Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2003., 16:11   #1
Ivo Karlović dobio Hewitta

Ne znam gleda li neko Wimbldon, ali decko me bas iznenadio igrom. Sa Hewittom igra izvanredno, a ovaj je drugi igrac svijeta i prvi nositelj.
Ne vjerujem da ce ga dobiti iako vodi 2:1 u setovima (iskustvo je ipak na strani Hewitta), ali mi se jako svidio nacin na koji igra i sa kojom mirnocom igra ovaj mec. Za nijansu je slabiji server od Ivanisevica ali je puno puno smireniji i strasno me podsjeca na Ivana Lendla i po konstituciji i po nacinu igre.

Izgleda da smo dobili nasljednika Goranovog, mozda pretjerujem ali tako mi se cini. Da vidite samo kako dobro servira drugi servis, za ne povjerovat.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2003., 16:26   #2
Ivo servira za mec :klap: ajmo Ivo!!!
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2003., 16:29   #3
POBJEDA

bravo Ivo
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2003., 16:31   #4
3:1 u setovima.

Jos jednom, bravo. Pobijediti drugog igraca svijeta i prvog nositelja Wimbldona, prvorazredna senzacija.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2003., 16:54   #5
A kako je počeo prvi set, mislio sam da će ga Hewitt uzet za 50-tak minuta! Bravo Ivo! Nek si uzeo arogantnog papka!!!
bluntman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2003., 17:03   #6
Sad sam pogledao TXT...ne mogu vjerovati.

3:1 u setovima, i to protiv prvog nositelja.

Svaka čast.

Nadam se da neće sad odmah ispasti u sljedećem kolu, kako je to često slučaj sa našim tenisačima nakon što pobijede nekog jačeg.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2003., 18:10   #7
fino ... nema sto !

nek pobjedi ovog sljedeceg 175-og na rang listi....


pa se cujemo !







go IVO go !
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2003., 19:04   #8

Taman kad svi misle da smo potonuli,,...bravo Ivo!!!
Valjda sad nece naci neki razlog pa da nas sutnu iz teniske federacije.
Jeremijajooj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2003., 19:35   #9
Quote:
Jeremijajooj kaže:

Taman kad svi misle da smo potonuli,,...bravo Ivo!!!
Valjda sad nece naci neki razlog pa da nas sutnu iz teniske federacije.
Ne znam, nesto ga puno vole navijaci... vecina je navijala za njega, nadam se da Headhunter ne zalaze na zelene travnjake Wimbldona
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2003., 20:40   #10
203. na listi, možda ima i toliko u visini?

"Hewitt became the first defending Wimbledon men's champion since tennis turned professional in 1968 to lose in the first round.
In fact, only once before in the tournament's 126-year history, had a men's champion lost in the opening round when in 1967 Manuel Santana was beaten by Charlie Pasarell. "
kamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2003., 21:02   #11
Thumbs up

super, svaka cast!!! ugodno iznenadjenje u svakom slucaju...nisam gledala cijeli mec ali i ovo sto sam vidjela stvarno je bilo na nivou

...samo da prodje jos par meceva...drzimo mu fige

mush mushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2003., 21:57   #12
Karlovicu svaka cast, ali kako je Ancic ispao???
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2003., 22:05   #13
Quote:
kamala kaže:
203. na listi, možda ima i toliko u visini?
208 cm )) reklo bi se kosarkas... mozda je Hewitt i mislio da je to neki kosarkas zalutao na zeleni travnjak.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2003., 23:46   #14
Yebeno. Ivo !
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 01:17   #15
Senzacija , jedna od najvećih u Wimbledonu. Ali za sada ništa više od toga. Jako bih volio kada bi Karlović napravio nešto poput Nalbandiana prošle godine u Wimbledonu ili Verkerka ove u Parizu , ali ne vjerujem. Nisam gledao današnji meč , pa sam možda pretjerano pesimističan , ali gledao sam Karlovića nedavno u Zagrebu. Ništa posebno , daleko od Ljube i Ančića (koji me danas totalno iznenadio)

BTW , danas u kladionici dobitak od 516 kunića , a prije nego sam stavio lovu na taj listić mislio sam dodati još i pobjedu Hewitta nad Karlovićem , ali nešto mislim - ma mali je koeficijent , a i nikada ne igram protiv naših , zašto sada prekinuti običaj. Sreća. Još da je bilo pameti pa da sam stavio koju lovicu na Ivu .
Urpanus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 01:42   #16
uraaaaa...

komentator ga je zvao 'man mountain', bbc site 'the quiet assassin', a fraza 'croatian sensation' je vec navelike u opticaju.
ramona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 01:53   #17
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=144979


Ivo "Londonski toranj" Karlović - Svjetska vijest broj jedan


PRVE VIJESTI o senzacionalnoj pobjedi Ive Karlovića nad prvim nositeljem Wimbledona Lleytonom Hewittom zauzimaju glavno mjesto u svim sportskim medijima.

Svjetski mediji najviše su pažnje posvetili Karlovićevoj visini. Nazivaju ga "divom iz Hrvatske", "londonski tornjem", "najvišim tenisačem na svijetu" itd. Mediji posebno naglašavaju činjenicu da je ovo tek drugi puta u povijesti da je aktualni pobjednik Wimbledona ispao u prvom kolu.

BBC piše kako se malo tko nadao da bi 24-godišnji Karlović mogao iznenaditi Hewitta, osobitno nakon što se meč činio završenim nakon što je Karlović u 19 minuta izgubio prvi set. Karlović je, međutim, s 18 aseva uspio doći do "zadivljujuće pobjede". BBC je među ostalim objavio tablicu usporednih podataka Hewitta i Karlovića, koja među ostalim kazuje kako je Hewitt u karijeri zaradio 11 milijuna dolara, a Karlović svega 37 tisuća. I drugi veliki britanski mediji troše dosta prostora na Karlovića. Guardian tekst o Karlovićevoj senzaciji naslovljava s "Šampiona izbacio nepoznati".

CNNSI u tekstu pod naslovom "Giant Killer" naglašava činjenicu da je Karlović, osim visinom, dominirao servisom. Andy Roddick za Asociated Press je izjavio kako je Karlović izgledao "kao da servira s drveta".

FOX Sports, kao i gotovo svi drugi mediji, objavljuje AP-ovu vijest o senzaciji Karlovića koja je "probudila hrvatske uspomene". AP podsjeća na veliku Goranovu pobjedu nad Rafterom i, godinu dana kasnije, Ančića nad Federerom. Sve tri pobjede dogodile su se na središnjem terenu. AP navodi kako su se za vrijeme Karlovićevog meča iz publike, praćeni smijehom, čuli uzvici "Ajde Gorane".

Prave autorske analize nezapamćenog Karlovićevog uspjeha očekuju se sutra.
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 02:03   #18
Moram dodati da sam u nedjelju po tko zna koji put gledao kako je Goran osvojio turnir i da sam se po tko zna koji put naježio od glave do pete i da mi uvijek krene suza kad vidim Goranove suze....

Nešto što se cijeli život neće moći zaboraviti...pogotovo netko tko je doživio uživo onaj doček na Rivi!!!
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 11:47   #19
Quote:
STINGer kaže:
Moram dodati da sam u nedjelju po tko zna koji put gledao kako je Goran osvojio turnir i da sam se po tko zna koji put naježio od glave do pete i da mi uvijek krene suza kad vidim Goranove suze....

Nešto što se cijeli život neće moći zaboraviti...pogotovo netko tko je doživio uživo onaj doček na Rivi!!!
Jebote, zbog Gorana onda nisam otišao na ispit! Anfogetbl!
Nisam znao da je Ivo onako visok! Vido sam da jest pravo visok, al 2, 08 !!!!
Mislim da će ispast u sljedećem kolu, al svejedno
bluntman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 15:27   #20
Hmmm… ne vjerujem da će ispast već u slijedećem kolu. Ima sve što treba da bi bio dobar na travi (visina + servis = sve) a izgleda da je i mentalno pripremljen kako treba. Malo sam se zabrinuo kad je išao servirati za meč, mislio sam da će mu tad sve okolnosti (centralni teren, prvi Grand-Slam meč, protivnik svjetski broj 1 i branitelj naslova…) biti dodatno opterećenje, a on osvojio “čisti” gem. Inače servisi su mu zaj…ni, opali ih jako i onako s visoka pa udru odmah iza mrežice i odskoče nekako čudno. I najsmješnije je bilo kad bi ga Hewitt pokušao lobati – ne da nije trabao skočiti nego sa čak malo saginjao Ako ovako nastavi neće nikome biti lako protiv njega.
bogeyman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:26.