Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2012., 11:29   #3501
pročitah , novosti, spektakl koji je uzdrmao Tursku
upravo tako
mislim da se doslovno tako i dogodilo
neka priča ko šta hoće
pa kada već priča neka objasni kako to da se i poslije
tri godine ( od završetka snimanja serije) i dalje priča o neostvarenoj ljubavi između M/T
i dalje njihova priča zaokuplja pažnju javnosti
i dalje upijamo svaku novost vezanu za njih dvoje
kako objasniti....
Bitaka is offline  
Old 19.03.2012., 17:11   #3502
Danas sam otišla malo na Minin blog i još jednom sve pohvale na trudu i na ideji, odlično je.
Međutim , tamo su postavljeni horoskopi od Murata, Tube, Burcin i Onura, objašnjenje za postavljanje je da je zabavno i da je bilo puno upita.
Koliko se sjećam, na samom početku, u onom dijelu "O NAMA" je izričito naglašeno da nikakvih teorija Muratuba neće i ne smije biti, pa se sada pitam da li je došlo do promjena u pravilima ili je nešto drugo u pitanju ?
tuba11 is offline  
Old 19.03.2012., 18:53   #3503
Stvarno su zgodni svi sa tim "pravilima"
Sta, onda pisemo "po zadatku" ????

Cim je nesto zabranjeno, to ljude zanima posebno.
Tema MuraTuba je aktualna i dalje... htjeli to neki ili ne...)))))
asi-loverica is offline  
Old 19.03.2012., 19:27   #3504
Tuba je mama dviju djevojčica Toprak i Maye i ako je ona bila hrabra dati im imena T i M zašto, da mi koji ju volim ne podržavamo odnos MuraTuba ma kakav on trenutačno bio. Sve se urotilo protiv njihove ljubavi, ima raznih vrsta primitivaca, koji brane časnost braka - kojeg se treba podhitno riješiti.,jer tu nema ljubavi. ni na jednoj strani :cerekJedva čekam slijedeću Tubinu seriju.Bilo bi mi drago da glumi sa Kenanom. Curice rastu, uskoro dadilje preuzimaju dužnost - a, mi bumo sve promatrali iz prikrajka
__________________
kiss kceri
zapletilja is offline  
Old 19.03.2012., 22:11   #3505
Quote:
asi-loverica kaže: Pogledaj post
Stvarno su zgodni svi sa tim "pravilima"
Sta, onda pisemo "po zadatku" ????

Cim je nesto zabranjeno, to ljude zanima posebno.
Tema MuraTuba je aktualna i dalje... htjeli to neki ili ne...)))))
Žao mi je ako je krivo shvaćeno ali ja sam to pročitala na mininom blogu u rubrici *o nama*.
Dakle, samo sam prokomentirala ono što sam pročitala o Mura-Tuba odnosu.

Inače, zapletilja, i ja sam često razmišljala o projektu gdje Tuba glumi sa Kenanom. No, to je bilo prije skoro godinu dana.
Sada bi voljela da je vidim u nekom projektu sa Muratom. a mogu se i curice pojaviti, nemam ništa protiv.
tuba11 is offline  
Old 19.03.2012., 23:08   #3506
Quote:
tuba11 kaže: Pogledaj post
Sada bi voljela da je vidim u nekom projektu sa Muratom. a mogu se i curice pojaviti, nemam ništa protiv.
Tuba11
Ima nas jos takvih koji bi jedva cekali takav prjekat,ili za utehu neka bude jos jedna Monte Carlo makar da ih vidime jedan pored drugoga
zoim is offline  
Old 20.03.2012., 10:11   #3507
Malo arapskih tiskovina,oni su najvjerniji Tubini pratitelji,uistinu!!!!

http://3alatv.com/en/celeb/450/%D8%A...A%D9%88%D9%86/
Malo o filmovima i serijama koje je snimala,malo o trudnoći, udaji...piše se....

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...82949447_n.jpg

Bebice su napunile dva mjeseca,ide vrijeme...

Zadnje uređivanje 11tena : 20.03.2012. at 11:32.
11tena is offline  
Old 20.03.2012., 11:46   #3508
GOSPE MOJA ŠTO JE OVO

Quote:
zoim kaže: Pogledaj post
Tuba11
Ima nas jos takvih koji bi jedva cekali takav prjekat,ili za utehu neka bude jos jedna Monte Carlo makar da ih vidime jedan pored drugoga
ŽIVJELE CURE , KAKO GOD SAMO DA SU SKUPA
zenzo117 is offline  
Received Infraction
Old 20.03.2012., 22:09   #3509
Djevojke nije me dugo bilo pa sam se odusevila sa ovim fotografijama mama Tube i njenih djevojcica.... Hvala puno... Onura ne komentiram jer je on upravo onakav kakvog smo ga i do sada vidjeli i komentirali!!!!

Tuba prekrasno izgleda, i ovih 1-2 kg viska posve joj dobro stoje!
Sanny2011 is offline  
Old 21.03.2012., 05:55   #3510
Drage moje pozdrav Cesto vas citam malo kad nesto napisem. Ali vrijeme je da se probudimo iz tog sna. Bili su skupa da. Hemija je nevidjena da. Ljubav je postojala da. Ali zivot ide dalje i kao vecine velikih ljubavi koje ne traju i koje su bolne takva je i ta. Ljudi budu u braku 20godina pa se razvedu pa idu dalje znaci nema potrebe o tome pricati svako malo i iskreno zao mi je Burcin jer ipak je ona 1. bila tu Tuba se nije trebala mjesati sa zauzetim muskarcem a Murat je trebao imati onu stvar pa odluciti koju hoce a vjerovatno je i odlucio. Ovako Burcin je zena 'zakonita' njegov izbor a svi i dalje nagadjaju i spominju Tubu. Zivot ide dalje svako je svoj izbor napravio. A ako je ta njihova ljubav toliko jaka pa mogao se on dosad 10 puta razvesti mogli su se naci a sad kad su djeca tu bolje da ostanu gdje su
Sandrica888 is offline  
Old 21.03.2012., 09:21   #3511
ajme, ajme, pobogu
nismo mi ovdje da Tubu i dotičnog gospodina rastavljamo i vjenčajemo
niti mi svojim postanjem možemo , na bilo koji način, uticati na njihove živote
mi smo ovdje da pišemo a pritom se i zabaljamo
zar još ima neko ko nije shvatio suštinu ovog foruma - teme
Bitaka is offline  
Old 21.03.2012., 11:52   #3512
Thumbs up

Tuba je javna ličnost. Prema tome svjesna da je i njen privatni život pod povećalom. Koliko će biti prezentirano njenog privatnog života u javnost to ovisi o njoj.
To što bi mi neki voljeli, nakon serije Asi, ponovno vidjeti nju i njenog partnera iz Asi u nekom novom projektu, sasvim je legitimno.
Smatram da je gluma, prijenos emocija na nas gledatelje u toj seriji bila fascinantna .
Želimo si potvrditi ili demantirati svoja zapažanja iz serije Asi.
Pa ako tu bude mjesta i za curice našem zadovoljstvu nema kraja.
Tx2 i Mx2
tuba11 is offline  
Old 21.03.2012., 12:10   #3513
Quote:
Sandrica888 kaže: Pogledaj post
Drage moje pozdrav Cesto vas citam malo kad nesto napisem. Ali vrijeme je da se probudimo iz tog sna. Bili su skupa da. Hemija je nevidjena da. Ljubav je postojala da. Ali zivot ide dalje i kao vecine velikih ljubavi koje ne traju i koje su bolne takva je i ta. Ljudi budu u braku 20godina pa se razvedu pa idu dalje znaci nema potrebe o tome pricati svako malo i iskreno zao mi je Burcin jer ipak je ona 1. bila tu Tuba se nije trebala mjesati sa zauzetim muskarcem a Murat je trebao imati onu stvar pa odluciti koju hoce a vjerovatno je i odlucio. Ovako Burcin je zena 'zakonita' njegov izbor a svi i dalje nagadjaju i spominju Tubu. Zivot ide dalje svako je svoj izbor napravio. A ako je ta njihova ljubav toliko jaka pa mogao se on dosad 10 puta razvesti mogli su se naci a sad kad su djeca tu bolje da ostanu gdje su

....

Ahhh, Sandrice ne brini se...
Nece nas forum rasturiti niciji brak, pa ni Muratov, to sigurno!

Svaki ce trajati taman toliko koliko su snazni razlozi koji ga drze
O tome ce odluciti sami partneri, najmanje fanovi, zar ne?
Hvala na "preporukama", ja se ipak priklanjam ovom "snu" i ne zelim se buditi :
Jave mi ionako dosta

asi-loverica is offline  
Old 21.03.2012., 16:21   #3514
Dobar den,Dragi Asomanki,za pocetok ke napisam nelolku recenici na makedonski,se nadevam deka ke me razberete(razumete).Ve pozdravuvam i Vi se voshituvam.Dakle pisem vam iz Makedonije,pratim Vas nekoliko meseca,negde pre nove godine.Nisam znala da postoji ovaj forum,sasvim slucajno sam otkrila.Pratila sam bugarski forum jer sam najpre odgledala Asi na bugarskom VBOX-u,i to pre oko jednu godinu,mozda i vise,ostala sam zapanjena,navukla se na seriju i TUBE i MURATA. Ove zime odgledala sam jos jedan put na you tube i sta da vam kazem opet isti osecaj,opet isti treptaj i grc oko srca.Puno vremena sam razmisljala dali da vam se prikljucim i evo me ipak.Obozavam seriju,obozavam ova dva lika i koliko mogu pratim i saznajem mnogo o njima upravo od Vas.Kod nas u Makedonija jos nije prikazivana Asi,sajtovi svih televizija su preplavjeni porukama da se otkupi ali dzaba.Momentalno se prikazuje Ljubav i kazna koja je pri kraju,a upravo je pocela Ispod lipe sa Tubom,ali upropaste sve sto se moze sa sinhronizacijom.Da ne budem za pocetak dosadna toliko ovaj put od mene,nadam se da ste me razumeli i bas me zanima dali ima i neko drugi iz moje zemlje koji je aktivan ovde. Puno pozdrava i nastavite dalje,divni ste svi koji radite na ovom forumu.
strumica is offline  
Old 21.03.2012., 19:00   #3515
Quote:
strumica kaže: Pogledaj post
Dobar den,Dragi Asomanki,za pocetok ke napisam nelolku recenici na makedonski,se nadevam deka ke me razberete(razumete).Ve pozdravuvam i Vi se voshituvam.Dakle pisem vam iz Makedonije,pratim Vas nekoliko meseca,negde pre nove godine.Nisam znala da postoji ovaj forum,sasvim slucajno sam otkrila.Pratila sam bugarski forum jer sam najpre odgledala Asi na bugarskom VBOX-u,i to pre oko jednu godinu,mozda i vise,ostala sam zapanjena,navukla se na seriju i TUBE i MURATA..
Strumica dobre ne najde
Moze da se kaze deka ne ima uste od tvojata zemja
Potpunose slazem o sinhronizaciji,vec smo pisali o tome.
Zelim ti ugodne trenutke sa nama...
Pozdrav


Bitaka,Asi-loverica,Tuba11
zoim is offline  
Old 22.03.2012., 01:13   #3516
E pa neće naša bellissima na drugoj strani prenoćit yok.
Strumice dobro nam došla-:
cure predivne ste a tek princezice Tx2 i Mx2--
asi1960 is offline  
Old 22.03.2012., 09:52   #3517
eto, to je naša Tuba
ko je jedanput vidi nezaboravlja je
dovoljna je prava uloga
pa da stekne obožavatelje
a kako se tek osjećaju oni koji su proveli dvije godine , 24 sata na dan, sa njom
ovo je samo dokaz da smo naše simpatije poklonili pravoj osobi
jednoj , jedinstvenoj Tubi
Bitaka is offline  
Old 22.03.2012., 12:08   #3518
Samo bih htjela pozdraviti nove obožavateljice ,to je prekrasno što se dešava.
Volim što se prati naš forum,znači dobar glas se daleko čuje
Svaki dan netko novi dođe,pa kud ćeš bolje

Naša Bellissima je to zavrijedila,mi smo joj potpora u svakom pogledu

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...54589490_n.jpg
Lijepa, mlada,talentirana,budućnost je pred njom,a toliko je već toga napravila ...Aferim!!!!
11tena is offline  
Old 22.03.2012., 12:14   #3519
Quote:
asi-loverica kaže: Pogledaj post
....Nece nas forum rasturiti niciji brak, pa ni Muratov, to sigurno!
Svaki ce trajati taman toliko koliko su snazni razlozi koji ga drze
O tome ce odluciti sami partneri, najmanje fanovi, zar ne?
Hvala na "preporukama", ja se ipak priklanjam ovom "snu" i ne zelim se buditi
Jave mi ionako dosta
....svakome po volji, neće nikome ništa biti ni od stvarnosti ni od sanjarenja..

Quote:
strumica kaže: Pogledaj post
Dobar den,Dragi Asomanki,za pocetok ke napisam nelolku recenici na makedonski,se nadevam deka ke me razberete(razumete).
Oj ubavo devojče od makedonče..razberamo....Kad iziđemo na kraj s turskim, lako ćemo se snaći s makedonskim..
defnne is offline  
Old 22.03.2012., 19:20   #3520
Hvala svima na dobrodoslici, raduje me sto se razumemo,jer mozda mi se ponekad potkradne i neka makedonska rec, a isto tako i sto ima fanova i iz Makedonije.Puno vas pozdravljam,nesto sam u zbrci ovih dana,pa samo nabrzinu sednem pogledam sta ima novo i idem.Ali ipak sam tu,pa prvom prilikom napisacu i ja nesto oko ove nase opsesije zvanom ASI.Pratim i blog Serija ASI gde sam videla link sa Muratom i blizanaca,pa iskreno i njemu zelim takvu radost u stvarnom zivotu,kao sto je i Tuba to dozivela,to je nesto najdivnije sto si covek moze pozeleti i doziveti.Toliko ovaj put od mene,moram da idem, pa do nove informacije i neke nove fotke od Tube cao!
strumica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:21.