Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2013., 10:14   #1041
sve što imam iz x-nationa je super i traje godinama

ravne cipele su super ako nisi patuljak (kao ja sa 160cm)...

ja sam danas opet u starkama jer nema muža da dohvati kutije sa sandalama u šupi
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 10:14   #1042
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
on topik: nemam što obući i nemam volje ići po dućanima. izgledam jeftino i jadno i pomirila sam se s tim
..

Da bar ženturače svih dobi i vrsta ne kupuju u Zari robu po punoj cijeni,onda bi prije počela sniženja..ovako odugovlače kad ima onih koji kupuju po punoj cijeni u siromašnoj nam Hrvatskoj.Koji shit,plaćat krpu po istoj cijeni u zaostaloj,siromašnoj Hrvatskoj i u npr Italiji.
Pospana11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 10:19   #1043
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
ravne cipele su super ako nisi patuljak (kao ja sa 160cm)...
163 i ravne cipele.
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 10:23   #1044
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
163 i ravne cipele.
imam samo starke i cipele na petu. nemam ni jedne bez pete. samo nekoliko onih sa malo nižom petom
e i jako sam sretna s ovim platformama koje se napokon nose, ne volem špic-papak ni one igličasto tanke petice, ne za posao i dnevnu upotrebu.

em sam mala em me ima. brijem da mi ne stoje ravne
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 10:25   #1045
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
em sam mala em me ima. brijem da mi ne stoje ravne
A ti još nisi ušla u fazu: briga me da li mi stoji ili ne, meni je udobno i lijepo?
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 10:31   #1046
a očito ne baš u tolikoj mjeri
čekaj, mlada sam, tek sam 30+
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 11:05   #1047
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
sve što imam iz x-nationa je super i traje godinama

...
jako mi je žao što su crkli
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 11:05   #1048
Quote:
Pravnicica kaže: Pogledaj post
Ove su mi bas lijepe, ali nikad nisam imala njihovu obucu, kakva je? Uvijek mi se cini nekako nekvalitetna i neudobna.
Ne bih ti znala reći, imam sam jedan par cipela, udobne jesu, al sam ih slabo nosila, jer nisam mogla jedno vrijeme pete nositi, tak da nezam kakve su dugoročno gledano. Ja obično kupim u dajhmanu, al ove godine mi je izbor koma, pa mislim da ću si ili 2. ili 3. s tih linkova iz H&M-a kupit kad bude neko sniženje. Pa kak bude. Dosad sam bila najzadovoljnija s obućom iz Roberta, al se kod mene zatvorio, a u zegeu nemam običaj ić tam.

Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Ne nosim visoku petu skoro nikada. Samo u posebnim situacijama. Ravno je super.
Potpisujem...
__________________
-The path of inner peace begins with four words - Not my fucking problem!
O'Bryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 13:16   #1049
Quote:
Pravnicica kaže: Pogledaj post
Ajde, pa javi

Iako, moram rec, esprit ima kozne cipele, imala sam jedne njihove balerinke. Ali su skupi
Bijah u h&m-u i sve mi nekako plastično djeluje. Ali zato sam se oduševila u dajhmanu, imaju milijon platnenih / "kožnih" niskih proljetnih tenisica. Nažalost prevruće je za njih, ali možda kupim koje kad krenu sniženja, da imam za jesen. Već godinama čekam da dođu u modu pa da uživam. Zadnji put sam platnene niske najkice imala u osnovnoj školi.
Sandale u dajhmanu im nisu baš super, više manje sve viđeno od lani. Bile su jedne lijepe bež ali imaju 2,3 zlatne lubanje po remenčićima i čini mi se da se nikako ne mogu skinuti. Uzela sam plave bez lubanja.
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 13:25   #1050
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Bijah u h&m-u i sve mi nekako plastično djeluje. Ali zato sam se oduševila u dajhmanu, imaju milijon platnenih / "kožnih" niskih proljetnih tenisica. Nažalost prevruće je za njih, ali možda kupim koje kad krenu sniženja, da imam za jesen. Već godinama čekam da dođu u modu pa da uživam. Zadnji put sam platnene niske najkice imala u osnovnoj školi.
Sandale u dajhmanu im nisu baš super, više manje sve viđeno od lani. Bile su jedne lijepe bež ali imaju 2,3 zlatne lubanje po remenčićima i čini mi se da se nikako ne mogu skinuti. Uzela sam plave bez lubanja.
Meni ove godine u dajhmanu sve neš bezveze, volim jednostavniju obuću, onu koja paše na gotovo sve, ja obožavam platnene i ne zanima me jesu u modi ili ne, udobne su mi, pa ih nosam, stare su mi se raspale, vidjela sam u dajhmanu neke sive, te bi si možda uzela, al čekam da još nešt prodam od ove 2nd hand robice da si kupim.
__________________
-The path of inner peace begins with four words - Not my fucking problem!
O'Bryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 13:28   #1051
Volim i ja platnene bez obzira na modu, ali ih nisam nigdje našla za kupiti jer su se prodavale samo neke druge moderne cipele.
Nisu mi toliko bezveze cipele u dajhmanu, ali su sve jako slične jednima koje sam tamo kupila pred 2 godine pa mi je bezveze imati slične. A za ove plave ću si ja već lako umisliti da pašu na sve.
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 13:40   #1052
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Volim i ja platnene bez obzira na modu, ali ih nisam nigdje našla za kupiti jer su se prodavale samo neke druge moderne cipele.
Nisu mi toliko bezveze cipele u dajhmanu, ali su sve jako slične jednima koje sam tamo kupila pred 2 godine pa mi je bezveze imati slične. A za ove plave ću si ja već lako umisliti da pašu na sve.
Ma nisam mislila da su sve bezvezne, ima najs stvari, al sam postala realna po pitanju obuće i kad nešto gledam pitam samu sebe par puta jesam sigurna da bi ja to često nosila, i ako je svih par puta odgovor ne, onda ne gledam više.

A što se platnenih tiče, ja bi ih imala najradje nekoliko boja, i ovih običnih i ovih ko starkice, volim nosit tenisice, najopuštenija sam u njima. Čak i za zimu imam jedne iz dajhmana kožne, iznutra mucasto umjetno krzno, i cijele zime sam ih nosila, čak i na -15 na neke termo čarape, nema zima
__________________
-The path of inner peace begins with four words - Not my fucking problem!
O'Bryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 13:44   #1053
Trebale bi mi jedne smeđe, crne i tamnoplave pa da imam pokrivene sve boje.
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 14:29   #1054
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Trebale bi mi jedne smeđe, crne i tamnoplave pa da imam pokrivene sve boje.
Ja volim smeđu, sivu i crnu obuću, naravno sve nijanse, bijelu nevolim, osim platnenih, one bi došla u obzir jer se ljeti baš lijepo bijele platnene daju skombinirati.

Sive platnene

eto ove sam si ja upikirala al nikak odvojit novaca za njih iako nisu skupe
__________________
-The path of inner peace begins with four words - Not my fucking problem!
O'Bryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 14:30   #1055
Sad sam ih gledala. Ili neke jaaako slične.
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 17:50   #1056
dakle izvadila sad iz zimskog staništa japanke, crne kožne

ne znam kaj im se desilo ali izgledaju ko dva suha govna

nisam našla ništa prikladnije pa sam ih obilato našpricala kokpit sprejom za auto

samo da znate ako nestanem s foruma da sam vjerojatno podlegla teškom trovanju...
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 17:56   #1057
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
dakle izvadila sad iz zimskog staništa japanke, crne kožne

ne znam kaj im se desilo ali izgledaju ko dva suha govna

nisam našla ništa prikladnije pa sam ih obilato našpricala kokpit sprejom za auto

samo da znate ako nestanem s foruma da sam vjerojatno podlegla teškom trovanju...
Ne želim da nestanše s foruma pa ti evo:

__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 18:05   #1058
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
dakle izvadila sad iz zimskog staništa japanke, crne kožne

ne znam kaj im se desilo ali izgledaju ko dva suha govna

nisam našla ništa prikladnije pa sam ih obilato našpricala kokpit sprejom za auto

samo da znate ako nestanem s foruma da sam vjerojatno podlegla teškom trovanju...
Nisi imala neku kremu ili vazelin?
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 18:11   #1059
dobro, ako preživim osmotsko trovanje bar će mi nožice mirisat po novom autu

iako, možda nožice koje mirišu kao da su bile dignute na kokpit nisu nužno dobra ideja za održavanje povjerenja u odnosu sa čovjekom...
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 02:24   #1060
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
iako, možda nožice koje mirišu kao da su bile dignute na kokpit nisu nužno dobra ideja za održavanje povjerenja u odnosu sa čovjekom...


Ja isto imam predrasude prema obući iz Zara i H&M-ova i takotog. Imam dojam da tvorci nisu imali na umu hodanje u njoj.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:45.