Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2008., 20:56   #221
Mene zanimaju oni proizvodi protiv celulita...
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 00:52   #222
ja imam maskaru i moram reći da je najbolja ikada (a isprobala sam sve od loreala do chanela i lancomea)... i nije skupa, oko 150 kn, što za maskaru nije puno.
imam jedno sjenilo i okej je, ne ucrtava mi se u kapke, što mi se je s ostalim sjenilima događalo nakon dva treptaja.
imam šampon i masku iz one zelene linije (za volumen) i super je, stvarno djeluje, preporučam svima koji imaju tanku kosu.

ono što me zanima jest preparativna kozmetika. gledam njihov katalog i privlači me roza linija (za osjetljivu kožu), pa me zanimaju vaša iskustva s njihovim kremama... koja im je cijena uopće?
nemorinad.d. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 13:48   #223
I mene to zanima.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 13:50   #224
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Mene zanimaju oni proizvodi protiv celulita...

Joj, odlična im je ona krema od mente ili sl..onak, fino hladi i koža poslije bude super
Skittle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 14:12   #225
cure, protiv celulita samo role, bicikl, masaža (neka vas vaše bolje polovice masiraju nekim uljem, hihihi) i puno, puno vode... celulit ode u mokraći... nemojte trošiti lovu na kreme koje NE pomažu... možda samo na površini koža izgleda ljepše, ali dubinski celulit ostaje...
radije potrošite lovu na cipelice, cipelice, cipelice!

evo, ja idem na jogu, kad dođe lijepo vrijeme trčim... nakon tuširanja umasiram kremu u bedra i guzu (čvrtim pokretima, dok ti koža ne pocrveni) i pijem puno vode... that's it... kunem se, celulit nemam. (okej, svi ga imaju, to je jasno i neizbježno, ali može se smanjiti na minimum. eto, meni je uspjelo i bez tih skupih krema). e da, dobro je koji put otići u saunu ili jacuzzi... sada to više nije toliko skupo. frendicu pod ruku i u saunu! jednom mjesečno je dovoljno!
nemorinad.d. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 14:15   #226
Quote:
nemorinad.d. kaže: Pogledaj post
cure, protiv celulita samo role, bicikl, masaža (neka vas vaše bolje polovice masiraju nekim uljem, hihihi) i puno, puno vode... celulit ode u mokraći... nemojte trošiti lovu na kreme koje NE pomažu... možda samo na površini koža izgleda ljepše, ali dubinski celulit ostaje...
radije potrošite lovu na cipelice, cipelice, cipelice!

Sve ja to znam ali volim tu kremu, pogotovo po ljeti jer fino hladi a mislim da je dobra i za mikrocirkulaciju

'bemti, sad sam počela razmišljat kak mi trebaju nove cipele...
Skittle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 14:19   #227
Quote:
nemorinad.d. kaže: Pogledaj post
cure, protiv celulita samo role, bicikl, masaža (neka vas vaše bolje polovice masiraju nekim uljem, hihihi) i puno, puno vode... celulit ode u mokraći... nemojte trošiti lovu na kreme koje NE pomažu... možda samo na površini koža izgleda ljepše, ali dubinski celulit ostaje...
radije potrošite lovu na cipelice, cipelice, cipelice!

evo, ja idem na jogu, kad dođe lijepo vrijeme trčim... nakon tuširanja umasiram kremu u bedra i guzu (čvrtim pokretima, dok ti koža ne pocrveni) i pijem puno vode... that's it... kunem se, celulit nemam. (okej, svi ga imaju, to je jasno i neizbježno, ali može se smanjiti na minimum. eto, meni je uspjelo i bez tih skupih krema). e da, dobro je koji put otići u saunu ili jacuzzi... sada to više nije toliko skupo. frendicu pod ruku i u saunu! jednom mjesečno je dovoljno!
Nemam niti ja, a sad dali je to zbog kilometarskih šetnji, pilatesa, genetike ili lieraca 2-3 mj. prije sunčanih dana ne znam. Vjerojatno kombinacija.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 16:37   #228
obozavam njihova mono sjenila, ona "obicna". iako su wet&dry isto super, obicna su mi jos bolja... najradje bi ih sve pokupovala!
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 23:29   #229
Quote:
Skittle kaže: Pogledaj post
Sve ja to znam ali volim tu kremu, pogotovo po ljeti jer fino hladi a mislim da je dobra i za mikrocirkulaciju

'bemti, sad sam počela razmišljat kak mi trebaju nove cipele...


a da, ako te hladi po ljeti, onda te razumijem zašto ti se sviđa ta krema... ma fućkaš sve, kupi kremu, a na putu do doma svrati po cipele...
nemorinad.d. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 14:13   #230
ima li ovoga kod nas?

*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 00:19   #231
isprobala sam njihov piling
talaso scrub i najbolji mi je piling do sad jer sadrzi esencijalna ulja tako da nakon pilingiranja i tusiranja imas osjecaj na kozi kao da si nanio ulje i koza je presavrseno mekana
kosta oko 300kn al imas ga 700gr a malo ga treba ya cijelo tijelo mozga gram
__________________
racingbaby
racingbaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 16:06   #232
bemu misha,povlacim izjavu da collistar nista ne valja kupila sam nedavno ovaj novi ruz, top gloss stick, nijansu rosa baby. odusevljna sam. do sada sam uglavnom koristila sjajila, ovaj ruz je nesto predobro. boja je suuuuper, ne isusuje, ima malo sjaja, dugo ostaje na usnama. ma sve pet.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 17:52   #233
Quote:
*minii* kaže: Pogledaj post
ima li ovoga kod nas?

Ima.Baš sam gledala,kad sam obnavljala zalihu bronzera,imaš još jednu tip palete s blažim,nježnijim nijansama,neznam koliko košta,ali koliko sam vidjela,vrijedno je te love.
__________________
Život može iscrpiti samo one koji se bore, a ti to nisi.
al' to se tebi ionako ne može objasnit'.
- gogz
Kasipus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 21:52   #234
jel netko koristi ovaj puder za mješovitu kožu?

kolika je cijena? dal je lagan na licu? kakvo je prekrivanje?

__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 22:25   #235
ne znam koliko košta jer sam dobila tester, ali mogu reći da je nešto najbolje što sam ikada imala na licu... fino se razmazuje, ten je ujednačen, ne isušuje kožu, nije mastan, imam ga cijeli dan na licu, ne začepljuje mi pore, izvrsna podloga za šminku, ne osjećam težinu na licu nakon cijelog dana... koliko god da košta, kupujem ga...
nemorinad.d. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 22:56   #236
svi collistarovi puderi su od nekih 200 do 270 kn,i tekuci i u kamenu.
__________________
Anatomy Of Beauty blog. Variolavera.com i na Facebooku.
Anatomica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 08:46   #237
Ja sam si kupila za svadbu Collistarov tekući (neki Matt Silk - ne sjećam se više) i u kamenu, no nakona 2-3 dana isprobavanja na poslu, jedan je završio u kanti za smeće, a drugi sam poklonila frendici.
Koža mi je bila sva neka suha i crvena, kad sam ih stavila ne sebe.
Zasad me od Collistara oduševljavaju samo ruževi.
Ni ova nova maskara Supermascara Estremo, mi nije bogzna šta
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 10:45   #238
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
jel netko koristi ovaj puder za mješovitu kožu?

kolika je cijena? dal je lagan na licu? kakvo je prekrivanje?
Imam ja taj, al za suhu kožu. Zadovoljna sam, lagan je, prekrivanje srednje, i dođe oko 220 ćuna čini mi se
 
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 12:57   #239
Quote:
Grim kaže: Pogledaj post
Imam ja taj, al za suhu kožu. Zadovoljna sam, lagan je, prekrivanje srednje, i dođe oko 220 ćuna čini mi se
nemogu se točno sjetit koliko košta tekući puder jer mi jedan traje skoro cijelu

godinu, ali mi se čini da je jeftiniji..... ispod 200kn... baš mi je pri kraju pa javim

cijenu kad uzmem novi...
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 13:08   #240
Nemam pojma, meni ostalo da je oko 200.
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:45.