Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2013., 00:49   #1001
Quote:
marsovacc kaže: Pogledaj post
šta je s Limom,jel našao klub? kad bi nam se on vratio na beka
Čini mi se da nije. Svaka mu čast, ali ja ga ne bi vraćo jer nije prošo pripreme, odnosno vratio bi ga ali da potpiše na 2-3 godine i uz manju plaću.

Pričalo se da je zainteresiran neki bundesligaš (možda i iz cvajte nisam siguran) za njega, ali čini se da ništa od toga bar zasad
f.gibbs is offline  
Old 22.07.2013., 00:50   #1002
Quote:
marsovacc kaže: Pogledaj post
pa i tu je pokupio jozu
Ja san otkrija misto zločina, sad vi dalje razglabajte

Bila je neka namjerna ruka u našoj polovici za koju nije dan žuti, to mi je jedino na pameti.

Diko, a šta kad Jozo nakupi 3 žuta u 3 utakmice radi prigovora?
__________________
Macho macho hombre

Zadnje uređivanje Herve : 22.07.2013. at 00:51. Reason: edit, ko će pisat novi post lakše vako
Herve is offline  
Old 22.07.2013., 00:50   #1003
Lima može doć samo da Jozi kopačke nosi
diko is offline  
Old 22.07.2013., 00:51   #1004
Manje više ste sve napisali, pa neću pilat vas. Jedino moran napisat da ne znam kako danas niste zadovoljni Caktašem? Inače igra kriminalno i ispod svake razine, ali danas je bija dobar, a još bolji kad je priša na zadnjeg veznog. Igra je sigurnija dodavanja i nije komplicira, preuzima odgovornost. Nije to bilo sjajno, ali nadam se da slijedi oporavak.

Maglica i Kiš ipak mislim da neće moć skupa. Tomičić je pokaza da ima ono nešto. Nadam se da će to nešto realizirat do kraja. Ne smi ostat vječni talent.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
Doktor baluna is offline  
Old 22.07.2013., 00:51   #1005
Recca će dovest Limu

Koliki nan je prosjek godina bia danas?
DelmatST is offline  
Old 22.07.2013., 00:51   #1006
Quote:
f.gibbs kaže: Pogledaj post
Čini mi se da nije. Svaka mu čast, ali ja ga ne bi vraćo jer nije prošo pripreme, odnosno vratio bi ga ali da potpiše na 2-3 godine i uz manju plaću.

Pričalo se da je zainteresiran neki bundesligaš (možda i iz cvajte nisam siguran) za njega, ali čini se da ništa od toga bar zasad
Duisburg ja mislim.
Dabizas is offline  
Old 22.07.2013., 00:52   #1007
Quote:
f.gibbs kaže: Pogledaj post
Čini mi se da nije. Svaka mu čast, ali ja ga ne bi vraćo jer nije prošo pripreme, odnosno vratio bi ga ali da potpiše na 2-3 godine i uz manju plaću.

Pričalo se da je zainteresiran neki bundesligaš (možda i iz cvajte nisam siguran) za njega, ali čini se da ništa od toga bar zasad
A di ćeš njemu manju plaću bogati, momak je igra za 70 iljada eura.
Nije ni prošle godine proša pripreme.
Quote:
DelmatST kaže: Pogledaj post
Recca će dovest Limu

Koliki nan je prosjek godina bia danas?
21,14 cile ekipe
Torcida Mokošica najstariji sa 25.

Strelac za Reku u 79.minutu je bio četnik iz Republike Srpske.
Pravda za Galešića.
jebateled is offline  
Old 22.07.2013., 00:53   #1008
Hajduk je bio puno bolja momčad, naročito u prvom poluvremenu. Kouassi je rang iznad HNL-a.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Old 22.07.2013., 00:54   #1009
Quote:
ersteone kaže: Pogledaj post
- Odličan Hajduk,
- Tudor se opametio nakon Makedonaca i zaigrao s klasičnim napadačima , znač uči i to mu je plus
- Torcida ni nakon cijele prošle sezone nije uspjela dostići razinu navijanja kao za vrijeme Lekića... Prva je utakmica pa imaju vremena ....
- Sudac, što reći osim da smo mi ovako igrali u Rijeci završili bi s tri crvena kartona... Dva ozljeđena igrača???? , a Maglicu su tako izudarali da se pitam od čega je taj momak napravljen... Prije gola ga ne puša da se vrati nakon ozljede u utakmicu a bila su dva prekida ... Plaćamo i dalje akciju Maleša i dok je Mamić HNJL-a tako će biti i dalje...
- Rijeka, iz dvije prilike jedan gol... Nije puno pokazala, bili smo znatno bolja momčad no Rijeka s Kekom sliči na momčad... Sreća da Anas nije igrao...
- Caktaš - pod hitno u Primorac ...

Ukratko, zadovoljan i samo tako dalje ...

Lekić je danas povea par puta
__________________
.
KoTeŠiša is offline  
Old 22.07.2013., 00:54   #1010
Quote:
Yurinov kaže: Pogledaj post
ovaj kek je civilizirani mršić.

Ubija, ne samo s ovin

Quote:
diko kaže: Pogledaj post
Jozinović nije odigra spektakularno, ali je odigra prosječno korektno. Prvi dio ga je probijalo dubinskim pasevima, ali nije on za to jedini krivac, dovoljno govori Tudorova rotacija Kiša i Maglice i nakon toga takvih rupa više nije bilo. Kiš jednostavno defanzivno nije moga odradit utakmicu na toj poziciji.
Btw veseli me Tomičićeva rola, uspijemo li njega probudit, dobili smo najveće pojačanje.
Jozo je dosta patija zbog momenata di se brzo gubija balun i onda njegova nebrzina dolazi do izražaja, onda se dogodila ta rošada pa se rupa začepila.
Ajde Ivane jako dobar, kako je nekome slomija kičmu ono je bilo sve, sad ga malo pomalo dozirat dok ga prođe trema, kad proigra razorit će.

Šteta, po meni smo zaslužili malo više, al nismo konkretizirali i prilomili utakmicu kad je tribalo. Ne smi se dogodit onakav kaos u obrani kod primljenog gola, niko nije sta kako triba, svi su zaspali jebate. I još nan pravi Srbin zabije

Od boljih bi istaka Caktaša, odlična partija uz minimum grešaka u odnosu na prošle nastupe.
Magla bog isus, koji potencijal ima taj momak to je nemoguće, da malo uključi glavu i popravi realziaciju bija bi klasa. Nosi skokove, jede stopere, a neš ti visine.
Uža obrana loše, jebiga to nisu stoperi za ovakav način igre, posjed, iznošenje, Milović bi možda i bija da nije onako visok i trom, Maloči glava stvara limit.
Šta se TSS-a tiče, tu san negdi napoola, ima je grešaka, al je i jedini stvara višak, šteta za onu priliku, kriva noga.
Kiš je dosta kasnija u reakcijama, a i zasra je neke kontre, mora to puno bolje.
Bradarić uša ka da igra već dugo, nije se pripa, pozitivan debi svakako.
Mikanović mi je bija malo ispod razine od četvrtka, al nije to bilo loše. Ono šta se da primijetit je da mora očvrsnit još malo, djeluje prelagano.

Kalinić dosta leti u prazno, dat ću mu još neko vrime da uđe u formu i čekan kad će obranit nešto bitno, a da tu utakmicu, naravno, ne izgubimo.

Sudac kriminal, očekiva san dosta od njega jer mi je osta u nekon pozitivnon sjećanju, al ovo je bilo kriminalno, nijednu prednost čovik nije pustija, dozvolija mesarenje, zna se čije, mi smo imali jedan grub start i to smo platili. Zakinija nas za par lipih faulova prvo poluvimre, a volija bi vidit i situaciju na Maglici u 16 dok smo još vodili.

E i di to ima da liječnička služba ide okolo terena radi igrača koji je u terenu

Quote:
diko kaže: Pogledaj post
šta se ovaj opametia priko noći?
Ne znan šta mu se dogodilo, očito je stvarno prekinija komunikaciju s Gogon Boljaton i ekipon. Inače, lik zarađuje bar 4 milje godišnje, moga je voljenom klubu bez kojeg bi bija kurac vratit kredit, ionako ga je zakinija pri transferu, ne bi ni osjetija, a bija bi do kraja vječnosti bog isus u očima navijača.


Da esan invaziju za kraj


Blay is offline  
Old 22.07.2013., 00:58   #1011
Quote:
Blay kaže: Pogledaj post
Magla bog isus, koji potencijal ima taj momak to je nemoguće, da malo uključi glavu i popravi realziaciju bija bi klasa. Nosi skokove, jede stopere, a neš ti visine.
da sammir ne pije i uključi glavu isto bi bio klasa. mislim maglica je teža promaja o čemu vi pričate.
lukaliposinovic is offline  
Old 22.07.2013., 00:58   #1012
Quote:
samo-ravno kaže: Pogledaj post
Mislin da je bila i jedna namjerna ruka filijale nesvirana...
Svirana je, kad je rukom prekinuta kontra, al bez kartona. Općenito je i kriterij dosuđivanja faulova danas bia tragikomičan.

Puno zadovoljniji nego nakon Turnova. Da je teren normalan, mi bi bili i 30% opasniji, to je na kraju krajeva i Tudor reka. Gušt je bilo vidit "atomsku Rijeku" kako se koprca i pribjegava mesarskom mlaćenju čisto iz nemoći. Pa Kouassi je izluđiva Škarabota, a i Caktaš se probudia. Šteta ozljeda, nadam se da nisu ozbiljne (Kouassi je čak otrča nakon svoje, iako su vidim obojica u bolnici), dok bi jedino nedostatke nadoveza Maglici, koji večeras unatoč golu stvarno nije bia "na ti" sa balunom, ko da ga ne može ukrotit, biži, gubi se... A i Maloča je danas igra neku svoju utakmicu u glavi, definitivno je bia odsutan i kod najosnovnijih zadaća.

Najveće smo pegule ikad, al šta sad. Idemo dalje, prolaz protiv Turnova, reka bi da je pobjeda doli imperativ bez obzira na sve. Nadam se bez većih poteškoća, jer i ako primimo gol, teško da mi nećemo isto zabit.

P.S. HRJAX, ko su oni puleni bili večeras? Nek se prijave tu.
__________________
But you're still the one pool
Where I'd happily drown
Wustenfuchs is offline  
Old 22.07.2013., 01:01   #1013
Quote:
Wustenfuchs kaže: Pogledaj post
pribjegava mesarskom mlaćenju čisto iz nemoći.
u jednom drugom derbiju na istom tom poljudu se godinama to smatralo muškom igrom a ne baletom.
lukaliposinovic is offline  
Received Infraction
Old 22.07.2013., 01:05   #1014
lukica ovdje si već dugo na ljudima na ignoreu pa te ne fermaju, evo sad si i meni da te ne čitam više
f.gibbs is offline  
Old 22.07.2013., 01:07   #1015
I da dodam. Sve pohvale Malom Princu. Odličan i prevažan igrač, a praktički ne vidljiv.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
Doktor baluna is offline  
Old 22.07.2013., 01:08   #1016
Ja ću otić u minus kad sretnen neke moderatore s ovog podforuma

Quote:
Doktor baluna kaže: Pogledaj post
I da dodam. Sve pohvale Malom Princu. Odličan i prevažan igrač, a praktički ne vidljiv.
Vidija san G.V.-a prije utakmice
Moran se složit s tobon da Magla i Kiša ne mogu skupa u ovakvoj formaciji. Možda u čet-čet-dva....
Blay is offline  
Old 22.07.2013., 01:16   #1017
Quote:
Blay kaže: Pogledaj post
Vidija san G.V.-a prije utakmice
Moran se složit s tobon da Magla i Kiša ne mogu skupa u ovakvoj formaciji. Možda u čet-čet-dva....
Je, vratija se, ali se ne nadam previše.

Šta se tiče Kiša i Maglice. Nema razloga da se troši na boku bilo koji od njih dvojice. I zbog ofenzivnih akcija i zbog toga jer su loši defanzivno, pa Jozo ostaje sam na dvojicu i stvaraju nam se prilike priko live strane...
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
Doktor baluna is offline  
Old 22.07.2013., 01:34   #1018
Evo za početak ovo jer to jedino znan kad se desilo
__________________
Macho macho hombre
Herve is offline  
Old 22.07.2013., 01:37   #1019
Quote:
Herve kaže: Pogledaj post
Evo za početak ovo jer to jedino znan kad se desilo
Naučilo se radit gif-ove, pa se falimo ode, aaa?
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
Doktor baluna is offline  
Old 22.07.2013., 01:37   #1020
Kad je drugima lino pa moran ja

Deri Jozo
Bradonja debil vol. 1
Ajde Ivane
Bradonja debil vol. 2
Kriterij na aparatima
__________________
Macho macho hombre

Zadnje uređivanje Herve : 22.07.2013. at 02:03.
Herve is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.