Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2012., 19:43   #941
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
k vragu
a baš sam se pitala zašto mi niti jedan od 5 različitih dezića kupljenih u Kozmu ne izdrži cijeli dan...prebacujem se na Muller. Šteta što nemaju nikakve knjižice ili kartice za sakupljanje bodova.
baš to, isto je s kremama za samotamnjenje, jedino kupljena u mulleru (od garniera) ne ostavlja mrlje. i još neki proizvodi provjereno. a evo čini se da je sa svime tako a da ni ne znamo
cLumSy:) is offline  
Old 27.06.2012., 21:17   #942
Dove klasicni plavi dezić

Izdrzi osmosatni radni dan + dvostatno cekanje usmenog ispita i sam ispit
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Old 27.06.2012., 22:17   #943
Quote:
S by rosse kaže: Pogledaj post
gdje si kupila taj garnier roll on, u mulleru možda? ja sam u dm-u i premoćim od njega i po zimi,kamoli po ljeti! danas sam u mulleru kupila onaj nivein 48h dry comfort i držao je po današnjoj vrućini i mirišiiii, nježno ali fino. inače se od nivee također redovito usmrdim. izgleda da stvarno vrijedi ono da je mulleru kvalitetniji.
sry sto tek sada odgovaram, tek sam sada vidjela ovo

inace se nisam osobno uvjerila u razliku izmedju kvalitete proizvoda u obicnim ducanima i u mulleru, ali sam takodjer cula da su u mulleru stvari kvalitetnije.

medjutim, ovaj dezic sam kupila u najobicnijem konzumu nedavno, bio je na nekom snizenju pa je kostao oko 18-19kn.
Tonnie is offline  
Old 28.06.2012., 01:18   #944
Quote:
Hairdo kaže: Pogledaj post
evo ubacit ću se ako smijem, drži ga iris i dođe oko 140 kuna

kad sam već kod diego dalla palma stvari, koristim već drugu njihovu pincetu i to je stvarno stvarčica bez mane
Hvala na informaciji. Znaš li možda kako se ponaša na masno-problematično-dehidriranoj koži? Zasjajim se kao nos soba Rudolfa par sati nakon nanošenja šminke.
Carla Marx is offline  
Old 28.06.2012., 01:26   #945
Quote:
S by rosse kaže: Pogledaj post
gdje si kupila taj garnier roll on, u mulleru možda? ja sam u dm-u i premoćim od njega i po zimi,kamoli po ljeti! danas sam u mulleru kupila onaj nivein 48h dry comfort i držao je po današnjoj vrućini i mirišiiii, nježno ali fino. inače se od nivee također redovito usmrdim. izgleda da stvarno vrijedi ono da je mulleru kvalitetniji.
ja sam isti taj kupila prije tjedan dana u mulleru i bas mi je grozan
otusiram se namazem i za 2-3 sata ak idem van na vrucinu usmrdi se precudno :S

a imam takav stik od garniera iz kauflanda isto prije tjedan kupila, i otvorila nakon sto me nivein izdo :S i od njega mirisim dok ne idem ponovo u tus


ima neceg i kako kome tjelo reagira
kupis par komada pa probas
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Old 28.06.2012., 02:45   #946
Quote:
~StarPrincess~ kaže: Pogledaj post
ja sam isti taj kupila prije tjedan dana u mulleru i bas mi je grozan
otusiram se namazem i za 2-3 sata ak idem van na vrucinu usmrdi se precudno :S

a imam takav stik od garniera iz kauflanda isto prije tjedan kupila, i otvorila nakon sto me nivein izdo :S i od njega mirisim dok ne idem ponovo u tus


ima neceg i kako kome tjelo reagira
kupis par komada pa probas
naravno da je skoro pa najvažnije kako kome koža reagira na pojedinačni miris - meni neki parfemi prefino miriše na prijateljicama, a kad ih ja probam - božesačuvaj i obratno.

no ima nešto i u kvaliteti u mulleru. od šampona do čokolade ja vidim i osjećam razliku, skuži se da je ovo rađeno za zapadno tržište. iako mullera čak i nema u mom gradu, zaletim se jednom u mjesec-dva tamo i pokupujem sve što mi treba (iako ne trošim previše novca ustvari na kozmetiku, em je dugo imam, em sam štedljiva po tom pitanju ).

i još moram spomenuti ovdje (iako sam ih već spominjala na nekim temama) hladno prešana ulja iz mullera. ja sam svoje bademovo kupila prije ohoho i još ga imam pola bočice i stvarno je kvalitetno a jeftinije nego u ostalim dućanima sa zdravim i prirodnim stvarčicama.
:) sunshine is offline  
Old 28.06.2012., 19:12   #947
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Hvala na informaciji. Znaš li možda kako se ponaša na masno-problematično-dehidriranoj koži? Zasjajim se kao nos soba Rudolfa par sati nakon nanošenja šminke.
ne, nažalost. ma najbolje probat tester u gradu na licu mjesta
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Old 29.06.2012., 17:34   #948
moram pohvaliti ovaj roll-on. ne ostavlja bijele tragove i stvarno dugo drži. uopće se ne usmrdim. ne pomaže ništa da sprečava znojenje ali bar ne smrdim. sad sam provela nekoliko sati na najvećem suncu, i još u busu ko sadrina, oznojila sam se ko svinja , i dalje lijepo mirišim. miris je dosta lagan, ugodan, tako da ako netko želi staviti parfem neće se miješati mirisi. također, može se nanijeti odmah nakon depilacije i ništa ne peče. inače mrzim roll-one i izbjegavam ih ko šugu, tako da je ovo stvarno pohvala

__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 29.06.2012., 17:39   #949
najbolje četkice za zube, ikad oduševljena sam i mislim da ću od sad pa na dalje kupovat samo te četkice!

__________________
listening so hard that it hurts ♪♥♪
.lee. is offline  
Old 29.06.2012., 17:58   #950
Sephorin spf 15 fluid. Ekspresno se upija, ne masti, ne ostavlja film. Dobila sam ga iz Francuske i jako me zanima ima li ga i kod nas
hlebinka is offline  
Old 29.06.2012., 18:16   #951
Quote:
.lee. kaže: Pogledaj post
najbolje četkice za zube, ikad oduševljena sam i mislim da ću od sad pa na dalje kupovat samo te četkice!

potpisujem
koristim je vec par godina i svaka druga cetkica nakon nje je uzas, tvrda, neprakticna
dobar je i njihov (Curaprox-ov) zubni konac
nateee is offline  
Old 29.06.2012., 18:24   #952
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
potpisujem
koristim je vec par godina i svaka druga cetkica nakon nje je uzas, tvrda, neprakticna
dobar je i njihov (Curaprox-ov) zubni konac
također odlične su curaproxove interdentalne četkice. ali zbilja odlične!
ta dva njihova proizvoda ne mislim mjenjat sve dok ne probam nesto bolje

Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Koja je cijena i gdje se može nabaviti? Hvala unaprijed.
Quote:
Hairdo kaže: Pogledaj post
evo ubacit ću se ako smijem, drži ga iris i dođe oko 140 kuna

kad sam već kod diego dalla palma stvari, koristim već drugu njihovu pincetu i to je stvarno stvarčica bez mane
evo, hairdo je odgovorila
AnAngel is offline  
Old 29.06.2012., 21:34   #953
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
potpisujem
koristim je vec par godina i svaka druga cetkica nakon nje je uzas, tvrda, neprakticna
dobar je i njihov (Curaprox-ov) zubni konac
I ja sam uzela te četkice i meni ne pašu.. previše su mi klizave i sto puta sam se već udarila. Ne znam kako da to drugačije opišem. A uz to, kako imam i aparatić.. nekoliko tih dlačica mi zna ostati na aparatiću i oda dobijem nagon za povraćanjem, jer mi se čini kao da imam pravu dlaku u ustima. Meni je ipak draži onaj zvuk ribanja klasičnih četkica. Strugalice za jezik su im zato odlične.
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Old 29.06.2012., 23:07   #954


Ovo sam slučajno kupila, a pokazalo se izvrsno, trenutno moj najdraži proizvod za kosu.
novabbb is offline  
Old 29.06.2012., 23:12   #955
Quote:
-anna- kaže: Pogledaj post
I ja sam uzela te četkice i meni ne pašu.. previše su mi klizave i sto puta sam se već udarila. Ne znam kako da to drugačije opišem. A uz to, kako imam i aparatić.. nekoliko tih dlačica mi zna ostati na aparatiću i oda dobijem nagon za povraćanjem, jer mi se čini kao da imam pravu dlaku u ustima. Meni je ipak draži onaj zvuk ribanja klasičnih četkica. Strugalice za jezik su im zato odlične.
A prošle godine kad sam ja još imala aparatić,ortodontica mi je dala njihov kao paket i unutra su bile te dvije četkice i još neki njihovi proizvodi i bili su mi super
isto mi se znalo desiti da mi se zapetlja dlačica,al sam imala posebnu pincetu i onda sam s njom primila dlačicu i izvadila je
Tomkica is offline  
Old 29.06.2012., 23:56   #956
Quote:
novabbb kaže: Pogledaj post


Ovo sam slučajno kupila, a pokazalo se izvrsno, trenutno moj najdraži proizvod za kosu.
u Mulleru? koliko dođe? meni je njihov suhi šampon dobar.
Acid_2 is offline  
Old 30.06.2012., 00:00   #957
Quote:
.lee. kaže: Pogledaj post
najbolje četkice za zube, ikad oduševljena sam i mislim da ću od sad pa na dalje kupovat samo te četkice!

također! ponekad kupim neku druge marke, ali nije to to, curaprox su puno bolje
crvenkapica5 is offline  
Old 30.06.2012., 00:21   #958
Balea krema nakon depilacije, odlično mi umiri kožu a noge su užasno glatke i sjajne


Rexona shower clean, drži na ovim vrućinama a miris je prekrasan
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Old 30.06.2012., 10:01   #959
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
u Mulleru? koliko dođe? meni je njihov suhi šampon dobar.
Da u Mulleru, a koliko kosta ne znam , ali znam da nije skupo mislim oko dvadesetak kuna.
novabbb is offline  
Old 30.06.2012., 12:16   #960
hvala mislim da sam vidjela na netu one male kurice u putnom pakiranju pa ću probati njih ako ih nađem
Acid_2 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:08.