Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2011., 17:04   #1561
cure, zna li netko koja bi ovo boja mogla biti? htjela bih dobiti najsličniju.

platinum blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 19:18   #1562
jel netko probao ove nove mousse od schwartzkopfa? neku smeđu nijansu? mislim si mozda ljesnjak smeđu, pa se bojim da i one nisu tamnije nego na slici, kao sto je slucaj s castingom
silly3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 23:08   #1563
aaa, ova na slici je prekrasna boja.. malo ima toplih, malo hladnih tonova (sad jel to od svijetla ne znam) ali je prekrasna!!!
__________________
ludilo
miSSi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 17:54   #1564


Itko probao?
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 19:14   #1565
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post

Itko probao?
Ja, točno tu nijansu.
Kosa mi je bila crna. Nakon nekog vremena se isprala do neke tamno smeđe.
Ali mi je kosa bila jako mekana nakon farbanja. Dosta je gusta boja i ako imaš dužu kosu trebaju ti dvije kutije.
__________________
I´m disturbed, I´m depressed, I´m inadequate, I´ve got it all!
You'd be surprised what people will say to an interested stranger.
djevojka69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 19:30   #1566
Quote:
djevojka69 kaže: Pogledaj post
Ja, točno tu nijansu.
Kosa mi je bila crna. Nakon nekog vremena se isprala do neke tamno smeđe.
Ali mi je kosa bila jako mekana nakon farbanja. Dosta je gusta boja i ako imaš dužu kosu trebaju ti dvije kutije.
K vragu. Onda cu ipak uzeti par nijansi svijetliju.Bolje presvijetlo nego da ispadnem crna. Ali ok,necu jos nista dirati, samo razmatram opcije. Ako netko zna smeđe farbe koje su hladne, pepeljaste nijanse i tako ispadaju, neka preporuci.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 09:11   #1567
Quote:
miSSi kaže: Pogledaj post
Ne znam, meni njena kosa izgleda kao miks tamno smeđe/srednje smeđe. Recimo Keune tamnosmeđa bi ispala pretamna za to (bar dok sam je ja koristila , kad sam je mješala s drugim bojama da bi ispala crna -stil Kim.K ) . Možda neki miks 4 i 5 ? Ili možda 3 i 4 ? S tim da bi stavila više 4 manje 5, ili više četri manje 3 (to govorim po Keune karti boja). Negdje sam čitala da i u njenu kosu dodaju malo "velvet" iako sad ne znam kolko je to istina. Ja sam taj ton dodavala kad sam miksala za crnu kosu, al kak bi ispalo na smeđoj pojma nemam.
miri8- Što se Keune tiče, broj 4 barem meni ispadne dosta tamnije. Od čokoladnih tonova imaš baš 5.35 i 7.35.
Hey Missi, tek sam sad vidjela tvoj odgovor za mene. Bas se ne snalazim na ovom forumu, mislila sam da ce mi stici neka obavijest u inbox ako mi netko odgovori, pa ja cekam... haha! Puno hvala na odgovoru!
Je, meni se svidja ta 5.35, ali se bojim da nece tako ispasti, nego tamnije, jer stalno slusam kako boja uvijek ispadne tamnije i treba uzeti svjetlije od zeljenog, a ja ne mogu u keune paleti naci nista sto je cokoladno osim te 5.35, a tamnije od toga ne bih voljela. Mozda da ju mijesam s nekom drugom? Ja zaista nemam NIKAKVOG iskustva sa farbanjem i bojama...
7.35 mi je presvijetla. Nasla sam idealnu fotku o kakvoj boji ja mastam, rado bih ju ovdje postavila da mi curke koje imaju iskustva sa keune bojama kazu kako da dobijem tu boju, ali ju iz nekog razloga ne mogu postati ovdje...
miri8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 09:22   #1568
kojem bi keune broju ova boja odgovarala?

Cure, pa zasto ne mogu uploadati fotku? Kaze: Exceeds forum quota by 26.87 MB. Znaci tu se uopce vise ne mogu postati fotke?
moze li netko pogledati ovaj link, tu je boja kose mojih snova... kako doci do te nijanse sa keune bojama? sada sam zaista svijetlo smedja, ali ima tu i bakrenih i zuckastih tonova, a ja bih COKOLADUUU (vrist) koja nece biti tamna, kao rastopljena milka cokolada, ahaha!
missi? please!
thanx...
puse!

http://www.hm.com/hr/product/82129?article=82129-A

Zadnje uređivanje miri8 : 02.04.2011. at 09:32. Reason: dodati link
miri8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 18:05   #1569
Kakve su vam Garnier s 3 ulja one smeđe?
Željezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 10:09   #1570
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post


Itko probao?

Evo da ti i ja potvrdim. Farbala sam se sa tom bojom prije negdje 2 god kad je izašla i isto sam ispala gotovo crna, a imala sam prije toga cijelu kosu blajhanih pramenova. Meni se slabo ispirala, tek nakon nekih 2 mj, ali malo. Još sam tada bila na moru i namjerno plivala na leđima da mi se ispere boja u moru što brže

U međuvremenu sam opet stavila pramenove i opet su mi dosadili ,sad sad mi je kosa opet plava, a htjela bih neku lijepu smeđu da nije pretamna.
muchacha0808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 20:11   #1571
Izgleda da je nemoguće dobit hladan ton smeđe...A kako bi tek meni bilo, da idem iz crvene...



Koje farbe ispadaju slično ovome?
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 20:35   #1572
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
Izgleda da je nemoguće dobit hladan ton smeđe...A kako bi tek meni bilo, da idem iz crvene...



Koje farbe ispadaju slično ovome?
Ja sam sa ovom dobila to što ti tražiš... I jedna nijansa od Garniera, nešto boja kave, al ju nikako ne mogu sad pronaći, mora da je ambalaža drugačija... neka te ne zavara kako svijetlo izgleda na slici, ispada znatno tamnija i ja sam sa narančaste uspjela dobiti lijepu smeđu bez crvenog pigmenta..
__________________
You're a stranger so what do I care?
callac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 20:55   #1573
Koja predivna boja na Kristen, ja žalim takvu.

callac da li ti je kosa imala zlatni odsjaj nakon što si ju farbala tom Palette farbom? Ja ne želim nikakav odsjaj.
__________________
I´m disturbed, I´m depressed, I´m inadequate, I´ve got it all!
You'd be surprised what people will say to an interested stranger.
djevojka69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 21:01   #1574
Quote:
miri8 kaže: Pogledaj post
Cure, pa zasto ne mogu uploadati fotku? Kaze: Exceeds forum quota by 26.87 MB. Znaci tu se uopce vise ne mogu postati fotke?
Mogu, ali smanji fotku ili ju optimiziraj, tinypic.com to može napraviti za tebe.
File -> browse, i onda u drop down meniju izaberi 640x480 i uploadaj.

Quote:
callac kaže: Pogledaj post
Ja sam sa ovom dobila to što ti tražiš... I jedna nijansa od Garniera, nešto boja kave, al ju nikako ne mogu sad pronaći, mora da je ambalaža drugačija... neka te ne zavara kako svijetlo izgleda na slici, ispada znatno tamnija i ja sam sa narančaste uspjela dobiti lijepu smeđu bez crvenog pigmenta..
Hvala puno!Sigurno ispada tamnije nego na kutiji. Samo što ja tu smeđu od Palette Deluxe još nikad nisam vidjela...

Još prijedloga za "hladne"smeđe?
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 00:07   #1575
Quote:
platinum blonde kaže: Pogledaj post
cure, zna li netko koja bi ovo boja mogla biti? htjela bih dobiti najsličniju.

Ja bi ovu boju!!!!!!

Kako????

Skroz sam tamna..
__________________
..idem tamo gdje je sve po mom...
Slomila-nogu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 16:42   #1576
Dobar dan!
Imam tamnosmeđu kosu,crne obrve,svjetlije sam puti...Htjela bi se farbat u plavo...
Što mislite? Da li bi mi stajala plava kosa...Što vi mislite koja bi mi boja kose pristajala...
Treba mi neka promjena i to pod hitno...
plavka91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 10:30   #1577
što tu nitko ne odgovara...
plavka91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 11:51   #1578
Quote:
plavka91 kaže: Pogledaj post
što tu nitko ne odgovara...

Popis tema o kosi- https://www.forum.hr/showthread.php?t=396493
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 21:03   #1579
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 19:04   #1580
cureee, treba mi pomoć
prirodno sam plava, ali ne onako svijetlo lijepo plava, nego nešto smećkasto, blijedo, blijedo žuto, sivkasto, malo crvenog odsjaja, (nekad mi se čini i da je zelena malo )uglavnom užas, i tako da sam se odlučila farbati. malo me bilo strah da mi smeđa neće stajati pa sam se ofarbala u palette zlatnu čokoladu, prvi put je ispala jaaaaako tamna, predivna . a poslje sve više onako svijetla, i ispadala sam šarena . pa sam htjela tamniju boju. i tako kupim ja subrina neku, isto piše čokolada na njoj. al cura na slici ima ful tamnu kosu i ja se oduševila, kad ono ispalo nešto svijeeetlo. kao ovo http://img1.lln.crunchyroll.com/i/sp...1_full.jpg(sad se nadam da sam postavila sliku ) . svi mi kažu da izgledam šareno i da mi nevalja
saad bi ja od vas neku preporuku za tamniju boju, imam svijetlu put, nisam kreč bijela al sam svjetlija i svijetle oči, plavo zelene. ona tamna mi je super stajala, al kad više neželi takva ispast . malo mi teže dat 4o,5o kuna za boju, al šta se mora, mora se!
AnaMališaa2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.