Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 07.06.2007., 12:51   #15
Quote:
Actrice kaže: Pogledaj post
Meni je karakter podjednako bitan kao i fizički izgled. Ako jedna od tih dviju stvari nije onakva kako bi ja htjela, to ne vodi nikuda. Pokušala sam biti i u takvoj vezi,ali nisam uspjela, ali bar sam nešto naučila. Više neću pokušavati, jer povrijedila sam tog momka (samo time što sam mu rekla da me fizički ne privlači). Dakle, bio je stvarno dobra osoba, ali me nije privlačio. Jedna moja frendica je sad u takvoj vezi, ali nije sretna i stalno govori da je s njim zato što je dobar.
Kod muškaraca me privlači samopouzdanje, ne neka bolesna umišljenost, nego samo visoko samopouzdanje, da zan što je a što nije, da ima svoje ja. Ne smije biti iskompleksiran u smislu izgleda, mora voljeti sebe (ne narcisoidan), jedino mi takav može biti privlačan.
Ne smije vjerovati da će ga novac učiniti privlačnijim...iako se danas to može uzeti za istinu, dosta žena baš to traži. Meni je bitno da nastoji u životu stvoriti nekakve materijalne uvjete, tj. da se nastoji situirati. Lijenčine me ne privlače. Pretjerana ambicioznost me isto tako ne privlači, moj partner se treba znati i opustiti.Ne smije biti radoholičar, ali mora biti vrijedan.
Ne mora biti vjernik, a ako već jest, ne smije biti zatucan, mora sam izgraditi svoje stavove, a ne ih naslijeđivati. Ne smije imati primitivne stavove.
Mora voljeti dom i obitelj.
Može i ne mora imati smisao za humor, a ako već ima onda nikako ne smije biti vulgaran.
Mora biti spontan, aktivan, pun energije...a istovremeno pomalo mističan i smiren.
Mora biti spreman na opraštanje, ne smije biti destruktivan.
Dalo bi se tu još puno toga napisat, ali eto toliko od mene za sad....
Djevojko, probudi se. Nećeš takvog nikad naći. A to s fizičkim izgledom mislim da pretjeruješ, jednom kad se zaljubiš u nekog to će ti biti najmanje važno, a vjeruj mi da se možeš zaljubiti i u nekog tko ti nije jako privlačan.
@Purger@ is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger