Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike > Programiranje

Programiranje Za programere i one koji to žele postati ...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2012., 20:23   #21
Aaahhh!

Deset godina je proslo, vidi se da ste stariji i da vas se vecina ovdje u medjuvremenu dosta spekla i dobila po glavi... vise nismo bas tak liberalni, nakon kaj smo na vlastitoj kozi navcili da "latest-and-greatest" "prelijepi jezici" nose sa sobom probleme i da je na kraju dana ono kaj se racuna da li stvar sljaka kak spada, odn. jesi najebal, ili ne.

A onima koji kao argument za Ruby navode da je "ljepsi" te da im nisu PHP i C "sjeli" porucujem: gospodo, imate puno vecih problema neg kaj ste svjesni.
__________________
Alas for the weakness of the great! Mighty king is Gil-Galad, and wise in all lore is master Elrond, and yet they will not aid me in my labors. Can it be that they do not desire other lands to become as blissful as their own, nay, even as Valinor?
Annatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 16:32   #22
Eto uvijek ne tu alternativa u asp.net-u
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 11:31   #23
Prije dvije godine kada sam počinjao izabrao sam php samo zato jer je već bio instaliran svugdje, iako mi je Ruby bio favorit.
Kad si totalni početnik, sve ti je teško, pa sam se tako mučio i s instalacijom ruby-a, koja nikako da proradi.
Onda sam napravio prvi .php fajl, i ostalo je povijest.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.