Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2014., 11:56   #21
Quote:
vspec kaže: Pogledaj post
baumax - njihov akcijski dan -20% obična prevara.
Pijesak fasadni u bauhausu 11,90kn, u baumaxa 16,99, s popustom od 20% 13,6kn

Kad idete u baumax na ovakve nazovi "dane postotka" obavezno uzmite konkurentske kataloge bauhasa ili peveca i sl.

Nije ni čudo da zatvaraju dio poslovnica a kako su papreni mislim da će na kraju morati sve..
dosadan si... odi u pevec....


ja se žalim na SVE trg. centre koji imaju 1 možda dvije blagajnice u smjeni s tim da jedva uvijek slaže robu i onda se napravi red na blagajni i nema tko zvati drugu blagajnicu koja naravno ne vidi da ima bar 6-7 ljudi koji čekaju. to je ponižavanje kupaca.
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 18:01   #22
Ja sam čuo da je TELE2 loša kompanija. Referenti nepristojni, a i neki govore da kradu korisnike.
zacuden is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 19:49   #23
INA- djelatnici su im vječito za kasom,pogotovo zimi, zateći ih vani je fikcija. A ja im i dalje vjeran.
Entrerios is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 20:15   #24
Još sam primjetio čokolade..
Imaš čokoladu, kraš dorina, od 100 grama i od 90 grama..
Jednake su, u isto oslikanom pakiranju, stoje jedna ispod druge..Razlika par kuna..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 00:39   #25
Quote:
igorl kaže: Pogledaj post
Slazem se: t-scum

Neorganizirani i skupi.

Iskustvo:
Slično iskustvo sa t-scumom, pola godine nakon raskida ugovora su dolazili misteriozni računi, dugovanja i slično (6 ukupno) i za svaki od njih je trebalo pisati prigovor (poštom normalno), nakon čega bi stornirali dugovanje. Smradovi.

Kad sam prešo na Tele2 preporodio sam se, trenutno otprilike 50-55kn pokrije sve moje potrebe za razgovorom i porukama uz 3gb interneta. Već 3 godine ih koristim, nikad nikakav problem.

@SmartFart: to je na tebi da provjeriš jel imaš dovoljno sredstava na računu, ako imaš, uvijek se automatski nadoplaćuje. I ja sam doživio sličan problem, ali to pripisujem svojoj neopreznosti.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 02:56   #26
apsolutno t-com na prvom mjestu.
onda puno niko, pa vip i ostali teleoperateri.
obi wan kenobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 13:28   #27
Quote:
Entrerios kaže: Pogledaj post
INA- djelatnici su im vječito za kasom,pogotovo zimi, zateći ih vani je fikcija. A ja im i dalje vjeran.
Na INI nisam bio godinama

Agrokor
danijeld is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 15:32   #28
Quote:
Entrerios kaže: Pogledaj post
INA- djelatnici su im vječito za kasom,pogotovo zimi, zateći ih vani je fikcija. A ja im i dalje vjeran.
osim ako nemaš plin šta bi ti trebali?
da si ne bi zmazao rukice morti?
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 15:38   #29
Quote:
frANZi50 kaže: Pogledaj post

@SmartFart: to je na tebi da provjeriš jel imaš dovoljno sredstava na računu, ako imaš, uvijek se automatski nadoplaćuje. I ja sam doživio sličan problem, ali to pripisujem svojoj neopreznosti.
Nisi dobro pročitao, ili ja nisam jasno napisao.
Imao sam 120 kn na računu i nisu mi automatski produžili tarifu (prije toga, 18 mjeseci je sve štimalo pa sam se malo opustio i prestao provjeravati da li su automatski skinuli).
__________________
Odnia đava prišu

Zadnje uređivanje SmartFart : 21.05.2014. at 15:39. Reason: typo
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 15:49   #30
Konzum.


iz više razloga, ali najviše me nervira što nemaju u ponudi nikakva vina srednje klase kako bi mogli podvalit svoj Laguna šrot umjesto kvalitetnih vina.
monkeywrench is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 16:05   #31
Ja sam na Tele2 evo sad će ravno godina.

Kupila novi mob kod njih - poslali pokvaren. Vraćen na popravak, i opet se kvari nakon mjesec dana (isti problem). Podrška 0 bodova.

Kaj se bonova tiče...svaki mjesec redovno u web shopu kupujem po 50kn bon. I trebala dobit bonus od kojih 30ak kn za KlubNovčić kad li ono odjednom piše tromjesečna nadoplata - 0kn. Natezala se s njima jeno 2 tjedna, slala im izvatke s računa s kojeg sam plaćala i ništa. Na kraju su mi "dali" 20kn utješne nagrade

Drugi problem kad sam kupovala - stranica zaštekala i obavijest da transakcija nije uspjela. Ok niš probam idući dan, sve 5. Da bi onda vidjela da mi je naplaćeno dvaput, a nadoplaćeno jednom.
Zovem telefonski - ispričam kaj je za problem, sve 5, zvat ćemo vas. Nisu zvali.
Šaljem mail s upitom - nemaju pojma, opet ispričam, sve 5, javite nam broj žiro računa. Zovu me telefonski, dal hoću na žiro povrat ili nadoplatu. Rekoh ajd nadoplatu ak će ovo predugo trajati. Na kraju sam se isto tak natezala jedno 2 tjedna putem maila i popizdila..

Sad bumo vidli, šaljem mob još jednom na popravak, ak mi vrate isti.. nebu dobro.
Parabol is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 12:45   #32
Quote:
monkeywrench kaže: Pogledaj post
Konzum.


iz više razloga, ali najviše me nervira što nemaju u ponudi nikakva vina srednje klase kako bi mogli podvalit svoj Laguna šrot umjesto kvalitetnih vina.

kao da sam ja pisala!
užas im je ''vinoteka''
jedino nepcu podnošljivo je Ilok kojeg čak ni nemaju vrhunskih.
sramota.

al s obzirom na ''klijentelu'' koja kupuje kod Todija, niš me ne čudi
Testeressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 23:11   #33
Ja sam zbog 'Tiska' odjebao 'Konzum' kompletno.
Klinci su skupljali nekakve sličice i kad su skupili nije bilo obećanog poklon paketa.
Triput smo se vozili do tisak media centra (jer se na telefon nitko ne javlja) i triput nam rekoše 'Dođite slijedeći tjedan'.

Nakon trećeg puta sam zapjevao 'Todoriću sivi tiću, jute kitu ja zabiću'.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 15:49   #34
Zagrebačka banka. ma fuj... ne žele odobriti minus od 400,00 kn na daljnjih 10 dana jer nemaju modela za mene - nemaju povjerenja da ću vratiti taj novac ako budem u misusu daljnjih 10 dana. Ali mi istovremeno nude kredit, to je njihov dobar proizvod, ali nemaju modela za mene za produljenje minusa. Ma mrš. A gdje to je povjerenje da ću vratiti kredit? - odgovor: pa stavit ćemo vam zalog na stambenu štednju.
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 20:15   #35
Quote:
Testeressa kaže: Pogledaj post

kao da sam ja pisala!
užas im je ''vinoteka''
jedino nepcu podnošljivo je Ilok kojeg čak ni nemaju vrhunskih.
sramota.

al s obzirom na ''klijentelu'' koja kupuje kod Todija, niš me ne čudi
ok, ne kužim ovo s vinima. Pa imaš od ribara do dingača što se tiče crnih, nemoguće da su na bijelom zapeli na štrigovčancu

meni kod konzuma ide na kurac to što su uveli bodove, kartice, naljepnice, plaćanja računa, pa one štrumpfove pičke materine zbog kojih se čeka u redu , natiskali su one ogromne košare s akcijskim proizvodima nasred prolaza pa se nemogu ljudi mimoilaziti
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 10:57   #36
T-com nikako da se oprosti od onih pljačkaških tarifa. Skupiii . Čuo i više nego u Njemačkoj . To je to hrvatsko njemačko prijateljstvo . hahha
zacuden is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 23:06   #37
Quote:
monkeywrench kaže: Pogledaj post
Konzum.


iz više razloga, ali najviše me nervira što nemaju u ponudi nikakva vina srednje klase kako bi mogli podvalit svoj Laguna šrot umjesto kvalitetnih vina.
Ja se tamo loše osjećam. Osoblje je često neljubazno, izgledaju kao da su na prisilnom radu. Dam 200kn na kasi, blagajnica počinje otpuhivati i pita "pa zar nemate ništa sitnije, šta ću ja sada". A pored nje rade još 2 kase. Uz to su jako skupi u odnosu na druge dućane.

Naravno jedino gdje su neljubazniji je Tisak, ali s obzirom na uvjete u kojima rade i koliko su im novih usluga natovarili mogu ih razumjeti.
MartaB4P is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.