Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2013., 15:18   #221
Quote:
Hrvoj kaže: Pogledaj post
Još ti je jedna dobra fora, uhvatit mot da digneš kvačilo taman ispod vage, dakle samo malo, da ne uhvate zubci, ali ti onda šalta u rikverc bez beda, to su mi rekli na ford forumu i stvarno funkcionira, jednom kad uhvatiš mot...
Probao sam ovo danas i jučer i nije nijednom zaružio tak da očito ima nešto u tome. Jedino ću morati malo uvježbati da ne razmišljam o tome da malo otpustim kvačilo.

@ Tonif
A što kako se to može podmazati?
hulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 18:41   #222
na hr stranici forda nema konfigurator? pfff
__________________
Ne davaju perme vise. I'm out :W
Capt Midnight is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 18:59   #223
čekao bi forda tri mjeseca?
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 19:02   #224
volin prčkat po konfiguratoru -_-
__________________
Ne davaju perme vise. I'm out :W
Capt Midnight is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 21:34   #225
Quote:
Sledge_Hammer kaže: Pogledaj post
fiesta, 1.25 2011 isto sranje tak da...
Zavisi na što si navikao, inače Fiesta ima jako dobar mjenjač, meni nezapinje osim u rikverc ali rijetkost.
Tonif is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 21:42   #226
Quote:
hulja kaže: Pogledaj post

@ Tonif
A što kako se to može podmazati?

Primjerice na Fiesti sam skinuo obloge sa bočnih strana il oblogu plastičnu na kojoj ne mjenjač i podmazao u svim brzinama.
Kod C max-a smo skinuli plastiku oko mjenjača i podmazali kugle u mjenjaču i svaku brzinu. Iskreno kad budeš otvorio budeš se razočarao koliko to plastike ima i na čemu o drži, hahah. Ne pravi se to više ko prije 20 godina .
Gledao sam na youtubu kako otvara obloge oko mjenjača na fiesti, ali nemogu ga sad naći.
Bijel mast u spreju košta 30 kuna bagatela a sam si možeš podmazat.
Tonif is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 21:49   #227
Quote:
Tonif kaže: Pogledaj post
Zavisi na što si navikao, inače Fiesta ima jako dobar mjenjač, meni nezapinje osim u rikverc ali rijetkost.
pa nezapinje nigdje osim u rikverc....i u 21.st da moras gadat u rikverc je sranje i nevjerojatno i ko da vozis dajca(opcenito sam prezadovoljan sa autom)

kak si ti drukcije uspjel shvatit ne znam
Sledge_Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 22:34   #228
Quote:
Tonif kaže: Pogledaj post
Primjerice na Fiesti sam skinuo obloge sa bočnih strana il oblogu plastičnu na kojoj ne mjenjač i podmazao u svim brzinama.
Kod C max-a smo skinuli plastiku oko mjenjača i podmazali kugle u mjenjaču i svaku brzinu. Iskreno kad budeš otvorio budeš se razočarao koliko to plastike ima i na čemu o drži, hahah. Ne pravi se to više ko prije 20 godina .
Gledao sam na youtubu kako otvara obloge oko mjenjača na fiesti, ali nemogu ga sad naći.
Bijel mast u spreju košta 30 kuna bagatela a sam si možeš podmazat.
Neka neka neću ja ništa otvarati, ne kužim se u to, zasad klapa ovaj savjet s kvačilom, ako bude problema dalje, to cu u servisu, hvala!
hulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 00:08   #229
Quote:
pa nezapinje nigdje osim u rikverc....i u 21.st da moras gadat u rikverc je sranje
nekad i u prvu ali zato kreneš drugom

btw. taj ib5 je u biti nadograđeni ib4 iz sedamdesetih
ne znam koliko su novi mjenjači u ostalim markama...
Z_interactive is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 15:13   #230
Quote:
Sledge_Hammer kaže: Pogledaj post
pa nezapinje nigdje osim u rikverc....i u 21.st da moras gadat u rikverc je sranje i nevjerojatno i ko da vozis dajca(opcenito sam prezadovoljan sa autom)

kak si ti drukcije uspjel shvatit ne znam
nisam ništa u lošem smislu mislio. Nego samo kažem nekome zapinje nekome ne, stvar navike, ništa više , prije Fieste sam vozio Fiata dizela sa kamionskim kvačilom i mjenjačem koji je u prvu kad si ga stavio izgledao kao da je u leru, i morao si ga na mjestu vrtit u krug. hehe. a da ne pričam kako je iz prve u drugu trebao ići mali među-gas da ne zaruži . To mi je bio prvi auto i zakon je na njemu se bilo naučit vozit. haha
Tonif is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 07:56   #231
Quote:
klinsider kaže: Pogledaj post
Kad si nazadnje promijenio / provjerio nivo kocione tekucine? Ta tekucina se koristi i za kocnice i za kuplung (kuplung na fokiju je servo ne klasicni sa sajlom)
Moze biti i zrak u glavnom cilindru absa, sto je maleni problem u teoriji,ali veliki za odzracit.

Jel akumulator dobar, tj imas dobre spojeve na klemama?

Ili makni kutiju za zracni filter i ispod provjeri konektor s 3 zice.
akumulator promijenio...klema je konstantno oksidirala ma spoju "-"...hvala kolega...sad je sve ok

One X via tapatalk 2
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 09:25   #232
DAl je netko imao problema sa alternatorom? Imam focusa 2000.god 1.8 TDDi
Keklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 12:48   #233
Quote:
Keklja kaže: Pogledaj post
DAl je netko imao problema sa alternatorom? Imam focusa 2000.god 1.8 TDDi
Ja nisam, jedino s vodom u kabini i osiguračem ventilatora. Al nakon 14 godina svakakvi problemi su mogući.
pero21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 13:46   #234
Ima li kakvih iskustava o EcoBoost motorima 1.0 i 1.6?

Sad su već dosta vremena u ponudi, sigurno netko i vozi.

Čitam i vani forume i ekipa je uglavnom zadovoljna, hvale i snagu motora 1.0, kažu da je uglavnom sve ok, jedino potrošnja nije ni blizu proklamirane. Ali to je uvijek tak

Izgledaju mi zanimljivo, iako je ovaj slabiji trocilindraš malog obujma, nevjerojatno mi je kakvu snagu izvlače iz njega...

Zadnje uređivanje Retroman : 21.01.2014. at 13:57.
Retroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 16:59   #235
Mene isto zanima taj 1.0 120 konja, 3 cilindra u fiesti. Mozda, mozda budemo kupovali za koji misec.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 20:57   #236
Ford Focus je po mišljenju mnogih jedan od najboljih modela u klasi. Ukoliko izgled odgovara, potrudite se da nađete dobar primerak i nećete zažaliti.

Radikalna promena izgleda porodičnog automobila 1998., koristeći „New edge“ stailing,koji je bio primenjen kod forda ka i puma modela. Takođe zahvaljujući odličnoj šasiji i odličnom kvalitetu izrade, ovaj model je postao bestseler Forda. Ovaj model i danas ima svež i atraktivan izgled i poželjan je za kupce.

Živahan, zabavan za vožnju, Ford Focus je pružao zadovoljstvo u vožnji, do sada retko ponuđeno kupcima Forda. Što bi mogla biti idealno, osim problema koji su bili brojni, naročito na modelima prvom delu njegove proizvodnje.

Ford Focus C MAX uzima najbolje od klasičnog, ali sa puno više unutrašnjeg prostora...
http://www.pmlautomobili.com/automob...ord_focus.html
igor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 14:31   #237
Zna li netko di bi mogao naci u zagrebu prekidac za svjetla koji se dvaput povuce nazad za paljenje maglenki,za focusa 2003god...

tptlk 2 via HOX
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 19:25   #238
Quote:
Bobby1 kaže: Pogledaj post
Zna li netko di bi mogao naci u zagrebu prekidac za svjetla koji se dvaput povuce nazad za paljenje maglenki,za focusa 2003god...

tptlk 2 via HOX
Probaj ovdje: http://www.karte.hr/lokacije/autootpad-igor
Grgica Mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 20:53   #239
Nasao na autootpadu invest,na radnickoj...zamijenio,radi kako treba ali imam drugi problem...idem montirat maglenku i kao da mi jedan dio fali,ali ne na maglenki nego u lezistu...maglenka se zasarafi na jednu vidu,dok na drugoj strani ima jedan izboceni dio koji se utakne u jedan dio na lezistu,ali meni kao da fali neki dio,tipa jabucice kako bi se mogla podizat/spustat kod nariktavanja...jer kad zasarafim maglenku, taj izboceni dio nije u nikakvom lezistu pa se maglenka mice....zna li netko o cemu pricam,ako sam bio dovoljno jasan?

tptlk 2 via HOX
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 11:06   #240
Focus 1.4 teško pali

focus 1.4 16v 2002, kada je hladan teško pali. mora se dodavati gas ali niti to ne pomaže. vergla nekih 3-8 sekundi i tek onda uhvati i to jako teško. nakon toga pali bez problema. kada malo stoji opet isto. pumpa goriva promijenjena (crkla), filter isto, počišćnea usisna grana i klapna gasa od gareži, ultrazvučno čišćene dizne. promijenjena bobina. filter zraka ima ispod 7000 km. jedino svječice nisu dirane ali su neke platinum i navodno su dobre. dijagnostika ne baca nikakvu grešku jedino se o2 ponaša skokovito (nije krivulja nego ovako http://www.witekm.com/forum/B1S2.png ) ali ne bi trebao imat učinka na paljenje (?). i na leru piše da je gas otvoren 20%.

mišljenja?
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:10.