Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2013., 20:39   #5441
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
Mi smo imali okrugle stolove i na svakom stolu kilu i pol kolaca. Cijene ti se krecu od 60-100 kn/ kg. mislim da za goste racunas oko 25 deka po osobi. To su 4-5 kolacica.
Ja sam sa krka pa ti mogu preporuci i nase slasticarne
Krk:
Casa del padrone 90 kn/ kn
Slastičarna Mimoza 60 kn/ kg
Pekara Vrbnik mislim isto 60 kn/kg

Rijeka:
Cukerin
Beto Matulji
Hvala puno!
Imala sam čak i zapisanu Mimozu s Krka jer mi ju je netko preporučio, ne sjećam se točno tko. Cukerin mi se uopće ne sviđa, nisu moj gušt, a Beto mi se pokvario, uobrazili se i nije to ono što je prije bilo, iako su i dalje dobri ali to nije ono što je prije bilo.
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 20:45   #5442
Quote:
Emocionalka kaže: Pogledaj post
Hvala puno!
Imala sam čak i zapisanu Mimozu s Krka jer mi ju je netko preporučio, ne sjećam se točno tko. Cukerin mi se uopće ne sviđa, nisu moj gušt, a Beto mi se pokvario, uobrazili se i nije to ono što je prije bilo, iako su i dalje dobri ali to nije ono što je prije bilo.
jedino ti je problem da mimoza nhema dostavu pa ces morat na krk. imaju dobre kolace. ja sam bas uzela neki dan od njih kilo kolaca. fini su.
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 21:23   #5443
Emocionalka ja cu ti opet preporuciti Kolacice Sušanj.. je skuplji su, na vecu kolicinu mozda se da kakav popust dogovoriti , ali izgled, okus, domaci sastojci koje upotrebljavaju, vjerujem da opravdavaju svoju cijenu... I opet da se udajem uzela bi od njih sigurno
__________________
I made a wish...and you came true...
Jejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 21:56   #5444
Razmišljala sam i o kolačićima Sušanj jer imaju bezglutenske kolače, ali su mi zaista preskupi a meni ni ne treba neka velika količina kolača.A i moj dragi (koji ima celijakiju) ni ne voli kolače ako se ne zovu Milka pa nam bezglutenski ni ne trebaju. A ja volim kolače, ali kremšnite, mađarice, rigojanči i slične kremaste kolače, a ne one keksaste/čajne. Ali još imam vremena pa ćemo vidjeti.
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 22:51   #5445
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
... za goste racunas oko 25 deka po osobi...
Nije li to malo puno? nama su rekli da ide 15-20 deka po osobi.. i da od toga jos ostane za podijeliti i nositi u firmu, bakama, tetkama....
sad pojma nemam..
ostali, koliko ste narucivali? koliko ste imali? moze pomoc..
Malo Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 09:49   #5446
Ako ti je bitna cijena, pogledaj si malo Absum iz Karlovca (oni rade kolačiće za Konzum koliko znam i mogu ti ih npr dostaviti u Tower). Mislim da je bilo govora na forumu o njima, pročačkaj malo. Ja sam bila na njihovom štandu na sajmu vjenčanja i dosta je lijepo sve skupa izgledalo. Imaju i nekakve čokolatine, posute kao zlatnim prahom, fora izgleda. Okusom me sve to skupa nije baš nešto oduševilo, ali da je korektno - je.

Meni su od svih tih feštarskih kolačića koje sam probala najfiniji definitvno Sušanj! Kad god sam negdje jela kolačiće da su mi bili fini i pitala ljude otkud su, odgovor je uvijek bio isti.

Ne znam, tvoja je odluka. Da se radi o meni, da mi ne treba velika količina tih kolačića, ne bi mi bila neka razlika platiti sve skupa 100-200 kn više ili manje, jer za prilično malu razliku u cijeni dobiješ stvarno puno.
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 10:04   #5447
Cure, imam pitanje... trebaju mi crvene koverte za pozivnice standard veličine (A6), da li neka od vas zna gdje ih mogu nabaviti po ok cijeni... Tražila sam u Zg-u pa je najjeftinije što sam našla 3 kn po komadu... meni se to čini užasno puno za nešto tako nebitno...
__________________
Sometimes we just have to go with: whatever happens, happens!
ja ma ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 10:22   #5448
Quote:
Chilly kaže: Pogledaj post
Ako ti je bitna cijena, pogledaj si malo Absum iz Karlovca (oni rade kolačiće za Konzum koliko znam i mogu ti ih npr dostaviti u Tower)....
Ne znam, tvoja je odluka. Da se radi o meni, da mi ne treba velika količina tih kolačića, ne bi mi bila neka razlika platiti sve skupa 100-200 kn više ili manje, jer za prilično malu razliku u cijeni dobiješ stvarno puno.
Ma imam problem u glavi koji se zove škrtost, ali ne ona sveopća škrtost nego vjenčana škrtost jer u ovo doba organiziranja vjenčanja gdje god sam došla i spomenula riječ vjenčanje, redovna cijena je skočila barem 20% i onda sam u zadnje vrijeme nekako na oprezu oko svega pa nastojim svaku stavku i svaku lipu dobro rasporediti. Ali imaš pravo, nije neka razlika 100-200kn +/- . Još ću razmisliti.
Kad sam bila na sajmu, ne znam zašto, ali ni na kraj pameti mi nije bilo pogledati kolače, totalno sam to smetnula s uma.
Za Absum znam, a kod njih mi je najbolje što dostavljaju i u Villu Miru besplatno, a kolači kao kolači mi nisu toliko loši (ali ničiji kolači mi nisu loši jer nisam cura od kolača, toliko rijetko ih jedem da mi je sve OK - ako je od čokolade)

ja ma ja - a ebay, ne znam kakvo je stanje sa Starim Pjerom, Dobrim partnerom? Znam da u Mulleru su više od 3,5kn svaka. Meni se pozivnice tek tiskaju pa kad ih vidim kako su ispale ću znati točnu dimenziju kuverti, iako okvirno već znam,ali da ne kupujem dok pozivnice ne budu gotove da budem sigurna.
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 10:31   #5449
Ma u dobrom partenru nemaju uopće ni papir ni koverte a u starom pjeru nemaju boju koju trebam...i svejedno nisu baš jeftine ni tamo... a za ebay se sad već pomalo bojim da bi moglo stići prekasno, ali mislim da ću morati riskirati... Stvarno imaš pravo, čim je nešto "za vjenčanje", cijene skoče... a naravno, za što bi drugo bile koverte u boji nego za vjenčanja... nevjerojatno :/

Što se tiče kolača, mi smo se odlučili za Absum. Čula sam sa više strana da su super, i to od ljudi koji rade na puno vjenčanja - od frizerki, cvjećarki, šilica... tako da taj dio sam prekrižila...

e da, Emocionalka, hvala na preporuci za Tweety, uzimam ju i ja
__________________
Sometimes we just have to go with: whatever happens, happens!
ja ma ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 10:40   #5450
Quote:
ja ma ja kaže: Pogledaj post
Ma u dobrom partenru nemaju uopće ni papir ni koverte a u starom pjeru nemaju boju koju trebam...i svejedno nisu baš jeftine ni tamo... a za ebay se sad već pomalo bojim da bi moglo stići prekasno, ali mislim da ću morati riskirati... Stvarno imaš pravo, čim je nešto "za vjenčanje", cijene skoče... a naravno, za što bi drugo bile koverte u boji nego za vjenčanja... nevjerojatno :/

Što se tiče kolača, mi smo se odlučili za Absum. Čula sam sa više strana da su super, i to od ljudi koji rade na puno vjenčanja - od frizerki, cvjećarki, šilica... tako da taj dio sam prekrižila...

e da, Emocionalka, hvala na preporuci za Tweety, uzimam ju i ja
Čuj, meni su stvari s ebay-a dolazile u roku od 3-4 tjedna, samo sam jednom čekala mjesec i 3 tjedna, ali kad sam ih kontaktirala je ispalo da su poslali na krivu adresu (ne vjerujem ali neka, opet sam to dobila nakon 2 tjedna).
No uskoro ću i sama morati tražiti koverte. Meni će trebati obične bijele s V otvorom naprijed (jer stavljam pečat i vosak) ali dimenzije su ili A5 ili D5 (13 x18 cm mi trebaju koverte, tako sam zasad izračunala prema pozivnici, ali čekam da ih vidim kad budu gotove i opet izmjerim)

Drago mi je da si zadovoljna s Tweety-jem, mene je žena oborila s nogu idejama i pristupačnošću kako cijenama tako i njome samoj.
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 10:45   #5451
Mislim da ću i ja morati do tog Tweetyja Jel to ona cvjećarnica blizu studentskog doma ili sam nešto pobrkala?
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 10:47   #5452
a meni se dogodilo da sam čekala i više od dva mjeseca :/ zato me to brine... moram pogledati da li možda u sloveniji ili italiji ima što povoljnije...

Da da, meni se sviđa kod nje što kuži kako stoje stvari i ne pokušava uvaliti neke skupe gluposti, nego stvarno izlazi ususret.
__________________
Sometimes we just have to go with: whatever happens, happens!
ja ma ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 10:51   #5453
da da, to je tamo! ako hoćeš mogu ti poslati broj u inbox
__________________
Sometimes we just have to go with: whatever happens, happens!
ja ma ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 10:52   #5454
Quote:
Chilly kaže: Pogledaj post
Mislim da ću i ja morati do tog Tweetyja Jel to ona cvjećarnica blizu studentskog doma ili sam nešto pobrkala?
Da, da, to je ta. Žena je fenomenalna, a cijene fantazija. Obišla sam 3 svjećarne i ona mi je imala srednju cijenu, ali mi je sve rekla dok ove druge dvije nisu (a ja se naravno nisam sjetila pitati - npr. prijevoz). Imam vrlo malo cvijeća, ali imam mrvicu kompliciranu želju, želim imati bijelo-plave karanfile. No s njom nema beda, naručit će mi ih pa me 3 buketa + živi reveri (cca 15kom) i uređenje autiju (bez cvijeća) dođe cca 1200kn. A i usput mi je, kao i ovima kojima će se uređivati auti.
p.s. ne mislim da ove druge dvije cvjećarne nisu dobre, nego sam se najbolje našla s njom jer je iz prve skužila što i kako želim, dok ove nisu.
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 11:00   #5455
Najbitnije je to da se nađeš s nekim na istoj valnoj duljini, da te kuži
Ja ma ja, može, šalji!

Jesi gledala u Narodnim novinama za koverte? Mogli bi možda i tamo imati.

Ja sam se iznervirala jer baš nisam htjela perlaste, a jedino takve su imali u kvadratnom formatu tamo di sam uzimala papire. I na kraju sam ih uzela (i to po cijeni od 4,5 kn/kom), čisto zato jer mi se nije dalo zafrkavat oko toga. Ma bit će ok na kraju, jest da mi je sad ideja o pozivnicama otišla u skroz drugom smjeru, ali nema veze.
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 11:03   #5456
Meni su sve cijene u Ri bile fantazija nakon što sam bila kod Mirele u Zagrebu koja mi je bubnula cijenu od 7 i pol tisuća kuna za totalno jednostavno uređenje... Neki ljudi stvarno zarađuju na ljudskoj gluposti i neinformiranosti...
__________________
Sometimes we just have to go with: whatever happens, happens!
ja ma ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 11:08   #5457
Ne znam zašto, ali ja sam mislila da je u Zg jeftinije nego kod nas. Krivo.
Vjenčanica čiji najam kod nas dođe 3200, u Zagrebu je 5000 - obje sa sajamskim popustom.
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 11:15   #5458
Quote:
Emocionalka kaže: Pogledaj post
Hvala puno!
Imala sam čak i zapisanu Mimozu s Krka jer mi ju je netko preporučio, ne sjećam se točno tko. Cukerin mi se uopće ne sviđa, nisu moj gušt, a Beto mi se pokvario, uobrazili se i nije to ono što je prije bilo, iako su i dalje dobri ali to nije ono što je prije bilo.

mi planiramo uzet u cukerinu kolacice, bili smo pred koji dan kod njih, cure su nam napravile dosta toga za probu i meni su stvarno svi bili super (posebno one cokoladne lizaljke )
najvjerojatnije ce nam radit i cupcakese umjesto torte
racunali smo da ce nas sve sta planiramo uzet kod njih kostat jednako kao i torta koju nam nudi restac (a nude tortu iz beta :/)

e da pozdrav udavace citam vas stalno hihi
__________________
...everything will be okay in the end. if it's not okay, then it's not the end...
*shlapica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 11:33   #5459
Sva sreća da sam našla poprilično jeftinu vjenčanicu jer kad god bi prošla kraj Spose sam vrtila očima sljedeća 3 dana zbog cijena. Ja pojma nemam odkud je torta koju dobijem od sale, ali nije mi to tako bitno, bitnija mi je cijela večera i da je torta od čokolade + 1 manji dio voćni (pa tko voli nek' izvoli).
Jeste i našle cipele? Čekam da krene ljepše vrijeme pa da kolekcije svijetlih cipela krenu jer naći obične cipele s nižom petom koje su zatvorene je pravi SF.
Ako tko vidi bijele V koverte neka javi gdje i koliko novčića!
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 12:06   #5460
AAAAA ne spominji cipele... hoće li ikad ove platforme izaći iz mode i hoće li ikada ljudi shvatiti da je platformama mjesto samo u striptiz klubovima?!
__________________
Sometimes we just have to go with: whatever happens, happens!
ja ma ja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:35.