Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2010., 22:18   #1001
Quote:
Kety 007 kaže: Pogledaj post
Ja imam malog shi tzua.Ima 3 mjeseca,zove se Pupi.Jaaaaaaaaaaaaako je slatka.Ali imam jedan problem,sve što nađe na podu-pojede.Vani,u vrtu jede lišće,kamenje,plastiku...Šta da radim?Pomagajte ljudi!!!
dok su bebe ti je to najnormalnije, ali opet pazi da nebi bilo kaj stavila u usta. bilo bi dobro da ju pocnes lagano odvikavati od toga jer kada bude starija, imat ces problema s time. najbolje ti ju je malo lupiti po njuskici, znaci slabo da jedva osjeti i reci fuj. meni je Lou jednom imao u ustima ko beba staklo nekakvo i od onda smo postrozili i danas nemamo problema.... probaj!!!!!
vanjanjanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 12:27   #1002
Quote:
SuperZena. kaže: Pogledaj post
Mom Timmiyju je veterinar otkrio one ušne šugarce ( Jadan se stalno češkao po ušima i znao je zacviliti... i onda smo ga odveli veterinaru.. pa nam je dao kapi za to... Beba moja =)
Sta mu je nasao?Sta je to?
stcarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 13:27   #1003
Ušni šugarci, nametnici u ušima. Izgledaju ko crna prljavština u uhu, kao točkice ajmo to tako reći. Ako se ne tretira zaražena životinja, nagomila ih se puno i mogu uzrokovati probleme, ali uglavnom nisu opasniji od npr, buha, naravno kada se reagira na vrijeme. I nije ih se teško za riješiti. Ja sam imala puno maca s tim i ništa strašno.
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 14:53   #1004
Quote:
lapdog kaže: Pogledaj post
Ušni šugarci, nametnici u ušima. Izgledaju ko crna prljavština u uhu, kao točkice ajmo to tako reći. Ako se ne tretira zaražena životinja, nagomila ih se puno i mogu uzrokovati probleme, ali uglavnom nisu opasniji od npr, buha, naravno kada se reagira na vrijeme. I nije ih se teško za riješiti. Ja sam imala puno maca s tim i ništa strašno.
Zahvaljujem na super odgovoru.Eto sam saznala nesto novo.
stcarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 19:20   #1005
Quote:
lapdog kaže: Pogledaj post
Ušni šugarci, nametnici u ušima. Izgledaju ko crna prljavština u uhu, kao točkice ajmo to tako reći. Ako se ne tretira zaražena životinja, nagomila ih se puno i mogu uzrokovati probleme, ali uglavnom nisu opasniji od npr, buha, naravno kada se reagira na vrijeme. I nije ih se teško za riješiti. Ja sam imala puno maca s tim i ništa strašno.
On se počeo češat jako i znao je i zacvilit.. Mi smo mislili, možda su buhe.. al smo ga ipak odveli veterinaru... odmah je znao šta je... dao mu je kapi, jučer ujutro smo počeli kapat... i vidim da je već nekak malo čistije u uhu... Najvjerovatnije je to pokupio u leglu... al ja sam sigurna da će se to povuć
SuperZena. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 12:21   #1006
Pozz iz Zadra :D

s lopticom na igralistu





Lui
t-mac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 10:34   #1007
Ima li šta nova kod vas........niko se ne javlja.Jedno pitanje za vlasnike crno bijelih shi-tzua.Koliko ih često kupate?Pošto je moj takav moram ga često kupati jer umjesto da je bijeli posivi,pogotovo nogice i ispod trbuha.Znam da ne bi trebala često ali.......otprilike svaku sedmicu.
MIRANDA007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 12:13   #1008
Quote:
MIRANDA007 kaže: Pogledaj post
Ima li šta nova kod vas........niko se ne javlja.Jedno pitanje za vlasnike crno bijelih shi-tzua.Koliko ih često kupate?Pošto je moj takav moram ga često kupati jer umjesto da je bijeli posivi,pogotovo nogice i ispod trbuha.Znam da ne bi trebala često ali.......otprilike svaku sedmicu.
tako i mi svog.. barem svakih 10- 14 dana... ali obavezno kad dođemo iz vana operem mu šapice i po trbuhu...
SuperZena. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 17:30   #1009
da li pereš samo sa vodom kad dođete od vani,a svakih 10-14 dana šamponom
MIRANDA007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 22:04   #1010
ja isto Louicu svaki dan operem capice sa obicnom vodom i to svaki put kada se vratimo iz setnje.....
vanjanjanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 22:19   #1011
Quote:
MIRANDA007 kaže: Pogledaj post
da li pereš samo sa vodom kad dođete od vani,a svakih 10-14 dana šamponom
samo sa vodom kad dođemo iz šetnje.. a svakih 10-14 dana sa šamponom.. jer tad počne već imat neugodan miris...
SuperZena. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 07:36   #1012
hvala vam na odgovorima,,,,mislila sam da pretjerujem ali šta ču kad se mora.Moraju nam biti čisti.......hvala
MIRANDA007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 09:56   #1013
Ja Zaru posli setnje ne perem(sapice) nego pobrisem njenim vlaznim maramicama.Kupam je otprilike svako 20-ak dana,a dlaka joj je inace bijela,bez obzira koliko boravila vanka.Mislim da je to zato sto je cetkam 1-2 puta dnevno,tako da se prasina i ne zadrzi na njoj.Danas idemo na sisanje i stavit cu slicice.Kiss svima.
stcarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 14:30   #1014
Evo smo se vratili sa sisanja i bas mi je slatkica
http://img52.imageshack.us/img52/4245/dsc02529d.jpg

http://img689.imageshack.us/img689/4638/dsc02528v.jpg

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 23.03.2010. at 16:02. Reason: Paziti na velicinu slika!
stcarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 17:23   #1015
Ajme šta je lipa , super je ošišana i mi bi mogli uskoro jer se več teže češlja.Puno pozdravaaaaaaaa
MIRANDA007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 08:24   #1016
samo da pitam.. što se tiče dlake iznad očiju.. to je najbolje vezat u repić a ne šišat jelda?
SuperZena. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 14:37   #1017
Tako je.Kad im je skroz to skinuto,ne izgledaju kako bi trebali izgledati.
stcarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 20:09   #1018
ima li netko iskustva sa parenjem ? imam muzijaka shih tzua, i u narednih par dana cu ga pokusati spariti sa jednom zenkicom koja ima tjeranje....
kako to sve izgleda?
liliput99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 18:09   #1019
Molim da se ovdje prestane reklamirati ilegalne "uzgajivace".
Valjda je jasno zasto tako nesto ne podrzavamo na ovom forumu.
__________________
"It may help to understand human affairs to be clear that most of the great triumphs and tragedies of history are caused,
not by people being fundamentally good or fundamentally bad, but by people being fundamentally people."
- Good Omens
Misery's Crown is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 12:33   #1020
"ilegalni"uzgajivaci

Ja jesam protiv svercera, ali protiv tzv.ilegalnih uzgajivaca NE! Nemogu si svi priustiti psa sa papirima. I zato dobro dodju ti uzgajivaci koji imaju stence "slabije kvalitete", a i znatno slabije cijene. Vazno je da covjek ne mulja i da kupac u konacnici dobije ono sto je htio. Sta je tu lose?
Giorgia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:33.