Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2007., 21:17   #21
ma ljudi,gajnice su zakon,stvarno je sve pod rukom a do grada možeš doć javnim prevozom na sto načina,i da...bolje bit u 80-ima nego sa čelavim hercegovcima i kožnim jaknama iz travizija za 100 m a r a k a u istom kvartu
fiser is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 10:14   #22
Jebate, svi su tak oduševljeni tim Gajnicama, a u šest mjeseci koliko sam prodavao stan, na oglas se javilo ukupno 0 (slovima: nula) ljudi. Stan savršenog rasporeda, potpuno obnovljen, ne preskup, parkirališta ko u priči... ali nijedan telefonski poziv, a kamoli neko razlgedavanje.

__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 11:06   #23
Čudno, da ti cijena nije bila prežestoka? Mi smo prošle god. prodali stan, nisam mogla disati od zivkanja i prešetavanja ljudi, i kad mi je svega bilo dosta prepustili to agenciji, i prodao se u roku keks. Nije bio ništa posebno, osim lokacije. Cijena vrlo pristojna. Pet mjeseci trajalo. I Gajnice jesu super, živjela sam u Dubravi, N.Zgb-u, Borovju, opet bi u Gajnice: odmaknuto, a blizu, sve ima, pogotovo ako imaš djecu...škole, vrtići, hoćeš li da plešu,sviraju pjevaju, igraju tenis, nogomet, sve je na par koraka. Banke, općina, javni bilježnik, dućani, ljekarne,parkovi, kafići itd., itd...meni auto uopće ne treba
zarana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 18:45   #24
Evo i mi smo se odlućili za Gajnice,cijeli život živim u centru grada i kada smo shvatili da si ne možemo priuštiti naš kvart krenuli smo u potragu za večim stanom.Istočni dio grada bio je odmah isključen,Novi Zagreb nismo unatoć trudu mogli prihvatiti,Ris je velika nepoznanica a Gajnice su kvart po našoj mjeri samo da nađemo odgovarajući stan i prodamo naš i mislimo da nećemo pogriješiti.
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 19:57   #25
Quote:
Rudolfa kaže: Pogledaj post
Ris je velika nepoznanica
A zakaj je Ris nepoznanica? Sigurno si čitala i naš topic Novo naselje Bolnička... uz komentare sadašnjih i budućih stanara, nema tajni...
Quote:
Rudolfa kaže: Pogledaj post
a Gajnice su kvart po našoj mjeri samo da nađemo odgovarajući stan i prodamo naš i mislimo da nećemo pogriješiti.
Mi prodajemo 2,5 sobni od 60 kvadrata. Ako tražiš tako nešto možeš me kontaktirati na pm.
dubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 18:20   #26
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
to stoji, ali zasto ne razmisljas o spanskom ili malesnici ako ti taj dio grada odgovara? kvartovi su daleko pristojniji, kulturniji i mirniji a kvadrat je tu negdje, nije li?

Kvartovi puni "dotepenaca"! Odi vidi koliko murija ima intervencija u tim kvartovima, pa prošeći do Gajnica da vidiš kaj je kultura i civilizacija!

Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Jebate, svi su tak oduševljeni tim Gajnicama, a u šest mjeseci koliko sam prodavao stan, na oglas se javilo ukupno 0 (slovima: nula) ljudi. Stan savršenog rasporeda, potpuno obnovljen, ne preskup, parkirališta ko u priči... ali nijedan telefonski poziv, a kamoli neko razlgedavanje.
a) stan je ili bio jako skup
ili
b) možda ipak ljudi vole razgledavati mirnije kvartove
A_N_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 18:34   #27
...nijedan telefonski poziv... čovjak valjda stavio krivi broj...
zarana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 20:07   #28
Kako upoznati što više Gajničana:
a) idi na kavu u Kuglanu
b) pokupi gripu i idi kod doktora
c) idi ujutro na vlak
d) oglasi prodaju stana u Gajnicama
dulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 10:27   #29
Živim u Gajnicama već 26 god i sad kad imamo bebu mogu reći da su Gajnice stvarno super kvart. Mm živio u više kvartova,ali vratio se u Gajnice i kaže da mu je tu najbolje.Tu još uvijek možeš dijete bez straha pustiti samo u park.I ima puno mjesta za šetnju.Moja preporuka.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 11:13   #30
Ma ljudi,Gajnice su podsljemenska zona.
Za par godina kad se prenapuče takozvani "in" kvartovi ljudi će navaliti na Gajnice željni malo mira i tišine.
GAJNICE
Maxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 23:44   #31
Quote:
sve-znam! kaže: Pogledaj post
Evo pogleda kak će izgledati taj novi dio Gajnica s najvećim Konzumom u Hrvatskoj:
http://www.kajzer-dom.hr/index.php?m...daja&projekt=2
Stvarno krasno izgleda. Kad ce sportska dvorana i bazen biti dovrseni, otprilike? 2054?
Ne bi bilo lose ubost one stanove od Nivogradnje tamo po 1600, plus kuhinja. Pa kad sagrade bazene, skole, dvorane i vrtice, frknut po 2500...Vec ima Konzum
maq is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 00:36   #32
Prigodno bih ubacila pjesmicu koju me naučio mali nećak:

Gajničar, Gajničar, Gajničar sam ja
Kopam po kontejnerima, niš me nije sram!
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 23:27   #33
Quote:
Maxica kaže: Pogledaj post
Za par godina kad se prenapuče takozvani "in" kvartovi ljudi će navaliti na Gajnice željni malo mira i tišine.
A kam buju gajničari onda bežali?
H Pocused?
A_N_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 18:52   #34
Jel netko od vas gledao novogradnju u Karažniku, kod onog roletara Dodića u blizini novog Konzuma, nekako mi se čini da opasno kasne s radovima.??
nonat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 01:59   #35
Ja jesam. Provjeriti terete na stanovima i pitati koliko su već prodali. Do skoro koliko znam - ništa.
Neki stanovi imaju odvratan raspored, neki odličan, ali ima i "kvaka".
dogcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 19:55   #36
kvaka? reci!
nonat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 12:51   #37
pjesmica ide ovako

gajnicar,gajnicar,gajnicar sam ja pisam u govornice nisam normalan!!!

gajnice rulaju,dobar kvart al neki put ima problema.
Xaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 14:51   #38
Quote:
Xaro kaže: Pogledaj post
pjesmica ide ovako

gajnicar,gajnicar,gajnicar sam ja pisam u govornice nisam normalan!!!

gajnice rulaju,dobar kvart al neki put ima problema.
a koji kvart nema problema??!!
Maxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 16:33   #39
Lokacija Gajnica je OK, samo ljudi u Gajnicama su banana . . .
Sve je puno bivsih drustvenih i socijalnih stanova pa u skladu sa time i takvih ljudi. Kvart nije prolazan, nego je vise kao "slijepo crijevo".
Kao sto kaze Mile iz HP " u nasemu su kvartu svi luzeri u startu".
MrXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 21:13   #40
Zato nema previše dotepenaca.
Maxica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.