Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2003., 23:22   #41
Ajme dosadnog li finala.

Uopće nije bilo napeto ni posebno zanimljivo...ko' da se igralo negdje osminafinala.


A tek koliko malo emocija....ma bezveze...a baš sam jučer gledao reprizu onoga Ivanišević-Rafter To je bilo finale.

Ovo je jadno...

Čak ni žensko finale nije bilo nešto posebno....

Polufinala su mi bila puno bolja i zanimljivija.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2003., 23:45   #42
Quote:
Icepick kaže:

A tek koliko malo emocija....ma bezveze...a baš sam jučer gledao reprizu onoga Ivanišević-Rafter To je bilo finale.
znas ono kak su se nasi nadvikivali sa Australcima cijelu tekmu, u jednom trenutku, pauzi izmedju dva gema, mi se ucinilo da ce, da ce, evo sad ce i bogami jesu - uhvatili su ritam, i sad nasi GO-RAN! pa oni PAT-RICK! GO-RAN!!! PAT-RICK!!! GO-RAN!!!!! PAT-RICK!!!!!

zmate kaj, te spontanosti u publici, tih emocija, te drame u mecu toga nece vise bit skoro, na moju zalost i na gubitak svih tenis-fanova

tek sam u ovoj reprizi skuzio koliko je rafter igrao jebeno dobro na mrezi, nije skoro nista dao, goran je imao inspiraciju zivota sa "reternima"

dobro je kaj sam tad finale pratio na netu, jer sam bio na poslu, inace da sam to gledao stalo bi mi srce. vise puta. a ludjak zabio onog asa iz drugog servisa

koji je to show bio. spektakl
seti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2003., 02:39   #43
Goranovo finale bilo je specificno jer se odrzavalo u Ponedjeljak za kojeg ulaznice nisu bile unaprijed dijeljene sponzorima i slicno, vec su se sva mjesta na stadionu pustila u prodaju vecer prije, pa ih je mogao kupiti tko je htio - i zato si dobio onakvu navijacku publiku koja je u cijelosti bila tamo ili zbog Gorana ili zbog Raftera. Ova publika koja dolazi na redovita finala ulaznice dobiva preko sponzorskih ugovora ili kroz clanstvo u All England clubu i u najvecoj mjeri ih uopce ne zanima tko igra u finalu, vec su tamo zbog drustvenog renomea samog dogadjaja.
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2003., 08:33   #44
Martina Navratilova je u paru s Paesom osvojila 20. Wimbledon, cime je izjednacila rekord. Svaka cast. Jos ako se zna da ima 46 godina i da je prvi Wimbledon osvojila prije 27 god.... Pa tad jos nitko od sudionika pojedinacnih finala nije bio ni rodjen!
Zato, Martina,
__________________
Muza mi je rekla da sva umjetnost nastaje iz boli.
A zatim mi je velikom silinom smjestila koljeno u medjunozje.
tuk'bah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:17.