Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2013., 15:06   #2021
Evo, gore u postu sam ti stavila link na obrazac koji možeš skinuti s neta.
__________________
Luce <3
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 16:17   #2022
Da li znate tko prima pacijente?
Ne zanimaju me doktori na zapadnom dijelu grada..znači od črnomerca prema istoku..i novi zagreb mi je predaleko..i dubrava je predaleko..
Koga god zovem ne prima.
ms*day*dreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 18:29   #2023
jel ima netko da mi moze preporucit dobrog ginekologa u zgu s kojim je zadovoljan i kod koga se ne ceka dugo na pregled? znam da tu negdje sigurno pise, ali hitno mi je pa ne mogu sve iscitavat.hvala unaprijed
jana00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 11:36   #2024
Nisam našla temu pa evo ovdje:

Zna netko što je s Tajanom Klepac Pulanić?
Je li na godišnjem ili promijenila radno vrijeme ili se ne javlja namjerno na telefon?
Zovem ju već drugi dan i ne javlja se, a na godišnjem ne bi trebala biti jer je bila prije 3 tjedna.

EDIT: Javila se, očito imaju gadnu gužvu (9 sam puta zvala)

Zadnje uređivanje aliceocean : 31.01.2013. at 11:54.
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 15:15   #2025
Ginekologija u Domu zdravlja Borovje

Pozdrav, kako sam s Borovja i ambulanta mi je pod nosom nekako je normalno da tu i idem kod ginekologa, a njih dobiti na telefon je muka Isusova. Prvo zvoni, a nitko se ne javlja, da pomislim da sam možda pogriješila dan kada rade ujutro/popodne. Nakon što sam 10 puta zvonila do kraja na telefon, 11. put je zauzet i tako u krug. Kako mi je bilo hitno, spremila sam se i otišla misleći da se med. sestra ne javlja jer joj je gužva. U čekaonici nije bilo nikoga, a ona nije radila apsolutno ništa, kao ni doktorica. Umjesto da su me pregledale jer nisam sigurna da ću biti u mogućnosti doći sljedeći tjedan kad sam naručena, ona kaže vidimo se za tjedan dan.
Ima li netko dobrog privatnog ginekologa?
mallena-zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 21:16   #2026
Quote:
mallena-zgb kaže: Pogledaj post
Ima li netko dobrog privatnog ginekologa?
Poštovana, molim Vas da ovaj upit postavite na temi Privatne ginekološke ordinacije u Zagrebu jer je ovdje offtopic. Jednako tako molim cijenjene forumašice da svoje preporuke napišu na toj temi, a ne ovdje.

Zahvaljujem na razumijevanju.
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 18:28   #2027
Quote:
jana00 kaže: Pogledaj post
jel ima netko da mi moze preporucit dobrog ginekologa u zgu s kojim je zadovoljan i kod koga se ne ceka dugo na pregled? znam da tu negdje sigurno pise, ali hitno mi je pa ne mogu sve iscitavat.hvala unaprijed

Socijalnog ili privatnog?
Kod privatnog ćeš odmah doći na red.
E sad socijalni da jei dobar, i da se dugo ne čeka na pregled takvoga ne znam.
Ali znam da u domu zdravlja Mirogojska ima nekoliko ginekologa koji primaju pacijentice, pa probaj (to je na Zvijezdi).
mistace is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 16:21   #2028
Socijalni ginekolog Centar

Bok,

hitno mi treba socijalni ginekolog u centru. Naime, saznala sam da sam trudna, a dosad nisam išla kod socijalnog. Ako možete preporučiti nekog tko prima nove pacijente, a da je dobar.

Unaprijed hvala na informacijama
Anonimus17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 20:16   #2029
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
01/2300852
Pon/sri popodne, uto/čet/pet ujutro

Čekaj samo malo, ovo je preporuka ???

Čekanje do unedogled, pregled skoro nikakav..hm...
zveckica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 20:28   #2030
Quote:
Florianne_bp kaže: Pogledaj post
Bok cure, žene, mame!
Ako je netko kod dr. Pulanić, zamolila bih dva odgovora:
1) Koliko se čeka na pregled? (treba li se oboružati strpljenjem i ponijeti neko fino štivo?)

2) Može li se ikako busom doći tamo? Na Kvatriću sam, a pojma nemam kako do tamo doći osim taksijem (ne želim uz pomoć kompasa )

Zahvaljujem, dame
Ja sa ovom ginom nema dobra iskustva.

Čekala sam sat i pol vremena, da bi me na kraju ni ne pregledala, jer sam obavila ginekološki prije godinu dana kod privatnika.

Šta nju ima to biti briga, uostalom u godinu dana se svašta promijeni.

Dođeš busom koji vozi na Trnavu sa Kvatrića.
zveckica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 07:13   #2031
Quote:
pepka kaže: Pogledaj post
evo informacija iz prve ruke - ne daje briseve olako.
ja planiram trudnocu i na papi mi je bila srenja upala i nije htjela, pa nije. pocele smo se i prepirati. ja sam inace kod privatnika. ona je rekla da stiti proracun hzzo-a i da mi na papi pise kontrola za 6 mjeseci a ne uputa na briseve i da nema sanse da mi da.
kad sam joj ja rekla da sta ako ostanem trudna i otkrijem da imam ureaplazmu rekla mi je da jednostavno ne moze i da ima tezih slucajeva kojima su brisevi bez sumnje potrebni i i da od kuda meni to da bi se prije trudnoce trebali napraviti brisevi i da nigdje nije ni praksa da se svm trudnicama rade.
to je bio moj prvi susret s njom i bila sam osupnuta..
Slično se i meni desilo.

Potpisujem sve

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 05.02.2013. at 20:02. Reason: Q
zveckica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 18:13   #2032
Bok,
odlučila sam napokon promijenit mog socijalnog ko iz horora za nekog boljeg isto socijalnog.
Pročitala pol foruma,recenzije sa stranice najdoktor i došla do nekih desetak ginekologa.Kod nikog,ali kod nikog nisam imala uspjeha svi su mi govorili da su puni i da nema mjesta.Na dva mjesta su me upućivali u Podsused da jedino tamo ima mjesta
Već sam skoro odustala i odlučila nazvati direkt Hzzo i neka mi oni kažu ko prima u cijelom Zagrebu.
Gospođa je stvarno bila preljubazna i rekla da mogu otići kod god hoću da su im kvotu podigli u 12. mj za tisuću ljudi koje nisu sigurno popunili u ovih par mjeseci.
Probajte se upisat na inzistiranje je vas nitko neće primiti,ja uspjela s tim da je stara provalila da smo s preporukom nešto smuljala i stvarno se skrumpirala i mi upali
Sretno
bboying is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 19:37   #2033
Koji broj treba nazvat u hzzo-u?
Gdje si se na kraju ubacila?

Sent from my PAP4300 DUO using Tapatalk 2
Esthelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 17:47   #2034
Ovo je zaista nocna mora. Dakle, na temelju svega napisanog odlucila sam pokusat kod samo dvije, i to Borongaj i Nova cesta. Prvu, nakon 2 dana konstantnog nazivanja (u smjeni) nisam ni dobila na telefon. Onda sam odlucila da pacijent ove lijecnice ni ne zelim bit jer da mi je potrebna hitno, ne daj boze, mogla bih valjda umrijet dok bih dobila tu 'nadrkanu' sestru na telefon. Druga me poslala u Podsused.
E sad, me zanima sta taj HZZO moze napraviti i zasto oni tako easygoing daju informacije tipa 'moraju vas primiti', a ako su vec dobili informaciju da ordinacije lazu ne zeleci primati nove pacijentice, zasto onda ne traze informacije o tome tko to radi? Pa onda ne urigiraju sami direktno kod svojih ugovornika? Nisu predvidjene nikakve sankcije za ovo?
S obzirom na to da nemam puno vremena bavit se ovime i istrazivati, ako ima vec neka od vas da mi moze odgovoriti na ovo bila bih vrlo zahvalna. Rado bih naime uputila prijavu, a ako ce mi se pridruziti i ostale djevojke koje su olako oteple (ja sam dobila samo jedno 'ne' jer nemam zivaca traziti ih jos nekoliko), to bi moglo i imati nekog efekta, barem na buduci odnos medicinskog osoblja. Cini mi se kao da su se oni svi skupa lijepo dogovorili da ce usmjeravati sve nove pacijente u Podsused.
Inace, mislim da cu docekati svoju placicu i ostaviti je nekom kompetentnom i profesionalnom privatniku jer imam problem za rjesavanje, a ovakvim ljudima ga ne mogu povjerit. Sramota. Ne znam zasto i placamo obavezno osiguranje.
__________________
“I grew up in Europe, where the history comes from.”
gambyjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 17:55   #2035
Quote:
bboying kaže: Pogledaj post
Bok,

Već sam skoro odustala i odlučila nazvati direkt Hzzo i neka mi oni kažu ko prima u cijelom Zagrebu.
Gospođa je stvarno bila preljubazna i rekla da mogu otići kod god hoću da su im kvotu podigli u 12. mj za tisuću ljudi koje nisu sigurno popunili u ovih par mjeseci.

Sretno
Da, ja bih isto zeljela popricat s tom ljubaznom gospodjom i upitiati ju nekoliko stvari. Koji broj si zvala?
__________________
“I grew up in Europe, where the history comes from.”
gambyjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 20:17   #2036
ja rijetko hvalim doktore,pogotove one koji rade preko hzzo-a,ali moja zubarica i ginekologica zaslužuju da ih se pohvali

pošto je ovo tema o ginekolozima reći ću za Martinu Žigmund u Borovju
na početku me smetala malo sestra,iskreno da vam velim, izgleda vrrlo oštro ali je ipak ok
ono što je najbitnije za reći jest da kada rade ujutro zove se za narudžbe od 13-14 a kad rade popodne od 19-20
ja tu informaciju nisam znala pa sam u 12 mj izgubila živce,međutim piše na vratima (moja greška) i kad zovete u to doba sestra se javi
bila sam par puta u oridinaciji di ona ignorira telefon dok ne obavi što u tom trenu radi,a to zna potrajati pa pretpostavljam da bi dijelili moju sudbinu iz 12 mj i pošizili dok bi se sestra javila
međutim za dr imam samo riječi hvale i zaista je topla i susretljiva osoba,odgovori na sva pitanja ..eto znam koliko je teško naći dobrog ginekologa pa se nadam da će ova inf nekom pomoći
šta se tiče doba kad se naruči,nikad nisam čekala duže od 15 min od dogovorenog vremena (uvijek se netko dođe upisati,netko dođe po doznake itd)
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 13:18   #2037
U Centru Socijalna Ginekologica ?!?

zna li ITKO! ? obavezno , da je zensko... nemojte pitat zasto...duga prica. znam da ima puno puno muskih odlicnih, ali to cemo samo preskocit..

molim vas ako netko zna.. neku ginekologicu koja je dobra i oce sve objasnit, negdje u centru , da prima i dela prek hzzo.. molim savijet , trazim sto godina izludit cu vise

Hvala na Odg :>
ciruss is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 11:55   #2038
Quote:
zludit cu s ovom ludom babetinom iz Sigeta
Kojom (može i na pp)?
Ima li tko u Sigetu da prima nove, a da nije kao ova iz quotea?
trnoruzica2005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 13:43   #2039
doktori moraju poštovati minimalnu kvotu da bi imali hzzo ugovor...ne smiju biti ispod minimuma, ne smiju iznad maksimuma...unutar toga sami reguliraju...što više pacijenata, više je prihoda...al o njima ovisi koliko će imati upisanih i koliko smatraju da mogu odraditi unutar min/max..

ono što hzzo može napraviti - u svaki dz gdje je samo jedan gin, može odobriti još jednog u suprotnoj smjeni...npr. na području trešnjevke jug ima 2 dz i 2 gin, a može ih komotno biti 4
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 19:10   #2040
Zagreb-ginekolozi[HZZO]

Pozdrav svima!
Evo citam vaše postove...i ja hitno trebam ginekologa preko HZZOa u Zagrebu. Pokušala sam na nekoliko mjesta ,ali su me uputili u Podsusedsku aleju 79 jer se tamo otvara nova ambulanta. Sutra ću otići tamo i vidjeti pa se javim...
beba3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:52.