Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2010., 06:04   #341
Quote:
Hathor kaže: Pogledaj post
Zna li netko možda gdje u Zagrebu se može po narudžbi kupiti ovakav lančić s privjeskom imena?




Edit - ups!!!! Ispričavam se, sad tek vidim na prethodnoj stranici da je netko već isto pitao.
ja sam si kupila takav u dubravi,mislim da se trgovina zove avenija satova,ak te jos uvjek zanima budem ti pogledala na racunu tocnu adresu.
ttteeeaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 11:05   #342
Mene zanima,ako znate, tko uvozi Salvini nakit i gdje se kod nas može kupiti?
blackstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 11:47   #343
Ja sam dobila na poklon neke lančiće/ogrlice, jedan još ima etiketu i nekako ludu cijenu po meni, jer mislim da se radi o bižuteriji...

Stavila sam ih u album, ako se netko razumije u to, bila bih mu zahvalna da ih pogleda i kaže mi zbog čega tolka cijena...
Suncana 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 10:32   #344
Quote:
mali miš kaže: Pogledaj post
cure, jeste li igdje vidjele nesto poput ovog?

zanima me privjesak...cak ako je i bez lancica, lancic je najlakse nabaviti
tnx
vidila privjesak slican ovome u Splitu u jednoj trgovini nakitom u sklopu TC Joker.

Samo sto je privjesak od srebra ili celika (nisam sigurna) i nemam pojma koliko kosta.

trgovima se zove Silver Shine (mislim)
SuperGirl's Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 11:15   #345
Gdje bih mogla nabaviti u Zagrebu narukvicu nesto tipa ovoga, bitno da je crna i dosta siroka, ako nista od ovih neobicnijih oblika onda barem obicna okrugla.
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 12:27   #346
Imala sam davno jedan lančić s predivnim privjeskom, i nedavno sam našla privjesak ali lančiću ni traga. Zanima me dakle, di se mogu kupit lančići, obični bez ičega?
lost_and_found is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 17:33   #347
Quote:
lost_and_found kaže: Pogledaj post
Imala sam davno jedan lančić s predivnim privjeskom, i nedavno sam našla privjesak ali lančiću ni traga. Zanima me dakle, di se mogu kupit lančići, obični bez ičega?
Hobby shopovi.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 19:20   #348
ovisi kakav lančić želiš, onaj s karikicama imaš u hobby shopu kak je Elektra rekla, a onih tankih imaš i u srebrnarnicama.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 12:14   #349
Quote:
ttteeeaaa kaže: Pogledaj post
ja sam si kupila takav u dubravi,mislim da se trgovina zove avenija satova,ak te jos uvjek zanima budem ti pogledala na racunu tocnu adresu.
Može, hvala ti
Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 22:09   #350
Quote:
ttteeeaaa kaže: Pogledaj post
ja sam si kupila takav u dubravi,mislim da se trgovina zove avenija satova,ak te jos uvjek zanima budem ti pogledala na racunu tocnu adresu.
cijena?

i jel zlato ili srebro? tnx...
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 00:15   #351
Srebrni prsteni

Da li se mogu negdje u Hrvatskoj kupiti ovakvi prsteni. Mogao bih naručiti ovo iz USA, ali dolazi tek za 4-6 tjedana, a curi mi je rođendan za 2 tjedna

I da li znate za neki webshop u europi kao sundance, možda bi iz EU prije stiglo?

http://www.sundancecatalog.com/produ...ortby=ourPicks

http://www.sundancecatalog.com/produ...ortby=ourPicks
ToBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 19:28   #352
zemske da li koja od vas zna ime ducana koji je bio u ulici ante starcevica u rijeci znaci izmedju mlinara i novo otvorenog aksesorajza
__________________
prodajem FOREVER LIVING proizvode od aloa vere :)
juicy loLlipop is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 23:05   #353
Quote:
artist*angie* kaže: Pogledaj post
Gdje bih mogla nabaviti u Zagrebu narukvicu nesto tipa ovoga, bitno da je crna i dosta siroka, ako nista od ovih neobicnijih oblika onda barem obicna okrugla.
crnomerec?
__________________
handmade.prodajem.
Penny Lane. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 18:47   #354
Quote:
Penny Lane. kaže: Pogledaj post
crnomerec?
uf, davnooooo sam ovo pitala,vise mi ne treba.
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 11:15   #355
Znam da sam svojedobno negdje našla odgovor, a više ga ne mogu naći pa imam pitanje. Imam dvije metalne ogrlice (bižuterija), jedna je "zlatna" i mjestimično je pocrnila, a druga je srebrna i pojavile su se dvije točkice kao hrđe. Da li se da to kako popraviti/očistiti.
Kasiopeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 11:22   #356
znam da je post o tome gdje je ilegale star, ali se nadam da će ovo nekom pomoći.

naime nekoliko sam puta kupovala u ilegaleu u radićevoj i imam loša iskustva. nakit se redovito raspao prije nego sam došla doma, znali su faliti i cirkoni. tako da, pri kupnji otvorite oba oka. nije im problem zamijeniti nakit, međutim ako ste ga kupili dva sata prije nego ga morate nositi, kao ja npr. onda ne stignete zamijeniti i možete se fućkati.

što se tiče radićeve ima još jedna trgovina, odmah na početku, s desne strane ako krećete od trga i ona je prekrcana nakitom. tamo još nisam kupovala, ali znaju imati zgodnih stvarčica
__________________
ORMAR :) prodano
gattaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 11:24   #357
Quote:
Kasiopeja kaže: Pogledaj post
Znam da sam svojedobno negdje našla odgovor, a više ga ne mogu naći pa imam pitanje. Imam dvije metalne ogrlice (bižuterija), jedna je "zlatna" i mjestimično je pocrnila, a druga je srebrna i pojavile su se dvije točkice kao hrđe. Da li se da to kako popraviti/očistiti.
Itko zna?
Kasiopeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 01:06   #358
Quote:
mali miš kaže: Pogledaj post
cure, jeste li igdje vidjele nesto poput ovog?

zanima me privjesak...cak ako je i bez lancica, lancic je najlakse nabaviti
tnx
Predivno i ja biiii
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 02:21   #359
Quote:
Kasiopeja kaže: Pogledaj post
Itko zna?
Ako je biža, mislim da nema tu pomoći jer se nakit nije uprljao pa se ne može ni očistiti, već je boja otišla. Ako pokušaš "očistiti", još će ti više boje otići. Bižuterija (većina) ne smije doći u dodir s tekućinama (parfemi su ogrlicama najveci neprijatelji) jer tako gubi boju iliti postaje crvenkasta ili pocrni.
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 19:06   #360
Quote:
SmthSpecial kaže: Pogledaj post
Ako je biža, mislim da nema tu pomoći jer se nakit nije uprljao pa se ne može ni očistiti, već je boja otišla. Ako pokušaš "očistiti", još će ti više boje otići. Bižuterija (većina) ne smije doći u dodir s tekućinama (parfemi su ogrlicama najveci neprijatelji) jer tako gubi boju iliti postaje crvenkasta ili pocrni.
Šteta, nadala sam se bar da za ovu koja je pocrnila ima spasa :-(
Kasiopeja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:52.