Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2007., 12:18   #141
hehe mozak - beskonačno nepoznato prostranstvo (posebno za zapadnjačke lječnike...)
Mezomorph is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 20:25   #142
Ma vjerojatno nije nista. Mozda mala paranoja itd.

Ali postoji neki cvrst dokaz. Sorry nisam sve postove procitao, ali dali si ikada cuo zvona kda taj glas govori. Zvona tipa crkvena ili slicna.
Klukas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 20:35   #143
Quote:
scorpion667 kaže: Pogledaj post
Nisam znao u koji bi forum ovo stavio pa sam odlucio ovdje. Muci me vec gotovo dvije godine ovaj problem.

Ljudi pomozite. Cesto kad odem spavati razmisljam o necemu prije nego zaspem (o bilo cemu, npr. o nekoj curi). Misli mi lutaju glavom i cini se kao da mi cijela hrpa misli luta po glavi.
A sada ono cudno, sto mi se dogodi otprilike jednom mjesecno. Dok razmisljam najednom neki glas izgovori moje ime (najcesce) ili neku rijec i sve mi misli odjednom stanu. Glas je uistinu cudan. Nekada se cini kao da je moj glas, a nekada kao da je nekakav zenski glas. Taj glas nikada ne zagalami vec rekne normalnim tonom, ali glasno. Sto je najcudnije taj glas ne dolazi od negdje kraj mene vec kao da je u mojoj glavi. Misli mi odjednom prestanu i osjecam strah. Pokusavam misliti na nesto drugo, zamisliti neku obicnu situaciju, zamisliti neku sliku, ali nemogu. Ta tisina koju stvori taj glas je nekako cudna, neprirodna, kao da sam u nekom mrtvome prostoru. Cujem samo kazljke sata i neke sitne zvukove u sobi (normalni zvukovi, npr. kao kad puse vjetar pa prozor pomalo zadrhti).
Pokusavam da ih ne cujem, ali ih ipak cujem. Nemogu vam opisati tu tisinu, kao da je suha, i kao da je svaki zvuk kraći nego inače. Nemogu vam opisati ni taj strah koji osjetim kad cujem taj glas. Jedne noci sam imao narukvicu iz međugorja koja je na sebi imala Gospine slike. Bila mi je cijeli dan na ruci i vec sam bio zaboravio na nju. Kada sam ocuo onaj glas i kada je pocela tisina poceo sam opet osjecati tu narukvicu na ruci (nije me stiskala vec sam jednostavno osjecao da mi je na ruci - iako sam bio potpuno zaboravio na nju). Pokrio sam se dekom preko glave i dok sam bio pod dekom otvorio sam oci. Vidio sam neku bijelu siluetu (otrilike velicine kao prst na ruci - ali ne obasjava prostoriju, vec je vise slicno onome kao kad gledate u svjetlo i zatvorite oci pa vidite nesto bijelo u sredini) kako se uzdize sve dok mi nije izasla iz vidnog polja. Mislio sam da se oci igraju samnom, ali sam shvatio da vec vise od 2 sata nisam vidio svjetla.
E sad... jesam li poceo gubiti razum ili sta vec? Zasto nekada ocujem onaj glas koji mi zaustavi sve misli? Zasto je ona tisina tako cudna (bilo me je i prije strah od nekih stvari ali tisina nikada nije bila ovakva). Jeli moguće da je ta tišina samo produkt moga straha? Jeli moguće da je ona bijela silueta zapravo samo igra očiju i drugi produkt moga straha? Nekada osjetim i hladnocu na nekome dijelu tijela iako mi je toplo i pod dekom sam. Jeli moguce da poslije toga glasa jednostavno samo radi moja mašta? Što god to bilo neda mi spavati i zato mi treba vaša pomoć. Jeli itko imao nekakvo slično iskustvo (to naglo zaustavljenje misli) i znate li neko mjesto na netu gdje bi mogao pronaći nešto o tome? Ima još jedna stvar na koju prije nisam obraćao pažnju (jer mi se nije činilo važno) - a to je da mi je se, nakon zadnje dvije noći nakon što mi se to dogodilo (za te zadnje 2 sam 100% siguran a prijašnjih se ne sjećam), obično dogodilo nešto dobro drugi dan (1. put sam sam se pomirio s curom nakon duge svađe, a drugi put samo položio ispit na faksu. Možda je slučajnost, ali tko će ga znati. Eto ako možete pomozite mi. Prije nisam obraćao pažnju na to ali sada me već počinje mučiti. Sreća da se ne događa često inače nebih nikada spavao! Unaprijed hvala!
Na čemu si?Hepaton,heroin,kokain,marica...
__________________
Here’s Johnny
MiG 0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 23:14   #144
Quote:
zelenbrijeg kaže: Pogledaj post
Goood.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 16:13   #145
hehe...sad se i šalimo,ha??
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 22:14   #146
Glas kojimi ne prekida misli i ćesto trazi lovu nekad i sex. Pomozite
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 13:06   #147
Quote:
No one kaže: Pogledaj post
Glas kojimi ne prekida misli i ćesto trazi lovu nekad i sex. Pomozite
__________________
...64m1n6 2u1z...
M4t174 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 02:35   #148
pa mislim da si dosta toga i umislio, jer ono...to je ko kad pomislim da je neko iza mene i skroz ću imat taj osjećaj ko da je neko iza mene,...uaaa...evo sad...čim pomislim na to.
ili kad se gledam u ogledalo, i očekujem nekoga iza sebe da će se stvorit...uaaa.-..čim pomislim na to, odma već imam taj osjećaj..

što se tiče svega, mislim da taj glas nije tako strašan,..a silueta i osjećanje narukvice na ruci su najsitnija stvar koja se svakom dešava,...a ti svi vjerovatno očekivo neku reakciju kad si čuo glas, pa si odma počeo osjećat narukvicu (ili sat, šta je već bilo-a nije bilo na ruci),..i uz glas je normalno da očekujemo neko lice, ili nekoga...a onda si jednostavno vidio kao tu neku svjetlost..
ne znam..ne mislim da si lud, nego mislim da ako prestaneš vjerovat u taj glas, da će nestati...
a ako nestane, onda jebiga, onda si podvojena ličnost...ili si možda gladan, pa tvoj želudac priča s tobom.
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 08:43   #149
Quote:
No one kaže: Pogledaj post
Glas kojimi ne prekida misli i ćesto trazi lovu nekad i sex. Pomozite
uputi ga meni...!
Silas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 12:31   #150
o/oj/ej silaše, ti mene strašiš.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 15:02   #151
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
o/oj/ej silaše, ti mene strašiš.
zašto???pa hoću čovijeku pomoć....a ako je demon muško,ni meni neće biti loše...
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 15:46   #152
Quote:
Silas kaže: Pogledaj post
zašto???pa hoću čovijeku pomoć....a ako je demon muško,ni meni neće biti loše...
ok i dalje me strašiš
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 16:48   #153
jel možda glas Endimion
T'pol Tucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 08:41   #154
pa ako jest,poslužio bi....
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 10:36   #155
Quote:
T'pol Tucker kaže: Pogledaj post
jel možda glas Endimion
to tebi u glavi?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 10:43   #156
dečki,radim privatan party,javite se....sve će biti u mom stanu...ne bojte se,neću vam ništa
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 21:19   #157
Schizofrenija popij si tablete
T'pol Tucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 21:21   #158
Quote:
T'pol Tucker kaže: Pogledaj post
Schizofrenija popij si tablete
ti mi uvijek začiniš kraj dana.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 21:28   #159
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ti mi uvijek začiniš kraj dana.
čekaj! da nije Vrag/ Đavo?
T'pol Tucker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:40.