Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2003., 15:28   #1
Funky Business

Osim kaj su me marketinški dotukli promotori knjige i što se nisam mogla skinut s mailing lista (kako ljudi ne kuže da je to kontraproduktivno) i što mi je dosta ipak sam ju uzela čitati.
Kad sam vidjela da ima predgovor, uvod, predgovor prvom izdanju, predgovor hrvatskom izdanju i sl. pop....a sam. Ono, daj odje...i s predgovorima i pogovorima i počni!

Pročitala sam za sada samo prvo poglavlje. NIšta novo - ekonomija znanja, prodavanje emocija...bla bla ser ser, sve već viđeno.

Što se vama čini...
 
Odgovori s citatom
Old 06.08.2003., 16:37   #2
...pročitala 1/3 i od onda je nosam sa sobom i ne mogu se prisiliti nastaviti.
dojam mi je čak da je to sve više na zdravorazumskom principu nego li doprinos znan.teoriji (vidi se da su profesori ).
+ krajnje općenito i time posve neuporabljivo...
možda me razuvjere u druge 2/3. a možda i ne...
čini li ti se da tu nitko ne dobija (mislim na laike i na poznavatelje teme)?
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2003., 22:33   #3
E, pogodila si pravu riječ - previše općenito. NIšta konkretno. Čak je i moja kolegica koja je sva jako in /zato je i posudila tu knjigu jer je in)
izjavila da joj nije baš nekaj....mislim se...to sam znala i prije nego sam ju počela čitati...mislim...znam ekipu koja je to prevodila i marketirala....božemesačuvaj....a tip koji je napisao uvod....jedan dan se meni i mom društvu uvalio na kavu puna tri sata....ja pop....a....koji kreten.....da mu nacrtaš ti si kreten on još uvijek ne bi shvatio...kako onda od takvih ljudi može ispasti dobar proizvod? NO F...g WAY pa neka kaže tko što hoće.....ja po karakteru čovjeka ocijenim proizvod....ako je čovjek debil nema šanse da proizvod dube dobar.....ah....prolistala sam ju do kraja....bolesno...fakat bolesno sranje koje su još veći bolesnici uspjeli prodati debilima ove zemlje...i izdati već drugo izdanje i skoro ga rasprodati.....

Ja mislim da smo mi nacija idiota. Da ga jebes to cemo ostati do kraja. Al bitno je da se nekaj zove Funky i da to dovoljno puta ponovis da postne istina....

p.s.
nista nista, kasno je i gladna sam i vruce mi je
 
Odgovori s citatom
Old 07.08.2003., 07:58   #4
je. kad vidiš kak'i ljudi stoje iza nekih profuranih stvari, dođe ti da staviš škaf na glavu i sramiš se jedno dva dana, a onda emigriraš u zimbabve.
ja još čitala izvatke iz novog lista i registrirala da je bezveze. te se ondak odlučila dodatno informirati na netu.
...a jesam se informirala!?

p.s. rano je, gladna sam i vruće mi je
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:31.