Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Nekretnine

Nekretnine Vlasništvo, posjed, gruntovnica, porezi i dr.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2004., 16:15   #21
Uzeli bi ti samo za farbanje fasade bar toliko. Ne kuzim kako si uspio ali super za tebe. Najbolje je sam raditi pa napravis najbolje a platis jako malo.
Hrc is offline  
Old 01.07.2004., 10:19   #22
Thumbs down

Quote:
fakin kaže:
ali ak ti tatek i mamek ili kakav dobri ujak ostavi stan ili kuću pa se ne zahebavaš sa stvaranjem onda te normalno iritiraju hiže bez fasade.
bez uvrede ali košta to puno.
Meni nitko nista nije ostavio - i mozda je to sreca. Zato sam stvorila i odrzavam onoliko koliko mogu - shodno vlastitim financijskim mogucnostima.

Upravo je to problem kod ljudi - vide da susjed ima kucu 10x10 - pa je filozofija "ja mogu i vecu". A ne moze. Ako ne ide i ako ekipa nema love za fasadu - onda nema love ni danas-sutra odrzavati tu kucu. Neka presele u manju ili u stan. Simple as that!

Ali ne. To kod velike vecine nije tako. Napravit ce kucerinu i onda fasada nikad nece doci na red jer vec i unutarnje uredjenje steka...
__________________
* vjecito grintava *
Kalypso is offline  
Old 02.07.2004., 00:38   #23
ne drži ti to baš vodu.
trebali bi ljudi po tome napraviti sobu pa fasadu, pa kad skupe opet sobu pa fasadu, pa kupaonu i opet fasadu....
__________________
no comment
fakin is offline  
Old 02.07.2004., 20:15   #24
Za 10 000 kuna ne možeš napraviti fasadu ni od blata. Meni fasadni stručnjaci traže 150 000 kuna. Uopće nije neka bijesna fasada. Sep. Od "bunje", kamena, bi zapala 300 000 kuna.
Nije neka lova, no ja sam radije investirao u proizvodnju. Fasada nek čeka.
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Old 04.07.2004., 01:23   #25
Ispričavam se na krivom navodu od ranije, nije se radilo o 10 000 nego o 30 000, s time da su u cijenu uračunati i neki sitni popravci na krovu i unutarnje žbukanje predsoblja.
BTW. pod fasadu mislim samo na stavljanje 3 sloja žbuke (srednji je stavljen onaj termoizolacijski s PE granulama), ne na kamen i te stvari.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Old 06.07.2004., 12:53   #26
Fakin - banaliziras. Ljudi ne grade kuce od place, nego se raspolaze odredjenom kolicinom love u odredjenom trenutku + racuna se na buduce prihode. Ako tako percipiras stvari - onda mozes napraviti neku suvislu "financijsku konstrukciju" koliko veliku kucu mozes graditi & odrzavati.

Naime, u tvom primjeru - ako ljudi imaju dovoljno love napraviti samo sobu - neka se odmah fokusiraju na stan.
Kalypso is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.