Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2008., 21:10   #1
Prebacivanje kontakata na mobitelima različite marke

Imam novi Nokia mobitel i htio bi prebaciti sve kontakte odjednom sa starog Sony Ericssona.
Opcija slanja svih kontakata koja mi je funkcionirala sa sonyja na sony, ovdje ne radi.
Šta da napravim?
kakataka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 22:06   #2
kopiraj sve kontakte na sim i prebaci sim u novi telefon i kopiraj sve kontakte na novi mob....to ti je najlaksi nacin
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 10:16   #3
Naravno da znam za taj način, al nije izvediv radi velikog broja kontakata koje imam u mobu, pa još svaki kontakt s više brojeva, e-mailom...
To sa SIM-om nije baš izvedivo u tom slučaju...
Ima ko šta bolje?
kakataka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 09:02   #4
Ja sam sve kontakte sa SE uspio izvuci sa "My Phone Explorer" programom e sada bi treba vidjeti koji takav program ima za Nokiu pa da ih pokusas importati. To na zalost nikada nije lak zadatak :-(
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 09:29   #5
Jel taj "my phone explorer" radi samo sa SE, ili je to neki univerzalni program za sve mobitele?
Ako je, onda ne bi trebao biti problem prebaciti kontakte na Nokiu.
Na koji si ti mob prebacivao?
kakataka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 09:34   #6
Radi samo za SE- barem koliko sam ja isprobavao s nokijama i motorolama.
Na nokiju prebacuješ pomoću nokia pc suite- a.
No, kako su ti kontakti nešto drugačiji, tako će i tebi na mobitelu biti malo drugačije.
Npr. meni su oni koji imaju više brojeva (kućni, mobitel...) spremljeni odvojeno.
Bio je neki servis na internetu za spremanje i vraćanje kontakata, ali ne mogu ga sad naći.
Ali, vjerojatno bi opet bilo isto.
Tako da je jedina opcija prebaciti i onda na mobitelu uređivati.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 10:09   #7
sa SE prebaciš kontakte u outlook pa onda iz outlooka na nokiu
dejo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 17:21   #8
to može, ili kontakte prebaci u komp, pomoću mnogih aplikacija (ili najjednostvnije i najbolje je uzeti aplikaciju sa CDa koji si dobio zajedno sa mobitelom, to je najčešće Sony Ericsson Suite) i prebaci si na komp. spojiš Nokiu na komp (pomoću PC Suite-a) ili direktno (ne znam koji mobitel imaš, jer nove Nokie ne moraš spajati preko PC SUitea, nego možeš kao Mass Storage, pa nokiu, odnosno memorijsku karticu na nokii prepozna kao nekakav Stick) i direktno si prebaciš na mob.

Najbrži način će ti biti da spojiš oba mobitela odjednom, i prebacuješ na komp-s kompa.

Ne znam koje modele moba imaš, ali noviji SE i novije Nokie imaju jednostavno prebacivanje, pa ti to nebi trebao biti problem.
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 09:23   #9
Pokušao sam sa SE na Nokui opcijom "prebaci sve", ali tako nije išlo.
Na kraju sam uspio prebaciti sa SE u outlook, a zatim iz outlooka u Nokiu.
Hvala na pomoći, stvar je riješena.
kakataka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.