Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2013., 00:39   #21
Gledam za suzuki baleno 1.3 iz 1998, forumi vele da je steker kao obd2 ali da je protokol kao na opelu?! Sto je Opel imao prije obd2?
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 00:43   #22
ELM327 bluetooth mini (da ne zapinje za lijevu nogu), cca 10-11 dolara, softver torque pro, cca 5 dolara (iako ima i za džabe)... Osobno provjerio i savršeno funkcionira na slijedećim prometalima:

-Hyundai sonata NF, 2006, 2.0 i 2.4
-Hyundai Accent LC1, 2001
-Hyundai elantra 2001, 2.0
-Opel astra 1.6 (akosenenvaram) 2007
-Opel astra nova, (2012), 1.4turbo
-VW Polo 2008, ne znam koja kubikaža
-Škoda octavia 1.6, 2008
-VW Passat 1.9 Tdi, 2003, A/T
-Audi A4, 1.9 Tdi, 2004 ili 2005, ne sjećam se

ELM327 provjereno NE RADI na Hyundai Coupe-u RD1 (podatak sa foruma HHK-a)

Inače, godina obveznog OBDII-a za benzince je 1996, a za dizele 2003. Zanimljivost je i da je za američko tržište (oni su prvi u svim takvim stvaima) obvezno CAN sučelje na OBD-u od 2008. godine, dakle, nema više sporih i mušićavih protokola na svim autima mlađim od 2008 koji se prodaju u SAD-u. Za hyundai znam da je CAN prvi uveden na OBD na accentu MC iz 2006, a sonate i većina ostalih modela tek od 2008. Svi koji su se spajali na starije protokole i očitavali više PID-ova pa onda probali spajanje preko CAN protokola jasno razaznaju razliku u brzini Na ekrančiću sa 8 pid-ova nemreš ni pratiti kako se brzo mijenjaju, a na KWP2000 je to ipak puuuno sporije...

Frustrirajuće djeluje spoznaja da se kompletan informatički sustav (ABS, Airbag, ESP, blabla...) unutar moje sonate povezuje i interno komunicira preko CAN sabirnice, ali izlaz prema OBD-u je preko KWP2000...
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 00:49   #23
Quote:
Matesonik kaže: Pogledaj post
Gledam za suzuki baleno 1.3 iz 1998, forumi vele da je steker kao obd2 ali da je protokol kao na opelu?! Sto je Opel imao prije obd2?
oplo je bio 10 pinski a tvoj baleno ima kolko ja vidim 6 pinski konektor .
princip čitanja je isti sa blinkom
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 12:56   #24
pročitao sam na amazonu da ti elm uređaji ne rade s iphone-om...
da li je to istina i da li postoji neki od tih uređaja koji bi bio kompatibilan s njim?
imam službeni iphone, a ne da mi se uzimat još neki smartphone radi toga...

hvala unaprijed
inzinjerac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 15:15   #25
Baci to, i kupi pravi telefon
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 15:48   #26
Quote:
inzinjerac kaže: Pogledaj post
pročitao sam na amazonu da ti elm uređaji ne rade s iphone-om...
da li je to istina i da li postoji neki od tih uređaja koji bi bio kompatibilan s njim?
imam službeni iphone, a ne da mi se uzimat još neki smartphone radi toga...

hvala unaprijed
Jatelefon ima bluetooth ali ga nema. Ne razumijem appleovu politiku, posebno stoga što je stvar čisto softverske prirode, ali na ajfonima ne radi bluetooth ELM327, ali zato radi WiFi ELM327. Nešto je skuplji (cca 2-3-4 puta), ali ne treba kupovati ne-ajfonovski smartfon. I softver se puno teže "nabavi" bez calenzibite u applestore-u. Torque nisam vidio za ajfon, ali ima nekih drugih. Naravno, za ajfon sve mora biti drugačije.

Više sreće drugi put kod odabira smartphone-a

Primjer: http://www.ebay.com/itm/ELM327-OBDII...c67ad2&vxp=mtr
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 16:04   #27
Jeli se softver torque može i sa android tabletom koristiti?
Jeftini tableti uglavnom imaju wifi.
imandaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 16:05   #28
Quote:
imandaric kaže: Pogledaj post
Jeli se softver torque može i sa android tabletom koristiti?
Jeftini tableti uglavnom imaju wifi.
Može jasno radit na tabletu, još bolje jer je veći ekran
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 16:24   #29
Quote:
imandaric kaže: Pogledaj post
Jeli se softver torque može i sa android tabletom koristiti?
Jeftini tableti uglavnom imaju wifi.
Može. Samo imaj u vidu da Torque za spajanje na WiFi OBD uređaj zahtjeva da je tablet/smartphone rootan. Ne znam zašto, ali tako se javlja u opcijama. Podešavanje WiFi opcija traži rootanje.

Srećom, bluetooth je ipak jednostavniji i stvarno je uspjeh danas pronaći uređaj koji ne podržava bluetooth (osim ajfona, dakako)
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 18:51   #30
kad malo bolje pogledaš nije to ni jeftino,prvo moraš dat 500 eura za smartphone (neki solidniji) pa tek onda to...vama se isplati koji već imate takve telefone

a šta sa nama koji imamo obične nokije od 400-500 kuna?
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 19:05   #31
Quote:
matko_gsi kaže: Pogledaj post
kad malo bolje pogledaš nije to ni jeftino,prvo moraš dat 500 eura za smartphone (neki solidniji) pa tek onda to...vama se isplati koji već imate takve telefone

a šta sa nama koji imamo obične nokije od 400-500 kuna?
Zato kupiš za 300 kn HTC tatto android, prije 2 god sam kupio taj mob za 400 kn. Ide na njega sve.
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 19:13   #32
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Ajd kad je netko već spomenuo, jel ima neki dobar softver za symbiana (konkretno da bi radio sa nokia 5800). Nebih baš mjenjao mob radi toga, pa reko ako postoji da baš probam malo.
Quote:
matko_gsi kaže: Pogledaj post
kad malo bolje pogledaš nije to ni jeftino,prvo moraš dat 500 eura za smartphone (neki solidniji) pa tek onda to...vama se isplati koji već imate takve telefone

a šta sa nama koji imamo obične nokije od 400-500 kuna?
Za symbian postoji OBDScope. Probao i radi. Testna verzija je full i traje 7 dana, sasvim dovoljno za provjeriti jel radi prije kupnje.

http://www.obdscope.com/

Ili 10 eurica ili gdje i obicno nabavljate stuff za symbian.
coherent is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 19:20   #33
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
Frustrirajuće djeluje spoznaja da se kompletan informatički sustav (ABS, Airbag, ESP, blabla...) unutar moje sonate povezuje i interno komunicira preko CAN sabirnice, ali izlaz prema OBD-u je preko KWP2000...
E, ti si vec napredan. Za takve stvari postoje CAN snifferi kojima se kacis direktno na zice CAN sabirnice, bez da prolazis kroz OBD-II konektor. I onda si jos preskocio i firewall/gateway koji "cenzurira" dosta prometa s CAN sabirnice.

No, teoretski bi se dio CAN prometa morao moci sniffati i sa OBD-II konektora ATMA naredbom kod ELM327.
coherent is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 20:47   #34
Koliko ja znam svaki auto sa CAN sistemom ima Gateway, inače ne bi ni radilo kako treba. Taj jedan procesor je spojen sa svim ostalima u autu. Jedan mora biti gazda i napraviti prioritete. Koliko znam Gateway procesor zbog toga i služi.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 21:02   #35
Moj OBD2 adapter ima jedan nevjerovatno iritantan bug ,mozda mi neko more pomoc makar sumnjam

stvar je u tome da svaki put kad pokrenem torque pro(naravno podrazumijeva se da sam u autu i da je spojen OBD2 adapter u utor) me trazi iznova pin , i iznova govori da je krivi.LUUUUDIM! naravno da je dobar pin , pin je 1234.
Onda moram ic u postavke BT, kliknut na OBD2 adapter na koji je kakti spojen , odspojit ga .
Opet se probat spojit , trazi pin , unesem, spoji se.
Pokrenem torque pro , nesto razmislja , uspostavlja konekciju , spoji se !

dakle svaki put moram tak iznova ic u postavke BT i istekavat, pa ustekavat.
Ima netko slicnih problema?
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 21:06   #36
Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam svaki auto sa CAN sistemom ima Gateway, inače ne bi ni radilo kako treba. Taj jedan procesor je spojen sa svim ostalima u autu. Jedan mora biti gazda i napraviti prioritete. Koliko znam Gateway procesor zbog toga i služi.
Kako sam ja shvatio, CAN sustav je sustav ravnopravnih na sabirnici. Nema gazde. Svi salju na sabirnicu, svatko cita sto je za njega. Prioritet je odredjen tzv Arbitration IDom. Nizi Arb ID, visi prioritet. Gateway/firewall sluzi vjerojatno da ne spamaju puno jedan drugog.
Evo i fizicke sheme skupa sa 120 ohmskom terminacijom:
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...eitung.svg.png
coherent is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 21:43   #37
Quote:
MMachéte kaže: Pogledaj post
dakle svaki put moram tak iznova ic u postavke BT i istekavat, pa ustekavat.
Ima netko slicnih problema?
Imao nesto slicno, ali nije bio kriv interface nego telefon koji jednostavno nije bio u stanju dobro zapamtiti pairing i pairing kod. Rjesenje je bila promjena telefona (masu vremena kasnije tako da otprilike znam kako ti je )

Dakle, pokusaj pairat telefon i OBD2 prije ulaska u Torque uopce. Mene kad sam pairao ni ne pita vise za pin, sam ga postavi i vozi.
coherent is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 00:08   #38
Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam svaki auto sa CAN sistemom ima Gateway, inače ne bi ni radilo kako treba. Taj jedan procesor je spojen sa svim ostalima u autu. Jedan mora biti gazda i napraviti prioritete. Koliko znam Gateway procesor zbog toga i služi.
Nije baš moje područje, ali Gateway računalo je zaduženo za komunikaciju sa vanjskim svijetom ukoliko to ne odrađuje samo glavno (nadređeno) računalo. Barem je tako u sustavima sa kojima se ja susrećem, tu i tamo.


Quote:
coherent kaže: Pogledaj post
Kako sam ja shvatio, CAN sustav je sustav ravnopravnih na sabirnici. Nema gazde. Svi salju na sabirnicu, svatko cita sto je za njega. Prioritet je odredjen tzv Arbitration IDom. Nizi Arb ID, visi prioritet. Gateway/firewall sluzi vjerojatno da ne spamaju puno jedan drugog.
Evo i fizicke sheme skupa sa 120 ohmskom terminacijom:
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...eitung.svg.png
Obično postoji nadređeno računalo, demokracija ne postoji nigdje pa ni u svijetu računala.

Quote:
coherent kaže: Pogledaj post
E, ti si vec napredan. Za takve stvari postoje CAN snifferi kojima se kacis direktno na zice CAN sabirnice, bez da prolazis kroz OBD-II konektor. I onda si jos preskocio i firewall/gateway koji "cenzurira" dosta prometa s CAN sabirnice.

No, teoretski bi se dio CAN prometa morao moci sniffati i sa OBD-II konektora ATMA naredbom kod ELM327.
Ne znam, ako ecu nije voljan slati preko CAN-a ono što mu se ne šalje, ne vidim razloga zašto bi slao. Npr, fuel trimovi ili napon lambda sonde ne zanima niti jedno drugo računalo u autu i ako ecu nije programiran da te podatke šalje preko CAN sučelja (tj. da ih stavlja u promet na CAN sabirnicu na nečiji zahtjev), ne vjerujem da postoji mogućnost koju sugeriraš. No, čovjek uči dok je živ
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 00:37   #39
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
Ne znam, ako ecu nije voljan slati preko CAN-a ono što mu se ne šalje, ne vidim razloga zašto bi slao. Npr, fuel trimovi ili napon lambda sonde ne zanima niti jedno drugo računalo u autu i ako ecu nije programiran da te podatke šalje preko CAN sučelja (tj. da ih stavlja u promet na CAN sabirnicu na nečiji zahtjev), ne vjerujem da postoji mogućnost koju sugeriraš. No, čovjek uči dok je živ
Jep, ako se neki podatak ne emitira na sabirnicu, ne mozes ga sa sabirnice loviti. Ali za trimove i napon lambde ti je dosta i KWP2k na OBD-II portu.

Inace, vidjeh jednu zgodnu primjenu, covjek si je sastavio za po doma detektor tlaka u gumama. Hvatao sa CAN-a kut zakreta volana te brzinu svakog kotaca te uz malo matematike mogao detektirati razliku tlaka u gumama za slucaj da je razlika minimalno 0.2 bara. Pa se covjek zapita jel TPMS zapravo lukav nacin za izmusti malo vise para.
coherent is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 11:41   #40
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
Obično postoji nadređeno računalo, demokracija ne postoji nigdje pa ni u svijetu računala.
Ispravak netočnog navoda. Ethernet protokol radi bez gazde. Svatko priča kada hoće, ako jedan priča ostali slušaju, ako dvojca počnu pričati u isto vrijeme, uljudno se dogovore da prestanu i počnu ispočetka. Za CAN ne znam.
dinkocar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:13.