Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2010., 10:47   #2001
Evo i mi dobili prvi zubić,sa 6 mjeseci,jedinica lijevo dolje!! Ni osjetili nismo (nosi ogrlicu).
:-)
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 09:05   #2002
pitanje za mame....

mi imamo gornje jedinice i dvojke
mi imamo i donje jedinice i dvojke

jučer primjetim da je izašla gornja 5 tica...

pa jel to moguće

kako mogu tako napreskok izlaziti pa što ne izbijaju nekim redom

I pitanje svih pitanja.. kada izbijaju ti zubi sastrane da li to njih jako boli? ona je zadnje dvije noći nesnosna... plače, u snu plače pa se probudi pa onda opet plače... ono ko zombi sam
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 09:57   #2003
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
pitanje za mame....

mi imamo gornje jedinice i dvojke
mi imamo i donje jedinice i dvojke

jučer primjetim da je izašla gornja 5 tica...

pa jel to moguće

kako mogu tako napreskok izlaziti pa što ne izbijaju nekim redom

I pitanje svih pitanja.. kada izbijaju ti zubi sastrane da li to njih jako boli? ona je zadnje dvije noći nesnosna... plače, u snu plače pa se probudi pa onda opet plače... ono ko zombi sam
Ej Lara. Ista situacija kod nas. Ima gornje jedinice i dvojke, donje jedinice i prije 2 dana skužim da ima skroz izniklu peticu!!! I ja sam mislila da idu redom. Očito ne, jer mi i susjeda koja ima curku kao moju kaže da joj je prek reda nikla petica. Pa valjda tim redom idu.
Zadnje dvije noći se budi u 12 - 1, cendra pa se vrti cijelu noć. Nemamo mira, također smo jaaako pospani. A ujutro treba na posao i tak...
klarah is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 14:47   #2004
joooooj i mi smo pospani, bas dodoh traziti savjet...ali vidim nisam jedina ( i to olaksava )
mi em smo imali trodnevnu vrucicu, pa se na to nadovezali zubi,strasno... nismo spavali zbog temp. i sad vec 2 dana od zubica...
ona se budi svakih sat vremena i place, sto nije do sad nikada... inace imamo 7 zubica, jedinice, gornje dvojke i donju dvojku desno koja me iznenadila... nisam uopce skuzila da izbija...
nemam pojma koji sad ide kad je toliko muci!
sta dajete vi bebama da ima olaksate??
mi imamo i homeopatske kuglice i gel, ali to je sve nista! nista ne pomaze!
__________________
19.10.2009 :)
eberlin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 16:45   #2005
a mi imamo 14 mjeseci i nešto sitno dana i samo donje jedinice
dubrovčanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 20:02   #2006
Mi smo zubati! navršili 9 mjeseci imamo 8 zuba

Sister mi je zubar pa mi veli da nakon dvojki u pravilu rastu četvorke. Kasnije idu trojke, ona su radi dugog korjena najproblematičnije i neku djecu dosta bole...
agni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 21:48   #2007
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
pitanje za mame....

mi imamo gornje jedinice i dvojke
mi imamo i donje jedinice i dvojke

jučer primjetim da je izašla gornja 5 tica...

pa jel to moguće

kako mogu tako napreskok izlaziti pa što ne izbijaju nekim redom

I pitanje svih pitanja.. kada izbijaju ti zubi sastrane da li to njih jako boli? ona je zadnje dvije noći nesnosna... plače, u snu plače pa se probudi pa onda opet plače... ono ko zombi sam
jesi sigurna da je petica? one obično ide zadnje kad dijete ima cca 2 god. možda je četvorka?

mojoj su nakon svih jedinica i dvojki izbile 2 trojke i 1 četvorka i to u roku par dana. još joj nisu cijele izbile, a zadnje dvije noći se od djeteta koje već mjesecima spava 10 sati u komadu pretvorila u dijete koje uopće nije spavalo tj imala je milijun buđenja obje smo iscrpljene i na rubu snaga (dobro, možda malo više ja)
__________________
bebuška
carrie23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 11:18   #2008
navodno idu: jedinice, dvojke, cetvorke, trojke pa petice.... po skolski

joj joj do kad to traje???? koliko je kod vas trajao taj period nespavanja i teske nervoze..?
moja sad puze po dnevnom, dode do stola i grize stol sirotica....
__________________
19.10.2009 :)
eberlin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 13:30   #2009
jesu vam bebe puno bljucale kad su im rasli zubi? ova moja je ko mala bulimičarka, gra rukicu u usta pa povraća
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 13:38   #2010
Luka ima sve simptome izbijanja zubi, kao prije kad su mu izlazila donje jedinice, sad bi trebale gornje ali ja ne vidim ni ne osjetim ništa da bi moglo izbiti. Jel to moguće tako?
Nespavalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 21:03   #2011
naš je redsoljed ovakav mala ima 14mj imamo gornje jedinice i dvojke
donje jedinice i ovaj tjedan nam nikle sve četri petice za poluditi....kakv je to redosljed?
__________________
!?
tindlbel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 12:07   #2012
maloj vec neko vrijeme izlaze cetvorke, jako joj je nateceno. Jucer smo vidjeli nekaj bijelo desno i prvi tren mislili da je probio zub, ali to se mice. Izgleda kao da je meso puklo i sad joj komadic tako visi.
sad gledam i vidim istu stvar na drugoj strani.
Neda da joj pogledamo kak spada ali u svakom slucaju nesto joj visi na obe strane
jel nekome nesto slicno bilo?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 13:31   #2013
Moja curka ima 2 i pol mjeseca i već tjedan dana užasno slini i trpa rukice i prstiće u usta... Dosta plazi i jezik imam osječaj da je proces već započeo... A tek smo se riješili grčeva....

Jesam li u pravu? Jesu to znakovi za zubiće?
Fiffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 13:36   #2014
Quote:
Fiffy kaže: Pogledaj post
Moja curka ima 2 i pol mjeseca i već tjedan dana užasno slini i trpa rukice i prstiće u usta... Dosta plazi i jezik imam osječaj da je proces već započeo... A tek smo se riješili grčeva....

Jesam li u pravu? Jesu to znakovi za zubiće?
Dijete je otkrilo da ima rukice,i sad ih upoznaje osjetilom okusa...to je normalna faza.
Nisu to još zubi.
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 14:52   #2015
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
maloj vec neko vrijeme izlaze cetvorke, jako joj je nateceno. Jucer smo vidjeli nekaj bijelo desno i prvi tren mislili da je probio zub, ali to se mice. Izgleda kao da je meso puklo i sad joj komadic tako visi.
sad gledam i vidim istu stvar na drugoj strani.
Neda da joj pogledamo kak spada ali u svakom slucaju nesto joj visi na obe strane
jel nekome nesto slicno bilo?
kaj nikome nije izgledalo ko da je petarda u ustima eksplodirala?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 15:05   #2016
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
kaj nikome nije izgledalo ko da je petarda u ustima eksplodirala?
mom su izbile sve četvorke najnormalnije, bez raspadanja zubnog mesa


nama po 3-4 zuba odjednom uvijek izbijaju, evo neki dan zadnja četvorka napokon probila i gornji očnjaci, svi odjednom a ja sam se čudila zašto se budi po noći cijelo vrijeme
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 23:54   #2017
cure, nama je već nekih mjesec dana bijela točkica na donjoj jedinici. i tek sada pošto to ne prolazi mi je palo na pamet da je to možda vrh zubića? je li moguće? neda mi baš da dobro pogledam, a kada mu mažem calgel ne osjetim ništa da je oštro... ima 4 mjeseca.
prevarena_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 13:13   #2018
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
kaj nikome nije izgledalo ko da je petarda u ustima eksplodirala?
ne
šalim se. mojoj su gornje četvorke izišle tj jedna, druga samo što nije pa se ništa ne vidi, vidjet ću kak će bit dolje!
__________________
bebuška
carrie23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 15:47   #2019
06.10. punih 5 mj i donja desna jedinica
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 15:17   #2020
ja sam totalni tumplek i neznam koji zubići su jedinica a koji dvojka i itd.. ima kakva fotkica s opisom???
__________________
Album
zlatna ivkica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.