Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2003., 23:34   #1
kad si emotivno mrtav

Ne, nisam emotivni invalid. Dapače, vrlo sam nježna i osjećajna osoba. No, zbog niza ružnih stvari koje sam doživjela, kao da sam umrla. Nema me, ne postojim. Fizički jesam tu, funkcioniram svugdje, ali ne živim. Ništa me ne raduje, ničemu se ne veselim, ne znam se nasmijati, ne znam više (bojim se dozvoliti) nekome da me voli. Ja samo odrađujem ono što moram prema djeci, ali što se mene tiče ja bih istog časa umrla. Užas! Osjećam se tako nesretno, da jednostavno više ne znam što učinit.
Ne, ne tražim savjet..samo sam ovo morala naglas izgovoriti i napisati..samoj sebi priznati...
ivona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2003., 23:37   #2
..na neke i niz ruznih stvari djeluje kao da si im odsjekao noge ..

probaj s
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2003., 23:39   #3
Poznat mi je osjećaj. Ništa strašno, preživjet češ.
Samo glavu gore,
sutra je novi dan.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2003., 23:48   #4
ivona

Nisi jedina.....
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2003., 23:50   #5
Prije par godina sam toliko bio u takvom stanju da su mi skoro u potpunosti odumrli mišići na licu koji pomiču usta u osmijeh. Nisam se niti pri golicanju mogao nasmijati. Toliko sam nosio tužnu grimasu na svom licu godinama. Nisam niti govorio. Tek u rijetkim trenucima. Danas brbljam sto na sat, a o smijehu da i ne govorim. Ne znam kada nisam nasmijan. Cak i u teskim trenucima, odvalim se smijat radije nego iskopam tuznu grimasu...
Totalni emotivnopsihofizicki preporod. Jednostavno sam potpuno toliko duboko da je jedini put bio prema gore ili bih u potpunosti odumro. Cekaj samo dok potones jos malo nize i mozda shvatis da tako vise ne mozes zivjeti. A onda ces odluciti da li ces odumrijeti ili se pokrenuti uzbrdo, makar ti to se činilo kao Sizifov posao... a kojim god putem krenula... sretno...
Sentimental is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2003., 23:51   #6
Hej Ivona....


Postoje trenutci u svima nama kad nam se prelije casa,kad netko u nama jednostavno slomi taj nas "zadnji" trzaj volje da ne budemo tužni,da ne budem loše......Jednostavno dogode se trenutci u životu kad nas netko pogazi,jer svojom "sebičnošću" (??) ne vidi dalje od sebe,od svojih vidika...al unatoc tome ne dopusti da budes tuzna,ne dopusti da budes ovisna o tim tuđim pokretima,...daj si vremena,jer proci ce......potrebno je samo malo da se odvezemo od "ovisnosti" o tuđim postupcima,mišljenjima i sl..

Tugi iskoristi za svoj rast,za to da spoznas koliko si u sebi jaka i mirna,samo ako se oslonis na sebe i ljubav koju u sebi imas


joj,nisam ovo dobro srocila,al nadam se da ces uhvatiti nit.....
kisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2003., 23:52   #7
ma to su faze ljudi..
a faze su tu da ih prolazimo

zato one lose brzo prodjite , a one lijepe faze rastegnite na par dana
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2003., 23:53   #8
Ivona, u depri si! Prodje, ali ne samo od sebe.
Neces savjete pa ja necu sad tu baljezgat. Pametno ti je srocen post pa mislim da ces naci nacina da se izvuces.
Samo se nedaj!
Drzim ti fige!
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2003., 23:54   #9
Quote:
Eladio kaže:
ma to su faze ljudi..
a faze su tu da ih prolazimo

zato one lose brzo prodjite , a one lijepe faze rastegnite na par dana
Ma ljubim te Elić
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2003., 23:56   #10
možda mislite da sam hladan i besćutan?

ali uvjeravam vas da ispod ove kože kuca veliko srce......
funkcioniraju bubrezi, štrklja kralježnica, smješe se rebra
crne se pluća....


YAY!
 
Odgovori s citatom
Old 26.01.2003., 23:59   #11
ivona, da sam ja na tvom mjestu, bio bih najsretniji na svijetu jer gore biti ne moze.
illegale is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 00:00   #12
Uvijek može biti gore!
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 00:08   #13
kad si emocionalo mrtav, ne mere.
illegale is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 00:23   #14
Herr Doktor

Quote:
lebowski kaže:
Ma ljubim te Elić
Kakav je ovo pederluk? Elio,dodi vamo.....quick!
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 01:06   #15
Re: kad si emotivno mrtav

Quote:
ivona kaže:
Ne, nisam emotivni invalid. Dapače, vrlo sam nježna i osjećajna osoba. No, zbog niza ružnih stvari koje sam doživjela, kao da sam umrla. Nema me, ne postojim. Fizički jesam tu, funkcioniram svugdje, ali ne živim. Ništa me ne raduje, ničemu se ne veselim, ne znam se nasmijati, ne znam više (bojim se dozvoliti) nekome da me voli. Ja samo odrađujem ono što moram prema djeci, ali što se mene tiče ja bih istog časa umrla. Užas! Osjećam se tako nesretno, da jednostavno više ne znam što učinit.
Ne, ne tražim savjet..samo sam ovo morala naglas izgovoriti i napisati..samoj sebi priznati...
DRaga Ivona,
pomaze ako te stvari kazes naglas... odnosno napises. Zacudit ces se koliko ce te ljudi shvatiti! Vazno je otvoriti se, priznati si stvari. Zatim promjena dolazi sama od sebe. Puno srece, hrabrosti i ljubavi ti zelim. I javi se!
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 01:10   #16
Re: kad si emotivno mrtav

Quote:
ivona kaže:
Ne, nisam emotivni invalid. Dapače, vrlo sam nježna i osjećajna osoba. No, zbog niza ružnih stvari koje sam doživjela, kao da sam umrla. Nema me, ne postojim. Fizički jesam tu, funkcioniram svugdje, ali ne živim. Ništa me ne raduje, ničemu se ne veselim, ne znam se nasmijati, ne znam više (bojim se dozvoliti) nekome da me voli. Ja samo odrađujem ono što moram prema djeci, ali što se mene tiče ja bih istog časa umrla. Užas! Osjećam se tako nesretno, da jednostavno više ne znam što učinit.
Ne, ne tražim savjet..samo sam ovo morala naglas izgovoriti i napisati..samoj sebi priznati...

Da, tesko je nauciti ponovno voljeti se...
Sto si trebala samoj sebi priznati?!
Da se nisi usudila!!! Itekako si potrebna ovome svijetu!!!¨Trebaju te djeca...Ma trebam te i ja !!!
Molim te nemoj mi se uskratiti!!!

__________________
SATPATRICK
SATPATRICK is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 11:27   #17
Re: kad si emotivno mrtav

Quote:
ivona kaže:
Ne, nisam emotivni invalid. Dapače, vrlo sam nježna i osjećajna osoba. No, zbog niza ružnih stvari koje sam doživjela, kao da sam umrla. Nema me, ne postojim. Fizički jesam tu, funkcioniram svugdje, ali ne živim. Ništa me ne raduje, ničemu se ne veselim, ne znam se nasmijati, ne znam više (bojim se dozvoliti) nekome da me voli. Ja samo odrađujem ono što moram prema djeci, ali što se mene tiče ja bih istog časa umrla. Užas! Osjećam se tako nesretno, da jednostavno više ne znam što učinit.
Ne, ne tražim savjet..samo sam ovo morala naglas izgovoriti i napisati..samoj sebi priznati...
Biti hrabar, odnosno samoj sebi priznati stanje u kojem se nalaziš već je veliki korak naprijed. Pronaći uzrok tom stanju je već pola dobijene bitke. Ne vjerujem da samo odrađuješ ono što trebaš prema djeci jer mislim da ona nisu zakinuta tvojom ljubavi i pažnjom. Koliko ja vidim, ti si samo na jednom planu "umrla", a ja bih prije rekla postala oprezna.
Ne znaš što učiniti??? Nesvjesno si već učinila mnogo, sada je potrebno samo malo vremena da izgradiš nove ciljeve iako se meni čini da si već krenula.
U "malim stvarima" je odgovor.
Kalista is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 11:32   #18
vrlo lako je nekim ljudima spoznati koliko duboko su u kurcu.
lako je spoznati, lako je nači uzrok i relativno lako je pronaći rješenje, ali nije lako sam prijeći preko svega toga, nije ni najmanje lako sam sebi pomoći
 
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 12:47   #19
It Would be sarcasm

Quote:
vrlo lako je nekim ljudima spoznati koliko duboko su u kurcu. lako je spoznati, lako je nači uzrok i relativno lako je pronaći rješenje, ali nije lako sam prijeći preko svega toga, nije ni najmanje lako sam sebi pomoći

svaku pomoć valja započeti prvom pomoći.
Istina je da nas tu očekuje čitav niz, pa i ne premostivih teškoća.
Evo ja na pr. iako poznajem tehniku prve pomoći, zbog godina i kalcificirane kičme nemam više tu elastičnost da si primjenim prvu pomoć -ustak na šupak.
_______________
:klozet:
NEKsezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 13:37   #20
Ivona... jebiga, sta da ti kazem...

Ja se uvjek tjesim cinjenicom da zivot nije vjecan, pa da ce doc i moj dan da krepam... vjerovala il ne, pomaze...

Samo ne znam hoce li tebi...
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.