Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2005., 12:31   #21
Quote:
TiNa. kaže:
kolike su teglice??
Quote:
Bepa Joseph kaže:

te smo ga sami prelili u teglice po 2 dcl
Feuerfuchs is offline  
Old 12.05.2005., 20:30   #22
he ......
TiNa. is offline  
Old 12.05.2005., 22:35   #23
Quote:
TiNa. kaže:
he ......
Desava se i najboljima, zar ne?
Feuerfuchs is offline  
Old 12.05.2005., 23:55   #24
ne znam je li najboljima, ali meni jeste
TiNa. is offline  
Old 13.05.2005., 00:41   #25
super Bepa Joseph, hvala na instrukcijama...

bumo si jos razmislili, danas je pala ideja da kupimo neke biljke male u rasadniku i stavimo ih u lijepe teglice pa svi dobe zivu uspomenu
__________________
"The truth will set you free. But first it will piss you off."
primadona is offline  
Old 09.06.2005., 18:51   #26
i evo dilema rijesena -

MBM ukrasni zacini (3-5kn kom) + ukrasna teglica (5kn komad) sve skupa super izgleda, uzvanici ce dobiti trajniju (ovisi o zalijevanju ) uspomenu i to je to...

hvala svima na idejama
__________________
"The truth will set you free. But first it will piss you off."
primadona is offline  
Old 11.06.2005., 01:37   #27
ubudjosala riza.
dijed sijed is offline  
Old 13.06.2005., 14:47   #28
Sinoc sam vidjela nesto prekrasno kao pokloncic sa jedne svadbe, indijske.
Male metalne kutijice sa urezanim imenima mladenaca + datum, ispunjene rucno radjenim vjencicima od svjezeg jasmina, sada naravno vec osusenim.
Jos uvijek jasmin mirisi...
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Old 07.11.2005., 12:53   #29
Konfeti

Ima li ko kakvu dobru ideju za konfete? Moze biti bilo sta sta mogu sama napraviti ili dat napravit... Dali je itko radio sam svoje konfete? I kako to izgleda?
__________________
>> Ako neznas ti, ja znam jos manje<<
Greenbee is offline  
Old 07.11.2005., 21:17   #30
Moja majka je meni pravila ruze a prijateljica je za svoje vincanje radila morske stvari (ribe, zvijezde,..) na skrucenoj mrezi. Simpaticne stvari. I unikatne.
 
Old 07.11.2005., 21:19   #31
Re: Konfeti

Quote:
Greenbee kaže:
Ima li ko kakvu dobru ideju za konfete? Moze biti bilo sta sta mogu sama napraviti ili dat napravit... Dali je itko radio sam svoje konfete? I kako to izgleda?
konfeti? jesu to oni sareni kruzici sto se bacaju pa izgleda ko papirnati snijeg? ja ih obicno napravim s busilicom za papir
zmija ljutica is offline  
Old 07.11.2005., 22:08   #32
Re: Re: Konfeti

Quote:
zmija ljutica kaže:
konfeti? jesu to oni sareni kruzici sto se bacaju pa izgleda ko papirnati snijeg? ja ih obicno napravim s busilicom za papir
To smo tako zvali te papirice ali sada konfeti zovu one stvari koje dajes gostima.
 
Old 08.11.2005., 10:09   #33
Bez uvrede ali ako se pod konfetima misli na one zasecerene bijele bademe u mrezici, ja ti stvarno preporucam da malo jos razmislis. To kao prvo nitko ne jede, a sad da se ti napatis i gotovo svi dodju doma s tim i puknu u ladicu jer im je muka baciti i onda to nadju unuci (tako sam ja kod svoje bake nasla konfete od prije 30-ak godina). Razmisli sto bi ti voljela dobiti kao uspomenu sa svadbe, ali opet da ti ne bude preskupo jer to nema ni smisla jer to je sitnica koja ide uz zahvalnicu. Ili daj samo zahvalnicu s fotkom (i takvih sam svadbi imala).
Imas raznih varijanti od cimetovih stapica s masnicom, poruka u malim bocicama ili epruvetama, do casa, salica s vasim logom, cokolada od 50 g s omotom na kojem pise tko sto kada i gdje, magnetici, privjesci za kljuceve...... Pusti masti na volju. Zasto ici konvencionalnim putem ako mozes biti zanimljivija i uostalom dati jednu osobnu notu.

Ali ako ti se svidjaju konfeti imas ih i za kupiti vec upakirane npr:
www.ada.hr i slicne stranice.

Sretno!!
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Old 08.11.2005., 10:15   #34
Ma ja pod konfete racunam sve, znace ne samo one usecerene bombonice koje svi bace u ladicu! Bas bi nes drugo.. Hvala na idejama! Nes cu vec izmislit...

__________________
>> Ako neznas ti, ja znam jos manje<<
Greenbee is offline  
Old 08.11.2005., 10:20   #35
Uh, vec sam se pobojala da to netko smatra super za svadbu.
Moje je misljenje da je poklon time ljepsi i bolji ako ga sama radis i da nije sve stancano a da si ti samo narucila. Mislim super ako je to lijepo i divno i krasno ali da tvoji tj. vasi gosti vide da ste se vi osobno potrudili oko njih.

Isto tako mi je lijepo kad se mladenci osobno potpisu na (barem zahvalnice). To se napravi prije pa se samo umetnu fotke, ali svakome je drago vidjeti da si u svoj to strci i zbrci za koju svi dobro znaju odvojila vrijeme i ulozila malo truda da se svojom rukom potpises kako bi im zahvalila.

Pa pa
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Old 08.11.2005., 10:34   #36
Mislila sam raditi nes osobno, s nasom slikom ili tako nes.. Tesko mi se odluciti.. Ali ima jos vremena pa ce bit nes od toga.. Ja bi sve radila sama, i pozivnice, i konfete i zahvalnice i kolace i torte i ukrase... Ali to je ipak malo previse..

Ipak su meni simpaticni i oni konfeti s bomboncicima, iako zavrse u ladici.. Imam doma jedan tako sladak, bomboncici su u malom klaviru.. Nis koristi od toga naravno, ali nema veze..
__________________
>> Ako neznas ti, ja znam jos manje<<
Greenbee is offline  
Old 08.11.2005., 10:53   #37
Evo jos jedne ideje. Imas na Staroj Samoborskoj ducan s onim slatkim malim teglicama. I (doduse ne znam kad ti je svadba) napravis pekmez, marmeladu ili bilo sto slicno tome, napunis teglice i napravis mali privjesak etiketu na spagici. Ili nesto slicno.
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Old 08.11.2005., 19:27   #38
Moja prijateljica je ma svadbi dijelila mala licitarska srca na kojima su pisala njihova imena.
Preslatko.
Ja bi osobno izabrala zahvalnice, jer biti će na svadbi i ljudi koji se neće slikati s vama, pa neće dobiti vašu fotku, a ovako će ju imati
en@ is offline  
Old 09.11.2005., 09:55   #39
E ta licitarska srca sam vidjela, meni je to super! Mozda se na kraju i za to odlucim. Vidjela sam i boreve ukrasene s njima, i to je tako jako slatko. (Blizi se Bozic!!) Svadba se jos bas i ne blizi, ali treba unaprijed razmisljat..
__________________
>> Ako neznas ti, ja znam jos manje<<
Greenbee is offline  
Old 09.11.2005., 18:25   #40
Quote:
misiz S kaže:
Evo jos jedne ideje. Imas na Staroj Samoborskoj ducan s onim slatkim malim teglicama. I (doduse ne znam kad ti je svadba) napravis pekmez, marmeladu ili bilo sto slicno tome, napunis teglice i napravis mali privjesak etiketu na spagici. Ili nesto slicno.

Dijelit pekmez na svadbi? zbunit će ljude jel su došli na svadbu ili u caritas ma zahvalnica s slikom je dosta i još ako dijelite kolače u onim kartonskim kutijicama i super, pa ne moraju otići s više poklona nego šta su ih donijeli
dobardan is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:57.