Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2006 (sezona 3)

Big Brother 2006 (sezona 3) Danijel, Yameisy, Keko, Violeta, Ante, Tanja, Tomislav,

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2006., 22:09   #1
"JER PRAVA LJUBAV NIJE POTROŠNJA!" - legendarna Yameisy...

"JER PRAVA LJUBAV NIJE POTROŠNJA!" - legendarna Yameisy...

__________________
Big Brother is watching you!
bigbrother_3 is offline  
Old 19.11.2006., 23:24   #2
Quote:
bigbrother_3 kaže:
"JER PRAVA LJUBAV NIJE POTROŠNJA!" - legendarna Yameisy...


WTF!?
__________________
Odi sam da ubijem vrime!!!
Viktor Drago is offline  
Old 20.11.2006., 00:13   #3
katastrofalno....
sweety850 is offline  
Old 20.11.2006., 03:06   #4
Pa probajte skužiti što je htjela u stvari reći.
Da ste vi bili u onom kafiću Alo Alo i da vam je policajac Crabtree nešto govorio, vjerojatno ni riječ ne biste skužili i propao bi pokret otpora

jel vam negdje nakrajopameti da je možda mislila reči "ljubav nije potrošna"??

Yameisi :up:
goranbo is offline  
Old 20.11.2006., 08:51   #5
Oće'l netko tu kubanku već nominirat da je možemo fino izbaciti iz kuće. Ta žena katastrofalno govori Hrvatski i ja je fakat ništa ne razumijem. Mislim da ona više šuti i mudruje čisto zbog činjenice da ne razumije pola stvari koje se u kući događaju i da joj se neda naprezat dok komunicira, a da samim time nismo vidjeli ni pol stvari koje bi ona mogla i bila u stanju napraviti.
Da nam se sluačajno ne desi da miljun i nešto kunića odnese kubanka koja je zbog jezične barijere pola showa prošutjela...
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Old 20.11.2006., 14:10   #6
ma đam je mutikaša teška.
uopće mi više njeno nepoznavanje hrv. jezika nije ni smiješno a ni fora, jer sve je to mala kučka sebi izračunala.kako samo zna doći do homeka i ispitivati ga da li ju ljudi vole vani,da joj govori kako je ona vani simpa,slatka s tim svojim smiješnim hrvatskim.
ma daj đam pročitana si!
ta mala je kuja kakve nema!možda ne zna hrv. ali zato zna izvući korist iz svake situacije,a to joj svaka čast,ali JAM PROČITANA SI!NEMA VIŠE!
Obična kučka premazana svim mogućim mastima!
__________________
Jesus is coming-look busy!
guzičica_tratinčica is offline  
Old 20.11.2006., 20:13   #7
Quote:
guzičica_tratinčica kaže:
ma đam je mutikaša teška.
uopće mi više njeno nepoznavanje hrv. jezika nije ni smiješno a ni fora.
ta mala je kuja kakve nema!
Obična kučka premazana svim mogućim mastima!
I agree
izgubljena u noci is offline  
Old 20.11.2006., 21:13   #8
ma kakva legenda.. jebemti što me sad naživcirala..

DVOLIČNA JE I NON STOP SERE!
gratefull death is offline  
Old 20.11.2006., 21:27   #9
Quote:
gratefull death kaže:
ma kakva legenda.. jebemti što me sad naživcirala..

DVOLIČNA JE I NON STOP SERE!
__________________
Begging "ocean please, help me drown these memories"
anthony is offline  
Old 20.11.2006., 23:28   #10
To njeno PRESERAVANJE NIKOME NIJE VIŠE ZANIMLJIVO,zapravo gadljivo je
Gost 1710 is offline  
Old 21.11.2006., 00:44   #11
a dančija namjerno provocira jer je skužila da on lako plane i istrese se na nju pa onda ona može ići u ispovjedaonicu i cmizdriti i kukati pred tri milijuna Hrv. ( ) kako je jadna,da ne može više s njim da i ona ima srse i da je dobar čovjek
daj nek ta kučka izleti van i vrati se konobarenju kao i prije.nakon bb-a ne želim ju ni vidit!
__________________
Jesus is coming-look busy!
guzičica_tratinčica is offline  
Old 21.11.2006., 02:18   #12
Quote:
guzičica_tratinčica kaže:
a dančija namjerno provocira jer je skužila da on lako plane i istrese se na nju pa onda ona može ići u ispovjedaonicu i cmizdriti i kukati pred tri milijuna Hrv. ( ) kako je jadna,da ne može više s njim da i ona ima srse i da je dobar čovjek
daj nek ta kučka izleti van i vrati se konobarenju kao i prije.nakon bb-a ne želim ju ni vidit!

havanera is offline  
Old 21.11.2006., 05:30   #13
Pa evo ne znam kkoliko je Da silva u Hrvatskoj, ali ona govori dvaputa bolje od njega.

Ako zelite razumjeti trebate malo pozornije slusati. A i sto uopce ima tamo toliko razgovarati. S kim?
S Violetom koja malo malo kaze da su nekome "porasla krila" (sad je zadnji Danijel s krilima) nakon što se to dogodilo to i to, i tako non-stop započinje ne+ke razgovore koji naginju priči o nominacijama.

Da stvarno je jamejsi mutikaša - ne vjerujem kako se netko ože uvjeravati u nešto što tako očito nije istinito. A ti primjeri "mutikašenja" su baš pravi. Znate li koliko bi napora trebalo da se netko kroz čitav show preavi da ne zna govorit?

Pa Jamejsi je osoba oja je ui showu najmanje ogovarala druge. Svi su to radili, neki manje ili više, pa i kreposni Ante I sad je vama ta najpoštenija osoba i sooba očito najboljeg karaktera mutikaša... Ne mreš bilivit.
A sad zašto tak mislite, to je već drugo pitanje. Koji su tome stvarni razlozi,koji su u vama, a ne njoj. Vjerojatno je tu dosta ksenofobije itd, a kod mnogo ženskih pokondirenih komentatzora ovdje vjerojatno je i neka vrsta podsvjesne ljuboomore razog tome što se lupaju takveočite besmislice o dotičnoj.
goranbo is offline  
Old 21.11.2006., 05:40   #14
Quote:
guzičica_tratinčica kaže:
a dančija namjerno provocira jer je skužila da on lako plane i istrese se na nju pa onda ona može ići u ispovjedaonicu i cmizdriti i kukati pred tri milijuna Hrv. ( ) kako je jadna,da ne može više s njim da i ona ima srse i da je dobar čovjek
daj nek ta kučka izleti van i vrati se konobarenju kao i prije.nakon bb-a ne želim ju ni vidit!
A po čemu si to zaključila??

To je jean zanimljiv feomen kak ljudi napadaju tuđu dobrotu. Jer se dobrota valjda tumači kao slabost, a kad se uoči slaost onda se napada. Malo izvrnuti kriteriji...
goranbo is offline  
Old 21.11.2006., 07:00   #15
Yameicy. Sancta, subito!
Hoyt is offline  
Old 21.11.2006., 10:30   #16
ma kakva dobrota kod đam?
pa kako samo mijenja govor u toj kući,kad joj paše, onda ništa ne razumije,al kad treba se svađati s danijelom priča bolje od ane.
dajte molim vas,premazana je za ne povjerovati.
nek radi šta hoće,al nek ne napada dančija,jer to rtl nama prikazuje tako da bi đam ispala žrtva, a skoro svaka svađa između njih započeta je s đamejsine strane.
njezin cilj je njega ili poševiti ili isprovocirati dok frajer ne izgubi i ovo malko razuma.

a brijem da je silva kraće od đam u Hrv.(brijem)
__________________
Jesus is coming-look busy!
guzičica_tratinčica is offline  
Old 21.11.2006., 11:29   #17
Quote:
MilkyWay kaže:
Oće'l netko tu kubanku već nominirat da je možemo fino izbaciti iz kuće. Ta žena katastrofalno govori Hrvatski i ja je fakat ništa ne razumijem. Mislim da ona više šuti i mudruje čisto zbog činjenice da ne razumije pola stvari koje se u kući događaju i da joj se neda naprezat dok komunicira, a da samim time nismo vidjeli ni pol stvari koje bi ona mogla i bila u stanju napraviti.
Da nam se sluačajno ne desi da miljun i nešto kunića odnese kubanka koja je zbog jezične barijere pola showa prošutjela...
ajde ti žderi milky way i mući-šta da ženska ne zna govoriti hrvatski zamisli da si ti ona bi li ti volilla da tako pljuju po tebi šta ne znaš hrvatski-daj stara ili stari smiri se
Apolon is offline  
Old 21.11.2006., 12:05   #18
Quote:
MilkyWay kaže:
Ta žena katastrofalno govori Hrvatski
Da, vrlo čudno za KUBANKU.
FORUMASH78 is offline  
Old 21.11.2006., 13:29   #19
Quote:
MilkyWay kaže:
Oće'l netko tu kubanku već nominirat da je možemo fino izbaciti iz kuće. Ta žena katastrofalno govori Hrvatski i ja je fakat ništa ne razumijem. Mislim da ona više šuti i mudruje čisto zbog činjenice da ne razumije pola stvari koje se u kući događaju i da joj se neda naprezat dok komunicira, a da samim time nismo vidjeli ni pol stvari koje bi ona mogla i bila u stanju napraviti.
Da nam se sluačajno ne desi da miljun i nešto kunića odnese kubanka koja je zbog jezične barijere pola showa prošutjela...


Još i pomisao da je neuredna i smrdljiva, ma fuj!!!!!!!
spensierata is offline  
Old 21.11.2006., 14:01   #20
ja ću citirati Danijela; "nece mene niko zajebavat
pa da je neznam s koje Kube"
jesenja is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:36.