Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2007., 15:50   #61
mene muči što bi za ulaznu pjesmu. imat ćemo ipak onaj kraći obred od 15-20 min jer je misa već zauzeta. za kraj sam odlučila da zbor otpjeva Velik si - predivna mi je i ima smisla jer kaže kako isus čini djela velika, a što je veće djelo nego ljubav
prijateljica bi mi otpjevala iz fantoma iz opere All I ask of you, ali ne znam gdje to ukomponirati.
koliko pjesama i u kojim dijelovima idu za kratak obred? bude li psalam i čitanje? to biramo sami?
najviše me muči ulazna pjesma jer mi se svadbeni marš baš i ne sviđa, ne bih htjela instrumental jer je tu moj zbor koji krasno pjeva i htjela bih maksimalno iskoristiti njihovu prisutnost. a koju pjesmu da odaberemo a da ne moramo trčati a baš ni puzati do oltara. ritam je dosta bitan. rijeke žive vode potecite? oda radosti? handlov aleluja je divan ali malo mi je too much.
purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 15:58   #62
Purpurna, imas li rijeci od "velik si"?? Ja sam za uskrs u nasoj crkvi cula prvi put jednu pjesmu (kod nas ju jos nikad nisu pjevali) i jaakoo mi se svidjela.. cini mi se da je to ta.... po tvom opisu bar..
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 16:02   #63
handlova allelujah .. jer predivan ja sam ga imala ... :-))))))))
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 18:49   #64
Magg, evo po sjećanju:
Dajemo Ti slavu, čast i hvalu,
Tebi podižemo ruke, Tvoje ime slavimo 2x
Jer velik si, činiš djela velika,
Nitko nije kao Ti, Isuse. 2x
Nitko nije kao Ti.
purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 21:55   #65
Hvala kisice, ali nazalost nije ta Iako je i taj tekst lijep, ali ono je bilo nesto drugo... Morat cu pitat drugi put kad dodjem u ZG.
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 01:18   #66
popis meni lijepih crkvenih pjesama

Braćo moja radujmo se,
Gdje je ljubav,
Isus najljepše ime,
Kao košuta,
Kakav prijatelj je Isus,
Kao Marija,
Ljiljane bijeli,
Kriste u Tvoje ime,
Kruše života,
Ljubi onoga tko ti želi dobro,
Magnificat,
Milost,
Neka cijeli ovaj svijet,
Nebo gori,zemlja blista,
Oči u oči,
Ovo je dan,
Ostani s nama,
Reci svakom koga znaš,
Sva ljubavi mi Isuse,
Samo je u Bogu mir dušo moja,
Tamo gdje palme cvatu,
Tražite najprije,
Vijek hvaljen budi,
Veselimo se svi,
To je mir,
Tu pred tobom,
Želim klicati!

Nadam se da će vam pomoći u odabiru. Imajte na umu da je to vaš dan kada idete po Božiji blagoslov stoga se nemojte opterećivati koja je pjesma prikladana za vjenčanje a koja ne. Bitno je što vi osjećate i što Vama neka pjesma znači,jer pjevate ih Bogu a ne uzvanicima!
__________________
U pustinji nisi izgubljen ako možeš vjerovati u oazu.

put ljubavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 08:40   #67
put ljubavi (imaš prekrasan nick), hvala na popisu. Baš već danima mozgam kako se zove molitva sv. Franje kad ono Vijek hvaljen budi. Stvarno je divna i vrlo prikladna. Pod Neka cijeli ovaj svijet misliš na pjesmu iz Jalta,Jalta? Zgodno
purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 23:46   #68
purpurna kiša hvala za nick!
Eto baš mi je drago da sam ti pomogla Mislim na Jaltu.
__________________
U pustinji nisi izgubljen ako možeš vjerovati u oazu.

put ljubavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 20:58   #69
Quote:
purpurna kiša kaže: Pogledaj post
Magg, evo po sjećanju:
Dajemo Ti slavu, čast i hvalu,
Tebi podižemo ruke, Tvoje ime slavimo 2x
Jer velik si, činiš djela velika,
Nitko nije kao Ti, Isuse. 2x
Nitko nije kao Ti.
Joj kako volim ovu pjesmu!!!! Stalno ju pjevamo u crkvi (nas troje-ili ti trio ) I super mi je "Rijeke žive vode!"
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 11:42   #70
Quote:
ksena28 kaže: Pogledaj post
pitanje?

nije svadbena, ali meni najdraža, pa me zanima vaše mišljenje... Krist na žalu, naprosto je obožavam! jel zgodno da mi to pjevaju u crkvi???
nama je ta pjesma pod obaveznu jer je i ja i dragi obožavamo a što će drugi reći baš me briga!
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here, in my arms! Niksa <3
Nana_dbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 17:56   #71
mene zanima jeli negdje mogu nac note sa pjesme u crkvi, tila sam napravit knijgicu od 5-10stranica di su navedeni svi pjesme koje ce se pjevat u crkvi, koje sam misla stavit u klupa pa bi mogli gosti svi pjevat.
__________________
[
Mrs B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 22:43   #72
http://public.carnet.hr/FBL/scena/pjesmarica/
ovo je besplatna online pjesmarica. ima lijepih stvari. moraš se jedino registrirati. ja imam note od vijek hvaljen budi i rijeke žive vode pa ako nekom treba mogu poslati na mejl
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 09:17   #73
Quote:
crnka st kaže: Pogledaj post
Canon in D
To ću ja imati za ulazak gostiju, a pošto će ih biti puno onda za djeveruše ide od J. Clarka Trumpet Voluntary, mi zajedno ulazimo na Mendelssonov Wedding March, umjesto Ave Marie će mi frendica koja će mi i pjevat predložit nešto drugo pa bumo vidjele, a na kraju kod potpisa bi ja jedno iznenađenjce spremila... e da možda ćemo imati i pjevni psalam.. svirat će mi na orguljama i flauti.. eto to je više manje sve dogovoreno
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 20:02   #74
thanx purpurna kisa, super je stranica, a bas steta da se nemoze poslusat pjesme.
__________________
[
Mrs B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 08:18   #75
Za ulazak gostiju u crkvu lagano ce svirat Ave Maria. Za moj ulazak Mendelssonov svadbeni mars, a na kraju za cestitanje Bachov Preludij!

Svira moja buduca sogorica koja bi mogla odsvirat i Gibonnija za ulazak ako bi ja to htjela! Stvarno predivno!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 08:30   #76
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Za ulazak gostiju u crkvu lagano ce svirat Ave Maria. Za moj ulazak Mendelssonov svadbeni mars, a na kraju za cestitanje Bachov Preludij!

Svira moja buduca sogorica koja bi mogla odsvirat i Gibonnija za ulazak ako bi ja to htjela! Stvarno predivno!
Ovo je super, svaka čast što imaš takvu prijateljicu koja će ti pjevati
Ivy4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 08:35   #77
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
To ću ja imati za ulazak gostiju, a pošto će ih biti puno onda za djeveruše ide od J. Clarka Trumpet Voluntary, mi zajedno ulazimo na Mendelssonov Wedding March, umjesto Ave Marie će mi frendica koja će mi i pjevat predložit nešto drugo pa bumo vidjele, a na kraju kod potpisa bi ja jedno iznenađenjce spremila... e da možda ćemo imati i pjevni psalam.. svirat će mi na orguljama i flauti.. eto to je više manje sve dogovoreno
Meni prekrasan zvuk daje flauta i pogotova u kombinaciji sa orguljama, ja ću imati zbor koji inače pjeva u crkvi i svećenik mi je rekao da će svirati što god želim , a ako ne znaju pjesmu da će uvježbati. Ja sam htjela da mi seka svira flautu jer ide u muzičku, ali ona ima veliku tremu tako da ju ne želim izlagati tome . Ovo će biti super i predivno
Ivy4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 08:42   #78
Da to s tremom je zeznuto. Meni je moja kuma trebala otpjevat i psalam (Vjecna je ljubav njegova) ali ima toliku tremu da ne moze. U zboru super, a solo nema sanse!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 08:52   #79
ashley shvaćam te, dobro je i ovako, uspjela sam ju nagovoriti da mi barem čita u crkvi
Ivy4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 08:43   #80
Meni bi u crkvi pjevala klapa. Četiri cure.
Eh, mislila sam da na kraju pjevaju Odu radosti kod potpisivanja i Sretan dan (Happy Day) kod izlaska iz crkve, ali sam si mislila da nam pjevaju i kod ulaska u crkvu, ali ne znam što bi bilo prigodno. Mislim, pa ne mora biti wedding marsh ili nešto takvo, mogu cure pjevati, ne?

Ideje?
__________________
Life is like a camera. Just focus on what's important and capture the good times, develop from the negatives and if things don't work out, just take another shot..........
Ananke is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:17.