Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2006., 17:30   #1
Podbradak

Evo, frendica me zamolila da za nju saznam ovo pa vjerujem da ću ovdje nać odgovor...pitanje je jednostavno-kako se riješiti podbradka? Mislim, cura uopće nije debela, dapače, ima SUPER ( ) tijelo al taj joj glupi dvostruki podbradak ne da mira...kak da to riješi?
 
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 21:29   #2
hm, nisam stručnjak za ovo područje, ali mislim da bi sigurno pomoglo da radi neke vježbe koje uključuju doljnju čeljust - neka ju izbaci naprijed tako da joj se podbradak skroz istegne i da ju zateže. također neka drži glavu u tom položaju da joj je brada što udaljenija od vrata, slično kao što ju drže recimo balerine dok plešu, na taj način podbradak neće toliko doći do izražaja. također neka i stalno radi pokrete kao da žvače, ali neka pritom maksimalno rastvori usta. za te sam vježbe čula da spriječavaju nastajanje podbradka, pa bi vjerojatno trebale pomoći i u njegovom otklanjanju
*Fenrir* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 23:05   #3
vježba protiv podbratka je govorit X , O naizmjence, i pritom jako napinjat mišiće vrata. savjet kozmetičarke, pa probajte
leticia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 00:48   #4
To je najbolje otići posavjetovati se kod maksilofacijalnog kirurga.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 19:23   #5
Thankies Preporučit ću joj to..ak još netko ima prijedlog nek javi
 
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 19:30   #6
Podbradak se nebu smanjil nikakvim vježbama,već kad smanji ukupno masno tkivo u tijelu.Očito je da na tom mjestu ispod brade ima genetski najveću koncentraciju masnih stanica.
batler is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 19:40   #7
Ako ona smanji to ukupno masno tkivo u tijelu ona će doslovno biti premršava. Ima prelijepo tijelo, trenira cura odbojku i ide u teretanu...Zato me i zamolila da joj potražim savjete na netu.
 
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 21:12   #8
ne znam...moj buraz ima podbradak al je on doslovno debeo
__________________
Volim njega, on voli nju, ona voli onog, onaj voli mene.
Nitko nije sretan :(
shoppe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2008., 05:48   #9
liposukcija podbratka

gledam fotke sa nove i svaka slika mene je unakažena mojim JEBENIM PODBRATKOM!!! predložili su mi liposukciju, i ja bih to napravila, al me strah. boli li to, koliko dugo gadno izgleda...itd.
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2008., 05:56   #10
ne znam ništa o liposukciji, ali sigurno je rade pod anestezijom, dakle ne boli.

ali zašto bi radila operaciju? podbradak možeš iskoristiti za puno lipih stvari, držanje hrane za kasnije i to. možeš nagurati lješnjake u njega i onda grickati cijeli dan kad ti bude dosadno.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2008., 20:51   #11
a da odes radje pitati doktora?

ne vjerujem da poslije pretjerano boli jer nema potrebe za velikim rezovima... mozda se masnoca moze samo isisati i bez rezova
mozda bi i dijeta koristila
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 00:14   #12
a jel ko zna koliko otprilike stoji takav zahvat?
__________________
Dobro jutro tugo , di si bila ti do sad?
*Ani* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 11:00   #13
na netu sam iskopala da je između 2 i 20 tisuća . al općenito za liposukciju. pa vjerujem da bi podbradak koštao oko 2-4 keke. ne znam.

@joujou: okej, imam mali višak kila, ali to nema veze s malim đubretom, jer i kad sam mršava ko kosturko ga imam. uostalom, sviđa mi se imati ovoliko kila, zato bi i isisala salo iz brade, tako da zadržim ovu figuru.

inače, čitala sam da uopće ne boli, jedini je zajeb da ti to rade pod lokalnom. dakle, nosi vokmen i povez za oči . nisam baš luda ko orlan da sve to gledam i slušam ljup:
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 15:14   #14
ako je pod lokalnom onda barem znas da nije znacajan zahvat... drzim fige
znam da je gabi novak isla sredivati podbradak, ali bi joj se uvijek vratio s obzirom na kilazu, tako da mislim da to nece biti trajno ako ne izgubis na kilazi
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 00:08   #15
liposukcija ti dođe oko 7000 kn i ja planiram napraviti to , smršavila sam 22 kile ali to se i nije baš smanjilo i užasno mi smeta
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 00:24   #16
Quote:
melpomena kaže: Pogledaj post
liposukcija ti dođe oko 7000 kn i ja planiram napraviti to , smršavila sam 22 kile ali to se i nije baš smanjilo i užasno mi smeta
A dali netko slučajno zna koliko stoji liposukcija prepona?
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 19:29   #17
dižem iz prašine...

... jer i ja imam taj problem.
visoka sam 168 imam 58 kg, odmalena sam bila baš lijepa i zgodna u licu (faca ala nikolina pisek) prije nego sam ostala trudna imala sam 50 kg, a u trudnoći dobila 25 . skinula ja većinu kila (malo oslabljen trbusni zid ostao, jelte) ali ostao mi je i podbradak koji dolazi do izrazaja čim glavu malo spustim.

zna li netko provjeren način da ga se riješim, nebi baš pod nož, ali za sve drugo sam spremna.

pucajte
starky20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 23:30   #18
Quote:
starky20 kaže: Pogledaj post
... jer i ja imam taj problem.
visoka sam 168 imam 58 kg, odmalena sam bila baš lijepa i zgodna u licu (faca ala nikolina pisek) prije nego sam ostala trudna imala sam 50 kg, a u trudnoći dobila 25 . skinula ja većinu kila (malo oslabljen trbusni zid ostao, jelte) ali ostao mi je i podbradak koji dolazi do izrazaja čim glavu malo spustim.

zna li netko provjeren način da ga se riješim, nebi baš pod nož, ali za sve drugo sam spremna.

pucajte
evo i ja imam taj problem, kilaža mi je taman ali taj podbradak me baš muči i s godinama mi se sve više vidi (a imam tek 28, ne znam šta će tek biti za 10 godina)... baš sam danas naišla na veliki članak o raznim tretmanima u jednom časopisu. između ostalog spominju i podbradak. uglavnom, preporučuju "kombinaciju mezoterapije, kemijskog pilinga i lipolize kojom se injiciranjem raznih kemijskih tvari u potkožno tkivo izaziva razgradnja i izlučivanje suvišnih stanica. Samo tako može se u istom tretmanu rješavati problem lokaliziranog masnog tkiva, opuštene kože, bora i hiperpigmentacije. Za konačni učinak nužan je paket od 3-4 tretmana..."
na dnu teksta piša da ta lipoliza košta 500kn, mezoterapija 400kn a kemijski piling 300 kn.
e, sad, samo još da znam da je netko bio na tome i da je bilo uspješno...
a našla sam i stranicu od neke poliklinike koja na drugačiji način to rješava -
http://www.poliderma.hr/usluge/podbradak
eto toliko... ako možda saznaš nešto o tome, javi!
bindi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 14:10   #19
malo sam pogledala po netu, tu poliklinika za koju sam stavila link nitko ne preporuča. dapače, postoji tema na forumu o njima, odnosno doktoru Kalitermi iz te poliklinike. tako da bi se trebalo raspitati tko je preporučljiv za takve zahvate. za sad nisam našla nikoga osim centra Bella (u zagrebu) koji to radi ali sigurno postoji puno poliklinika i kozmetičkih centara koji se s time bave. meni bi konkretno trebala poliklinika u splitu, pa ako netko zna...
bindi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 14:42   #20
Podbradak!

U drugoj polovici 30tih sam i podbradak mi je veći nego ikada. Iako sam sklon tome genetski, a i imam ga skoro oduvijek interesira me da li se može ukloniti mikrodermabrazijom? Ako ne kako onda ? Index mase mi je ok na svu sreću neznam što bi bilo da nije . Savjeti ...
entrepreneur is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:00.