Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2013., 01:35   #2181
Quote:
sladana5 kaže: Pogledaj post
E sad, tesko je reci...
Ma ne znam ni sama vise sta da mislim.
Istina je da su se doticni dslovno POLAKOMILI za parama!
A kaze se da to sta im je dato (nekima, ne bih bas sa sigurnoscu rekla svima, hahahhah) kad pocinju naplacivati da im se sve to odmah uzima!
Jer, "to", sto god to bilo im je poklonjeno od Boga, Izvora, Sunca, Majke Bozje; uglavnom vise inteligencije od bilo koje nama trenutno znane.
A znate i sami da ono sta se vam pokloni se ne prodaje!
Medjutim i ti ljudi trbaju jesti i piti, placati rezije.
Tako da sve je to slobodan izbor, rekla bih.
Ja vise ni pod razno ne idem kod bilo kakvih vidovnjaka, tarotomana, magijasa i sta sve ne; uglavnom imam jako losa iskustva s doticnima, posteno su me opeljesili i ispraznili novcanik a od pomoci ni P!
Uglavnom se pogadjalo otprilike maximalno 10-20%; eto, meni nedovoljno.
Okanite se toga, ljudi!
sladana5 potpuno si u pravu!isto kao ti imam loša iskustva sa svim tim vidivnjacima i ne preporučujem nikome da ih posjećuje i ostavlja novce.Po njima ispada da su svemoguć,sve znaju i da sve rješavaju 100%.Jadna od mojih anegdota iz tog vremene lakovjernosti je kad sam kontaktirao nekakvu gospođu Maju iz ZG i otišao kod nje.Uglavnom tarot čitanje je koštalo 200kn i apsolutno mi ništa nije pogodila iz prošlosti,a do sad ništa ni o budućnosti.Imala je čak i viziju da sam pod uticajem uroka i bila je za mene spremna to učiniti sa sitničavih 500eura.Inače je kako sama kaže barem duplo skuplje.Jednostavno je pokušala iskoristiti moje jako loše emotivno stanje za svoju dobit.Najbolje mi je bilo kad je rekla da se ona ne reklamira,a njezini broj mob. i kućni telefon se nalaze u Plavom oglasniku i da to čine mnogobrojni ljudi kojima je pomogla.Pokušao sam joj kulturnim jezikom objasniti da malo pretjeruje i da nitko ne može u Plavom oglasniku stavljati tuđe brojeve.Uglavnom na kraju sam joj rekao da možda je jesam očajan,ali još uvjek ne padam na takve laži i da joj samim time ne mogu vjerovati ni ostalo.Nažalost čovjek kad je očajan spreman je na sve,a uvjek ima takvih prevaranata koji vide priliku za zaradu.Želim vjerovati da ipak postoji onih koji posjeduju znanje za to,ali ja do njih nisam došao.Uglavnom vjerujem da takvi ljudi ne sipaju cifre iz rukava kao da se radi o čavlima,a ne o novcima.
mgm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 08:38   #2182
Eh, da nazalost sve sami prevaranti koji jaaaaakooooo skupo naplacuju tudji jad i nesrecu!
I ja iskreno vjerujem da postoje ljudi s nekim drugacijim sposobnostima, ali takvi sigurno ne traze stotine i tisuce eura, dolara, kuna.....
Ma ja sam odustala od svih tih prorocica, tarotomana i vidovnjaka; sta mogu, kako bude, biti ce.
Bolje cu svoje tesko zaradjene novce potrositi na sebe i svoje.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 12:32   #2183
Primjetih da neki forumaši nisu sposobni shvatiti šta piše u naslovu teme.

Komentari o radu naših vidovnjaka se nalaze na ovoj temi :

https://www.forum.hr/showthread.php?t=651689

__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 14:58   #2184
Da li znate nekoga tko se okušao u runama? Da li je nekome itko proricao iz runa?
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 18:10   #2185
jel ima koji vidoviti forumaš?
peruana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 15:48   #2186
Bila sam kod nekoliko vidovnjaka, već sam i pisala ovdje pred koju godinu, i gotovo svi su mi točno skinuli prošlost i sadašnjost, ali su u potpunosti fulali budućnost... Nakon svega dolazim do zaključka da vidovitost zapravo ne postoji nego se oni svi služe jako dobro razvijenom intuicijom, a i imaju sposobnost izvući iz nas neke informacije pa sve to lijepo zapakiraju u neku pričicu o budućnosti...
Sve u svemu, bačen novac
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 20:18   #2187
Nicole 76, potpisujem!
I to na osnovu vlastitog bolnog iskustva.
Jedinu "sposobnost" koji doticn imaju jest praznjenje dzepova jadnih ljudi koji im dolaze po nekakvu pomoc.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 22:02   #2188
Hmmm... Vjerujem u vidovitost jer mi se oceva teta bavila gatanjem iz graha i bila je jako poznata u svom kraju i sire. Njezina sestra, moja baka, nikad nije volila o tome pricati iz razloga sto joj je ona jednom prilikom predvidjela da ce joj se nesto dogoditi sa sinom i nakon par dana je bio ubijen. Sad dok razgovaram sa svojim rodacima dolazimo do zakljucka da nas par iz familije cesto pred neke ruzne stvai sta su nam se znale dogadati redovito sanjamo neke cudne snove, a o intuiciji da ne govorim ne samo sto se tice losih vec i dobrih stvari...
Lolita_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 13:32   #2189
Ja verujem da postoje ljudi koji imaju dar. Ma da ima takvih malo. Ja vec drugo trazim nekoga koji ce mi biti dobar za ljubavnu situaciju. Ako tko koga priporucuje - posaljite pp, molim.

Inace mislim da je vrlo bitna interpretacija rijeci vidovitega. Ja mogu svaku stvar koja nije bas ono 100% konkretna intrepretirati tako da na kraju mogu reci: DA, to se mi je dogodilo. Predikcija je bila upravu. A i obrnuto - interpretacija radi svasta.
Costela is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 21:43   #2190
PRORICANJE BUDUĆNOSTI IZ DLANA

Ja sam veoma dobar u proricanju iz dlana. Ne da se hvalim, ali učio sam od svjetski najboljih učitelja Cheira i Saint Germaina. Proricao sam i profesionalno na sajmovima ezoterije. Naravno iz dlana ne možete saznati ime i prezime osobe za koju ćete se udati ili oženiti, ali možete vidjeti puno toga općenito što će vam se događati u budućnosti. Sve je to zapisano na dlanu. Kako je to moguće? Pa jednostavno naša budućnost je zapisana u podsvijesti koja se odražava posebice na dlanu, ali i na drugim dijelovima tijela kao npr. lice. Hiromantija je čak potvrđena i u Bibliji: "I Bog svakome stavi znakove na ruke kako bi mogli znati svoje stvari."

Što možete saznati iz dlana?
- svoje zdravlje, u prošlosti, sadašnjosti i budućnosti. Jeli bilo operacija i kada.
- koliko ćete dugo živjeti
- kakva će biti vaša karijera, kada ćete se zaposliti, kada ćete izgubiti posao, kada ćete ga ponovno naći itd.
- kakva je vaša ljubav, koliko ozbiljnih veza ćete imati. hoćete li se oženiti i koliko ćete imati djece
- imate li neki posebni umjetnički dar i koji
- jeste li prevarant, lopov, muljator
- kakva je vaša narav, jeste li svadljivi ili mirna osoba
- kakvo je vaše mentalno stanje, jeste li intelektualno superiorni ili ste za ludaru
- kakva je vaša sreća, ako je bila loša hoće li se popraviti
- koliko često putujete, hoćete li imati nesreća, hoćete li se utopiti
- imate li suicidalnih sklonosti
- jeste li jedna jednostavna osoba ili ste vrlo intelektualno i duhovno razvijeni

Naravno da li će vam se dogoditi bolest, nesreća ili smrt to vam neću reći da ne budete u strahu. Možda ću tu i tamo upozoriti da pazite na zdravlje. Iako sam naveo svašta ipak pazim što govorim i uglavnom govorim lijepe stvari kako bih vas ohrabrio.

Hiromantija, gledanje u dlan je vrlo egzaktna vještina i prilično točna 80-90%. Većinom točno u godinu govorim kada se što dogodilo, a onda se može vjerovati i da je točno ono što vam govorim za budućnost. U kombinaciji sa astrologijom možete dobiti nevjerojatne informacije: idealan posao, detalje oko zdravlja, posebne talente, duhovnost, karijera, nasljeđe, novac, kakva vam je karma, kada će se okinuti karmički događaji i sl. Ja se ne bavim astrologijom jer mi to uzima puno vremena i ne da mi se. Ali mogu vam reći jednu tajnu astrologije: ono što vam natalni horoskop nagovještava to vam tranziti i ostali elementi govore trenutak kada će se to dogoditi. Tako se može odrediti pravo vrijeme kada treba nešto napraviti da bi se imalo maksimalno uspjeha. Nećete vjerovati, ako vam kažem da imate nekih napetosti na dlanu to se mora poklapati i sa horoskopom. Ja na dlanu imam kvadrate na polju Marsa, a u horoskopu mi je Mars u kvadratu sa Venerom. Nevjerojatno kako se stvari poklapaju.

Idući puta ću vam napisati nevjerojatne stvari koje sam vidio na dlanu žene jednog mog prijatelja.
Tahuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 08:27   #2191
Sjedeći u noći sam pred tajnim ogledalom svojim,
Sjedeći na bakarnom tronošcu malom,
Malen je plamen izlazio iz samoće
I čini da uspijeva ono, što je inače nemoguće.
Ja držim u ruci štapić
I držim u ruci ivicu svijetlu i nogu,
A u njemu drhti strah i glas
Božanski i pun božanskog sjaja.


Nostradamus opisuje u tim stihovima, kako mu je dolazilo božansko nadahnuće i kako je počeo pisati svoje Centurije.

Vatra je pucketala u posudama. Iz njih je izlazio gust plavičast dim, koji je ispunjavao čitavu Nostradamusovu sobu. U ruci je držao grančicu lovora i dodirivao tronožac na kome je sjedio.

Tada se sred tame u zraku pojavi maleni plamičak i spusti se nad bakrenu posudu. Nostradamus se sav tresao. Božansko nadahnuće polako je silazilo na njega. Ruka mu se pokretala sama od sebe i pisala Centurije, koje nas i danas nakon 400 godina ispunjavaju čuđenjem.

Tako je Nostradamus svake noći gledao u tajne daleke budućnosti i pred njim su se otvarale daleke vizije. Svake je noći on dodavao nove kvaterne svojim Centurijama.

Po noći je proricao budućnost, a po danu prodavao čudotvorne masti i lijekove, ljubavne napitke i razne miomirise, koje se naučio praviti iz starih egipatskih knjiga.
Tahuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 19:52   #2192
Vjerujem da u što se vjeruje to se ostvaruje ...

Svako može biti sam svoj prorok, vidovnjak, kristalna kugla itd..

ipak je na kraju svako sam tvorac svog univerzuma i kolicina vjere koju uloži mu daje rezultat
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 21:29   #2193
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Vjerujem da u što se vjeruje to se ostvaruje ...

Svako može biti sam svoj prorok, vidovnjak, kristalna kugla itd..

ipak je na kraju svako sam tvorac svog univerzuma i kolicina vjere koju uloži mu daje rezultat
Da, to se tako kaže, ali da bi netko postao prorok i vidovnjak trebao bi biti prilično duhovno savršen. I ovo drugo je točno, ili svatko je tvorac svoje sudbine.

A što se tiče vjere to je kršćanski izraz. Isus je rekao: "Ako imate vjere brda ćete premještati." Ali pitanje je na što je on to mislio. Najčešće je potrebno znanje da bi se nešto učinilo. Kada bi vjera pomagala onda bi sada vjernici zaželjeli da ne budu poplave, ali voda ne mari puno za ničiju vjeru i molitvu zar ne?
Tahuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 22:50   #2194
Da ali "vjernici" rivo svacaju vjeru i samo mole da im se ostvare zelje bez nekog razumjevanja kako ustvari stvarno treba vjerovati u to za sto mole...

ne primjenjuju opce neke osnovne principe nek bezveze rasipavaju ogromne kolicine energije koju neznaju usmjeriti...

mozda bi njim i uspjelo zaustaviti poplave da im u crkvi daju upute kako moliti i sto jos sve uz to... i jos jednu jednostavnu stvar na V... osim same vjere

mislim da bi uspjelo, kad bi bar u jednoj crkvi napravili kako treba napravilo bi se puno...sigurno...valjda
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 17:02   #2195
Moj stelijum je u 9 kući (duboka duhovnost) Osim toga imam i savršene predispozicije za vidovitost (Neptun, Mjesec, Uran). Moram reći da vidovita još nisam, međutim kako su mi objasnili čekaju me brojna duhovna putovanja, te nadolazak i te sposobnosti.
Radim godinama kao savjetodavac za ljubavne i emocionalne probleme jer upravo zbog tog „dara“ višeg uma imam mogućnost ući u ljudsku psihu. Ono što je primarna stvar jest da sve što radim radim od srca. Materijalna dobit kao i novčana sredstva nikada mi nisu bila prioritet.
__________________
http://youtu.be/XiCrniLQGYc
Gissel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 17:33   #2196
Quote:
Tahuti kaže: Pogledaj post
Sjedeći u noći sam pred tajnim ogledalom svojim,
Sjedeći na bakarnom tronošcu malom,
Malen je plamen izlazio iz samoće
I čini da uspijeva ono, što je inače nemoguće.
Ja držim u ruci štapić
I držim u ruci ivicu svijetlu i nogu,
A u njemu drhti strah i glas
Božanski i pun božanskog sjaja.


Nostradamus opisuje u tim stihovima, kako mu je dolazilo božansko nadahnuće i kako je počeo pisati svoje Centurije.

Vatra je pucketala u posudama. Iz njih je izlazio gust plavičast dim, koji je ispunjavao čitavu Nostradamusovu sobu. U ruci je držao grančicu lovora i dodirivao tronožac na kome je sjedio.

Tada se sred tame u zraku pojavi maleni plamičak i spusti se nad bakrenu posudu. Nostradamus se sav tresao. Božansko nadahnuće polako je silazilo na njega. Ruka mu se pokretala sama od sebe i pisala Centurije, koje nas i danas nakon 400 godina ispunjavaju čuđenjem.

Tako je Nostradamus svake noći gledao u tajne daleke budućnosti i pred njim su se otvarale daleke vizije. Svake je noći on dodavao nove kvaterne svojim Centurijama.

Po noći je proricao budućnost, a po danu prodavao čudotvorne masti i lijekove, ljubavne napitke i razne miomirise, koje se naučio praviti iz starih egipatskih knjiga.

Samo da uočiš.kako na hrvatskom jeziku(što je najbliže moguće) stvarno glasi prevod sa starofrancuskog,odnosne mješavine 3 jezika kojima se Nostradamus koristio!

Katrena 1/1
Sjedim noću,tajnim se baveći,
Sam,na bakrenom tronošcu zauzeh mjesto,
Plamičak se diže iz samoće uvis
Dopušta,izaći na vidjelo,čemu se ne vjeruje uzaludno..

Katrena 1/2
U ruci mi prut,u carstvu Branches korišten,
Valom, vlažim porub i stopalo
Drhtaj i mukli glas,kroz nesavršenog
Božanski sjaj.Božansko spušta se blizu..

E kako si ti spojio 2 katrene u jednu,preveo i dodavao nepostoječe riječi tj pojmove je stvarno zanimljivo.
U prevodima nije dozvoljeno ništa ni dodavati ni oduzimati,već isključivo što bliže(smisleno) prevesti na jezik koji se želi.
Sam Nostradamus je prokleo svakoga tko će ikada što dodati ili oduzeti njegovim riječima.
To prokletstvo se nalazi u tekstu tj pismu koje je uputio svom sinu Cezaru.
Što je najbolje,dosta se prevoda i objašnjenja pojmova može naći upravo na ovom pdf-u u temi Nostradamus,ako se čita od početka.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse

Zadnje uređivanje amary : 11.10.2014. at 17:59. Reason: tipfeler
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 17:41   #2197
Quote:
Gissel kaže: Pogledaj post
Moj stelijum je u 9 kući (duboka duhovnost) Osim toga imam i savršene predispozicije za vidovitost (Neptun, Mjesec, Uran). Moram reći da vidovita još nisam, međutim kako su mi objasnili čekaju me brojna duhovna putovanja, te nadolazak i te sposobnosti.
Radim godinama kao savjetodavac za ljubavne i emocionalne probleme jer upravo zbog tog „dara“ višeg uma imam mogućnost ući u ljudsku psihu. Ono što je primarna stvar jest da sve što radim radim od srca. Materijalna dobit kao i novčana sredstva nikada mi nisu bila prioritet.
Vidovitost se ne stiče,ona ti je dana ili nije.
Jedino što se može dogoditi da je osoba nije svjesna(odnosno ne želi biti),pa je neki (obično traumatski) događaj izbaci u svijest.
Ti možeš biti dobar poznavatelj ljudi,te raditi kao savjetodavac,ali ako ti vidovitost nije dana(a to je dar od Boga,koji jako,jako malo ljudi dobiva i to uvijek s određenom svrhom) nema načina da je ti sama stvoriš.
Bit će prije da imaš prekognitske sposobnosti tj djelomičan uvid u buduća zbivanja.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 19:38   #2198
Djelomično se slažem s ovim navodom, da se razumijemo ja ne težim „biti vidovita“ niti je to osobina koju silno priželjkujem.
Alternativa me oduvijek privlačila, s godinama se taj intenzitet želje i znatiželje sve više razvijao što je rezultiralo i višegodišnjim učenjem i proučavanjem raznih tehnika .

Točnije, desio se jedan preokret u mom životu koji me naveo na ovaj put. Da sam kojim slučajem okrenula leđa i nastavila u drugom pravcu ujedno bi potisnula sve ove mogućnosti. Raspolažem znanjem astrologije, numerologije, pomalo i tarota čak.

S gledišta psihologije sve mi je bilo nekako suhoparno, i više manje bazirano na racionalnim činjenicama koje su kasnije rezultirale određenim reakcijama. Tek kad sam počela proučavati alternativu dobila sam jedan detaljniji i puno kompletniji uvid koji je nedvojbeno bio pun pogodak.
U skladu s time nastala su i brojna poznanstva, prijateljstva s ljudima iz tog „svijeta“ upoznala sam jako puno i tarot majstora pa čak i „vidovnjaka“ imala sam priliku vidjeti mnoštvo tehnika i načina rada drugih, što je rezultiralo sve većim iskustvom i znanjem, i u konačnici me dovelo do brojnih spoznaja.

I sad bi htjela baciti fokus na jednu stvar koja je uvijek na tapeti kad su u pitanju mediji (tarot,vidovnjak i sl.)
Svi žele odgovore, PRECIZNO IZREČENU BUDUĆNOST. Pa se dešava da „nevalja ovaj, nevalja onaj, laže onaj, nema pojma itd.“

Niti jedan taj medij ne može predvidjeti STRIKTNO na koji način će osoba iskoristiti prostor slobodne volje, vlastite potencijale. Dakle, koliko ste spremni raditi na sebi, vlastitim uvjerenjima, odbacivanjima starih obrazaca ponašanja, pristanku na kompromis, poboljšati prag tolerancije, napraviti izmjene u osobnoj ličnosti da bi ste u konačnici stigli do željenog rezultata.
To je nešto što me oduvijek intrigiralo. Ja osobno nisam naišla niti na jednu „varalicu“ koja namjerno priča bajke i izmišljotine.
ALI sam se susrela s mnoštvom ljudi koji prvenstveno nežele raditi na sebi, zadržavaju se na istom stavu (koji ih uvijek dovodi do nezadovoljavajućih rezultata) pa očekuju da će netko drugi uskočiti i riješiti njihove probleme, baš na ovaj način : „reci mi budućnost a ja ću prekrižiti ruke, i sačekati izrečeni ishod“. Apsurdno.
Uvid u tuđ ličnost skeniraju savršeno, međutim samokritičnosti ni u tragovima.

Vaš vlastiti angažman znatno utječe na ishod željenoga. Samo što ove ljude koristite na krivi način, i stvarate prevelika očekivanja, umjesto da prihvatite otvorene mogućnosti koje vam se nude, i nastojite poraditi na njima SAMI. U tom slučaju će i ostvarenje bit moguće.
__________________
http://youtu.be/XiCrniLQGYc
Gissel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 22:13   #2199
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Samo da uočiš.kako na hrvatskom jeziku(što je najbliže moguće) stvarno glasi prevod sa starofrancuskog,odnosne mješavine 3 jezika kojima se Nostradamus koristio!
Ma to sam prepisao iz jedne prastare knjige koju imam doma. Slažem se s tobom, sigurno imaš bolji prijevod.

U toj mojoj knjizi piše da je gledao u bakrenu posudu s vodom. Jeli bila posuda sa vodom ili nije, ne znam, ali je ta metoda često korištena u magijskim krugovima. Npr. koriste ju vještice s time da one vodu ostave na mjesečini da se magnetizira, koristili su je i derviši i drugi.

Iako postoje metode kako gledati u vodu ili magijsko zrcalo, postoje neke astrološke predispozicije kada je netko više obdaren od drugih.
Tahuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 08:53   #2200
Quote:
Gissel kaže: Pogledaj post
I sad bi htjela baciti fokus na jednu stvar koja je uvijek na tapeti kad su u pitanju mediji (tarot,vidovnjak i sl.)
Svi žele odgovore, PRECIZNO IZREČENU BUDUĆNOST. Pa se dešava da „nevalja ovaj, nevalja onaj, laže onaj, nema pojma itd.“

Niti jedan taj medij ne može predvidjeti STRIKTNO na koji način će osoba iskoristiti prostor slobodne volje, vlastite potencijale. Dakle, koliko ste spremni raditi na sebi, vlastitim uvjerenjima, odbacivanjima starih obrazaca ponašanja, pristanku na kompromis, poboljšati prag tolerancije, napraviti izmjene u osobnoj ličnosti da bi ste u konačnici stigli do željenog rezultata.
To je nešto što me oduvijek intrigiralo. Ja osobno nisam naišla niti na jednu „varalicu“ koja namjerno priča bajke i izmišljotine.
ALI sam se susrela s mnoštvom ljudi koji prvenstveno nežele raditi na sebi, zadržavaju se na istom stavu (koji ih uvijek dovodi do nezadovoljavajućih rezultata) pa očekuju da će netko drugi uskočiti i riješiti njihove probleme, baš na ovaj način : „reci mi budućnost a ja ću prekrižiti ruke, i sačekati izrečeni ishod“. Apsurdno.
Uvid u tuđ ličnost skeniraju savršeno, međutim samokritičnosti ni u tragovima.

Vaš vlastiti angažman znatno utječe na ishod željenoga. Samo što ove ljude koristite na krivi način, i stvarate prevelika očekivanja, umjesto da prihvatite otvorene mogućnosti koje vam se nude, i nastojite poraditi na njima SAMI. U tom slučaju će i ostvarenje bit moguće.
Dakle, buducnost nije nigdje zacrtana i NITKO ju ne zna?
Pa zasto se onda reklamiraju kao vidovnjaci?
Na jednostavno pitanje: da li cu i kada pronaci posao? Uredno sam dobivala redom pozitivne odgovore. Naravno da ne sjedim doma i cekam da mi pozvoni princ na bijelom konju s bracnom i poslovnom ponudom koju nikako necu moci odbiti, nego saljem cca 20-ak molbi dnevno, dodatno se usavrsavam ne bih li imala vise sanse u pronalasku posla, zovem sve poznate i nepoznate, hodam na beskonacne razgovore/natjecaje....Ali i dalje od posla NISTA.
A xy je tvrdila da cu posao dobiti jos prosle godine. A ja sam jos uvijek nezaposlena.
Ali ona naravno odgovorno i posteno, a valjda i kvaliteno?!?! radi svoj posao, iako mi nista pogodila/pogodio nije! E, to je za mene apsurd.

Zadnje uređivanje sladana5 : 20.10.2014. at 08:59.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:03.