Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2011., 03:59   #1
Laserska epilacija kod muškaraca

Zanima me koji je vid koze i boja dlacica najbolji za tretman za lasersku depilaciju,htio bi da odradim noge,i koliko otprilike treba tretmana za to?
Isto koliko je cijena otprilike i ako je vec neko probao zelio bih preporuke naravno od muskaraca a mogu i zene ako u salonima gdje su radile depilacije primaju i musku populaciju
Isto tako jel moguce odraditi lice,odnosno bradu,brkove i izmedzu obrva iako one "fakticki" jos rastu,imam 21 godinu?
Koristeci ovu metodu dali moze doci do nekih nezeljenih efekata?


Hvala unaprijed na odgovorima.
msatm4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 09:14   #2
Ja sam bio u poliklinici Medikol na dermatologiji. Epilirao sam leđa, bio 4 puta u razmacima od 1 mjesec i rezultat je super. Isplati se uložena lova.
Sve ti prije objasne, dlaka mora biti smeđe ili crne boje i tretman ti radi liječnik.
U kozmetičkim salonima prodaju nešto pod laser, no oni imaju IPL koji samo posvjetljuje dlaku i usporava rast. U salonima rade depilacije voskom, šećerom itd) no to ti ne smanjuje broj dlaka. A laserom postigneš to da ti oko 70-80% dlaka više uopće ne raste.
Može se raditi i lice, ruke, noge.
Svaki tretman može imati i neke neželjene efekte, no to ti sve prije objasne. Ja nisam imao ništa i super sam zadovoljan. Naruči se na konzultacije.

Nadam se da sam pomogao
Ibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 10:52   #3
@Ibor, pretpostavljam da se to izvodi u glavnoj podruznici u Zagrebu, vidim da imaju klinike i u Rijeci i Splitu.
Koliko si platio po tretmanu?
moze i na PM.

pozdrav
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 12:44   #4
Thumbs up

Quote:
DarkStar kaže: Pogledaj post
@Ibor, pretpostavljam da se to izvodi u glavnoj podruznici u Zagrebu, vidim da imaju klinike i u Rijeci i Splitu.
Koliko si platio po tretmanu?
moze i na PM.

pozdrav
Ja sam bio u Zagrebu u Radničkoj. Tamo im je Dermatologija u Zagreb Tower neboderu.
Platio cijela leđa 2.952,00 kn po dolasku i uzeo na 6 rata.
Imaš i jeftinije, ako radiš samo dio leđa. Koliko se sjećam gornjii dio leđa je 1.500 kn po dolasku. U početku sam mislio samo to, ali sam se na kraju odlučio za cijela leđa.
Lice je prilično jeftinije u odnosu na ostale kuće, no ne sjećam se cijena
Ibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 13:10   #5
hvala za info to me bas i zanimalo ja imam problem sa vratom i ramenima only pa ce valjda biti jeftinije. Inace imam neko osiguranje zdravstveno preko Uniqa kuce a vidim da su im oni jedan od partnera pa mozda i prebijem dio cijene.

hvala jos jednom.

znaci isao si sve zajedno 4 puta jednom svaki mjesec dana?

pozdrav
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 14:18   #6
Thumbs up

Quote:
DarkStar kaže: Pogledaj post
hvala za info to me bas i zanimalo ja imam problem sa vratom i ramenima only pa ce valjda biti jeftinije. Inace imam neko osiguranje zdravstveno preko Uniqa kuce a vidim da su im oni jedan od partnera pa mozda i prebijem dio cijene.

hvala jos jednom.

znaci isao si sve zajedno 4 puta jednom svaki mjesec dana?

pozdrav
Da, 4x, i postigao smanjenje dlakavosti od 70%.
Poslije ću ići na održavanje 1x u 6 mjeseci ili u većem razmaku, ovisi da li će dio dlaka još rasti. Jer ono što moraš znati je da će ti uvijek jedan manji dio dlaka rasti, ne možeš biti bez ijedne dlake, osim ako dođeš veći broj puta. No ja sam i s ovim zadovoljan u odnosu na ono kako sam izgledao prije tretmana.
Ibor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:38.