Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2016., 15:02   #9981
Quote:
janis2102 kaže: Pogledaj post
"problem" mi je sto ponijeti na posao kada radim ( za kasni dorucak), za sada mi je opcija sendvic
možeš i neku salatu sa jajima, mesom/ribom... imaš i one egg muffine.
gargamišamel is offline  
Old 14.11.2016., 17:02   #9982
Ima i one neke tortille po raznim blogovima.

Nemam ti linkove, ali ima na onom low carb yum i the low carb diet nekih recepata.

Nisam ih pravila, pa nemam komentara.

Cvarke kupim kod Veronike.
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Old 14.11.2016., 18:30   #9983
Janis, ovo sve sto stavljamo u muffine mozes ispeci i u kalupu kao kolac i onda si odrezati kocku za na posao uz salatu.

Dorucak kava s mlijekom, marenda Gypsino pecivo s putrom u lososom a sad se pece pileca jetrica i kelj pupcar za ruckoveceru
Maria Flores is offline  
Old 15.11.2016., 08:13   #9984
Nemam ja uvjeta za nosenje jos i salate neću to ni pisati ovdje

Jucer radim duze, dođem doma, presvuc se i u lidl. Ne nađem nista posebno, a i zuri mi se pa kupim smrznuti mix brok/ cvje/ mrk i skuham. Ocijedim i smisljam ksko ću to nekako pretvoriti u pitu ili sl. Malo gledam recepte po netu. Starija pita moze li to jesti ( već je vecerala), kazem da moze. Dođem u kuhinju i nađem 2 cvjetića brokule i 1 snitcu mrkve u cjedilu Pa ti imaj djecu Uzela to dvoje, narezala malo slanine, kobasice, luka, umutila 2 jaja, dodala cca 3 zl mlj lana ( toliko sam imala samljeveno), sve pomijesala ( sol i papar naravno). Podijelila u 2 ramekina i ispekla. Toliko mi je mirisalo da sam htjela to sinoć poklopati. Javim danas kakvo je



Muz je kupio mali kalup za tortu, bas je malecni. Nekako mi se cini ds bi trebao biti 20 cm da bi bio "normalan"
janis2102 is offline  
Old 15.11.2016., 09:25   #9985
Eee, sad me to sjetilo,ja sam si znala peci brokulu i cvjetacu s jajima, ali to se moze prosiriti.

Tipa, izdinsta se poriluk i spekec ili se piletina prepece, pa se pomijesa sa kuhanom brokulom ili cvjetacom ili svime navedenim i onda se izmute i zacine jaja, tutnes sve i pomijesas u kalup za tortu i ispeces.

Eto ga. Fino.

Jucer sam pekla batke i zabatke, prilog uz meso pire od brokule i peceni celer. Prije toga juha od kostiju i unutra skuhano povrce. I ogroman skaf salate.

Za wok i meso sam ti vec pricala.

Jos se planiram upustiti u pecenje svinjske plecke.
To je Garga kriva

Ne opterecuj se doruckom kao klasicnim doruckom, ja sam izbacivanjem mlijecnog pocela jesti ostatke od rucka za dorucak i to mi je bilo super.
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Old 15.11.2016., 10:38   #9986
Upravo stigla jumpo pizza s kobasicama, casti jedan lik. Kolege jedu sve u sesnaest

Mirisi, jebem li joj sve, ali ja sam
janis2102 is offline  
Old 15.11.2016., 10:59   #9987
Meni je lako, nikad ne doruckujem. Kanta kave i to je to.
Na posao nosim kuhano od doma. To se uglavnom svede na leso povrce i neko meso kaj je ujutro protrcalo prek tave.

Gargica, sinoc sam mislila na tebe
Spek i cvarci za veceru
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 15.11.2016., 12:12   #9988
Quote:
janis2102 kaže: Pogledaj post
Upravo stigla jumpo pizza s kobasicama, casti jedan lik. Kolege jedu sve u sesnaest

Mirisi, jebem li joj sve, ali ja sam
ti sebi lijepo poskidaj kobasice, a njima ostalo.

Quote:
polly kaže: Pogledaj post
Gargica, sinoc sam mislila na tebe
Spek i cvarci za veceru


ja sam se sad probudila. osjećam kak tijelu fali hrane iako se želudac ne buni, ali teško će nešto ići niz grlo. baš me boli. probat ću malo sira i vrhnja. i bez sladoleda sam ostala, a ne da mi ga se praviti (morat ću).

ja sam mm-a jučer poslala u lidl. našao je sve kaj treba, čak i bademe u listićima koje nikada ne nađem.
gargamišamel is offline  
Old 15.11.2016., 13:13   #9989
Jedan kolega ne voli kobase pa sam to poklopala. Sad sam smazala svoje "muffine" i fini su. Da je bilo vise povrća bili bi socniji i da sam doma ili na nekom normalnom mjestu salata bi bas odgovarala

Kod mene u lidlu prodan sav badem u rinfuzi. Onaj drugi je za mene preskup
janis2102 is offline  
Old 15.11.2016., 17:27   #9990
Danas ne da sam u ketozi već sam u gladozi. Ujutro kava, u podne ona 2 muffina i malo kobasice s pizze. Neću klopati jos najmanje 2 h. U blizini samo pekara i trg u kojoj nema bas nesto pametno ( parizer i tirolsku ne volim), nemaju bas neku ponudu
janis2102 is offline  
Old 15.11.2016., 19:07   #9991
Koja 2 muffina zeno, to jedem dok grijem rucak 😂😂
Meni je za posao najlakse smuckati neko povrce i pamcetu ili sir s jajima pa speci kao kolac i onda rezati kocke kao recimo burek.
Da li je netko od vas u onoj grupi na fb-u? Ima brdo recepata i svasta se nauci ali mene tamo strah ista komentirati i pitati kako su rabijatne zene
Maria Flores is offline  
Old 15.11.2016., 19:33   #9992
janis, osušit ćeš nam se.

maria, mislim da je janis prešla na strogi lchf, pa nema ni sira.
gargamišamel is offline  
Old 15.11.2016., 20:30   #9993
Ako nema sira, ima pancete
Maria Flores is offline  
Old 15.11.2016., 20:37   #9994
ali sir uvijek sve lijepo poveže, lijepo se rastopi, zapeče... sad sam gladna.
gargamišamel is offline  
Old 15.11.2016., 20:55   #9995
Janis bu nestala prije nego se osusi.

Garga,
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 15.11.2016., 21:01   #9996
Na stranu gluposti i debilizmi no to valjda znamo filtrirat na fejsu stvarno ima dobrih ideja za klopu. I tn neku za ponjet na posao.
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 15.11.2016., 21:18   #9997
I kod mene jučer nije bilo badema. Ionako planiram uzeti od jednog opg puno lješnjaka (60kn/kg).Oni su mi čak i finiji pogotovo kad se malo preprže.
Danas sam pohodila tvornicu zdrave hrane i nabila eritrit i odmah napravila lchf lava cake, samo sam pazila da mi se ne prepeče i dobro je ispalo.

Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk
anchy87 is offline  
Old 15.11.2016., 21:36   #9998
ja lješnjake obavezno ispečem u rolu. eno, čeka me kila. bademe, kada mi se da, blanširam i prosušim u pećnici, pa dobiju fini šmek. sutra-preksutra su u konzumu orasi kg/60kn.
i slobodno mi u inbox pošalji o kojem opg-u se radi.
gargamišamel is offline  
Old 15.11.2016., 21:44   #9999
Ja prošle godine ispekla 5kg lješnjaka i valjda smo kilu pojeli dok smo ljustili 😁

Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk
anchy87 is offline  
Old 15.11.2016., 21:47   #10000
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Koja 2 muffina zeno, to jedem dok grijem rucak 😂😂
bila su 2 velika, iz ramekina
ma bio je plan da me to drži do ručka na koji nisam uspjela otići

[QUOTE=gargamišamel;61199375]janis, osušit ćeš nam se. ]/QUOTE]
ma neću

Quote:
maria, mislim da je janis prešla na strogi lchf, pa nema ni sira.
jesam, bila sam i prva 2 tjedna isto, mislim da sam jedino koristila slatko vrhnje od mliječnog

Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Ako nema sira, ima pancete

btw kupila jučer u lidlu, to nema veze s pancetom

Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
ali sir uvijek sve lijepo poveže, lijepo se rastopi, zapeče... sad sam gladna.
baš tako, sir da neki poseban šmek, npr u one moje muffine bi baš išao jogurt, makar par žlica
janis2102 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.