Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2008., 15:00   #61
i ako se zaobiđe galaxy map ne možeš sletjeti ni na jedan planet, tj, ne možeš van iz broda
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 15:38   #62
kad će već doći neki koji noramalno radi? moze link ako ima???
Thechosentwo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 15:51   #63
Nema. ETA - unknown. Kad naprave crack koji valja, saznat ćeš.
BTW, ima neka fora s konzolom, da upišeš loading code planeta, i loadat će te tamo, no nisam siguran jel radi za sve ili samo rusku verziju.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 17:57   #64
ah
Thechosentwo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 17:58   #65
evo na gcw se je pojavil Mass Effect v1.0 [MULTI2] Fixed EXE #3, ali moraš imati verziju od reloadeda proper i crackirati točno kako piše, na žalost još skoro nitko nije isprobal
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 19:03   #66
Jel ima još netko da mu se igra crasha? Ono, usred nečeg jednostavnog poput rečenicu u razgovoru, ili vožnje liftom, igra se samo sruši. Čak sam jednom ili dvaput popušio BSOD. Pa ne znam jel je problem kod mene (settinzi), grafičkoj (8800 serija u zadnje vrijeme često ima problema), samoj igri ili cracku...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 19:43   #67
problem je u cracku...likovi se isto žale da im se crasha u razgovoru...Ja sam ušo samo u igru da vidim na šta liči i obriso odma dok ne izađe novi crack da ne pokvarim uživanciju
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 19:46   #68
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
evo na gcw se je pojavil Mass Effect v1.0 [MULTI2] Fixed EXE #3, ali moraš imati verziju od reloadeda proper i crackirati točno kako piše, na žalost još skoro nitko nije isprobal
Ne,ne radi ni to.
U roku od par dana će ispast crack,radi se na tome
Digic72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 21:22   #69
gdje je sada vitality
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 22:21   #70
Ja ju igram danas cijeli dan i prejaka mi je igra, nemam nikakvih problema do mape galaksije, ostalo sve radi za 5, sad sam lud jer bi tako rado "poletio"... Jel to sigurno do cracka ili bi trebao izaći gamefix? Nisam još ništa guglao po stranim forumima, trebalo bi pitat nekoga tko je kupio igru
 
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 22:50   #71
koliko sam uspio pročitat na drugim forumima, problem je u cracku. ljudi koji su kupili igru i stavili crack imaju isti problem sa mapom i sejvovima.
jedino što preostaje je pričekat dobar crack. nadam se da će uskoro
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 20:37   #72
Izašao je savefix, napravili ga neki random Rusi, može se normalno saveat no Galaxy Map je i dalje bugged.

Isto tako, izašao je "Vitality" proper, no ne radi te sadrži trojance ili tako nešto, čini se da netko namjerno pokušava podmetnut Vitality

Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Jel ima još netko da mu se igra crasha? Ono, usred nečeg jednostavnog poput rečenicu u razgovoru, ili vožnje liftom, igra se samo sruši. Čak sam jednom ili dvaput popušio BSOD. Pa ne znam jel je problem kod mene (settinzi), grafičkoj (8800 serija u zadnje vrijeme često ima problema), samoj igri ili cracku...
Uspio sam danas uloviti error, pa ako netko ima kakve ideje...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 21:13   #73
taj svefix s kojom verzijom radi, detonation, reloaded ili oba dvije
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 21:21   #74
Nema te zaštite koja ne može biti srušena
__________________
Napominjem moderatore da posjedovanje pirat CD-a nije zakonom zabranjeno. Zabranjena je samo distribucija pirat CD-ova
Unaprijed hvala. Molim vas da me ne banujete bez razloga kao prošli put.

Bivši lukaluka454, sadašnji lukaluka?!
lukaluka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 21:30   #75
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
taj svefix s kojom verzijom radi, detonation, reloaded ili oba dvije
To je zapravo novi crack, tako da nije bitno koji si prije crack imao.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 13:58   #76
priča se da neće biti cracka do petka. kada izlazi evropska verzija igre, pa će tu pokušat krekirat. ili u najgorem slučaju, krajem mjeseca kad izlazi u rumunjskoj ili tamo negdje, a ta verzija navodno ima neku jadnu zaštitu, s kojom nebi trebalo biti nikakvih problema

inače igra je odlična, bar ovaj dio do mape, ne ruši mi se.
skinio sam taj navodni vitality crack, ali koliko vidim, nisam popušio nikavu zarazu. bar nod32 ništa nije primjetio
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 14:23   #77
to nije od vitalitya crack, netko mu pokušava namjestiti da ga sjebe, jer svi koji su sada pokušavali crackirati igru nisu uspjeli a da ne bi bilo problema s igrom, pa je netko koristio njihovo ime da ne bi oni ispali kao jedini koji će na kraju uspjeti... nisam siguran jeli to istina ali na dosta foruma sam to pročital
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 12:31   #78
pojavio se crack koji rješava oba dosadašnja problema
CrackFix-NoGrp
provjerio, i radi. samo neznam kako će ići sa starom instalacijom. ja sam nanovo instalirao
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 13:51   #79
Isprobano, radi bez problema, nema potrebe za reinstalacijom, samo kopirate preko starog cracka
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 14:31   #80
Joj ja moram čekati još par dana da je "nabavim" dosta sporo to dolazi do mene.Ali ako je imalo slična kotoru onda se mogu strpiti još par dana
Dado_Bm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:14.