Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2007., 01:07   #41
ne znam jel se meni to samo cini al znala sam jednu curu koja je jako dugo bila sa svojim deckom i kad sam ga vidjela mislila sam da joj je brat. a isto tak u mom razredu bile su dvije cure sjedile su zajedno u klupi i imale su donekle slicnu fizionomiju tijela malo drugaciju od drugih radilo se samo o obliku glave nije bio ovalan nego vise onako srcolik ali samo su njih dvije bile takve gradje i uglavnom su se skompale i druzile, ali su bile i slicnog karaktera.a da ne govorim o tome kad vidis nekog da ima zivotinju i da fizicki nalikuje. ima nesto u tome, sad da li se to radi da s vremenom posto su jako puno zajedno vec poprime i slicne navike ili ne znam kaj ... mozda je to neki zakon duhovnog privlacenja slicno tezi slicnome, slicno nalazi slicno, slicno privlaci slicno...iako se kaze kako se suprotnosti privlace ili svaka ptica svome jatu leti
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 21:59   #42
Quote:
CosmaShiva kaže: Pogledaj post
to ti je vjerojatno zato što ljudi koji su dugo skupa poprimaju sličnu mimiku
kao što djeca pokupe od roditelja način hodanja,smijeha (jer ih naravno oponašaju)
da to sam dosta puta primjetio, a i ja sam znao nekada cesto nesvjesno pokupiti on nekoga nesto
Koki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 22:27   #43
Ja sam primjetila da moja stara lici na naseg psa......malog bijelog westija a ona je slicna, oblije gradje, sa tamnom kosom i ocima i bijelom puti a on je obrnuto ali ipak lice na neki cudan nacin. i Imaju slicnu narav, to je bila ljubav na prvi pogled. Moj stari i stara uopce lice, a mislim da si nisu kompatibilni mentalno
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 15:18   #44
Quote:
sal_mirabilis kaže: Pogledaj post
Jel' tema ima veze s ovom slikicom?
Ima nešto u tome, da. Ali mislim da ne dolazi do sličenja tokom vremena, već da ljudi odmah biraju psa koji će im najbolje odgovarati, a sličnost u izgledu onda i nije neobična.
Ja sam si ko klinka željela vučjaka. Mužjaka, Nerona. Činilo mi se da bi mi ta vrsta pasa najbolje odgovarala, naime, kao da su nekako izražavali i moju, tada dosta divlju, osobnost.
Kad sam prije tri godine konačno išla nabaviti peseka, vučjak uopće nije dolazio u obzir, već sam izabrala nježnu ženkicu, zlatnu retrivericu, gotovo sasvim bijelu. Možda stoga što sam i ja postala dosta smirenija.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 15:23   #45
Na kraju ces pudlicu trebat.
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 15:53   #46
Quote:
Jackrabbit kaže: Pogledaj post
Na kraju ces pudlicu trebat.
Sumnjam. One su dosta nervozne, tako barem kažu, a ja sam se nervoze riješila.
Možda pređem na druge ljubimce, zlatne ribice, na primjer. Kad me prođe volja za razgovorom sa svim i svakim.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 15:58   #47
Preporucam papigu.
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 18:25   #48
mačku, mačku!
po mogućnosti nešto mlado, ali dovoljno staro da se osamostalilo od cice. samo, to ti je automatski briga koja može trajati kojih 15 godina.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 19:27   #49
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
mačku, mačku!
.
Ne bih mačku. Stalno bih morala mijenjati pijesak, a kad bih je i naučila da se koristi zahodom, ne bi mogla pustiti vodu.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 19:34   #50
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Ne bih mačku. Stalno bih morala mijenjati pijesak, a kad bih je i naučila da se koristi zahodom, ne bi mogla pustiti vodu.
pa zar je tako teško promijeniti pijesak?
za svakom životinjom moraš očistiti. mačke barem brzo nauče što smiju, a što ne smiju raditi. i jako su uredne. i umiljate.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 19:50   #51
I individualne.
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 21:08   #52
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Ne bih mačku. Stalno bih morala mijenjati pijesak, a kad bih je i naučila da se koristi zahodom, ne bi mogla pustiti vodu.
http://www.karawynn.net/mishacat/toilet.html


i to se može. čak sam vidio filmić.
ne znam može li ih se baš naučiti da potežu vodu za sobom, ali neke mačke to čine iz gušta.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 12:21   #53
ja sam siguran u tu sličnost koja dolazi s vremenom
doors is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 14:28   #54
Quote:
Ima nešto u tome, da. Ali mislim da ne dolazi do sličenja tokom vremena, već da ljudi odmah biraju psa koji će im najbolje odgovarati, a sličnost u izgledu onda i nije neobična.
upravo sam to htjela i ja reći, pa kak sam lijena samo sam quotala
vidjela sam jako puno primjera gdje su vlasnik i njegov pas, ali i ne samo pas, može to biti i mačak jako slični.
Što se tiče ljudi, skloni smo si birati partnera koji nam je i fizički sličan a kako starimo, naravno da se ta sličnost pojačava.
Ste kad primjetili kako stari muškarci počinju sličiti babama, a stare žene dedekima?
tak da mi ovo baš i nije neka novost.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 15:04   #55
Previse gledam u ovu kutiju ispred sebe, glava ce mi pokockastit.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 12:28   #56
Sad ću biti malo kontroverzan, ali to obožavam.

Jeste li čuli za fiziognomiku? Laički rečeno, fizičke, vanjske karakteristike čovjeka, poglavito njegovog lica ocrtavaju i njegov unutarnji karakter. Iako je sto postotna povezanost davno znanstveno opovrgnuta, korelacije postoje.
Tako ja mogu uočiti što je najvjerojatnije s čim se čovjek hrani na temelju njegovog lica. Kod nekih određenih poznatih individua sličnost sa svinjom je zapanjujuća. Mršavi ljudi s izduženim ovalnim licem tendiraju vegetarijanstvu i sl. Ova se sličnost također razvija s vremenom, tako da je to lakše ustanoviti kod starijih ljudi i ljudi srednje dobi, nego kod mlađih. A geni također igraju ulogu, tj. ono što su njegovi/njezini stari jeli ocrtava se i na njegovom/njezinom licu. Ima tu finih detalja koje se može naučiti uočavati. Ne znam ni ja puno, pa me nemojte puno ispitivati, ali ako netko nešto zna o ovome, neka slobodno napiše.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.