Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2008., 11:19   #21
poznavajuce sebe da mi se decko ne javi par dana i da nikak nemogu do njega, koji god njegov razlog bil, ja bi zvala nekog njegovog frenda cisto da znam na cemu sam, pa da ako treba mogu krenu dalje sretno!
__________________
"...so when you hear this autumn song remember, the best times are yet to come..."
tockicha is offline  
Old 27.05.2008., 11:19   #22
Tipicna teorija zavjere.
Vjerojatno ce se ispostaviti da nije nista bilo, samo mu se nije dal opunit mob, ili sta ja znam. No need to panic yet.
Bartacus is offline  
Old 27.05.2008., 11:21   #23
Quote:
Bartacus kaže: Pogledaj post
Tipicna teorija zavjere.
Vjerojatno ce se ispostaviti da nije nista bilo, samo mu se nije dal opunit mob, ili sta ja znam. No need to panic yet.
Nije mu se dalo puniti mobitel a već 2 godine ima curu... kako romantično
zeljko_ri is offline  
Old 27.05.2008., 11:23   #24
Quote:
Bartacus kaže: Pogledaj post
Tipicna teorija zavjere.
Vjerojatno ce se ispostaviti da nije nista bilo, samo mu se nije dal opunit mob, ili sta ja znam. No need to panic yet.
a brijem da se frendovima redovito javlja
pandora_5 is offline  
Old 27.05.2008., 11:24   #25
odjebo te
Monica. is offline  
Old 27.05.2008., 11:25   #26
dobro, zar bi bi potpuno gasili mobitel ako bi htjeli spucat curu nejavljanjem?
malo nelogično zvuči

osim ako nije imao drugi mob u pripremi cijelo vrijeme a ja nisam imala pojma
krava na mjesecu is offline  
Old 27.05.2008., 11:26   #27
zauzet je s nekom trebom i ne zeli da ga zoves.javit ce se kad ona ode
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Old 27.05.2008., 11:26   #28
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
baš me zanima koji će razlog smislit kad se javi, ako se javi uopće
isuse sama ta pomisao da se više nikad ne javi je...
krava na mjesecu is offline  
Old 27.05.2008., 11:26   #29
Quote:
krava na mjesecu kaže: Pogledaj post
osim ako nije imao drugi mob u pripremi cijelo vrijeme a ja nisam imala pojma
Sve je moguće, posebno ak si je našao drugu.
Monica. is offline  
Old 27.05.2008., 11:27   #30
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
odjebo te
Jel takav gušt curi koja je u dovoljnom bedu sama po sebi, napisati ovako glupu rečenicu i još staviti kavu na kraj? Jesi si jako kul sada, ha? Jesi, priznaj.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 27.05.2008., 11:29   #31
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Nije mu se dalo puniti mobitel a već 2 godine ima curu... kako romantično
Pa vrlo je vjerojatna mogucnost da njemu to nije toliko strasno, jer on zna da je sve u redu, a cura mu vec ima minimalno tri scenarija masovnog ubojstva.
Pretjeruje se oko sitnice, u 99% ovakvih slucajeva se ispostavi da je sve bilo u redu sa svime, nego jednostavno netko nije smatrao shodnim javiti se. Takvih sam i ja problema prije imao, ali sam se toga rijesio... To je dosta s ljubomorom, nepovjerenjem i nesigurnoscu u samog sebe povezano.

A sto se tice toga da su 2 god zajedno, oni su dve godine u on-off odnosu. U prijevodu malo su skupa, pa malo nisu, pa malo opet jesu. To nije ni blizu nekom paru koji je dvije godine neprekidno u odnosu. Mislim da nemoram dalje objasnjavati.

Ugl. samo strpljivo, i sve ce doci na svoje, nebih se previse zivcira na tvom mjestu.
Bartacus is offline  
Old 27.05.2008., 11:29   #32
Nikakav gušt, kaj bi joj trebala napisati, da ju je zaboravio nazvati 5 dana ili kaj ??
Monica. is offline  
Old 27.05.2008., 11:30   #33
Quote:
Bartacus kaže: Pogledaj post
Pa vrlo je vjerojatna mogucnost da njemu to nije toliko strasno, jer on zna da je sve u redu, a cura mu vec ima minimalno tri scenarija masovnog ubojstva.
Pretjeruje se oko sitnice, u 99% ovakvih slucajeva se ispostavi da je sve bilo u redu sa svime, nego jednostavno netko nije smatrao shodnim javiti se. Takvih sam i ja problema prije imao, ali sam se toga rijesio... To je dosta s ljubomorom, nepovjerenjem i nesigurnoscu u samog sebe povezano.

A sto se tice toga da su 2 god zajedno, oni su dve godine u on-off odnosu. U prijevodu malo su skupa, pa malo nisu, pa malo opet jesu. To nije ni blizu nekom paru koji je dvije godine neprekidno u odnosu. Mislim da nemoram dalje objasnjavati.

Ugl. samo strpljivo, i sve ce doci na svoje, nebih se previse zivcira na tvom mjestu.
hvala, ali ipak, dosad smo se čuli baš svaki dan, tako da je ovo iznimno čudno.
krava na mjesecu is offline  
Old 27.05.2008., 11:31   #34
Probaj se nekako raspitat kod ljudi koji ga znaju i vidjaju cesce jesu ga vidjeli,sta je s njim.....
Lady_dawn is offline  
Old 27.05.2008., 11:32   #35
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
Sve je moguće, posebno ak si je našao drugu.
ali zašto mi ne bi rekao u lice onda...

svađali se jesmo, i prekidali, i uvijek bili iskreni.

joj, sad mi se najlogičnije čini da je upoznao žensku u petak navečer otišao s njom
krava na mjesecu is offline  
Old 27.05.2008., 11:33   #36
Quote:
krava na mjesecu kaže: Pogledaj post
hvala, ali ipak, dosad smo se čuli baš svaki dan, tako da je ovo iznimno čudno.
U tom slucaju postaviti cu sljedece pitanje. Kod prijasnjih prekida, jeli isto bilo ovako iz neba pa u rebra, ili je bila neka svada prije? Hcou reci, jeli bilo ovako sve mirno fino i super, ili je ipak nesto prethodilo prekidima?
Bartacus is offline  
Old 27.05.2008., 11:34   #37
Quote:
krava na mjesecu kaže: Pogledaj post
ali nevjerojatno, sve je išlo toliko dobro zadnjih par mjeseci, i onda sad ovo

ne mogu vjerovati da netko može biti toliko odvratni gad da mi ni u facu nije mogao reći...
Znaš kaj - nemoj se ni ti javljati njemu i tak ga fino zanitaj. Ono - milo za drago
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Old 27.05.2008., 11:37   #38
Quote:
Bartacus kaže: Pogledaj post
U tom slucaju postaviti cu sljedece pitanje. Kod prijasnjih prekida, jeli isto bilo ovako iz neba pa u rebra, ili je bila neka svada prije? Hcou reci, jeli bilo ovako sve mirno fino i super, ili je ipak nesto prethodilo prekidima?
nije, uvijek je bila svađa prije.

ali to ništa ne znači. možda je razmislio i shvatio da to za njega nije to i bok. ili već dugo imao novu, ili...

no nikad ali nikad nije isključio mob
krava na mjesecu is offline  
Old 27.05.2008., 11:38   #39
Quote:
ondine kaže: Pogledaj post
Znaš kaj - nemoj se ni ti javljati njemu i tak ga fino zanitaj. Ono - milo za drago
pa ni ne mogu kad je isključio mobitel, a nismo msn fanovi ni išta slično
krava na mjesecu is offline  
Old 27.05.2008., 11:39   #40
Quote:
Lady_dawn kaže: Pogledaj post
Probaj se nekako raspitat kod ljudi koji ga znaju i vidjaju cesce jesu ga vidjeli,sta je s njim.....
eh, rekoh već prije, nisu mi to bliski frendovi a ne želim se jako jako osramotit ak recimo već dugo ima curu neku drugu ili slično
krava na mjesecu is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger