Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2008., 15:56   #81
plz nek mi netko na pm pošalje link za download
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 16:35   #82
Pa registriraj se na Demonoid i skidaj...

Anyway, ja sam postao oduševljen igrom! Tek sad sam skužio da je combat system, za kojeg nisam imao neko presjajno mišljenje, zapravo baš super! U početku su oružja jadna i poboljšanja ne daju skoro nikakav učinak. No sada sam skužio kolko različiti dodaci daju totalno različiti učinak, i kako različita mucija mijenja i performanse i - grafičke efekte!

A tek Biotics! Lik mi se sakrije iza nekakvog kontejnera, pošaljem mu Throw sa 20-30 metara udaljenosti i odjednom nema više zaštite! Ma prefora mi je postala igra, idem nazad igrat, ciao!
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 16:47   #83
Eto,vidim da je vijest došla do vas
Dakle,crack radi i nije potrebna reinstalacija
Digic72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 21:01   #84
Quote:
Read nfo

So…my turn to stem on the podium? Well..

ME: 0_W_N_E_D!

This is a .CT table, meant to be opened with Cheat Engine

PROTOCOL:
-launch Cheat engine (CE in short)
-open MassEffect.CT with cheat engine
-start game (russian or reloaded proper with savegames dunno size=48 956 922 bytes) (Russian .exe included)
-at the main menu, alt tab to CE
-in CE open your game (corner left icon with a computer)
-select all lines in the bottom pane
-press space (all tick boxes near “no description” should be ticked)
-re-alt tab to mass fx
-wait a loooooooot (like the loading, but you see your desktop)
-load savegame
-PLAY!!!
je li to potrebno raditi?

radi li s detonation verzijom?, jer tu se spominje reloaded?
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 21:20   #85
momci pa imaate novi crack fix na svim torrentima za skinit...danas mislim da je izašo i ljudi kažu da je popravio save i galaxy map u što se ja nisam uspio uvjerit jer nisam igrao puno igru i nisam došao do galaxy mapa pa ne znam
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 22:51   #86
xGAME, to je nepotrebno kad imaš crack koji radi najnormalnije. A da li radi s kojom verzijom je isto glupo pitanje kad je igra jedna te ista, jedino je različit crack (no čak je i crack isti, jer su ga ovi maznuli) tak da radi s bilo kojom verzijom.

Osječko, znamo, čitaj...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 23:04   #87
nakon toliko fixeva više ne znam ni kaj radi a kaj ne... sad kad su mi svi potvrdili da radi (i na ostalim forumima) mogu u miru nabaviti igru/crack
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 00:56   #88
Bilo bi bolje da se fix čekao još malo toliko da se ohladim od igre, skinuo sam popodne fix i instantno se navukao na igru...
 
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 23:56   #89
crack savršeno funkcionira. uspio sam doći do kraja bez greške.
neprijatelj je uništio vijeće, i sad će čovječanstvo voditi galaksiju u nove pobjede

smješi li nam se mass effect 2? nadam se da ne
jako dobra igra, samo što malo pre kratko traje. bar main quest
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 00:55   #90
Ajd, može bez spoilera?

Ja igram polagano, ispunjavam svaki mogući side quest, istražujem svaki planet/mjesec na koji sletim do kraja da nađem sve minerale i gluposti, tako da mi igra dosta dugo traje. No ako se skroz fokusiraš samo na glavni quest, igra se može dosta brzo proći, no u tome nije čar RPGa. A i kad jednom prijeđeš igru (i ispuniš neke achievemente koji ti daju bonuse) onda možeš ponovo ili s istim likom ili s novim pa jačim (npr adept sa sniperom ili assault rifleom, hehe).
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 01:56   #91
ja od danas počinjem igrat isto napokon
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 05:44   #92
Quote:
kronično naspavan kaže: Pogledaj post
crack savršeno funkcionira. uspio sam doći do kraja bez greške.
neprijatelj je uništio vijeće, i sad će čovječanstvo voditi galaksiju u nove pobjede

smješi li nam se mass effect 2? nadam se da ne
jako dobra igra, samo što malo pre kratko traje. bar main quest
Igra je zamišljena kao trilogija pa stoga sigurno izlaze duja i trica, a Bioware kaže da će biti slično ka s ovim prvim, prvo xbox onda PC.

Ako igraš sve sidequestove, malo se zabaviš sa backgroundom cilog settinga moreš izvući 30-35 h što za novije igre nije ni loše (mislim na singleplayer komponente naravno). Volio bi vidjeti igru veličine Baldurs Gate 2 u ovakvom settingu, sa ovoliko detalja i poliranja, tipa da se izvuče 50+ h.
Naravno na takvo što bi trebalo utrošiti jaaaako puno vrimena.

Nadam se da novi Fallout neće biti samo kozmetika iako ne očekujem puno više od 20-ak h Mass Effect i Fallout 3 su zapravo jedine igre koje su me zainteresirale u dugo vremena (naravno uz Starcraft 2 i Mafiu 2).
__________________
SO WHAT

I'm a modern man.
Petrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 21:25   #93
zato ispunjavam sve side questove na koje naletim, da ne prođem igru prebrzo...idem igrat

btw ima ova igra više krajeva?
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 21:42   #94
Da, ima više krajeva.
Ja sam prvo pokupio zadnjeg člana posade, i od onda radim sve moguće side questove... I još uvijek nisam gotov! Imam preko 19h igrano, no mislim da još imam samo par side questova. Tek onda idem na Feros pa Noveriu.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 23:52   #95
ja sam sad u noverii, u citadelu nisam mi se nije dalo tražit one kukce (pozabil sam im ime)-preostao mi je jedan, i nisam ispunio onaj side quest gdje moraš najti kamo ide novac iz kasina... sad se u noverii hebem s lorikom, nikako da ga nagovorim da svjedoči protiv neke budale (neću u detalje), treba dosta veliki level charma ili ongo intim...(i to sam pozabil kak se zove)
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 00:23   #96
Ma lako za levele


http://img168.imageshack.us/img168/2302/123qv8.jpg
__________________
SO WHAT

I'm a modern man.
Petrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 01:03   #97
Quote:
Petrić kaže: Pogledaj post
bah ovo je neki dobričina, daj malo te renegade poene
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 03:03   #98
To je neki jadni dobričina, vjerojatno baš i nisi radio sub-questove? Ja sam tek u 30-im levelima, a imam preko pola Paragon.

BTW, mali hint: nemojte ništa kupovat dok ne skupite milijun kredita (što uopće nije teško, trebali bi imati oko 25-30. levela), onda vam se otvori Spectre gear na brodu i kod C-Sec vendora, oružja su daleko bolja od normalnih.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 10:11   #99
jel se može dobiti kod level up-a i više nego 2 pointsa za skilove
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 12:09   #100
To ovisi o tvom levelu.

Lvl 1 to 5 - 3 points
Lvl 6 to 35 - 2 points
Lvl 36 to 60 - 1 point

Taj sistem ne vrijedi za ostale u tvom timu, oni puno ranije počnu dobivati manje skill pointova.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:28.