Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2011., 22:14   #2001
Quote:
Ninjamaster kaže: Pogledaj post
Nekada bi se takve stvari mogle opisati kao slučajnost, ali nekada bome ne.
I ja imam neku rodbinu koja me s vremena na vrijeme fascinira takvim sposobnostima.
Da li si nekada kod sebe zapazio nešto što bi moglo biti to??? Nešto poput predvidjanja???
julija64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 21:24   #2002
Mislim da svaki klijent koji dođe kod vidovnjaka zrači nekom svojom energijom. Netko više, a netko slabije..e pa, kada vidovnjak ( mislim onaj koji je pravi - ne lažnjak) usmjeri neko pitanje od klijenta do kojeg želi doći odgovorom, u određenu energiju iz koje crpi odogovre, sigurno može, onoga klijenta koji je recimo senzibilniji na kretanje vlastite duhovne energije, "pogoditi" u njegov centar i nanijeti mu kaos...tim više, ako se netko npr. bavi duhovnim stvarima, tipa meditacija, molitva ili sl. može sebi više naštetiti nego onaj klijent, koji uopće nema duhovni senzibilitet jer se ne bavi takvim stvarima pa mu je sasvim svejedno hoće li mu npr. vidovnjak gledati iz tarot karata ili uzeti njegov dlan kao sredstvo za dobivanje odgovora....treba svakako znati, ako se želi ići nekom vidovnjaku, čime se taj dotični vidovnjak bavi i kako iščitava buduće događaje...jer će sigurno, u razgovoru sa vidovnjakom koji je pravi medij i dotične osobe doći do preklapanja energija.
klea76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 22:29   #2003
Quote:
klea76 kaže: Pogledaj post
Mislim da svaki klijent koji dođe kod vidovnjaka zrači nekom svojom energijom. Netko više, a netko slabije..e pa, kada vidovnjak ( mislim onaj koji je pravi - ne lažnjak) usmjeri neko pitanje od klijenta do kojeg želi doći odgovorom, u određenu energiju iz koje crpi odogovre, sigurno može, onoga klijenta koji je recimo senzibilniji na kretanje vlastite duhovne energije, "pogoditi" u njegov centar i nanijeti mu kaos...tim više, ako se netko npr. bavi duhovnim stvarima, tipa meditacija, molitva ili sl. može sebi više naštetiti nego onaj klijent, koji uopće nema duhovni senzibilitet jer se ne bavi takvim stvarima pa mu je sasvim svejedno hoće li mu npr. vidovnjak gledati iz tarot karata ili uzeti njegov dlan kao sredstvo za dobivanje odgovora....treba svakako znati, ako se želi ići nekom vidovnjaku, čime se taj dotični vidovnjak bavi i kako iščitava buduće događaje...jer će sigurno, u razgovoru sa vidovnjakom koji je pravi medij i dotične osobe doći do preklapanja energija.
Zanimljivo...i slažem se
Lorca Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 00:26   #2004
Quote:
klea76 kaže: Pogledaj post
Mislim da svaki klijent koji dođe kod vidovnjaka zrači nekom svojom energijom. Netko više, a netko slabije..e pa, kada vidovnjak ( mislim onaj koji je pravi - ne lažnjak) usmjeri neko pitanje od klijenta do kojeg želi doći odgovorom, u određenu energiju iz koje crpi odogovre, sigurno može, onoga klijenta koji je recimo senzibilniji na kretanje vlastite duhovne energije, "pogoditi" u njegov centar i nanijeti mu kaos...tim više, ako se netko npr. bavi duhovnim stvarima, tipa meditacija, molitva ili sl. može sebi više naštetiti nego onaj klijent, koji uopće nema duhovni senzibilitet jer se ne bavi takvim stvarima pa mu je sasvim svejedno hoće li mu npr. vidovnjak gledati iz tarot karata ili uzeti njegov dlan kao sredstvo za dobivanje odgovora....treba svakako znati, ako se želi ići nekom vidovnjaku, čime se taj dotični vidovnjak bavi i kako iščitava buduće događaje...jer će sigurno, u razgovoru sa vidovnjakom koji je pravi medij i dotične osobe doći do preklapanja energija.

Kakav kaos mu moze nanijeti?
martin polo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 14:33   #2005
Nesto s neta.
'Dali se budućnost "vidi"?

Vidovnjak koji gleda u budućnost, bilo direktno, putem
astralnog svijeta, ili preko nekog medija, npr.
Tarota, staklene kugle i sl. mora biti povezan sa
astralnim svijetom. Duhovno nebo, podijeljeno je u
mnogo regija, i niti jedna regija ne daje sve
odgovore, to je nemoguće! Naglašavam, kada se gleda
budućnost, vidovnjak vidi samo neke dijelove,
fragmente budućih događaja, ali obično nezna okolnosti
koje dovode do toga.'
martin polo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 15:09   #2006
Svojevremeno sad nakon jednog prekida tako poljuljana dosta obilazila vidovnjake i tarot majstore.
Jedno interesantno iskustvo mi je bila žena koja je gledajući u mene ( znači ni karte ni ništa)na osnovu neke intuicije rekla bih, prije nego vidovitosti, rekla da će mi mama imati problema sa zdravljem ( moja mama je zdrava žena tako da meni to nije bilo ni u peti, uopće nisam o tome razmišljala, pa nisam mogla ni sugerirati) da su joj sa desne strane začepljene žile oko srca- ustvari to su bili žučni kamenci- svejedno vrlo blizu.

Znači očito je dobila sliku, desna strana tijela, nešto začepljeno pa je to ona povezala sa srcem. Ostale stvari baš nije pogodila jer je tvrdila da ću se pomiriti s bivšim ali never happened.
blue-bell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 15:35   #2007
Quote:
blue-bell kaže: Pogledaj post
Pa dosta općenito mi je govorila, ono što je mene zanimalo očito je još dosta daleko, ali da vidjela mi je neku štetu koju stvarno i jesam pretrpila, jedan flert koji neće biti ništa ozbiljno... i tako
Znaci stvarno zena s jacom intuicijom...hm,ima jos takvih zena.
Ha,ima ih svakakvih
http://www.youtube.com/watch?v=lTiZzrcqAHs
martin polo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 13:55   #2008
Quote:
martin polo kaže: Pogledaj post
Znaci stvarno zena s jacom intuicijom...hm,ima jos takvih zena.
Ha,ima ih svakakvih
http://www.youtube.com/watch?v=lTiZzrcqAHs
Pa naravno da ima....Ja imam jako izrazenu intuiciju i vec nekoliko puta sam nekim ljudima rekla neke stvari koje su se ubrzo i dogodile;onak ko iz topa,ne znam kaj mi je bilo.
Sad me ti neki zicaju da im opet "gatam" a ja o gatanju pojma nemam,ne znam jednostavno sam osjecala neke stvari koje sam im trebala reci i bila u pravu.
To nije vidovitost,to je intuicija.
Al sebi nazalost nis "ne vidim"
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 23:28   #2009
Pozdrav... evo malo vas citam na ovoj temi zbog nekih osobnih iskustava i problema i tako to isla ja vidit iskustva drugih. Inace nisam sklona vjerovanju u tarot i tete koje to citaju jer svaki njihov odgovor mi se cini logican i psiholoski objasnjiv s onzirom da teipaki propitkuju pitanja pa mozebitno od toga vucu odgovore. Aleto nasla se ja u jednoj zivotnoj situaciji i ajd da ja nazovem provam i vidim sta.ce.teta.rec.
Ok, rekla je moram priznat sve onako kako je,dakle falila nije a sad dali je pogodila treba cekat godinu dana da virimo oce se to ostvarit ili ne...
E.sad, citam ovde neke postove i pise kroz 3 mjeseca se ostvarilo sta je rekla itd... kako vi dobijete tako skore tj vremenski tocnije informacije. Da li je u pitanju teta koja cita ili je pitanje preciznije...
Ia sam doduse pitala precizno pitanje ocu li imat jos djece,a teta meni odgovori da provam planirat toza kraj iduce godine,da sad nije vrijeme za to al krajem iduce godine.... ok, cekamo pa vidimo... e sad mene zanima bliskija buducnost.da mi vidi sta ce se desavat opcenitije. Kako to pitat?

I da pitam vas iskusnije u razgovorima s tim tete taroticama, zasto toliko pitanja postavljaju. Tipa horoskopski znak,pa jeste idani,jel radite.... meni se cini ka da oni onda iz tih informacija izvucu odgovore koji ce ti svaka osoba znat rec a ne da citaju ikakve karte.

Evo 2 primjera izprve ruke.
Zvala ja i suprug istu tetu. Svak o svom pitanju i oboje po prvi put zovemo.
E sad ja je pitam onak opcenito sta vidi u nekoj buducnosti,posa,familija i sl. Ona me pita horoskopski znak, godine i jel radim il studiram....ja kazem studiram i radim. I sad kaze ona meni pod stresom ste, imate.sadispite, dat cete taj ispit sad, imate.dugu vezu, sta ke on po horoskopu? Ja kazem sta je. Na to ce meni teta a vi ste se svadjali jer vi ga morate gurat, i nista se nije prominilo u te godine osta je isti, vama slijedi promjena pa opet pita kesam minjala posal il stan il ... ja kazem taman se vratila u matere uivit e ta promjena vvam je na bolke, financije ce vam bit bolje.... itd.... ponavljam, zena NISTA NIJE FALILA al ako me pita ta pitanja onda moze izvuc odg zdravorazumski.... tipa kaze ona meni da cu krajem iduce godine imat bolji posal,cak u struci,da cu razmisljat o kupnji stana,pa i to drugo dite... al to je sve logicno jer ako ja sad studiram i vratilasam se u matere zivit ocito nemam para i kad zavrsim fax naravno da cu ih imat vise kad se zaposlim u struci i da je pametnije tada imat dite nego sada kad je ovakva situacija, aha vas muz je bik, imali ste problema jer bla.bla... iscitava iz generalnih karakteristzika bika....

Dakle.u bittzi moje pitanje je vama iskusnijima u zvanju jer to inace tako ide ili sam ja samo skepticna i mislim da muljaju? Cudna su mi ta sva pod pitanja i jer nikakvu konkretniju inf nijtr rekla....

A doduse kad je muz zva oko svog problema, njemu je odg i da li je pogodila vrime ce pokazat ALI njemu je rekla jos i jednu inf za koju NEMA SANSE da je ovako mogla znat.... ama bas nikakve sanse,niti ju je mogla pogodit ma niti zdravorazumski.... e zbog samo te jedne inf ja sam sklona vjerovat.toj gospodji i ja isla zvat da vidim sta.ce.meni rec i onda meni cisto onako zdravorazumski....

Tako da ja sad u nedoumici jel teta.stvarno tako cita karte il nagadja po onim pitanjima koje postavlia???
Vasa iskustva?

Uh raspisah se...al eto prvi pit zvala pa mi ovo novo iskustvo s milijun pitanja. Al sta je je stravicno je kako je pogodila tu inf muzu jer to je jako specificna inf koju nebi ni u milijon pokusaja uspila pogodit....
__________________
KAD DODJE MOJIH 5 MIN MENI STANE SAT!
U CASU STANE 5 DECI PROSIPO TI, DOSIPO TI, TREBA ZNATI MJERU!!!
Tweetybird is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 13:59   #2010
da li netko ima iskustva u vracanju stare ljubavi, da li je to zaista upalilo i kod koga treba ici, a da nije varalica
annabell7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 14:56   #2011
Quote:
annabell7 kaže: Pogledaj post
da li netko ima iskustva u vracanju stare ljubavi, da li je to zaista upalilo i kod koga treba ici, a da nije varalica
Kakvo vracanje stare ljubavi ili utjecati enrgetski na bilo koga protivno njegovoj volji?
To se ne radi.
U redu je napraviti amulet za sebe, zastitu plemenitim metalima, poludragim kamenjem, kristalom, energizirati nesto za zastitu protiv nabacaja, uroka i sl..., ojacati svoje energetsko polje protiv loseg, ali utjecati na nekoga na bilo koji nacin, veliko ne.
__________________
I think every woman should have a blowtorch! Not only ... , Once
frontalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 09:40   #2012
Quote:
frontalna kaže: Pogledaj post
Kakvo vracanje stare ljubavi ili utjecati enrgetski na bilo koga protivno njegovoj volji?
To se ne radi.
U redu je napraviti amulet za sebe, zastitu plemenitim metalima, poludragim kamenjem, kristalom, energizirati nesto za zastitu protiv nabacaja, uroka i sl..., ojacati svoje energetsko polje protiv loseg, ali utjecati na nekoga na bilo koji nacin, veliko ne.
Slažem se!!! To bi bilo strašno sebično.I to netko zove ljubav????
julija64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 12:11   #2013
Da,što se tiče "vraćanja voljene osobe"..to je beskrajno loše mješanje u tuđu slobodnu volju i ne bi trebalo nikome pasti na pamet takvo što raditi..odnosno,još mi je nekako lakše shvatiti da nekome padne na pamet da bi to poželio učiniti ali ne mogu shvatiti da postoje osobe- "vidovite" ove i one koje to rade za novac..ne rade one ništa,uzimaju vam pare..
Bolje odite kod nekoga tko zna napraviti talisman za privlačenje ljubavi-onakve kakva je vama potrebna i koja je najbolja za vas..
wowoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 12:49   #2014
Quote:
annabell7 kaže: Pogledaj post
da li netko ima iskustva u vracanju stare ljubavi, da li je to zaista upalilo i kod koga treba ici, a da nije varalica
Znam prijateljicu koja je to prije par godina napravila. Čekala je godinu i pol da "stvar proradi", a kada su njih dvoje ponovno bili zajedno, to više nije bilo to. Kao da dižeš osobu iz mrtvih. Na kraju je ona njega ostavila.
Uvijek postoji razlog zašto nešto počne i završi tako da na silu ne ide ništa.
Ultraljubičasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 12:57   #2015
Quote:
Ultraljubičasta kaže: Pogledaj post
Znam prijateljicu koja je to prije par godina napravila. Čekala je godinu i pol da "stvar proradi", a kada su njih dvoje ponovno bili zajedno, to više nije bilo to. Kao da dižeš osobu iz mrtvih. Na kraju je ona njega ostavila.
Uvijek postoji razlog zašto nešto počne i završi tako da na silu ne ide ništa.
Živa istina!!!
julija64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 20:52   #2016
Quote:
wowoka kaže: Pogledaj post
Da,što se tiče "vraćanja voljene osobe"..to je beskrajno loše mješanje u tuđu slobodnu volju i ne bi trebalo nikome pasti na pamet takvo što raditi..odnosno,još mi je nekako lakše shvatiti da nekome padne na pamet da bi to poželio učiniti ali ne mogu shvatiti da postoje osobe- "vidovite" ove i one koje to rade za novac..ne rade one ništa,uzimaju vam pare..
Bolje odite kod nekoga tko zna napraviti talisman za privlačenje ljubavi-onakve kakva je vama potrebna i koja je najbolja za vas..
Uvjetujes da ukoliko radis protiv necije volje iz bilo kojih razloga, vratit ce ti se i to ne bas dobro. Generalno sam protiv bilo kakvog namjernog izazvanih energetskih promjena. Laicki receno protiv copranja i magija na tudju stetu.

Pa se savrseno slazem s tim kako se mogu napraviti amuleti ili talismani (zastita) za sva energetska podrucja, ovisno sto zelite poboljsati u svom zivotu.

Quote:
ema243 kaže: Pogledaj post
Imate li broj od Bibe ?? ako da možete li mi poslat na pp? Hvalaaaa
Pod Bibom na koga tocno mislite?
__________________
I think every woman should have a blowtorch! Not only ... , Once
frontalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 18:08   #2017
tema za sada zatvorena buduci se svodi na raspravljanje o pojedinim "pruzateljima profesionalnih usluga" za sto postoji namjenska tema. Bit ce otvorena kada se rascisti i vrati prvotnoj namjeni rasprave o fenomenu vidovitosti kao takvom.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!

Zadnje uređivanje Beljki : 21.09.2011. at 18:15.
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 18:34   #2018
Prociscene su zadnje rasprave, dalje necemo zalaziti u "povijest".

Postoji zasebna tema koja je namjenjena preporukama profesionalnih usluga pa molim da se sve rasprave, pitanja, savjeti, brojeve isl postaju na toj temi, ovdje se raspravlja o vidovnjastvu opcenito pa bi bilo dobro izbjegavati srozavanje teme na js jednu pricu oko TV, tarot i drugih !teta"
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 21:14   #2019
SVAKA ČAST!!!

Svaka čast da se posegnulo za ovim.Prije par dana sam pomislila komentirati da su temu o vidovitosti pretvorili u mjesto na kojem se razgovara o metodama proricanja i radu na linijama,ali nisam imala vremena da pročešljam postove i izoliram tko je na tako rafiniran način "okrenuo vodu na svoj mlin" i počeo opet o kojekojim osobama sa ove ili one linije,o ovim ili onim energetskim kanaliziranjima i slično.I raduje me da netko IPAK prati što se piše i kako.Nisam to očekivala,obzirom da sam podigla prašinu u krugovima "linijaša",kad sam prije par mjeseci napisala da orobljuju i varaju ljude.Kad me izvjesna nicole76 htjela etiketirati kao ovisnicu i slično,kad sam se obratila adminu,nisu brisani postovi i nisam nikako bila zaštićena.Nisu me udostojili niti odgovora - ispalo je da ipak nemamo svi jednaka prava.Zato mi je drago da će se malo pročistiti ovi redovi.
julija64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 22:58   #2020
Slazem se....
Ali Preporuke su zatvorene od 4.9.o.g.!!!!
Dajte nam ih otvorite,pliz pliz!!!!
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.