Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2004., 13:32   #1
Estetska kirurgija

da li znate koji su estetski kirurzi dobri, gledala sam na netu, ali kad bi trebala ne znam za kojeg bi se odlucila
Zelda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 13:47   #2
'doktor u kući' je možda mjerodavan, stoga - Glumičić (?)
hirondelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 13:49   #3
ovisi za sta...

mislim da ti nije svaki za sve najbolji...
Clea is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 13:49   #4
da, bila sam na njegovim stranicama, sve super
jel ima tko iskustva s ostalima?
Zelda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 13:51   #5
recimo, povecanje cica
Zelda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 14:02   #6
Quote:
Zelda kaže:
recimo, povecanje cica
kol'ko to košta? mislim si, kud god se okreneš cice No.115, pa ne mogu vjerovat da push-up-i mogu baš toliko nabildati?!
hirondelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 14:05   #7
Osobno iskustvo koje ne mora biti ultimativna istina. Glumicic mi se pokazao vrlo los. Boric isto tako. Jedini mi je dobar bio Ostojic. Za ostale ne znam, osim iz druge ruke. Iz druge ruke (dakle ovo je iskustvo moje kolegice) Toncic los. Ovog jednog koji je njoj bio jako, jako dobar - zaboravih ime.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 14:08   #8
niti bi si ikad ugradila cice no.115, a vjeruj mi push up mi puno ne pomaze, jedino da dam nekom da mi siva grudnjake, jedna kosarica broj veca, a druga kosarica broj manja, vjeruj mi kad se takva gledas svaki dan, bez obzira koliko se trudis to prihvatiti, kad tad pomislis na tako nesto radikalno.
koliko sam vidjela kosta 2800 eur
Zelda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 14:11   #9
Ne znam bas za Glumicica,on je vise kao medijski eksponiran kod nas.Znam jedan slucaj, cura koja je operirana kod njega,nije bila zadovoljna.
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 14:18   #10
vrlo kvalitetan doktor, ali nije razvikan, iz ovih mojih krajeva je dr. Mario Zambelli. učenik i suradnik dr. Tića (stariji će njega znati). kod Zambellija se operira pola Italije, Austrije i Njemačke jer su naše cijene još uvijek preniske prema njihovima.

meni nije ništa operirao ali je mom bratiću, sklepao mu je nogu nakon teške nesreće, presadio dio kože, izgleda odlično. također mu je "popravio" nos. bze puno pretjerivanja, jedan ozbiljan i profesionalan doktor! do sada nisam čula ništa loše za njega.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 22:39   #11
Quote:
LadyInRed kaže: Pogledaj post
vrlo kvalitetan doktor, ali nije razvikan, iz ovih mojih krajeva je dr. Mario Zambelli.
Nije razvikan,al se zna za njega,bez brige. Jedan naš doktor koji radi u inozemstvu,a koji je radio mnogo operacija kod nas za vrijeme rata i koji je uveo mnogo inovativnih postupaka, napisao knjige i još puno toga (bio je u nedjeljnom Jutarnjem) je bio mentor Zambelliju i čak mu je dao da snima postupke. A Zambelli je baš plastičar, što nisu SVI koji se tim bave.
Verona_V is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 05:47   #12
za zambellija samo riječi pohvale.
stručan i profesionalan.

mislim da operacija nosa košta oko 14000 kod njega.
i stvarno ne razumijem te priče da se umjetne cice skuže. i da su hladne.
ok, moje su malo hladnije od ostatka tijela kad sam u SAUNI, ali na normalnoj temperaturi je sve isto.

i ne skuže se UOPĆE.
naravno, ako ideš kod dobrog kirurga i ne pretjeraš s veličinom implantanta.
ako staviš implantant od 600cc (iliti 600g), naravno da izgleda kao balon.

ja sam stavila 330cc, anatomske (teardrop shape).
izgledaju najnormalnije i proporcionalne su u odnosu na moje tijelo.
što se tiče velikog razmaka između sisa, ili da 'pobjegnu' pod pazuhe - to je greška ili djevojčica koje ne nose mjesec dana stalno, dan i noć anatomski grudnjak sa elastičnom trakom koji ih drži na njihovom mjestu ili kirurga koji im ne stavi taj grudnjak (ima jedan takav u opatiji).
eve is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 22:06   #13
Quote:
eve kaže: Pogledaj post
ja sam stavila 330cc, anatomske (teardrop shape).
izgledaju najnormalnije i proporcionalne su u odnosu na moje tijelo.
što se tiče velikog razmaka između sisa, ili da 'pobjegnu' pod pazuhe - to je greška ili djevojčica koje ne nose mjesec dana stalno, dan i noć anatomski grudnjak sa elastičnom trakom koji ih drži na njihovom mjestu ili kirurga koji im ne stavi taj grudnjak (ima jedan takav u opatiji).
Koja je to veličina u konačnici i koje si imala prije povećavanja?
I koliko si platila?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 17:36   #14
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Koja je to veličina u konačnici i koje si imala prije povećavanja?
I koliko si platila?

prije sam imala jako jako mršavu dvojkicu, sad imam nešto između trojke i četvorke.
taman veličina koja paše na moje tijelo.
izgledaju baš lijepo prirodno.
i dalje nosim S veličinu majica, nakon operacije imam možda 5 stvari u koje više ne mogu ući.

cijena-29000 kn
eve is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 14:50   #15
Quote:
Zelda kaže:
jedna kosarica broj veca, a druga kosarica broj manja
sorry
to je prilično razuman razlog, ja sam tu i tamo zavidna nekim curama (samo onima koje te obline znaju i nositi )
a 3000eu mi je
uh, u svakom slučaju good luck
hirondelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 16:52   #16
kaj te briga, ak se hoces operirati-operiraj.
imala ti za to opravdanje ili ne
mislim, jednom se zivi...hu kers...
 
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 18:18   #17
Kolegica s faksa je bila na operaciji nosa kod Glumicica i jako je zadovoljna njim.
Jedna koju znam bila je na operaciji povećanja sisa i bogami su joj razroke. Mora stalno nosit gurdnjak cvrsto stisnut da svaka sisa ne ide pod svoj pazuh.
S druge strane, sve je to individualno. Čula sam (ne znam) za cure koje su zadovoljne i sisama by Glumicic.
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 19:00   #18
Quote:
NoWa kaže:

Jedna koju znam bila je na operaciji povećanja sisa i bogami su joj razroke. Mora stalno nosit gurdnjak cvrsto stisnut da svaka sisa ne ide pod svoj pazuh.


yebate
__________________
Its amazing what goes into making something efortless
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 20:14   #19
Quote:
NoWa kaže:
Čula sam (ne znam) za cure koje su zadovoljne i sisama by Glumicic.


Zelda, da nisi malo presubjektivna? Mislim, puno cura ima jednu manju sisu, drugu veću. I meni je jedna malo veća. Doduše, moje su toliko male da se razlika u veličini teško primjećuje.

Nemoj se zaletit u nešto ako nisi 100% sigurna...
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 16:53   #20
eto mene opet....
u zadnje vrijeme sve poznate face idu u polikliniku Barbel, ste vidli Maju Suput s novim cicama?
Zelda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:28.