Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2010., 12:34   #8981
re:

Quote:
danhil kaže: Pogledaj post
ima kafić i u sklopu akademije, tamo su cijene oko 50% manje nego u ostalim kafičima
ali tamo nema alkohola xD
bolje da nema,inače bi svih potiralo doma

A ako san ja dobro svatija u zg si 4 mj,pa si neko vrime doma,pa onda opet u zg,jesan u pravu??
__________________
...Viva La Hrvatistan...
Pegula 777 is offline  
Old 06.09.2010., 12:38   #8982
Quote:
Pegula 777 kaže: Pogledaj post
bolje da nema,inače bi svih potiralo doma

A ako san ja dobro svatija u zg si 4 mj,pa si neko vrime doma,pa onda opet u zg,jesan u pravu??
ne, to je bilo tak prošle godine dok smo mi P6 i P7 u komadu 9mj na akademiji i onda na vježbenički ideš..

a sad oče tako bit i za novu prekvalifikaciju tko zna, nevrjedi pogađat
__________________
Život je bolest koja se prenosi sex-om !!!
danhil is offline  
Old 06.09.2010., 12:43   #8983
Quote:
pspat kaže: Pogledaj post
već duže vrijeme čitam sve što pišete o policijskoj akademiji, i sam želim biti policajac,samo da kažem ovima što pišu o policijskoj školi."planiramo omogućit preko 3.000 novih policijskih službenika"to su riječi načelnika policijske akademije znači da još neko vrijeme neće biti pol.škole,i tako je bolje.
Naletio sam na ovu temu pa kako mi je od zene brat zavrsio akademiju i ceka zaposlenje na birou vec pola godine i bez obecanja kad ce ga zaposlit, tj ceka da stariji policajci idu u mirovinu, da znate sto vas ceka nakon akademije ako se stanje u drzavi ne popravi, tj financijsko stanje.Vise zaposlenje u mup nije zagarantirano kao prije tako da se nemojte razocarat ako na birou provedete do godinu dana.
F.M is offline  
Old 06.09.2010., 12:44   #8984
Quote:
danhil kaže: Pogledaj post
ne, to je bilo tak prošle godine dok smo mi P6 i P7 u komadu 9mj na akademiji i onda na vježbenički ideš..

a sad oče tako bit i za novu prekvalifikaciju tko zna, nevrjedi pogađat
Da da,kužin,eto ja se nadan da neće bit sve u komadu

A di te za vježbenički stavi,jeli imaš određenu jedinicu po tvojin kvalifikacijama ili??
__________________
...Viva La Hrvatistan...
Pegula 777 is offline  
Old 06.09.2010., 12:47   #8985
Quote:
Pegula 777 kaže: Pogledaj post
Da da,kužin,eto ja se nadan da neće bit sve u komadu

A di te za vježbenički stavi,jeli imaš određenu jedinicu po tvojin kvalifikacijama ili??
stave te u PP gdje češ ako zadovoljiš na vježbeničkom radit, a ovo koji češ posao obavljat sve ovisi o PP gdje te stave...

eto toliko od mene , treba se pičit za zg na maturu
__________________
Život je bolest koja se prenosi sex-om !!!
danhil is offline  
Old 06.09.2010., 12:49   #8986
re:

Quote:
danhil kaže: Pogledaj post
stave te u PP gdje češ ako zadovoljiš na vježbeničkom radit, a ovo koji češ posao obavljat sve ovisi o PP gdje te stave...

eto toliko od mene , treba se pičit za zg na maturu
hvala na informacijama
__________________
...Viva La Hrvatistan...
Pegula 777 is offline  
Old 06.09.2010., 13:31   #8987
pitanje jedno oko dokumenata! UVJERNJE DA NISAM POD ISTRAGOM jel to isto sto i UVJERENJE DA NISAM KAZNJAVAN???
skardgo is offline  
Old 06.09.2010., 14:22   #8988
Quote:
skardgo kaže: Pogledaj post
pitanje jedno oko dokumenata! UVJERNJE DA NISAM POD ISTRAGOM jel to isto sto i UVJERENJE DA NISAM KAZNJAVAN???
Ja mislim da je, il ti ga potvrda o nekaznjavanju i na njoj piše da se protiv tebe ne vodi nikakav postupak.
Sturm is offline  
Old 06.09.2010., 14:27   #8989
Quote:
Sturm kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je, il ti ga potvrda o nekaznjavanju i na njoj piše da se protiv tebe ne vodi nikakav postupak.
hvala buduci kolega!!!
skardgo is offline  
Old 06.09.2010., 14:50   #8990
Quote:
F.M kaže: Pogledaj post
Naletio sam na ovu temu pa kako mi je od zene brat zavrsio akademiju i ceka zaposlenje na birou vec pola godine i bez obecanja kad ce ga zaposlit, tj ceka da stariji policajci idu u mirovinu, da znate sto vas ceka nakon akademije ako se stanje u drzavi ne popravi, tj financijsko stanje.Vise zaposlenje u mup nije zagarantirano kao prije tako da se nemojte razocarat ako na birou provedete do godinu dana.
to je lasa koja je nije bila predvidjena uopce u proracunu jel je tada bio raspisan natjecaj za 1050 ljudi a primljeno je 2000 i podjeljeno dvije skupine. koji su bili predvidjeni ti su i primljeni u sluzbu a ostali ce bit poslije, cak ce p6 pocet radit prije njih a i p7 i sad ova nova klasa imaju 100% siguran posao
mariosb is offline  
Old 06.09.2010., 15:18   #8991
Quote:
mariosb kaže: Pogledaj post
to je lasa koja je nije bila predvidjena uopce u proracunu jel je tada bio raspisan natjecaj za 1050 ljudi a primljeno je 2000 i podjeljeno dvije skupine. koji su bili predvidjeni ti su i primljeni u sluzbu a ostali ce bit poslije, cak ce p6 pocet radit prije njih a i p7 i sad ova nova klasa imaju 100% siguran posao
Znam samo da njih 200 ceka kuci pola godine i nema definiran datum zaposlenja, a kako drzava zeli smanjenje zaposlenih u drzavnim sluzbama i firmama od 5%,zbog cega sam i ja zavrsio na birou kad sam dobio prekid ugovora u drzavnoj firmi, ne vidim kako se to ne bi odrazilo na buduce klase.
Samo sam htio upozorit ljude da se ne zajebu ka ovaj moj kadet sto je na birou i placa kredit za kojeg se zaduzuje jer je mislio da mu je posao od pocetka godine siguran.
F.M is offline  
Old 06.09.2010., 15:31   #8992
Da ponovimo gradivo buduće kolege; preslike ne morate ovjeravati, dokumente možete izravno predati na adresu Ulica Grada Vukovara 33 u Zagrebu ili prek pošte...Moje osobno mišljenje = ako kao ja ne vjerujete u pouzdanost pošte onda se rađe propeljate koliko već imate do Zagreba i predajte na ruke. Što se tiče samih dokumenata sve se da nabaviti u jednom danu uključujući potvrdu o reguliranoj vojnoj obvezi (posjetite ured za vojnu obranu!). Najduže ćete čekat potvrdu o prebivalištu cca 1-2 sata (za Zagreb)...Eto nadam se da sam nekako pomogao...

A sada jedno pitanje za one koji su već na akademiji...ima li akademija svoje parkiralište ili sve regulira Zagrebparking ? Nekak mi je bedasto svoj auto ostaviti doma da ga golubovi čuvaju...
Tread is offline  
Old 06.09.2010., 15:44   #8993
Quote:
mariosb kaže: Pogledaj post
... sad ova nova klasa imaju 100% siguran posao
To su govorili svakom naraštaju. Činjenica je da će svaki tečajac dobiti posao, samo je pitanje koliko će na njega čekati.


Quote:
Tread kaže: Pogledaj post
... A sada jedno pitanje za one koji su već na akademiji...ima li akademija svoje parkiralište...
Ima svoje parkiralište. Neograđeno bez naplate.
drot13 is offline  
Old 06.09.2010., 15:51   #8994
Quote:
Tread kaže: Pogledaj post
Da ponovimo gradivo buduće kolege; preslike ne morate ovjeravati, dokumente možete izravno predati na adresu Ulica Grada Vukovara 33 u Zagrebu ili prek pošte...Moje osobno mišljenje = ako kao ja ne vjerujete u pouzdanost pošte onda se rađe propeljate koliko već imate do Zagreba i predajte na ruke. Što se tiče samih dokumenata sve se da nabaviti u jednom danu uključujući potvrdu o reguliranoj vojnoj obvezi (posjetite ured za vojnu obranu!). Najduže ćete čekat potvrdu o prebivalištu cca 1-2 sata (za Zagreb)...Eto nadam se da sam nekako pomogao...

A sada jedno pitanje za one koji su već na akademiji...ima li akademija svoje parkiralište ili sve regulira Zagrebparking ? Nekak mi je bedasto svoj auto ostaviti doma da ga golubovi čuvaju...
Ako nisi siguran u pouzdanost pošte,pošalji u kuverti s povratnicon,onaj ko ti to preuzme,potpiše i dobiješ to doma,tako da te ne more niko zajebat ili reć nismo dobili tvoju kuvertu
__________________
...Viva La Hrvatistan...
Pegula 777 is offline  
Old 06.09.2010., 17:09   #8995
želim puno sreće budućim kolegama (ak Bog da ) a prije svega strpljenja i živaca dok ne dobijemo priliku da se dokažemo kao policajci/policajke... a nadam se da hoćemo!!! POZDRAV SVIMA!
__________________
HoW Do yOu eXpeCt tO fLy?!? :p
shafta is offline  
Old 06.09.2010., 17:18   #8996
Također!
Sturm is offline  
Old 06.09.2010., 18:54   #8997
Ukoliko je istina da od sljedeće godine neće više biti moguć upis na pol. akademiju, zna li netko što će biti sa ljudima koji će iduće godine maturirati i željeti studirati kriminalistiku?
Hoće li to uopće biti moguće osobama koje nisu djelatne osobe MUP-a, ili će biti kao nekad kada su ljudi mogli sa završenom srednjom školom studirati kriminalistiku konkretno onda na Pravnom fakultetu?
Tangerina is offline  
Old 06.09.2010., 19:27   #8998
Quote:
Tangerina kaže: Pogledaj post
Ukoliko je istina da od sljedeće godine neće više biti moguć upis na pol. akademiju, zna li netko što će biti sa ljudima koji će iduće godine maturirati i željeti studirati kriminalistiku?
Hoće li to uopće biti moguće osobama koje nisu djelatne osobe MUP-a, ili će biti kao nekad kada su ljudi mogli sa završenom srednjom školom studirati kriminalistiku konkretno onda na Pravnom fakultetu?
Za sada ti je situacija takva da kriminalistiku mogu studirat samo djelatnici MUP-a,teško da će se šta minjat,ali zato forenziku možeš studirat bez obzira jesi u MUP-u ili ne,neki su govori da će se taj studij otvorit u Splitu,ne znan da li ga ima u Zg-u
__________________
...Viva La Hrvatistan...
Pegula 777 is offline  
Old 06.09.2010., 19:40   #8999
zanima me ima li u policijskoj akademiji teretana???
wicker1950 is offline  
Old 06.09.2010., 21:08   #9000
Quote:
wicker1950 kaže: Pogledaj post
zanima me ima li u policijskoj akademiji teretana???
Ima.
drot13 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:48.