Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: koji oblik dezodoransa najvise upotrebljavate?
stick 182 17.70%
roll-on 353 34.34%
sprej 441 42.90%
krema 29 2.82%
kristal 23 2.24%
Glasovatelji: 1028. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2010., 22:08   #2201
Quote:
Željezna kaže: Pogledaj post
jel ostavlja bijelo ( šizim oko toga) ?
Rexona? Ne. I ima skroz lagani miris, pa ne smrdiš na kraju kad se našpricaš i s tim i s parfemom.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 13:26   #2202
Kupila sam u Mulleru Cadeavera deospray Sensitiv i jako mi se svidja. Miris blag i ugodan i dobro je izdrzao sat vremena zestokog cardio treninga

Cijena smijesna: 7.90
Chris Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 15:08   #2203
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Rexona? Ne. I ima skroz lagani miris, pa ne smrdiš na kraju kad se našpricaš i s tim i s parfemom.

Hvala na odgovoru.
Mislila sam ju uzeti ali nakraju sam ipak kupila dobri stari Neutro Roberts-bijeli čep
__________________
Play restart
Željezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 15:11   #2204
Quote:
Željezna kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru.
Mislila sam ju uzeti ali nakraju sam ipak kupila dobri stari Neutro Roberts-bijeli čep
je, ali garnier u spreju je užaš. dobro drži, ali ostavlja takav trag da je to bolesno.
bačena lova.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 16:18   #2205
Koji garnier? Ovi mineralni? Probala sam ga, bio mi je okej, nije mi ostavljao tragove, al mi je rexona i dalje vrh vrhova po pitanju dezića.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 16:30   #2206
Quote:
Željezna kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru.
Mislila sam ju uzeti ali nakraju sam ipak kupila dobri stari Neutro Roberts-bijeli čep
Hmm.. imam taj NR bijeli čep, miriše krasno ali ostavlja bijele tragove da boli glava tako da ga ne koristim ipak
Pa mi nije jasno kako je tebi dobar tako

Ili sam ja pogodila neki ultra loš primjerak NR u DMu?ne znam.. neki tjedan sam pak kupila u Dmu neki Balea obojen serum za kosu na pumpicu, i pumpica mu ne radi!!
A racun sam bila ocito bacila, pa nisam mogla ic reklamirat

Inace moram priznat, vec duze vrijeme koristim muški dezodorans u sticku - Old spice, Lagoon
Najduže traje, ne promijeni miris.. a jako volim te muške mirise, pa zato mi je

Jos mi je roll-on od Nivee super.. Double effect. Ne pecka ni malo kad ga stavim nakon depilacije pazuha.
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 16:57   #2207
ja smatram da je old spice presuper! moj deckokoji se strasno znoji ga koristi, ali water fresh, tako nekako se zove, i uvijek ispod pazuha mirisi ko rosna livada
ja koristim nr rozi cep i zadovoljna sam jako njime...
dr.whoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 17:13   #2208
ovaj rozi mi je novo otkriće ima ok miris i dugo drži malo da se odmorim od onih zelenih, iako su mi i dalje najbolji

raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 17:41   #2209
Meni su sve rexone jednako dobre po pitanju izdržljivosti i ne ostavljaju tragove.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 11:35   #2210
Quote:
hySTeria kaže: Pogledaj post
mislim da sam ih već hvalila, al moram opet - *dusch das* dezići
kupila sam prije par mjeseci onaj od kašmira čisto da probam, bez nekih prevelikih očekivanja. nakon njega sam uzela začas još dva (mislim da od magnolije i traumland ). a sad trenutno imam fresh care i soft & sensual.
uglavnom, dezići (roll on) su super, ja nemam nekih prevelikih problema sa znojenjem, al neki dezići su mi ipak znali biti preslabi, pa mi nebi držali.
ovi su super, drže dugo, ne usmrdim se nimalo, a mirišu fiiinoo

http://www.duschdas.de/produkte/deodorants/index.html
Taj imam trenutno.
Odličan!!!
A cijena smiješna...
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 14:01   #2211
i ja sam nedavno otkrila dusch das dezice, nakon sto sam odustala od bionsena kojem su ocito promijenili formulu nakon sto su mijenjali i ambalazu
trenutno koristim dusch dasov sensitiv - nema alkohola ni zlog aluminija (samo sol) i fino mirise ipak mislim da nije za prejako znojenje
v1rg1n1a is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 15:21   #2212
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Hmm.. imam taj NR bijeli čep, miriše krasno ali ostavlja bijele tragove da boli glava tako da ga ne koristim ipak
Pa mi nije jasno kako je tebi dobar tako

Ili sam ja pogodila neki ultra loš primjerak NR u DMu?ne znam.. neki tjedan sam pak kupila u Dmu neki Balea obojen serum za kosu na pumpicu, i pumpica mu ne radi!!
A racun sam bila ocito bacila, pa nisam mogla ic reklamirat

Inace moram priznat, vec duze vrijeme koristim muški dezodorans u sticku - Old spice, Lagoon
Najduže traje, ne promijeni miris.. a jako volim te muške mirise, pa zato mi je

Jos mi je roll-on od Nivee super.. Double effect. Ne pecka ni malo kad ga stavim nakon depilacije pazuha.
Koristi mi ga pola obitelji i par frendica i svima je dobar. I ljeti i zimi na crnu i raznu drugu odjeću..

Zbilja ne znam
__________________
Play restart
Željezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 10:25   #2213
Mi smo isprobali svakakve dezodoranse, ali sad smo otkrili "domaći" dezić i najbolji je od svega. Radimo ga od sode, kukuruznog škroba i eteričnih ulja. Jednostavno, brzo i efikasno.
koki5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 12:29   #2214
Najbolji ikad: http://www.yves-rocher.com.hr/shop/item.aspx?itemid=54

Kupila nedavno u Francuskoj, predobro mirise i osjeca se cijeli dan Ubuduce ga narucujem iz Hrvatske
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 21:20   #2215
Aveo roll on iz Mullera, imam dva, prefino mirišu (lotus i ekstrakt pamuka) i dugo drže, cijena 4.90.
 
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 23:03   #2216
Inače, taj "zao aluminij" kako ga je netko nazvao sadrži i dječja kozmetika, sve što je praškasto, pa ono, bebe već imaju šansu za rak dojke, po tome.
Mislim, danas je već više-manje sve štetno, kancerogeno i kaj ja znam kaj...šamponi sa kortikosteroidima, dezići sa aluminijem, sve i sva...evo, ja baš neki dan gledala po Mulleru - rijetko stick ili dezić koji su ujedno antiperspiranti ili bilo kakav trag ostavljaju na koži imaju aluminij-nešto. Konkretno, evo baš mi je u oko palo Neutro roberts dezić, Fa stick, oni njihovi roll-oni dusch dass i tak...iz vlastitog iskustva - bojite se jedne bolesti, pa vas zadesi neka sasvim deseta.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 11:05   #2217
Sigurnost, slažem se...
__________________
Play restart
Željezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 13:59   #2218
Quote:
sigurnost kaže: Pogledaj post
Inače, taj "zao aluminij" kako ga je netko nazvao sadrži i dječja kozmetika, sve što je praškasto, pa ono, bebe već imaju šansu za rak dojke, po tome.
Mislim, danas je već više-manje sve štetno, kancerogeno i kaj ja znam kaj...šamponi sa kortikosteroidima, dezići sa aluminijem, sve i sva...evo, ja baš neki dan gledala po Mulleru - rijetko stick ili dezić koji su ujedno antiperspiranti ili bilo kakav trag ostavljaju na koži imaju aluminij-nešto. Konkretno, evo baš mi je u oko palo Neutro roberts dezić, Fa stick, oni njihovi roll-oni dusch dass i tak...iz vlastitog iskustva - bojite se jedne bolesti, pa vas zadesi neka sasvim deseta.
Ispravka, pogriješila sam u tipkanju: rijetko kad NEMAJU aluminij-nešto....
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 20:47   #2219
sto se tice dezica u spreju nema tog od kojeg se ne usmrdim...
a stick ili roll on dobar je BIOTHERM , kosta ali je odlican, ali moze se narucit na ebayu za 25 dolara, kod nas ponegdje i duplo dodje...
a sto se tice totalnog prirodnjaka ja toplo preporucam FLP-ov(forever living products) deo stick, od njega sam se preporodila, na 100 postotnoj bazi aloe vere, 50kn a traje do 6 mj, samo treba pronac nekog ko ga prodaje jer je shema kataloska tipa avon i oriflame.
sto se tice obicnjaka NR pink fresh najbolji, za malo odmora od ova dva gore
zirovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 13:46   #2220
evo i ja da pohvalim zelenu rexonu (active)
pokazala mi se kao najbolja, miris nije prejak, al stvarno duuugo traje
una_mariposa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:18.