Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2015., 20:45   #21
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Iskustvo, draga moja. Iskustvo
I nemali broj puta bi priupitala osobe muškog spola što im znači kada im je djevojka "slatka", "zgodna", "lijepa", "atraktivna" ili "jebozovna". I svaki put bi dobila slične odgovore za ove gore riječi

Slatkice bi većina ženila, ali tek kasnije u životu. Najnapetije su im ove što su atraktivne ili jebozovne.
jebozovna moze biti i slatkica
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 20:46   #22
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Teško je objasniti...

Jesi gledala New Girl?

http://www4.pictures.zimbio.com/zp/Z...MgOyfHzXGl.jpg

Zoey (cura s naočalama) je slatka, Cece (višlja) je zgodna.

Obje su privlačne ali na drukčiji način
Jedna slatka, druga načitana.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 20:46   #23
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Iskustvo, draga moja. Iskustvo
I nemali broj puta bi priupitala osobe muškog spola što im znači kada im je djevojka "slatka", "zgodna", "lijepa", "atraktivna" ili "jebozovna". I svaki put bi dobila slične odgovore za ove gore riječi

Slatkice bi većina ženila, ali tek kasnije u životu. Najnapetije su im ove što su atraktivne ili jebozovne.
Znao da ce netko komplicirati ovdje, zato sam napravio safe mode unaprijed i ogradio se unaprijed objasnivsi gore kako je zgodna poddomena slatke, ili su te kategorije barem paralelne, tak da dobro sam napravio.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 20:48   #24
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
jebozovna moze biti i slatkica
Jako teško.
Muški će se prije odlučit za jebozovnu, nego za slatkicu. Pogotovo dečkići od 23 godine kojima je samo cilj umočit
Al dobra je stvar da ovu drži tu kraj sebe, ako sa nekom jebozovnom ne uspije jel
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 20:50   #25
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Iskustvo, draga moja. Iskustvo
I nemali broj puta bi priupitala osobe muškog spola što im znači kada im je djevojka "slatka", "zgodna", "lijepa", "atraktivna" ili "jebozovna". I svaki put bi dobila slične odgovore za ove gore riječi

Slatkice bi većina ženila, ali tek kasnije u životu. Najnapetije su im ove što su atraktivne ili jebozovne.
nasa se iskustva po tome razlikuju...

jednostavno ne treba pridavati nikakav poseban značaj tome, nisu svi isti niti imaju iste kriterije.

uopće ne vidim smisao u analiziranju komplimenta. meni je drago cuti da sam slatka. posebno od nekoga od koga kasnije dobijem i nešto opscenije izraze afekcije
__________________
"Ask no questions, and you'll be told no lies."
crna zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 20:52   #26
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Jako teško.
Muški će se prije odlučit za jebozovnu, nego za slatkicu. Pogotovo dečkići od 23 godine kojima je samo cilj umočit
Al dobra je stvar da ovu drži tu kraj sebe, ako sa nekom jebozovnom ne uspije jel
ovo je glupost
sada ces me kao muskarca ubjediti da slatkica ne moze biti jebozovna
kada kao muskarac kazem da je neka zena slatkica
onda mislim da nije droljasta
itd
a ne da nije i jebozovna
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 20:52   #27
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
jebozovna moze biti i slatkica
X

Jessica Alba i Jelena Rozga su mi primjeri vrlo slatkih, ali i vrlo jebozovnih djevojaka.

Znači želiš je maziti ali bome i jebati.
Dok npr. Jennifer Lopez jedino želim dobro izjebati.
deni__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 20:52   #28
Quote:
deni__ kaže: Pogledaj post
X

Jessica Alba i Jelena Rozga su mi primjeri vrlo slatkih, ali i vrlo jebozovnih djevojaka.

Znači želiš je maziti ali bome i jebati.
pa da
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 20:53   #29
ok, nece svako nakon prve kave napisati, bas si jebozovna
pa cak i ovi s kojima si ti pricala sta im sta znaci... ne vjerujem da bi svaki od njih napisao nakon prve kave, bas si jebozovna

mozda taj lik nije za to, bar ne nakon jedne kave
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 20:53   #30
Quote:
crna zlatokosa kaže: Pogledaj post
nasa se iskustva po tome razlikuju...

jednostavno ne treba pridavati nikakav poseban značaj tome, nisu svi isti niti imaju iste kriterije.

uopće ne vidim smisao u analiziranju komplimenta. meni je drago cuti da sam slatka. posebno od nekoga od koga kasnije dobijem i nešto opscenije izraze afekcije
Meni nebi bilo drago da mi netko kaže da sam "slatka", nekako sam alergična na tu riječ. Djeluje mi infantilno. Radije bi da mi kaže da sam neprivlačna/ružna, nego da sam slatka
Zadnje što želim biti svom muškarcu je upravo to - slatka.

Analiziranje komplimenata i "komplimenata" dolazi s teritorijem, sve se treba izanalizirat
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 20:53   #31
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Jako teško.
Muški će se prije odlučit za jebozovnu, nego za slatkicu. Pogotovo dečkići od 23 godine kojima je samo cilj umočit
Al dobra je stvar da ovu drži tu kraj sebe, ako sa nekom jebozovnom ne uspije jel
predpostavljam da je tvoje viđenje slatkice ovo
meni kad mi neko kaže da sam slatka ,zvuci kao da želi reč da imam premale sise
to je moje viđenje
__________________
Ljudi su kao kamenje. Nepravilni, teški i rasuti. Mučno je to dovesti u red, skupiti i složiti po nekom pravilu, a pojedinačno je još mučnije svaki komad klesati.
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 20:55   #32
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Iskustvo, draga moja. Iskustvo
Daj ne prtljaj molim te s tim glupostima. Oprosti što sam ti to ovako rekao, ali kad stvarno prtljaš... Čovjek joj je rekao da je slatka, može značiti 1000 stvari, ali sigurno ne to o čemu ti filozofiraš bezveze.

A u pm vi i vaše iskustvo i kompliciranje.
Lord of Angmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 20:56   #33
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
ok, nece svako nakon prve kave napisati, bas si jebozovna
pa cak i ovi s kojima si ti pricala sta im sta znaci... ne vjerujem da bi svaki od njih napisao nakon prve kave, bas si jebozovna

mozda taj lik nije za to, bar ne nakon jedne kave
Onda ti muškarci nisu pravi muškarci. Onda je očito ona, kao slatkica, savršena za njega

Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
ovo je glupost
sada ces me kao muskarca ubjediti da slatkica ne moze biti jebozovna
kada kao muskarac kazem da je neka zena slatkica
onda mislim da nije droljasta
itd
a ne da nije i jebozovna

Šta si ti zabrijavaš čovječe? Ja da tebe uvjeravam u nešto?
Jebe se meni što tebi slatke cure mogu bit jebozovne. Većini muškaraca ne mogu i to je to.
Prestani se fatat na mene ko priljepak. Niti pričam s tobom, niti me zanima tvoje mišljenje
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 20:56   #34
Quote:
deni__ kaže: Pogledaj post
X

Jessica Alba i Jelena Rozga su mi primjeri vrlo slatkih, ali i vrlo jebozovnih djevojaka.

Znači želiš je maziti ali bome i jebati.
Dok npr. Jennifer Lopez jedino želim dobro izjebati.
shakira
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 20:57   #35
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Jako teško.
Muški će se prije odlučit za jebozovnu, nego za slatkicu. Pogotovo dečkići od 23 godine kojima je samo cilj umočit
Al dobra je stvar da ovu drži tu kraj sebe, ako sa nekom jebozovnom ne uspije jel
ovo bi moglo biti poprilično demotivirajuće za jednu mladu i nesigurnu osobu koja čita, a prema autorici pitanja je pomalo i zlobno komentirati da je zicer za umočit ako s nekom "boljom" ne uspije.

cura je slatka. uvjerena sam i da je jebozovna i sexy.
__________________
"Ask no questions, and you'll be told no lies."
crna zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 20:57   #36
Ma nije bitno da li je slatka isto nekome sto i zgodna ili je ovako ili je onako, ON je trebao znati kako zene promisljaju i znati da ne smije reci da je slatka, jer naime pogledaj sto je napravio, dakle on je neki infantilni frajer jer nije dovoljno studirao zene i psihologiju zena da zna sto one misle i kako tumace stvari, e da, nista od njega, trazi dalje.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 20:57   #37
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post


Šta si ti zabrijavaš čovječe? Ja da tebe uvjeravam u nešto?
Jebe se meni što tebi slatke cure mogu bit jebozovne. Većini muškaraca ne mogu i to je to.
Prestani se fatat na mene ko priljepak. Niti pričam s tobom, niti me zanima tvoje mišljenje
a ti poznas vecinu muskaraca
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 20:58   #38
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
predpostavljam da je tvoje viđenje slatkice ovo
meni kad mi neko kaže da sam slatka ,zvuci kao da želi reč da imam premale sise
to je moje viđenje
Ne, ne Ona je samo izrazito gadna u toj seriji. Nije ni slatka.
Tak nekak

Quote:
Lord of Angmar kaže: Pogledaj post
Daj ne prtljaj molim te s tim glupostima. Oprosti što sam ti to ovako rekao, ali kad stvarno prtljaš... Čovjek joj je rekao da je slatka, može značiti 1000 stvari, ali sigurno ne to o čemu ti filozofiraš bezveze.

A u pm vi i vaše iskustvo i kompliciranje.
Moje iskustvo nije glupost. Ono je izrazito bogato i smatram se kompetentnom za odgovaranje na ovakve probleme. I sama sam se u svom mladom životu susretala sa takvim problemima, pa samo širim znanje dalje

Kad ti kaže da si slatka - nije mu hića da te želi jebat, a s obzirom da ima 23 godine; nemaš šanse kod njega. Etogac
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 21:00   #39
Quote:
crna zlatokosa kaže: Pogledaj post
ovo bi moglo biti poprilično demotivirajuće za jednu mladu i nesigurnu osobu koja čita, a prema autorici pitanja je pomalo i zlobno komentirati da je zicer za umočit ako s nekom "boljom" ne uspije.

cura je slatka. uvjerena sam i da je jebozovna i sexy.
Onda nije ovdje trebala postaviti pitanje, ja samo kažem što su mi muškarci rekli. Sigurna sam da to tako i u praksi funkcionira.
Da je toliko zainteresirana za njega - pitala bi njega direktno što mu to točno znači (dajem ruku u vatru da bi joj rekao ovo što sam ja rekla - ne tim riječima, naravno).

Ja sam uvjerena da nije niti jedno od toga, jer nema dovoljno samopouzdanja. Jebozovnost se mjeri samopouzdanjem, manje izgledom.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 21:00   #40
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
pa da
Doduše može biti da neki tip nekoj kaže da je slatka samo da bi se "izvukao"...možda kod njega ta riječ ima drugačije značenje.

Ne znam zašto bi nekoj curi smetalo što je slatka. To nije sramota za ženu.
Prije je problem kad žena kaže tipu da je sladak ,jer nekako ne djeluje "muževno".
deni__ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger