Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2012., 17:42   #41
ja ne znam odakle da krenem koliko mi je ova tema glupa.

ovako - ko prvo, lik ima 400 + prijatelja i ti pitaš zašto je BAŠ tebe dodao i kako da se ponašaš!??! na što bi ličilo kad bi 200 i kusur drugih riba na njegovoj friend listi išlo otvarat slične teme na forumu.
dodao te jer skuplja sve koje poznaje, pa to uključuje i tebe. točka. amen.

jel ti se on sviđa??? brijem da da jer da te boli kuki za njega, ne bi otvarala ovakvu temu.
jel se ti njemu sviđaš?? saznat ćeš ako ga pitaš!

da lik ima 50-ak prijatelja i da je dodao curu koju jedva zna iz viđenja i s kojom je na "bok" ili ju je vidio jedamput u životu, bilo bi 99 % sigurno da mu se sviđaš, a ovako sa 400 i kusur likova-kaj te muči?!?!

tko zna koliko takvih još ima.
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 20:25   #42
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
meni je bedastije nekome nekaj javno komentirati bez neke prethodne interakcije, nego poslati faking PP bilo kojeg sadržaja...

but that's just me... : kava:
Ne znam zašto.
Mislim, očito ti promiče poanta fejsa i statusa na istome.
Naime, statusi su tamo da ih svi koji imaju pristup profilu mogu vidjeti i također komentirati.
Osobno sam upravo preko komentiranja raznih statusa, odnosno tuđih komentara na moje, upoznala puno zanimljivih osoba na fejsu.
Neka od tih virtualnih poznanstava sam i "preselila" u RL.

U svakom slučaju - tuđi zidići na fejsu su poprilično javan prostor. Dok je inbox ipak puno intimniji prostor. U koji ulazim samo onima s kojima sam si dobra ili imam neki drugi posebno dobar razlog za tako nešto.

Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Meni je osobnije pm dopisivanje, nego da mi netko lajka nešto a zida.
Ali to sam samo ja
Upravo to.

Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
pa nisam ni rekla da nije osobnije, samo eto... gledam po sebi... ne bi mi bilo drago da nekog dodam na fejk ili da mene netko doda i da mi sad bez i jedne jedine prethodno prozborene (napisane) riječi upućene isključivo i direktno meni ide "lajkat" gluposti po profilu...

pa bar napišeš faking "bok, kak si?" u jbnoj poruci kad već nekog dodaješ na taj način...


alaj sam nabrijana
A tko bi kome trebao poslati tu poruku? Osoba koja je poslala rikvest ili ona koja je rikvest prihvatila?
Da, često si nabrijana. Iz nedokučivih razloga.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 20:39   #43
sad je kasno ,ak se javi nakon 10 dana bude frajer skužio da je se premišljala
Satene is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 20:52   #44
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto. :ne z na:
Mislim, očito ti promiče poanta fejsa i statusa na istome.
Naime, statusi su tamo da ih svi koji imaju pristup profilu mogu vidjeti i također komentirati.
Osobno sam upravo preko komentiranja raznih statusa, odnosno tuđih komentara na moje, upoznala puno zanimljivih osoba na fejsu.
Neka od tih virtualnih poznanstava sam i "preselila" u RL.

U svakom slučaju - tuđi zidići na fejsu su poprilično javan prostor. Dok je inbox ipak puno intimniji prostor. U koji ulazim samo onima s kojima sam si dobra ili imam neki drugi posebno dobar razlog za tako nešto.
zar ne mogu imati svoje mišljenje?

meni (da slovkam: m e n i... ne tebi, ne Peri, ne Slavku ni Ivici malom, a ni Štefi, nego MENI ) je to bez veze... a i nemam na fejsu ljude s kojima nisam negdje bar otipkala par suvislih... daklem ne skupljam pokemone i profil mi nije javan...

a je PP intiman prostor mislim... privatan je, al sad intiman... kamon... intiman je koliko želiš da bude... mogu se peemat s nekim o tome kakvo je vrijeme danas, to ne znači da se baš nešto zbližavamo hahaha

OMG

Quote:
Velia kaže:
A tko bi kome trebao poslati tu poruku? Osoba koja je poslala rikvest ili ona koja je rikvest prihvatila?
Da, često si nabrijana. Iz nedokučivih razloga. :zu bo:
tako nevažno... i meni svejedno...

a vidim da sam tebi mali trnčić u okeku, ha? iako ne znam zašto, al ok... it's your thing
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 21:07   #45
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
zar ne mogu imati svoje mišljenje?
Naravno da smiješ.
Ali kad ga napišeš na forumu onda s pravom možeš očekivati da će te netko pitati za razloge zbog kojih imaš takvo mišljenje.

Quote:
meni (da slovkam: m e n i... ne tebi, ne Peri, ne Slavku ni Ivici malom, a ni Štefi, nego MENI ) je to bez veze... a i nemam na fejsu ljude s kojima nisam negdje bar otipkala par suvislih... daklem ne skupljam pokemone i profil mi nije javan...
Ne razumijem što ti je točno bezveze.
Komentiranje nečijeg statusa na fejsu je otprilike na istoj razini kao i komentiranje nečijeg posta na forumu ili komentiranje članka na nekom portalu. Samo što je broj onih koji to mogu činiti ograničeniji (ovisno o tome koliko osoba ima fejs "prijatelja").
Quote:
a je PP intiman prostor mislim... privatan je, al sad intiman... kamon... intiman je koliko želiš da bude... mogu se peemat s nekim o tome kakvo je vrijeme danas, to ne znači da se baš nešto zbližavamo hahaha

OMG
Vidiš, ti imaš taj problem da ne možeš voditi diskusiju o bilo kojoj temi, a da ne ubacuješ brdo roflića, OMG-odova, haha-ova i inih drugih pomagala. Mogla bih ići analizirati zašto je tome tako, ali ću se suzdržati. Dovoljno je da sama razmisliš zašto to radiš. U svakom slučaju, to ne pojačava poruku koju želiš poslati. Skroz suprotno. (I na ovo ti ukazujem s najboljom namjerom, da opet ne tumačiš to krivo.)

I nema potrebe za banaliziranjem stvari. Naravno da je svima jasno da možeš preko pm-a pričati i o vremenu danas. No, poanta je da o čemu god pričala to vidiš samo ti i osoba s kojom pričaš. I utoliko je to intimnije od tvog zida (ili bilo čijeg zida na fejsu, ma koliko ograničen broj prijatelja bio u pitanju). No, obje znamo da ti ovo i nisam trebala posebno pojašnjavati. Nego da ti je to itekako i samoj jasno.

Quote:
tako nevažno... i meni svejedno...
Za nekoga tko je napisao onako nabrijani post, očekivala bih da ti i nije svejedno. I zato ti je bilo postavljeno pitanje.

Quote:
a vidim da sam tebi mali trnčić u okeku, ha? iako ne znam zašto, al ok... it's your thing
Ne znam otkud ti ta ideja. Samo reagiram na napisano. Kako tvoje, tako i drugih forumaša.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 21:18   #46
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
Naravno da smiješ.
Ali kad ga napišeš na forumu onda s pravom možeš očekivati da će te netko pitati za razloge zbog kojih imaš takvo mišljenje.
apsolutno... i ja imam isto tako pravo ne odgovoriti na to pitanje

Quote:
Ne razumijem što ti je točno bezveze.
Komentiranje nečijeg statusa na fejsu je otprilike na istoj razini kao i komentiranje nečijeg posta na forumu ili komentiranje članka na nekom portalu. Samo što je broj onih koji to mogu činiti ograničeniji (ovisno o tome koliko osoba ima fejs "prijatelja").
ne nije... bar ne u mojim očima... na fejku su mi samo ljudi koje ekšuli poznajem na ovaj ili onaj način...

Quote:
Vidiš, ti imaš taj problem da ne možeš voditi diskusiju o bilo kojoj temi, a da ne ubacuješ brdo roflića, OMG-odova, haha-ova i inih drugih pomagala. Mogla bih ići analizirati zašto je tome tako, ali ću se suzdržati. Dovoljno je da sama razmisliš zašto to radiš. U svakom slučaju, to ne pojačava poruku koju želiš poslati. Skroz suprotno. (I na ovo ti ukazujem s najboljom namjerom, da opet ne tumačiš to krivo.)
du sajko enlajz mi, pliz


Quote:
I nema potrebe za banaliziranjem stvari. Naravno da je svima jasno da možeš preko pm-a pričati i o vremenu danas. No, poanta je da o čemu god pričala to vidiš samo ti i osoba s kojom pričaš. I utoliko je to intimnije od tvog zida (ili bilo čijeg zida na fejsu, ma koliko ograničen broj prijatelja bio u pitanju). No, obje znamo da ti ovo i nisam trebala posebno pojašnjavati. Nego da ti je to itekako i samoj jasno.
ok... tvoje mišljenje, koje ja prihvaćam i nema mi smisla ići u ovakve nebulozne rasprave... to je slično kao da idemo raspravljat o politici... ja sam recimo lijevi, ti si desni... složit se nećemo nikada...


Quote:
Za nekoga tko je napisao onako nabrijani post, očekivala bih da ti i nije svejedno. I zato ti je bilo postavljeno pitanje.
ma jašta...


Quote:
Ne znam otkud ti ta ideja. Samo reagiram na napisano. Kako tvoje, tako i drugih forumaša.
jel sad ljepše s jednim smajlićem samo?
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 21:20   #47
Ne kužim samo zašto je vama 400+ frendova puno?

Osnovna škola, srednja škola, faks, ljudi koje si preko frendova upoznao, ljudi koje si vani upoznao, posao...brzo se to nakupi, ne znači ako ima 400+ frendova da ih samo skuplja po fejsu!
dancin_ninja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 21:51   #48
Prvo: ja mislim da Sves ne voli Fejs. Otud porivi da zakljucava fejsteme.
On jednostavno odbija vjerovati da nesto kao sto je fejs moze bit carobno.

Nadalje, autorico - pa poslao ti je zahtjev. Hoce te na frend listi. Zaboga, javi se covjeku i budi sretna da ne moras mu upadat u banci ili gdje si ga vec zadnje prije sto godina srela.

Ne razumijem.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 22:52   #49
Quote:
dancin_ninja kaže: Pogledaj post
Ne kužim samo zašto je vama 400+ frendova puno?

Osnovna škola, srednja škola, faks, ljudi koje si preko frendova upoznao, ljudi koje si vani upoznao, posao...brzo se to nakupi, ne znači ako ima 400+ frendova da ih samo skuplja po fejsu!
A kao da ih moramo sve imati na fejsu?
Meni to isto malo nalikuje skupljanju

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Prvo: ja mislim da Sves ne voli Fejs. Otud porivi da zakljucava fejsteme.
On jednostavno odbija vjerovati da nesto kao sto je fejs moze bit carobno.
Ma te starije generacije nešto sporije prihvaćaju novotarije
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 22:56   #50
Upadni ko svi manijaci na chatu odakle? god.?
Brodica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 22:59   #51
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Prvo: ja mislim da Sves ne voli Fejs. Otud porivi da zakljucava fejsteme.
On jednostavno odbija vjerovati da nesto kao sto je fejs moze bit carobno.
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
...
Ma te starije generacije nešto sporije prihvaćaju novotarije


Sves je ravnodušan prema fejsu.
Mislim da je to daleko najveće okupljalište spamera na svijetu.

Ak' ništa drugo, od kad je tako popularan, dobivam manje spama na mail.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 23:04   #52
Quote:
Brodica kaže: Pogledaj post
Upadni ko svi manijaci na chatu odakle? god.?
Meni nitko nikada nije tako upao na fejsu.
Mora da im slika debla hrasta nije baš najjebozovnija

Quote:
Sves kaže: Pogledaj post


Sves je ravnodušan prema fejsu.
Mislim da je to daleko najveće okupljalište spamera na svijetu.

Ak' ništa drugo, od kad je tako popularan, dobivam manje spama na mail.
Većina i češće čekira fejs nego mail, pa je to jedini način da ih kontaktiraš.

Sves mora da ne bari onda na fejsu Koliko ti imaš prijatelja?
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 23:11   #53
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
...
Većina i češće čekira fejs nego mail, pa je to jedini način da ih kontaktiraš.
Tko im je kriv.

Quote:
Sves mora da ne bari onda na fejsu Koliko ti imaš prijatelja?
Kako da to provjerim a da ne brojim?

Aha, našao sam - 38.
Ma joj, isključujem se iz tema o fejsu, nisam relevantan.
Sreća da dobijem mail kad mi netko tamo pošalje pp, da nije tako mjesecima bi čekali na odgovor.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 23:33   #54
Quote:
ivana123456789 kaže: Pogledaj post
pretpostavljam da sam trendsetter u tom slučaju ako pogledaš kad sam registriran
To ti samo znači da si prvi koji se sjetio kako biti weirdo.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 00:28   #55
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Meni nitko nikada nije tako upao na fejsu.
Mora da im slika debla hrasta nije baš najjebozovnija
Hahaha debeli hrast.
Mislila sam na iskon chat
Brodica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 00:31   #56
Quote:
Brodica kaže: Pogledaj post
Hahaha debeli hrast.
Nije debeli hrast, nego deblo hrasta
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 00:32   #57
Nije "debeli hrast", nego je "deblo hrasta".




-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 00:32   #58
Eto, hvala Stipe
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 00:35   #59
Nema na čemu, Ruralna!

Ne bi bilo u redu pustiti da se samo tako "deblo hrasta" s tvoje fotke prekrsti u "debeli hrast".


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 00:52   #60
osobno ne dodajem nikoga na fejs, nego drugi meni nude prijateljstva koja prihvaćam i ne shvaćam ozbiljno ... nakon što smo se ka sprijateljili ja im ne gledam profile niti me ne zanimaju, ako me žele stalkati nek stalkaju. Komuniciram s onima s kojima komuniciram i u real lifu. Prijateljstvo ponuđeno preko fejsa je pizdarija, pardon my french. Po meni to je samo moja dozvola da pogledaju šta sam napisala i koje sam fotke dodala. I kako mi je prekrasan život i tako to ....
A ti i taj tvoj fejs prijatelj, kako ne komunicirate uživo, tako ne komunicirate ni virtualno. Ako ti je ponudio prijateljstvo neka se sam javi, jer on je dao inicijativu. A ti učini to jedino ako si baš zainteresirana da tu nešto produbiš, da se družiš, onda by all means go for it, ne srami se. Kakve zaboga ima veze što je prijatelj sa tvojim bivšim.
Aries13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.