Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2009., 11:32   #1
Question Svrbež očiju, suzenje, kihanje i oteklina ispod lijevog oka

Unazad 10-ak dana mi oči zasuze i kihnem po 4do5 puta uzastopce i tako dnevno u 10-ak navrata me uhvati ta serija suzenja i kihanja. A također me unazad tih 10-ak dana uhvati nekakav svrbež očiju, a najviše ispod.
Največi je problem od svega što mi se prekjučer pojavila blaga oteklina ispod lijevog oka. Jučer mi se povečala duplo pa nisam ni išao na posao nego odmah kod doktora koji me uputio specijalistu koji mi je dao kapi MAXIDEX, mast MAXIDEX i tablete CLARITINE. Skužio sam da ni on točno nije skužio šta je ( navodno alergija koja bi trebala nestati nakon ove terapije ). Jučer sam uzeo tabletu ( 1 na dan ), namazao i nakapao ( 3 puta dnevno ), a jutros nema promjene, jedino što mi se čini da mi se čak oteklina malo i povečala. Pitam se zašto već ako i je nekakva alergija, zašto me nije poslao na testiranje da vidimo na čega sam to alergičan ??? Pitao me i da li me je nešto ugrizlo ( koliko znam da nije ). Malo sam bio tih dana izložen propuhu, ali nebi mi samo jedno oko nateklo. Moj doktor mi kaže da me buva možda ugrizla. Pa nemam buve jebiga i vald bi skužio onda nekakav ugriz.

Molim da ako netko ima kakav savjet ili slično iskustvo da se pridruži ovoj temi
ZgeNbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 11:33   #2
I nitko ništa ne zna ?? a men oteklina ne prolazi već 5.dan
ZgeNbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 13:57   #3
pa kako ti je rečeno alergija,pogotovo ako si svrbio oko pa ti je još jače nateklo.
traži doktora nešto drugo za alergiju ne djeluju svima jednako.
mojim klincima su znali kapci nateći a kćeri čak jednom i usna jako i ne prolazi to tek tak,
zato se i ti antialergijski lijekovi uzimaju prije alergije ili cvijetanja nečega na što si alergičan.
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 16:38   #4
Evo sad je recimo sve ok. otekline skoro pa i nema. izgleda da je terapija bila uspješna . još sam ja malo pomogao hladnim oblozima i sve je kao prije
ZgeNbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2009., 15:48   #5
To su tipični simptomi alergije, idiot te trebao poslati na testiranje da znaš na šta si alergičan. Vjerovatno alergija ne neko cvjetanje.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2009., 18:09   #6
U ovo doba najvjerojatnije korovi - jamačno ambrozija.
__________________
Seeing beyond the obvious!
vigilanty is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 22:24   #7
Question

e sreća na ovom forum.hr-u xD

ja imam isti problem.. stavila bih sliku ali ne znam gdje je.. što mi je bilo na jesen.. a sad je proljeće i opet ista stvar.. samo manja oteklina..

dakle samo lijevo oko.. svrbi ne znam više što da radim.. baš unutra svrbi

bila sam kod moje dr. opće prakse jer dok dođeš do onih okulista.. never..

i dala mi isto te claritine i maxi nešto mast..

i prošlo mi je bilo - ali očito privremeno...

e sad da odem opet po to ili da to istrpim?!.. ili da tražim da me šalje na ta testiranja.. nikad prije do prošle jeseni mi dakle nije bilo niti sam na išta bila alergična.. leće imam i to više-manje uvijek iste kao i tekućine za njih..

nemam pojma odakle sad to

jel ima tko kakvi pametni savjet?
__________________
dσห'т cσpყ мყ คтт¡тudε; ¡т'ร мყ © cσpყя¡gнт
Poison Iwy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:47.