Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2008., 21:51   #1001
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
pitala ja sad kod plastičara skoro se počeo derati
makar sam ja čula da se to može on je rekao drugačije
Pitaj doktora opce prakse, fizijatra i plasticare u nekoj normalnoj bolnici (koji nisu privatnici). Nema smisla da toliko platis zahvat koji radis iz cisto zdravstvenih razloga.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 21:52   #1002
svi hvale zambelli-a za sise.tak da ću još vidjeti dal ću se dati u ruke njemu ili glumičiću.neznam zašto po njemu svi pljuju,jer sve sise koje je on napravio meni super izgledaju(glumičić jelte)
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 21:53   #1003
pljuju zato jer je tip bi tip trebao raditi samo lice a radi cijelo tijelo
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 21:55   #1004
nema veze....ja mu svoje sise dobrovoljno dajem na uređivanje imao on dozvolu ili ne
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 21:55   #1005
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
pljuju zato jer je tip bi tip trebao raditi samo lice a radi cijelo tijelo
pljuju i iz nekih drugih razloga..pa tako i zato jer je u svom radu koristio materijale koju su zabranjeni..
a što se tiče izgleda silikonskih grudi, znam da se ukusi razlikuju,ali meni se niti jedne ne sviđaju..sve mi izgledaju umjetno, kao dva kokosa.
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 22:02   #1006
Ma to je oblik, nek stave oblik kapljice, pa ce izgledati ok.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 22:32   #1007
Cijene u Barbelu su i do 2-3 puta veće od onih na webu. Kad sam ih pitala kako to pravili su se da nemaju pojma da su na webu druge cijene od onih koje su mi rekli....i koje su naravno važeće.
Sun_Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 22:35   #1008
Quote:
Sun_Flower kaže: Pogledaj post
Cijene u Barbelu su i do 2-3 puta veće od onih na webu. Kad sam ih pitala kako to pravili su se da nemaju pojma da su na webu druge cijene od onih koje su mi rekli....i koje su naravno važeće.
to bi značilo da je npr. povećanje grudi oko 50 tisuća kuna? čisto sumnjam...
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 22:37   #1009
Ne kažem da je za sve, nego za 2 zahvata koji su mene interesirala (nisu bile grudi niti nos niti liposukcija u pitanju).
Sun_Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 22:38   #1010
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
svi hvale zambelli-a za sise.tak da ću još vidjeti dal ću se dati u ruke njemu ili glumičiću.neznam zašto po njemu svi pljuju,jer sve sise koje je on napravio meni super izgledaju(glumičić jelte)
zambelli je uistinu najbolji za sise
zajebAnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 23:49   #1011
Quote:
zajebAnna kaže: Pogledaj post
zambelli je uistinu najbolji za sise
kako znaš?
_Maya_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 17:48   #1012
evo ja se opet javljam makar sam o temi podizanja sisa vec pisala na forumu.
bila sam na operaciji prije godinu dana, platila je 18 i pol tisuca kuna, sto su bile jako dobro investirane pare.mislim da je takva cijena bila i na njihovim stranicama na netu.prije 2 mj. sam bila jos na korekciji oziljka u lokalnoj anesteziji. to se nije trebalo dodatno placati.
moram rec da oziljci nakon toga jesu veliki, kruzni oko bradavice i vertikalni prema dolje, ali nakon godine dana izblijede na boju okolne koze i vide se tek ako se dobro zagledas
operirao kincl.vrlo zadovoljna
cruella c is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 17:53   #1013
...i da ne zaboravim, pri podizanju grudi oblikuje se i zljezdano tkivo unutra a ne samo koza izvana!
cruella c is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 19:33   #1014
A sto je s ligamentima?

Meni bi cak pasalo da mi pocupaju sve te zlijezde, a ostave samo spek da mi grudi vise ne budu osjetljive
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 19:44   #1015
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
A sto je s ligamentima?

Meni bi cak pasalo da mi pocupaju sve te zlijezde, a ostave samo spek da mi grudi vise ne budu osjetljive
..a zašto bi "čupala" sve žlijezde? ti ih znači želiš smanjiti?
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 19:53   #1016
Zato sto me bole. Mogu smanjit, nije problem, samo da su dignute.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 20:09   #1017
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Zato sto me bole. Mogu smanjit, nije problem, samo da su dignute.
konstantno te bole ili samo prije menge?
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 20:15   #1018
Fibrocisticna mastopatija. Bole tu i tamo i kad ih se dira. Ne zelim da me bole kad ih se dira.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 00:41   #1019
Quote:
cruella c kaže: Pogledaj post
evo ja se opet javljam makar sam o temi podizanja sisa vec pisala na forumu.
bila sam na operaciji prije godinu dana, platila je 18 i pol tisuca kuna, sto su bile jako dobro investirane pare.mislim da je takva cijena bila i na njihovim stranicama na netu.prije 2 mj. sam bila jos na korekciji oziljka u lokalnoj anesteziji. to se nije trebalo dodatno placati.
moram rec da oziljci nakon toga jesu veliki, kruzni oko bradavice i vertikalni prema dolje, ali nakon godine dana izblijede na boju okolne koze i vide se tek ako se dobro zagledas
operirao kincl.vrlo zadovoljna
mozes malo, molim te, opisati i osjecaj dodira?

na zambellijevoj stranici pise da je moguce izgubiti osjecaj dodira i na godinu dana
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 02:20   #1020
mislim da je to normalno, kao i kod većine operacija. evo nevezano za estetsku kirurgiju- mama mi je prije par godina bila na operaciji bubrega i vjerojatno su joj dirnuli živac i nije osjećala desnu natkoljenicu kakvih dvije god, a ja sam operirala nos prije skoro mjesec dana i još mi je na dodir krut i ne osjećam ga. to bi trebalo kroz kakvih 6mj proći. a kamoli tek kod operacije grudi. tu ima i više živaca i tkiva tako da vjerujem da se na neko vrijeme izgubi osjećaj dodira.
_Maya_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.