Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2008., 13:42   #21
word
__________________
Nemogu oni mene toliko malo platit,
koliko ja mogu malo radit
Super sport tajkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 13:45   #22
ajde imam par pitanja....

1.) od nba 97 sam u nizu igrao sve nba do negdje 2003 kad mi se vise zgadio EA,na svakoj sam odigrao sigurno barem jednu sezonu s nekom ekipom s punom minutazom+playoff...e sad prije neke 2 godine sam cuo za ovaj 2knba i rekli su mi da je zbilja simulacija pa me zanima jel zbilja je?5

2.) u vezi tipkovnice...znaci bolje da ni ne pokusavam igrat na tipkovnici pretpostavljam, vec da odem po neki gamepad slican ovom na plejki?

3.) ako je igra zbilja tako dobra mozda bi kupio i original,zanima me jel ima ekipe koja igra ovo preko mreze,evo konkretno jel ima neko odavde ko bi igrao preko hamachi-a barem jednom,dvaput tjedno ako odlucim kupit igru?
volej_iz_lakta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 14:57   #23
Quote:
volej_iz_lakta kaže: Pogledaj post
ajde imam par pitanja....

1.) od nba 97 sam u nizu igrao sve nba do negdje 2003 kad mi se vise zgadio EA,na svakoj sam odigrao sigurno barem jednu sezonu s nekom ekipom s punom minutazom+playoff...e sad prije neke 2 godine sam cuo za ovaj 2knba i rekli su mi da je zbilja simulacija pa me zanima jel zbilja je?5

2.) u vezi tipkovnice...znaci bolje da ni ne pokusavam igrat na tipkovnici pretpostavljam, vec da odem po neki gamepad slican ovom na plejki?

3.) ako je igra zbilja tako dobra mozda bi kupio i original,zanima me jel ima ekipe koja igra ovo preko mreze,evo konkretno jel ima neko odavde ko bi igrao preko hamachi-a barem jednom,dvaput tjedno ako odlucim kupit igru?
1. da, odlična i prava simulacija košarke
2. obavezno gamepad
3. ja bi igro s tobom, al ne kupujem originale, jedino ak se može onim ''drugim'' putem

A sad neka moja pitanja

Neko gore veli da se zakucava samo u kontri sa držanjem turba i tipkom za šut, hvala na tome, uspio sam tako ali samo u kontri, a mene još zanima kako da zakucam recimo sa Amareom Staudamireom koji je zvjerčina pod košem, jer mi to kompjutor stalno radi, zakucava dok play doda centru pod košem.

I moram reć da sam zasada jako loš, igram na all-star i sve akcije mi idu ili na polaganje (najlakše zabit) ili na neki isforsirani šut (koji uđe svake prijestupne), naime još nisam skužio kak ubrzati protok lopte da napokon ostane neki igrač sam ili na trici ili na dubokoj dvici, dal to treba uz pomoć biranja akcije u napadu (to radim al nikako ne uspjevam, još su mi čudne one b12,b8,b7... jer neznam koji je uopće to gumb, pa od oka odaberem neku akciju i gledam kako se igrači ponašaju ali nije to to).

Na kojoj brzini igrate, ja sam stavio 60 %.

I kako ste odredili faule, ja sve imam na 30%.
Crazy Horse is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 15:25   #24
ja isto rokam na all-star, nemam neke uigrane akcije, najcesce stvaram visak i sut izvana, ili leđno pa horok, da se puno kombinacija izvest, i fora mi je sta svaki igrac ima svoj individualni stil.
probao sam se zaletit s malim playem pod kos i pucanje, uvijek neku novu fintu slozi.
Kom se da, nek odradi par treninga i tam se da dosta toga izvjezbat i upoznat sa sutom igraca.
P.S.: YAO je kralj
__________________
Nemogu oni mene toliko malo platit,
koliko ja mogu malo radit
Super sport tajkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 15:28   #25
e da, umalo zaboravih, igrajte bez turba, osim u kontri, veca je kontrola lopte i tocniji su pasevi (nema tolko izgubljenih lopti)
__________________
Nemogu oni mene toliko malo platit,
koliko ja mogu malo radit
Super sport tajkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 22:36   #26
zakucat se može tako da se pritisne b6 (ja ga namjestio na L1, pogledaj na setupu) i pomakne right stick prema košu. malo je zajebano.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 00:19   #27
btw jel itko skužio kako se u asocijaciji radi three-way trade, odnosno kome ide koji igrač...
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 11:00   #28
Igra je VRH vrhova, ono, fakat ne mogu ni ja doć k sebi koliko je dobra. Jedino što OPET po običaju šteka je obrana. Nema šanse da na HOF levelu (ali i nižima u većini slučajeva) kompov AI igra kao i tvoj, nema teorije.

Ovaj njok tu

http://www.youtube.com/watch?v=6WLra...eature=related

je objasnio dio problema. Osim toga, fakat je teško igrat obranu, jučer mi je frend s jebenim Brentom Barryjem gađao trice 9 od 11, od toga sam šest puta bio u bloku ali TOČNO u bloku, znači nisam imao kontakt s loptom ali ruka ispred njegove ruke i lica, bez greške.

Ali ne, sve ulazi. Ja s Ginobilijem ili Peđom trgam trice, to nema smisla. Neki dan Peđa 7 of 7 za tri, protiv frenda ne AI-a.

Uglavnom jedino je tu obranu nerealno teško igrat, sve drugo je vrh vrhova u 2k9.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 13:00   #29
imam samo jedan savjet za sebe, nešto šta svako ko igra sportske igre treba odmah namjestit: podesi slidere!

ovi tu su najbolji koje sam našao na webu http://www.sportsgamer.com/forums/nb...9-sliders.html
ima i za superstar i za all star težinu.
igra je i dalje nevjerojatna, tolko caka, tolko pizdarija, još jedino nisam naučio kako krenit u drive i služit se desnom gljivom (grrr...) zbog čega sam malo ljut. association mod prejebeno napravljen iako je trading sistem malo pretežak. sve u svemu mrak, miljama bolje od nba live.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 13:08   #30
if hakeem can't swing forward it's not a total game
unatoč sliderima istina je da je obrana slabo napravljena, al sve se može donekle popraviti. šta jes jes i mene izluđuju neke pizdarije, al ja ne znam ni jednu sportsku igru osim nhl 94 da je imala baš dobru obranu. ono što sam otkrio je da mogu najrealističnije igrat na pro levelu uz dobro namještene slidere koji daju dobar balans pa mi se nekad dogodi da ispušim od stvarno loših ekipa ili da dobijem jako dobre, al ono što je najbolje je da nikad nisam stoposto siguran šta će se dogodit.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 15:35   #31
ja se služim desnom gljivom bez problema. Gdje mogu podesit slajdere točno?
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 18:27   #32
na pc-u igram i kad ocu tradat nekog nemogu prebacit klub...ne reagira mi na mis promjena kluba iz kojeg ocu nekog stavit u blok...neko zna kako????
daxyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 18:10   #33
uspio sam zakucat s carterom tak da mu prodje ruka do lakta kroz obruc. bolesno
nego nesto sam nacuo da se moze igrica updateat (rosteri, pokreti, overall, ali nigdje to nisam uspio nac
P.S: s desnom gljivom se cuda daju izvest
__________________
Nemogu oni mene toliko malo platit,
koliko ja mogu malo radit
Super sport tajkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 18:20   #34
@Sst

Link
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 18:50   #35
ovo je preteško
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 20:56   #36
ljudi problemi
nakon postignutog kosa, lopta se ne izvodi, nego ko ju ulovi ispod obruca nastavi igrat s njom preglupo.
brijem da nisam prckao po settingsima, nis mi nije jasno
__________________
Nemogu oni mene toliko malo platit,
koliko ja mogu malo radit
Super sport tajkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 13:00   #37
bug nekakav? to nisam još doživio.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 17:13   #38
preinstalirao, sve ok
imam jos jedno pitanje:
hocu s kompicem nabacit na joystice, ali imamo razliciti raspored tipaka, kak to namjestit.
pošto su joystici indenticni, u control setupu mi ih ocita ko jedan i kad namjestim tipke, namjeste se za oba indenticno. sta da radim, jel bi mozda mogao u windowsima negdje jedan preimenovat, pa mi mozda ocita ko dva.
probao sam u igrici otvorit dva usera, ali ne pomaze
__________________
Nemogu oni mene toliko malo platit,
koliko ja mogu malo radit
Super sport tajkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 22:34   #39
kad ulazim u igru neće da mi prihavti da save-am profil,tako da uvijek moram iznova sve namještat...je li netko zna u čemu je problem...
rigoleto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 12:50   #40
pozdrav svima,

nabavio sam igru preko vikenda i redovito mi se dogadja jedna cudna stvar... pocetkom 4/4 nitko ne izvodi loptu nego igraci samo stoje iza out linije. ne pomaze ni pozivanje timeouta, niti kad promijenim side (pocnem kontrolirat prozivnike). ne pomaze apsolutno nista nego jedino mogu izac iz igre i ponovo je pokrenuti. kad igram sezonu par utakmica normalno prodje i onda se jedna ovako zbrejka.

jel ima netko slicnih iskustava/savjeta/hintova?

tnx
turambar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:56.