Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2014., 17:52   #461
Karaka u Hebrangovoj, prije su čak imali i jela kao gablece, ne znam jel i dalje tako
Ribice i... za ribu
burito u Teslinoj u dvorištu
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 20:22   #462
Quote:
kova_sb kaže: Pogledaj post
A cuj između max 50-60kn sa pićem. Bolje mi je otić u restoran pa jesti kao čovjek nego u mec za njihov menu, nakon kojeg sam gladan...
ovak nabrzaka
valis u tomicevoj – solidno i cjenovno upada

tip top solidno i tu negdje cjenovno

u jurisicevoj imas restoran "mrkvica" (nisam bio) ali po njihovoj tabli u cijeni su ti
cijeni

ona dva restaca u skalinskoj nokturno i sada neznam ka se drugi zove

wok by matija

stari fijaker mesnicka – negdje na granici s cijenom

eto onak iz glave
__________________
[There's a little voice in your head reading this right now.]
suncek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 22:51   #463
Quote:
suncek kaže: Pogledaj post

u jurisicevoj imas restoran "mrkvica" (nisam bio)
Eh, i meni je to predmet interesa, a nikako se odvažiti otići tamo...
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 15:25   #464
Ima nekakav novi u Petrinjskoj preko puta murije; ne mnogu se sad sjetiti kako se zove, prostor jako simpatično izgleda i cijene na meniju vani zvuče jako razumno. valjalo bi probati.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 19:35   #465
Eto bio danas u medvedgradu (tkalča), uzeo neku piletinu,ćevape i povrće, porcija 50kn, ali ćevapi su ništa koristi izvana zapećeno unutra roza, vidim da svi komentirate Voju idem kod njega drugi puta jel može njegova adresa restorana...
kova_sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 19:35   #466
Quote:
kova_sb kaže: Pogledaj post
Eto bio danas u medvedgradu (tkalča), uzeo neku piletinu,ćevape i povrće, porcija 50kn, ali ćevapi su ništa koristi izvana zapećeno unutra roza, vidim da svi komentirate Voju idem kod njega drugi puta jel može njegova adresa restorana...
Da ti se zercu profanije izrazim Vojo je prdnija u čabar, nema ga više, Palmeta je rahmetli.
Pojela ga fiskalizacija i veliki namet u Almeriji di je bijo restoran.

A i njegova prilagodba novkapitalističkoj ekipi iz "the city-a" čini mi se nije bila adekvatna.
Štefičina variva su bila odlična!
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 01:12   #467
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Ima nekakav novi u Petrinjskoj preko puta murije; ne mnogu se sad sjetiti kako se zove, prostor jako simpatično izgleda i cijene na meniju vani zvuče jako razumno. valjalo bi probati.

Tinel, super lokal, često tamo jedem, onako baš za svakodnevnepizdarije, kada ti se ne da kuhati. Hrana standardno dobra, iako kobasice nekada budu mao hlladnije od ostatka.

Grah s kobasicom i veliko pivo stane u nekih 40 ak kuna, čoobanac također.
Probao sma to dvoje i zadovoljan sma, iako čobancu fali malo mesa, ovo više nekako na juhu baca.
__________________
"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

Projekt Dupliranje - Kvota 2 at it's finest.
maki32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 13:15   #468
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
Da ti se zercu profanije izrazim Vojo je prdnija u čabar, nema ga više, Palmeta je rahmetli.
Pojela ga fiskalizacija i veliki namet u Almeriji di je bijo restoran.

A i njegova prilagodba novkapitalističkoj ekipi iz "the city-a" čini mi se nije bila adekvatna.
Štefičina variva su bila odlična!
Hvala na ovome, ja sam mislio da i dalje radi jer je imao dobre preporuke.
kova_sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 13:18   #469
trebala bih preporuku kam da odvedem ljude nakon promocije diplome na ručak.
uvjet je da ne bude preskupo, da ima za naručit unaprijed plata za više ljudi, a ne da svatko sebi tad naručuje i da ima ponuda za vegetarijance...
najvažniji uvjet je da je cijena prihvatljiva. restoran ne mora biti turbo fensi, više želim odvest ljude na klopu, a s obzirom da će nas bit 10, ne želim ostavit mjesečnu plaću tam. zahvaljujem
__________________
Potpisujem.
Sister_Of_Mercy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 14:41   #470
Quote:
Sister_Of_Mercy kaže: Pogledaj post
trebala bih preporuku kam da odvedem ljude nakon promocije diplome na ručak.
uvjet je da ne bude preskupo, da ima za naručit unaprijed plata za više ljudi, a ne da svatko sebi tad naručuje i da ima ponuda za vegetarijance...
najvažniji uvjet je da je cijena prihvatljiva. restoran ne mora biti turbo fensi, više želim odvest ljude na klopu, a s obzirom da će nas bit 10, ne želim ostavit mjesečnu plaću tam. zahvaljujem
Ja sam bio na većim večerama u Palfiju i kolko se sjećam,cijene nisu bile visoke.
Nedavno sam bio na ručku i bila je jako fina klopa,a cijena ajmo reći OK.
2 gableca (krvavice,pečenice,krumpir...) i pol L vina bijelog sa mineralnom oko 100 kn.
Preporučam da se konobara ne oslovljava sa gosp. jer je posrijedi starija muškobanjasta gospođa (vjerojatno gospodična).
Sherajzlin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 16:47   #471
Quote:
Sister_Of_Mercy kaže: Pogledaj post
trebala bih preporuku kam da odvedem ljude nakon promocije diplome na ručak.
uvjet je da ne bude preskupo, da ima za naručit unaprijed plata za više ljudi, a ne da svatko sebi tad naručuje i da ima ponuda za vegetarijance...
najvažniji uvjet je da je cijena prihvatljiva. restoran ne mora biti turbo fensi, više želim odvest ljude na klopu, a s obzirom da će nas bit 10, ne želim ostavit mjesečnu plaću tam. zahvaljujem
Kod Pere ustaše na Šalati.

Ili Lašćinska klet.

Lijepa mjesta, solidna klopa, pristojne cijene.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 18:56   #472
Koji je to restoran na Šalati, i adresa od kleti ako može.....
kova_sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 06:25   #473
Quote:
kova_sb kaže: Pogledaj post
Koji je to restoran na Šalati, i adresa od kleti ako može.....
Pa, jebote, odakle si ti? Jesam li ti ja Google?

Kod Pere

Lašćinska klet
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 17:31   #474
Quote:
Sister_Of_Mercy kaže: Pogledaj post
trebala bih preporuku kam da odvedem ljude nakon promocije diplome na ručak.
uvjet je da ne bude preskupo, da ima za naručit unaprijed plata za više ljudi, a ne da svatko sebi tad naručuje i da ima ponuda za vegetarijance...
najvažniji uvjet je da je cijena prihvatljiva. restoran ne mora biti turbo fensi, više želim odvest ljude na klopu, a s obzirom da će nas bit 10, ne želim ostavit mjesečnu plaću tam. zahvaljujem
http://www.bistro-deno.hr/

Imali smo krštenje tamo, unaprijed dogovorili plate, hrana odlična, konobari pristojni, uslužni, sve pet. I cijene su skroz ok.
sputnjik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 23:21   #475
Dajte dečki nemojte Emeričija uznemiravati, dao je dobre prijedloge, a i zbilja Gugl neka posluži onima za trivijalne informacije poput ulice i broja, broja telefona, radnog vremena i menija- mi koji preporučimo lokaciju nismo dio marketinga restorana, nego samo iskusnjare koje su po 100 puta jele u nekim restoranima koje smatramo dobrima ili dobrima i povoljnima itditd.
Malo zahvalnosti i sve ok.



Nego da vas upoznam s informacijom (ako već i niste to saznali) da je kraj Umami restorančića u Skalinskoj niknuo još 1 omanji:
La Štruk

Mjesto koje na meniju ima desetak različitih izvedbi štrukli: dio kuhan, dio zapečen. Frend i nj sestra jeli zapečene slane i jako su zadovoljni. Velika porcija tih sa sirom zapečenim je 25kn. Manja valjda 14, ne znam... komada 2 unutra, valjda veća.
Provjerite, ja hoću.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 08:17   #476
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
da vas upoznam s informacijom (ako već i niste to saznali) da je kraj Umami restorančića u Skalinskoj niknuo još 1 omanji:
La Štruk

Mjesto koje na meniju ima desetak različitih izvedbi štrukli: dio kuhan, dio zapečen. Frend i nj sestra jeli zapečene slane i jako su zadovoljni. Velika porcija tih sa sirom zapečenim je 25kn. Manja valjda 14, ne znam... komada 2 unutra, valjda veća.
Provjerite, ja hoću.
Dobra ideja! Će se proba.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 00:25   #477
Quote:
Sherajzlin kaže: Pogledaj post
Ja sam bio na većim večerama u Palfiju...
Preporučam da se konobara ne oslovljava sa gosp. jer je posrijedi starija muškobanjasta gospođa (vjerojatno gospodična).

Ahahaha!!! To se zove informacija!
Maritoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 21:45   #478
Quote:
Sherajzlin kaže: Pogledaj post
Ja sam bio na većim večerama u Palfiju i kolko se sjećam,cijene nisu bile visoke.
Nedavno sam bio na ručku i bila je jako fina klopa,a cijena ajmo reći OK.
2 gableca (krvavice,pečenice,krumpir...) i pol L vina bijelog sa mineralnom oko 100 kn.
Preporučam da se konobara ne oslovljava sa gosp. jer je posrijedi starija muškobanjasta gospođa (vjerojatno gospodična).
Nedavno smo bili tam na jednom vecem rodendanu i bas mi nista nije bilo fino, cak ni prosjecno fino

Quote:
sputnjik kaže: Pogledaj post
http://www.bistro-deno.hr/

Imali smo krštenje tamo, unaprijed dogovorili plate, hrana odlična, konobari pristojni, uslužni, sve pet. I cijene su skroz ok.
E tu smo mi imali prosle godine jednu proslavu i bilo je jako fino, klasicna klopa al fino
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 13:19   #479
Mostovi radnicka, je li netko bio nedavno?
__________________
I realize the screaming pain
Hearing it loud in my brain
But I'm going to go straight ahead with the scar
LORDLORD is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 08:59   #480
Gdje kvalitetno nešto pojesti (može i tipa gablec: čobanac, grah sa kobasicama, fileki ... ) na potezu: Vlaška-Đorđićeva?
__________________
Ordnung und Disziplin
Ja sam Ante is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:03.