobiti tijelo u duh baš kao što je cijelo ovo vrijeme duh zarobljen u tijelu...

...ali ti svejedno hvala jer si me podsjetio na mnoge činjenice koje doista drže vodu, a i iskreno - osobno ne vjerujem da si pripadnik nekog "žnjfljm" reda upravo iz razloga što pišeš ovdje gdje pišeš... ali opet... svašta je moguće, zar ne??
AnPa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 17:02   #29
P.S. Sada sam tek shvatio nešto kada sam došao vidjeti je li tko pisao šta - možda vam zvuči da govorim subjektivno i grubo o nekim činjenicama ali vjerujte mi da iza toga stoje sati i sati različitih, isključivo objektivnih, ispitivanja i istraživanja...
...tako sam u određenim trenucima dolazio do zaključaka koji su zvučali nemoralno i egoistično ali i sami znate da ne možete od svakog drva očekivati svaki plod - baš kao što je i kod ideja, odnosno misli...

Istina je da izgleda kao da sam pao pod utjecaj mnogih tuđih mišljenja ali ako ste proživjeli iti približno išta kao i ja (što vidim za zoky-a i još neke koji su mi se javili u inbox) onda znate da jedino čega se možete držati je ona Buddhina "..pronađi svoj put.." a ostalo sve uzimate samo kao mogućnost, ali tu volim imati svoje kategorije koje mi pomažu u razvrstavanju informacija koje dođu do mene:

1) Realna mogućnost
2) Objektivna mogućnost
3) Sve moguće je nemoguće a sve nemoguće moguće
4) Subjektivna mogućnost
5) Nerealna mogućnost


...također obraćam pozornost od koga dolazi ta informacija (od nekog malog čovjeka, od nekog tko bi mogao biti mali čovjek ali istovremeno vuk u ovčjem kaputiću, od nekoga tko misli da zna ali zapravo se vidi po onome što priča da ne zna, od nekoga sa iskustvom itd. - nije jednostavno za razlučiti, katkad je i nemoguće ali ovo je definitivno jedan od najbitnijih faktora koje je potrebno utvrditi) i na koji način nam prenaša određenu informaciju (direktno ili indirektno odnosno sakriveno iza nečega)

...isto bi savjetovao i svima onima koji tragaju za istinom jer ćete se u suprotnom pogubiti među svim tim informacijama

Zadnje uređivanje AnPa : 25.12.2014. at 18:31.
AnPa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 00:22   #30
ovi koji su te trazili uzorak sperme, jesu li ti slučajno negdje ostavili svoj uzorak, u anusu ili slično nešto?
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 00:28   #31
Quote:
AnPa kaže: Pogledaj post
koji je pušio travu po cijele dane
tu je problem.

droga te zela.
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 01:14   #32
Hahaha hvala na dijeljenju svoga mišljenja debeli_gade i josipe-presvetli ali kako sam već rekao - sa vama se nemam namjere obračunavati jer vi niste jedan od onih od kojih sam molio da mi se obrate... niti očito imate iskustva jer da imate iz strahopoštovanja se ne biste usudili ovakve stvari ismijavati... ali imate ego i očito veoma slabu sposobnost čitanja jer da ste pažljivo pročitali prvih par redaka mog prvog posta primijetili bi ste da sam lijepo naglasio da mi se mozgovi vašeg kalibra niti ne obraćaju jer se nemam namjeru obračunavati sa takvima.

Ako kažete za travu da mi je nešto napravila što će biti tek kada vam kažem da nije sve baš tako kako sam vam rekao?? Vidite kada se malo bolje prisjetim cijele priče, koju sam baš danas do sitnih detalja ponovio sa prijateljem, ja sam došao u prvi doticaj sa marihuanom prije 2008., računajte period prije božićnih blagdana 2007., a aktivno sam počeo sa konzumiranjem marihuane nakon što su mi krenule svakodnevne migrene i sa time sam pobjeđivao iste... a nikada nisam bio ljubitelj tableta, ne znam zašto ali sam ih uvijek odbijao ali ne i prirodnu medicinu - čajeve i slično... i to još od malih nogu - interesantno, zar ne??

...da li ju sada konzumiram u tolikim količinama?? Definitivno ne, niti imam opet namjeru jer je to bio dio života koji sam proživio i ostaje iza mene u nezaboravnom sjećanju ludih provoda i mladenačke ludosti... ali ostaje samo to - događaj u sjećanju... i nemojte misliti da žalim zbog toga jer da nije bilo toga svega ja ne bi bio danas ova osoba koja jesam... tako da žao mi je josipe "prosvetleni", što se vidi po tvojoj razini koliko si doista prosvjetljen, ali morati ću te razočarati - ne, cijelo moje životno iskustvo nije bazirano na halucinacijama proizvedenim od strane svakojakih sredstava - misliš da mi to nije palo već odavno na pamet?? Mislite da nije to razlog zašto sam otišao dobrovoljno sam prvo kod hrpe psihologa a zatim sa svojih 16 kod različitih psihijatara, na snimanje glave i raznorazne pretrage... (???) mislite da prvo nisam pomislio da sam jedan od onih "kritičnih slučajeva"?? Mislite da nisam proveo "test" ne pušeći određen period (min. 3 mjeseca, možda pola godine, najozbiljnije ne znam koliko dugo ali nisam tada isto određen period zapalio iti jedan joint)???

Kada sam ja kretao sa istraživanjem istih ovih tema o kojima danas znam puno više ali još uvijek ne dovoljno ponašao sam se upravo poput vas - arogantno i egocentrično ismijavajući sve slično i proglašavao sam takve ljude u najmanju ruku ludima... a onda?? Onda mi se skinuo plašt sa očiju na moju vlastitu molbu koja me vođena mojom intuicijom dovela do svih odgovora koje sam zatražio... za koju još uvijek nisam siguran da li bi trebao biti zahvalan ili ne na svojoj gluposti/ludosti da zatražim isto jer definitivno nisam bio psihički i emocionalno dovoljno zreo da zatražim takvo nešto... (da mi istina bude pružena) ...ali kada netko premlad dobije pristup određenim znanjima - znatiželja i mladenačka (ljudska) glupost učine svoje heh ...ali znam da znam, možda se još ne sjećam svega ali znam da ću se sjetiti, i da sigurno neću pustiti da to znanje umre sa mnom neotkriveno baš kao što to mnogi drugi poput mene to neće dopustili u ovome svijetu... samo moraju početi djelovati jer će opet biti prekasno za sve...

Da imate znanje o magiji, astralnom svijetu (drugim dimenzijama i "duhovima", "anđelima", "demonima") ma makar znanje o mitologijama, drevnim civilizacijama, arheološkim nalazištima - ulazio bi s vama u svakakve rasprave ali shvaćate li zašto je to za ljude poput vas nadnaravno?? Zato što im je takvo nešto nepojmljivo jer još uvijek žive u okovima ovoga svijeta koji ih spriječava da gledaju dalje od svojih noseva...

...sve u svemu...
...molim vas odurni_gade i josipe-presvetli vratite se na teme u kojima ste valjda dobri (ne znam niti me je briga... ) - sport, lifestyle, moda itd... jer vjerujte mi kada vam kažem da nemate dovoljno poštovanja prema sebi kada se sa toliko godina koliko imate još uvijek niste naučili ponašati dostojanstveno u ovome svijetu u kojem živite...

a da znate tek u kakvom svijetu živite...

...sve najbolje u 2015.
AnPa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 01:30   #33
...i pošto vidim da se ova tema prebacila na chat, odnosno inbox, a ovdje je počela prikupljati samo neželjene komentare mislim da je došlo vrijeme da se i zatvori...

...ukoliko netko ima osobnih problema sličnih mojima slobodno se obrati preko privatnih poruka baš kao što su određeni već i napravili u strahu od diskriminacije svojih bližnjih/poznanika...

Lijep pozdrav svima i sve najbolje u 2015.
AnPa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 07:28   #34
Quote:
ali ja se istovremeno ne uspijevam pridržavati istih "pravila" jer sam radio upravo ono što sam znao da ne smijem raditi a ti si mi sada to još jednom napomenuo (i podsjetio me)...
Opusti se. Radio si pogreške i raditi ćeš ih. Ako ti je to potrebno da počneš živjeti svjesnije, neka jest tako. Ponekad teoretska znanja nisu dovoljna.

Quote:
U pravu si, ali imam osjećaj da se neće svi probuditi i da će samo pasti još dulje u... što?? Ne znam sa 100%-tnom sigurnošću, ali za sada smatram to nižim astralima...
Pa što ako do toga i dođe? Sam kažeš da je vrijeme iluzija. Bogu i dušama se nigdje ne žuri. Neka stvatko iskusi što želi i treba, neka spoznaje svojim putem.

Nitko neće pasti dublje. To je slično kao da od jedne osvještene duše u ovom svijetu nastojiš napraviti budalu i patnika. Uvijek će iskazivati razumijevanje, kreativnost i snalažljivost, te se neće dugo zadržati tamo gdje ne pripada.

Quote:
ali kako možeš očekivati da će od 1000 besmislenih stvari prepoznati upravo tu jednu bitnu.

ljudi imaju elektromagnetska polja oko sebe (moje znanje iz elektrotehnike i fizike) baš kao i sve ostalo ali kod nas je to polje promjenivo sukladno sa našim emocijama i razmišljanjem te samim time postajemo ogromni odašiljači/prijamnici... Vjerojatno znate za projekt MK-ULTRA... putem tog projekta su i došli do istih saznanja koja ja vama sada objašnjavam... Kako se možete uvjeriti u postojanje magnetskog polja?? Ima više načina - internet je blažena stvar
Jer sve vodi bitnome. Kao da iz duginih boja iskombiniraš tisuće različitih nijansi boja. Ali sve vodi nekoliko osnovnih boja. Nije upitno da li ćemo uvidjeti istinu, već samo kada i kako.

Znam. Vidim prvi sloj aura. Također već ima dosta kamera kojima se to može vidjeti.

Quote:
što nije niti bitno je li netko u pravu ili nije već je bitno da otkrijemo sve što se dešava nama iza duha i svijesti
Tako je

Quote:
ipak bi bilo u redu se ne miješati, da - ali koliko je isto u redu pustiti tu istu osobu da živi u zabludi??
Da bismo razumjeli znanje trebamo proći kroz neznanje. Stoga pusti druge da iskuse što im treba. Kada dođe pravo vrijeme da osoba nešto osvijesti, učenik i učitelj se uvijek susretnu. Forsiranje samo stvara kontraefekt, neovisno o dobrim namjerama.

Quote:
a sada opet moram spomenuti onaj svoj ružni osjećaj da nemamo više toliko previše vremena... - dap, taj osjećaj je svakodnevno prisutan... ne samo taj - još je tu i osjećaj da moram učiniti nešto po pitanju toga (ne zato što moram već zato što sam zato ovdje - na ovoj planeti)
Čak i da si u pravu, kakvu vibraciju stvaraš i dijeliš paničarenjem? Spoznaja nije cilj kojeg treba ostvariti, to nije daleka destinacija na koju treba stići. To je shvaćanje da ne trebamo ništa. Da je sve ok upravo tako kako jest. To je osvještavanje bivanja i uživanja u istome. Sve ostalo je samo igra. Igraj, ali ne shvaćaj život preozbiljno Ti si poput glumca koji ulazi u predstave, a ne tek uloga koju trenutno igraš.

Quote:
...ali i istini na volju - niti ne želim više nekome pokušavati objasniti što se dešava oko njega jer mi je zadnji pokušaj rezultirao gubitkom veoma drage osobe (nije umrla da se razmemo )... i ne samo to - rezultiralo je i sa dvije izgubljene godine jer sam se za to vrijeme koncentrirao većinski na to - kako objasniti toj isto osobi što se dešava oko nje.
To je bilo savršeno. Vjerujem da si barem nešto prenio toj osobi, a istvoremeno si iskustveno spoznavao da ne vrijedi forsirati druge

I sad kad si to iskusio, oslobađaš se potrebe za ponavljanjem takvog iskustva. Više razumiješ.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 08:02   #35
Quote:
Pa pomoću analize je jedino i moguće utvrditi što je istina a što ne.
Kvalitetna analiza pomaže u spoznavanju. Ali nije jedino, niti najbolje sredstvo spoznavanja. To oduzima mnogo energije i vremena, te opet može dovesti do pogrešaka. Možemo sve razumjeti u sekundi, jednim uvidom. I vjerujem da je svo znanje već u nama. Jačanje intuicije pokazuje da smo na dobrom putu prema tom izvornom znanju.

Quote:
jer ako pogledamo prošlost jasno ćemo primijetiti da je sve krenulo od iste informacije ali se onda kroz generacije riječ iskrivila te izgubila na vrijednosti - zato je sada nužno pronaći sam izvor kao takav a mislim da za takvo nešto zaostajemo par tisuća godina
Točno i zanimljivo je što si to spomenuo Razmisli, za što koristimo riječi? Da prenesemo doživljaj uvida, emocija i osobnih iskustva. Riječi samo tumače naše izvorne učitelje, a mi ih gledamo kao glavno sredstvo učenja.

I najgore što možemo učiniti jest kada tuđe riječi prihvaćamo, te zbog istih negiramo vlastite uvide, emocije i iskustva.

Quote:
Je li itko od vas ikada čuo za "pravilo trojno" (matematika)... e kada sam to počeo koristiti sa numerologijom, gematrijom i vedskom matematikom - dolazio sam do zanimljivih rezultata - ima li itko sličnih iskustava?? (na stranu sa "svetom" geometrijom - to je priča za sebe )
Čuo jesam, ali nisam baš upoznat. Sa druge strane, svetu geometriju sam dosta proučavao (npr. "metatron's cube").

Quote:
...zašto si tako siguran da je vrijeme iluzija?? Ja imam svoje činjenice koje govore to - a ima ih i previše, pa i osobna iskustva, ali me zanima tvoja perspektiva.
To mi oduvijek ima smisla, te sam nailazio na zanimljiva znanstvena istraživanja. Npr. u jednom od njih promijene sadašnjost odašiljanjem namjere u prošlost.

Quote:
Zbog ovoga svega mi zvučiš kao pripadnik neke "sekte" kao što su masoni - pogotovo zbog ovoga da shvaćam "Podijeli, pa vladaj."
Tko već ne zna tu izreku Osim toga, što da jesam negativac? Ne možeš spoznati lijevo bez desnog, gore bez dolje, niti dobro bez zla. Izvor patnje je naše nerazumijevanje i neprihvaćanje toga, a ne život kakav jest.

I čim više se fokusiraš na negativno, više to jačaš. Zapitaj se, zašto negativci ne blokiraju one koji šire istinu o njima? Oni im zapravo pomažu jer usmejravaju pozornost i energiju ljudi na negativno.

Quote:
a i tvoje znanje o svemu - pričaš o svemu tome kao da nemaš iskustva u istome a vidi se po tome što pričaš da imaš iskustva ali isto tako da si neke činjenice prešutio... čemu to?? (naravno to može primijetiti samo netko tko je također imao slična iskustva kao što si ti...)
Imam neka sitna osobna iskustva s telepatijom, lucidnim snovima, zakonom privlačnosti, gledanjem aura, rašljarenjem i sa napadima entiteta. Ali prema nekim drugim pojedincima, moje iskustvo je tek minimalni uvid u sve što možemo.

Čitao sam previše kroz život i povezio mnogo činjenica. To je ono što imam - teoriju. A to nije nešto posebno. Stoga ne vidim smisla da dijelim nepotrebne detalje koji bi samo zamaglili ono bitno što želim reći.

Quote:
I kažeš da ne brinem o onome što još nije tu - ali ja baš imam suprotan osjećaj... da moram brinuti i učiniti sve što je u mojoj moći ali izgleda da ću morati doći do puno više odgovora i saznati, ponajprije,
Kada brineš propuštaš sadašnjost, a upravo sadašnji trenutci određuju tvoju budućnost!

Quote:
kako preuzeti punu kontrolu nad svojim duhom U TIJELU - odnosno kako zarobiti tijelo u duh baš kao što je cijelo ovo vrijeme duh zarobljen u tijelu...
Ideš iz krajnosti u krajnost. Ali vjerojatno ti to treba da shvatiš kako je poanta u balansu.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 09:39   #36
Quote:
AnPa kaže: Pogledaj post
Hahaha hvala na dijeljenju svoga mišljenja debeli_gade i josipe-presvetli ali kako sam već rekao - sa vama se nemam namjere obračunavati jer vi niste jedan od onih od kojih sam molio da mi se obrate...

a da znate tek u kakvom svijetu živite...

...sve najbolje u 2015.
Zboriš kao Vilibor Siničić
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 19:43   #37
Prvo bi se riješio ovog smetala po imenu Josip-presvetli:
Zahvaljujem ti se što si me usporedio sa predsjednikom

Zoki ti bi trebao biti jedan od pokretača duhovnog učenja kod nas... ali najozbiljnije jer tvoj odnos prema onima koji traže tvoju pomoć je nenadmašiv i upravo sam tvoj primjer ponašanja uzeo da se učim na njemu... Hvala ti još jednom na svim odgovorima
...i shvatio sam koji su bili moji problemi a upravo si mi ti najjasnije ukazao na njih (jesu i mnogi drugi ali ne tako decidirano jasno poput tebe a to je upravo ono što mi je trebalo) ali ne bih sada o svojim problemima... Povezao sam se sa određenim ljudima i shvatio da nikako nisam sâm u ovome svemu ali baš zbog omjera koji ide više u korist onima koji "ne znaju" sam isto i pomislio jer se svi oni koji "znaju" skrivaju poput vampira od sunčeve svjetlosti zbog straha od diskriminacije...

Hvala svima onima koji su podijelili što su imali sa mnom u inboxu zbog straha od diskriminacije bližnjih i hvala istima na raznim savjetima i pomoći... pogotovo hvala pojedincima koji su mi ukazali na određene, što vladine što privatne, projekte koji su mi još više razjasnili situaciju oko mene...

Najozbiljniji savjet svakome tko se pogubi i ne zna kako dalje - bez panike, uvijek će naići netko tko će vam pokazati put ako ga već ne vidite sami a ta osoba će vam uletjeti u život baš kada ćete ju najviše trebati... a ukoliko imate bilo kakvih nedoumica i pitanja samo pogledajte Zokijeve odgovore - sve je lijepo objasnio :klap:

Srdačan pozdrav svima (pa i odurnom_gadu i josipu), posebice iormasu i zokiju...

SVE NAJBOLJE U 2015.!!!
AnPa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 00:18   #38
I meni su se čak više puta događali neobični snovi. Mislim, ne ovo sa prebacivanjem u prošlost, to ne, ali sam imao svemirske avanture, susretao sam se sa nekim bićima nalik ljudima i sl. Prvih nekoliko puta, to je bila nekakva bijela prostorija (točno se toga sjećam), u kojoj je bilo nekoliko ljudi. Pričao sam čak s jednim čovijekom jednom, koji je imao brkove i bradu te kovrčavu kosu. Imao je nakakvo crno odijelo na sebi i čizme. Pričali smo o mojim uspjesima tijekom školovanja i sl. pa nekim stvarima navodno nije bio baš zadovoljan. To mi je i rekao. Dok smo pričali, on je gledao u nekakvo računalo i nešto tipkao po ekranu. Ja sam mu nešto u šali dobacio glede toga, on se nasmijao, rekavši mi nešto kao da mu se sviđa moj humor. Molio sam da mi da još jednu šansu, on mi kaže:"Ok, dobit ćeš još jednu šansu." Tu je priča završila i ja se probudio. Ne bi vjerovali ali, neke stvari su mi stvarno obistinile glede dobivanja šansi. Nešto mi se dogodilo u snu. Valjda isto susret s bićima iz više dimenzije kao i tebi, samo druga tema, malo drukčiji razgovor.


Drugi puta, to je isto bilo u bijeloj prostoriji, ali kao da je sada bila neka druga osoba tamo. Isto je imao brkove i bradu, ali nosio je nešto dulju kosu i imao je bijelo odijelo. On je bio nešto blaži glede kritika i imao je tablet pc, na kojemu je prstima pregledavao stanje u galaksijama. Dao je meni tablet i rekao kako su galaksije pune nekakvih crnih rupa. Ja sam isto prošao prstima po galaksijama i stvarno, kao da su sve bile zagađene nekakvim rupama. Nešto ih je proždiralo iznutra. Rekao je kao, nek budem bez brige, vratit će me na Zemlju i to se dogodilo. Ne znam kako, bio sam izbezumljen, ali vratili su me i probudio sam se.

Imam ja još tih priča. Vjeruj mi, meni se to sve već toliko godina događa, da mi je to postalo nešto normalno i svakodnevno. Inače sam uvijek prije toga sanjao nešto bezveze, ali od negdje 2007. godine nadalje, počinjem imati neobična iskustva sa svemirom i nekakvim višim dimenzijama i silama. Još uvijek ne znam objasniti zašto mi se to događa. Još uvijek tražim pravo objašnjenje za sve.

Sanjao sam i kontrolnu kabinu jednog svemirskog broda. Prostorija je bila polumračna, obasjana tamnocrvenim svijetlima. U toj kontrolnoj kabini, bila je velika kompjutorizirana konzola sa ekranom. Teško da ovo moj mozak može izmisliti, jer ja nisam stručnjak za tehniku. Brod je putovao nekakvom zadanom svemirskom putanjom. Na ekranu se vidjela nekakva zvijezda i znakovi pored nje koji su se ispisivali. Moj mozak to jednostavno ne može izmisliti, makar sam po IQ-u natprosječno inteligentan.

Bio sam čak i u glavama nekih ljudi prilikom sna. Ne bi vjerovao. Ni ja još ne vjerujem dok ovo pričam. Ne znam kako sam to uspio, uvući se nekome u glavu. Bio sam na mjestu događaja kada su te osobe razgovarale s drugima, hodale okolo i nešto radile. Ja jednostavno radim to nesvjesno. Ne znam kako, ali to napravim i budem njihove oči, usta i uši.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 00:39   #39
Eh, sjećate li se Svjetskog prvenstva u nogometu u Brazilu i one utakmice Brazil-Hrvatska? Onaj Japanski sudac, koji nas je pokrao, sanjao sam ga nekoliko dana prije utakmice. Rekao mi je netko njegovo ime i prezime u snu i kako ću vidjeti tog suca. I vidio sam ga na televiziji. Nisam znao prije za njega. Prvi puta sam ga vidio na SP-u, ali obistinilo se kako su rekli. Čini se da je lik bio upleten u muljaže s kladionicama.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 07:40   #40
Quote:
AnPa kaže: Pogledaj post

Zoki ti bi trebao biti jedan od pokretača duhovnog učenja kod nas... ali najozbiljnije jer tvoj odnos prema onima koji traže tvoju pomoć je nenadmašiv i upravo sam tvoj primjer ponašanja uzeo da se učim na njemu... Hvala ti još jednom na svim odgovorima
...i shvatio sam koji su bili moji problemi a upravo si mi ti najjasnije ukazao na njih (jesu i mnogi drugi ali ne tako decidirano jasno poput tebe a to je upravo ono što mi je trebalo) ali ne bih sada o svojim problemima...

Povezao sam se sa određenim ljudima i shvatio da nikako nisam sâm u ovome svemu ali baš zbog omjera koji ide više u korist onima koji "ne znaju" sam isto i pomislio jer se svi oni koji "znaju" skrivaju poput vampira od sunčeve svjetlosti zbog straha od diskriminacije...
Hvala ti

Čim više ćeš postojati otvoren, više sličnih ljudi će se tebi otvarati. Imao sam isti problem dugo, te mislio da nas je malo takvih. Sada imam problem da ne stignem upoznavati i razgovarati sa zanimljivim ljudima, jer ih je previše

Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
I meni su se čak više puta događali neobični snovi. Mislim, ne ovo sa prebacivanjem u prošlost, to ne, ali sam imao svemirske avanture, susretao sam se sa nekim bićima nalik ljudima i sl. Prvih nekoliko puta, to je bila nekakva bijela prostorija (točno se toga sjećam), u kojoj je bilo nekoliko ljudi. Pričao sam čak s jednim čovijekom jednom, koji je imao brkove i bradu te kovrčavu kosu. Imao je nakakvo crno odijelo na sebi i čizme. Pričali smo o mojim uspjesima tijekom školovanja i sl. pa nekim stvarima navodno nije bio baš zadovoljan. To mi je i rekao. Dok smo pričali, on je gledao u nekakvo računalo i nešto tipkao po ekranu. Ja sam mu nešto u šali dobacio glede toga, on se nasmijao, rekavši mi nešto kao da mu se sviđa moj humor. Molio sam da mi da još jednu šansu, on mi kaže:"Ok, dobit ćeš još jednu šansu." Tu je priča završila i ja se probudio. Ne bi vjerovali ali, neke stvari su mi stvarno obistinile glede dobivanja šansi. Nešto mi se dogodilo u snu. Valjda isto susret s bićima iz više dimenzije kao i tebi, samo druga tema, malo drukčiji razgovor.


Drugi puta, to je isto bilo u bijeloj prostoriji, ali kao da je sada bila neka druga osoba tamo. Isto je imao brkove i bradu, ali nosio je nešto dulju kosu i imao je bijelo odijelo. On je bio nešto blaži glede kritika i imao je tablet pc, na kojemu je prstima pregledavao stanje u galaksijama. Dao je meni tablet i rekao kako su galaksije pune nekakvih crnih rupa. Ja sam isto prošao prstima po galaksijama i stvarno, kao da su sve bile zagađene nekakvim rupama. Nešto ih je proždiralo iznutra. Rekao je kao, nek budem bez brige, vratit će me na Zemlju i to se dogodilo. Ne znam kako, bio sam izbezumljen, ali vratili su me i probudio sam se.

Imam ja još tih priča. Vjeruj mi, meni se to sve već toliko godina događa, da mi je to postalo nešto normalno i svakodnevno. Inače sam uvijek prije toga sanjao nešto bezveze, ali od negdje 2007. godine nadalje, počinjem imati neobična iskustva sa svemirom i nekakvim višim dimenzijama i silama. Još uvijek ne znam objasniti zašto mi se to događa. Još uvijek tražim pravo objašnjenje za sve.

Sanjao sam i kontrolnu kabinu jednog svemirskog broda. Prostorija je bila polumračna, obasjana tamnocrvenim svijetlima. U toj kontrolnoj kabini, bila je velika kompjutorizirana konzola sa ekranom. Teško da ovo moj mozak može izmisliti, jer ja nisam stručnjak za tehniku. Brod je putovao nekakvom zadanom svemirskom putanjom. Na ekranu se vidjela nekakva zvijezda i znakovi pored nje koji su se ispisivali. Moj mozak to jednostavno ne može izmisliti, makar sam po IQ-u natprosječno inteligentan.

Bio sam čak i u glavama nekih ljudi prilikom sna. Ne bi vjerovao. Ni ja još ne vjerujem dok ovo pričam. Ne znam kako sam to uspio, uvući se nekome u glavu. Bio sam na mjestu događaja kada su te osobe razgovarale s drugima, hodale okolo i nešto radile. Ja jednostavno radim to nesvjesno. Ne znam kako, ali to napravim i budem njihove oči, usta i uši.
Zanimljiva iskustva imaš.

A ovo za upad u tuđe snove i misli sam već čuo više puta.Tako da me ne čudi
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:04.