Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2008., 10:39   #41
meni se upravo skida preko torrenta igra
samo me zanima hoće li radit zbog onih njihovih pizdarija sa Cd-keyem
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 10:48   #42
jel probal tko...koja verzija radi ili rade oba dvije
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 10:51   #43
Kao što sam napisao, obje su skoro identične. Upravo instaliram DET verziju, za sada nema problema, no neću imati vremena isprobati igru do večeri
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 10:57   #44
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Kao što sam napisao, obje su skoro identične. Upravo instaliram DET verziju, za sada nema problema, no neću imati vremena isprobati igru do večeri
čim isprobaš javi jel valja ili ne da mogu prekinit skidanje ako ne valja(za sada sam na 2%)
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 15:10   #45
Jedva cekam da probam. Mora biti ludnica!!!!
Thechosentwo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 17:57   #46
svi koji su je dosad igrali vele da igra ne radi, radi samo do nekog dijela onda je isti k***c kao i assassins creedom, ne radi ni reloaded ni detonation verzija, izgleda da ču još malo pričekati
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 18:04   #47
gledao sam gameplay i igra mi je smiješna.u sred igre pauza pa biraš tamo neke kurčeve pa nastaviš pa opet pauza....ma bljak...
__________________
Jebem ti Ve-mil
Mr.Muscolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 18:37   #48
a jebemu igra mi na 60% sad i čitam komentare i neki kažu da radi,a neki da ne valja crack i da crasha na nekom dijelu...sad sam stvarno
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 19:03   #49
skini pa da vidimo
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 19:12   #50
Spec.tre je skinio već pa čekam da se oglasi na forumu
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 19:44   #51
A morao sam prvo isprobati igru

Nisam puno igrao, zapravo nisam još niti u prvoj borbi bio, no za sada sam zadovoljan. Naravno da podsjeća na KotOR, no isto tako ima dosta različitoga. Samih problema za sad nema, no znam koji će se pojaviti - nakon nekog vremena ne može se više spremati (save), Galactic map ne radi pa se ne može putovati izvan određenog sustava (no do onda ima dosta za igrati)... i to je to za sada. Drugih problema nema (osim nekih frka s 64-bitnom Vistom, no who cares).

Šta se tiće same igre za sada sam zadovoljan, ima dosta razgovora (i opcija unutar razgovora), priča je OK i ima hrpa podpriča, sami talent sistem još nisam u potpunosti shvatio (tj. pregledao), no čini se dosta jednostavan (možda i prejednostavan). Nadam se da će to sve nadoknaditi sami RPG element igre, jer vrijednog nastavka Kotora već dugo nema (s dužnom iznimkom Witchera, no to ipak nije dovoljno slično).

@Mr.Muscolo: Odšljivi, l2p, dovoljno si mi iritantan na drugim topicima i ne moraš mi sad još i tu plakat ako RPG nema dovoljno pucačine za tebe, a jedini izvor informacija ti je neki video kojeg je igrao pitaj boga kakav igrač...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 00:02   #52
ekipa ništa od igre još...svi se žale da ne valja crack i da crasha kad koriste Galaxy map...znači čekamo novi crack ili najverovatnije i novi release
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 09:27   #53
za galaxy map:
Quote:
When you start the map, keep clicking Space and right mouse button quickly
Quote:
Well the galaxy map actually works on my 8800gt even though how retarded it sounds... you have to keep tabbing the right mouse button while entering galaxy map and then tabbing space button when moving on the galaxy map... it still goes black when the cutscene comes though :S
i svi se žale ga geforcu 8800 imaju problema s tom igrom, kao da ne radi dobro s tom grafičkom, ne prihvaća drivere, nekaj tak, ugllavnom ja imam tu grafičku i najbolje da sad ni meni ne bu radila

e da rješenje za sve game:
http://masseffect.bioware.com/forums...orum=127&sp=15
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 16:49   #54
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
za galaxy map:




i svi se žale ga geforcu 8800 imaju problema s tom igrom, kao da ne radi dobro s tom grafičkom, ne prihvaća drivere, nekaj tak, ugllavnom ja imam tu grafičku i najbolje da sad ni meni ne bu radila

e da rješenje za sve game:
http://masseffect.bioware.com/forums...orum=127&sp=15
Daj ne seri?Ja imam istu grafu...nadam se da će to ubrzo riješit...
Swen is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 16:52   #55
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
A morao sam prvo isprobati igru

Nisam puno igrao, zapravo nisam još niti u prvoj borbi bio, no za sada sam zadovoljan. Naravno da podsjeća na KotOR, no isto tako ima dosta različitoga. Samih problema za sad nema, no znam koji će se pojaviti - nakon nekog vremena ne može se više spremati (save), Galactic map ne radi pa se ne može putovati izvan određenog sustava (no do onda ima dosta za igrati)... i to je to za sada. Drugih problema nema (osim nekih frka s 64-bitnom Vistom, no who cares).

Šta se tiće same igre za sada sam zadovoljan, ima dosta razgovora (i opcija unutar razgovora), priča je OK i ima hrpa podpriča, sami talent sistem još nisam u potpunosti shvatio (tj. pregledao), no čini se dosta jednostavan (možda i prejednostavan). Nadam se da će to sve nadoknaditi sami RPG element igre, jer vrijednog nastavka Kotora već dugo nema (s dužnom iznimkom Witchera, no to ipak nije dovoljno slično).

@Mr.Muscolo: Odšljivi, l2p, dovoljno si mi iritantan na drugim topicima i ne moraš mi sad još i tu plakat ako RPG nema dovoljno pucačine za tebe, a jedini izvor informacija ti je neki video kojeg je igrao pitaj boga kakav igrač...

znači meni se igra mora sviđat zato što se drugima sviđa. znači ja nemam pravo na svoje mišljenje. ma boli me kurac šta se tebi ili drugima sviđa.ako mi igra izgleda šugavo onda izgleda šugavo. odjebi ladno
__________________
Jebem ti Ve-mil
Mr.Muscolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 18:17   #56
Quote:
Mr.Muscolo kaže: Pogledaj post
znači meni se igra mora sviđat zato što se drugima sviđa. znači ja nemam pravo na svoje mišljenje. ma boli me kurac šta se tebi ili drugima sviđa.ako mi igra izgleda šugavo onda izgleda šugavo. odjebi ladno
Čemu nasilje?
Thechosentwo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 02:20   #57
Thumbs up

Meni igra šljaka. Došao sam u Citadel Station i sad odoh spavat. Jedino kaj se već neko vrijeme neda sejvat ali igra to automatski radi svako malo pa me zaboli.
Inače igra je jebeno dobra.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 09:48   #58
ali ti mapa ne bu radila
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 10:59   #59
Testirano : Crack od reloadeda i od detonationa (za koji reloaded tvrdi da su ga maznuli) ne radi.
Igra se ruši kod galaxy mape i save je disablean,postoji caka za bypass sveg tog,ali je najbolja preporuka čekati crackfix.

I za reloaded i za detonation jedan veliki
Digic72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 11:51   #60
ajmo vitality. vas se čeka
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.